Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk II - rocznik 1991 - sezon 2005/2006

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Pruszcz Gdański 12 30 10 0 2 44 - 14
2. Kaszubia Kościerzyna 12 25 8 1 3 56 - 19
3. Orzeł Trąbki Wielkie 12 17 4 5 3 29 - 21
4. Polonia Gdańsk 11 16 5 1 5 24 - 24
5. Gedania II Gdańsk 12 13 4 1 7 19 - 32
6. GKS Kolbudy 11 10 3 1 7 19 - 27
7. KS Sulmin 12 7 2 1 9 8 - 62
8. Damroka Chmielno 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Kibic uks 15.06.2006, 16:20:08
* Damroka Chmielno wycofała się po rundzie meczów. Wyniki jej meczów zostały anulowane.


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Sulmin 3 - 0 Gedania II Gdańsk
vo
Orzeł Trąbki Wielkie - Damroka Chmielno
anulowany (było 8-0)
GKS Kolbudy 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna
vo
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański, Polonia Gdańsk,
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk 4 - 3 Kaszubia Kościerzyna
Jantar Pruszcz Gdański 3 - 1 GKS Kolbudy
KS Sulmin 1 - 7 Polonia Gdańsk
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, Damroka Chmielno,
Kolejka 3 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Gdańsk 4 - 1 Gedania II Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie 8 - 0 KS Sulmin
GKS Kolbudy - Damroka Chmielno
anulowany (było 4-1)
Kaszubia Kościerzyna 4 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 4 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
Gedania II Gdańsk 1 - 4 Jantar Pruszcz Gdański
Damroka Chmielno - Kaszubia Kościerzyna
anulowany (było 1-3)
Polonia Gdańsk 1 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza: KS Sulmin, GKS Kolbudy,
Kolejka 5 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Gedania II Gdańsk
V.O
GKS Kolbudy 7 - 0 KS Sulmin
Jantar Pruszcz Gdański - Damroka Chmielno
anulowany
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, Polonia Gdańsk,
Kolejka 6 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk - Damroka Chmielno 2 października 2005
anulowany (było 11-0)
KS Sulmin 0 - 11 Kaszubia Kościerzyna 2 października 2005
Polonia Gdańsk 3 - 0 GKS Kolbudy
vo
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, Jantar Pruszcz Gdański,
Kolejka 7 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kolbudy 3 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
Kaszubia Kościerzyna 8 - 2 Polonia Gdańsk
Jantar Pruszcz Gdański 9 - 0 KS Sulmin 9 października 2005
Pauza: Damroka Chmielno, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 8 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
KS Sulmin - Damroka Chmielno
anulowany (było 2-3)
Polonia Gdańsk 2 - 4 Jantar Pruszcz Gdański
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: GKS Kolbudy, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 9 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kolbudy 1 - 2 Gedania II Gdańsk
Jantar Pruszcz Gdański 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 23 października 2005
Damroka Chmielno - Polonia Gdańsk 22 października 2005
anulowany (było 0-3)
Pauza: KS Sulmin, Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 10 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (15) 
Gedania II Gdańsk 4 - 0 KS Sulmin
GKS Kolbudy - Polonia Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna 3 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański,
Kolejka 11 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (6) 
Jantar Pruszcz Gdański 3 - 2 Gedania II Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 4 GKS Kolbudy
Polonia Gdańsk 1 - 2 KS Sulmin
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 12 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (9) 
Gedania II Gdańsk 0 - 1 Polonia Gdańsk
KS Sulmin 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
Jantar Pruszcz Gdański 4 - 2 Kaszubia Kościerzyna 17 maja 2006 - 17:00
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 13 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
Kaszubia Kościerzyna 7 - 1 Gedania II Gdańsk
GKS Kolbudy 0 - 5 Jantar Pruszcz Gdański
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Polonia Gdańsk 6 maja 2006
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 14 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
Gedania II Gdańsk 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 15 maja 2006
KS Sulmin 0 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 GKS Kolbudy
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 15 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
Gedania II Gdańsk 2 - 1 GKS Kolbudy
Jantar Pruszcz Gdański 3 - 0 Polonia Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna 9 - 0 KS Sulmin
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 16 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
Polonia Gdańsk 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
KS Sulmin 0 - 1 GKS Kolbudy
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (1) 
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0)