MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Mewa Gniew 22 55 18 1 3 95 - 30
2. Jurand Lasowice 22 46 15 1 6 51 - 33
3. Restal Agri Kulice 22 41 13 2 7 53 - 30
4. Orzeł Borkowo 22 33 10 3 9 46 - 40
5. Wisła Walichnowy 22 32 9 5 8 55 - 49
6. Świt Radostowo 22 31 9 4 9 41 - 43
7. Szpak Skórcz 22 31 8 7 7 37 - 44
8. GKS Bobowo 22 24 5 9 8 44 - 68
9. Orzeł Radziejewo 22 21 5 6 11 52 - 59
10. KP Lignowy 22 20 5 5 12 20 - 41
11. Sławek Borzechowo 22 19 5 4 13 35 - 56
12. Pomorzanka Skórcz 22 19 6 1 15 54 - 90
Ostatni komentarz dodał ittam 01.07.2006, 23:42:37



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Pomorzanka Skórcz 5 - 5 Mewa Gniew
2. GKS Bobowo 3 - 2 Wisła Walichnowy
3. Jurand Lasowice 2 - 1 Świt Radostowo
4. KP Lignowy 2 - 2 Sławek Borzechowo
5. Orzeł Borkowo 1 - 0 Szpak Skórcz
6. Orzeł Radziejewo 0 - 3 Restal Agri Kulice
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Mewa Gniew 5 - 1 Restal Agri Kulice
8. Szpak Skórcz 0 - 4 Orzeł Radziejewo
9. Sławek Borzechowo 2 - 4 Orzeł Borkowo
10. Świt Radostowo 0 - 1 KP Lignowy 4 września 2005
11. Wisła Walichnowy 1 - 3 Jurand Lasowice
12. Pomorzanka Skórcz 7 - 0 GKS Bobowo
Kolejka 3 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
13. GKS Bobowo 0 - 7 Mewa Gniew
14. Jurand Lasowice 2 - 1 Pomorzanka Skórcz
15. KP Lignowy 1 - 1 Wisła Walichnowy
16. Orzeł Borkowo 2 - 3 Świt Radostowo
17. Orzeł Radziejewo 1 - 8 Sławek Borzechowo
18. Restal Agri Kulice 1 - 1 Szpak Skórcz
Kolejka 4 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Mewa Gniew 6 - 2 Szpak Skórcz 17 września 2005
20. Sławek Borzechowo 1 - 4 Restal Agri Kulice
21. Świt Radostowo 1 - 0 Orzeł Radziejewo
22. Wisła Walichnowy 3 - 2 Orzeł Borkowo
23. Pomorzanka Skórcz 3 - 0 KP Lignowy
24. GKS Bobowo 3 - 2 Jurand Lasowice
Kolejka 5 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Jurand Lasowice 0 - 3 Mewa Gniew
26. KP Lignowy 2 - 1 GKS Bobowo
27. Orzeł Borkowo 9 - 2 Pomorzanka Skórcz
28. Orzeł Radziejewo 4 - 3 Wisła Walichnowy
29. Restal Agri Kulice 3 - 1 Świt Radostowo
30. Szpak Skórcz 1 - 2 Sławek Borzechowo
Kolejka 6 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Mewa Gniew 7 - 0 Sławek Borzechowo 1 października 2005 - 16:00
32. Świt Radostowo 1 - 2 Szpak Skórcz
33. Wisła Walichnowy 2 - 1 Restal Agri Kulice
34. Pomorzanka Skórcz 6 - 2 Orzeł Radziejewo
35. GKS Bobowo 3 - 4 Orzeł Borkowo
36. Jurand Lasowice 3 - 0 KP Lignowy
Kolejka 7 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. KP Lignowy 0 - 1 Mewa Gniew 8 października 2005 - 16:00
38. Orzeł Borkowo 3 - 1 Jurand Lasowice
39. Orzeł Radziejewo 5 - 5 GKS Bobowo
40. Restal Agri Kulice 6 - 1 Pomorzanka Skórcz
41. Szpak Skórcz 2 - 2 Wisła Walichnowy
42. Sławek Borzechowo 3 - 3 Świt Radostowo
Kolejka 8 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Mewa Gniew 2 - 4 Świt Radostowo 16 października 2005 - 14:00
44. Wisła Walichnowy 3 - 0 Sławek Borzechowo
45. Pomorzanka Skórcz 3 - 6 Szpak Skórcz
46. GKS Bobowo 2 - 0 Restal Agri Kulice
47. Jurand Lasowice 4 - 1 Orzeł Radziejewo
48. KP Lignowy 0 - 2 Orzeł Borkowo
Kolejka 9 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Orzeł Borkowo 1 - 2 Mewa Gniew 23 października 2005 - 14:00
50. Orzeł Radziejewo 2 - 3 KP Lignowy
51. Restal Agri Kulice 1 - 2 Jurand Lasowice
52. Szpak Skórcz 2 - 1 GKS Bobowo
53. Sławek Borzechowo 2 - 1 Pomorzanka Skórcz
54. Świt Radostowo 1 - 1 Wisła Walichnowy
Kolejka 10 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Mewa Gniew 1 - 0 Wisła Walichnowy 30 października 2005 - 14:00
56. Pomorzanka Skórcz 3 - 4 Świt Radostowo
57. GKS Bobowo 1 - 1 Sławek Borzechowo
58. Jurand Lasowice 1 - 2 Szpak Skórcz
59. KP Lignowy 0 - 2 Restal Agri Kulice
60. Orzeł Borkowo 1 - 0 Orzeł Radziejewo
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (3) 
61. Orzeł Radziejewo 3 - 0 Mewa Gniew 6 listopada 2005 - 14:00
vo (na boisku 3-4)
62. Restal Agri Kulice 1 - 0 Orzeł Borkowo
63. Szpak Skórcz 1 - 0 KP Lignowy
64. Sławek Borzechowo 0 - 1 Jurand Lasowice
65. Świt Radostowo 1 - 1 GKS Bobowo
66. Wisła Walichnowy 5 - 2 Pomorzanka Skórcz
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
67. Mewa Gniew 12 - 0 Pomorzanka Skórcz 1 kwietnia 2006 - 16:00
68. Wisła Walichnowy 2 - 3 GKS Bobowo
69. Świt Radostowo 0 - 1 Jurand Lasowice
70. Sławek Borzechowo 0 - 2 KP Lignowy
71. Szpak Skórcz 3 - 3 Orzeł Borkowo
72. Restal Agri Kulice 3 - 2 Orzeł Radziejewo
Kolejka 13 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (8) 
73. Restal Agri Kulice 1 - 3 Mewa Gniew 9 kwietnia 2006 - 15:00
74. Orzeł Radziejewo 1 - 2 Szpak Skórcz
75. Orzeł Borkowo 1 - 0 Sławek Borzechowo
76. KP Lignowy 0 - 2 Świt Radostowo
77. Jurand Lasowice 4 - 2 Wisła Walichnowy
78. GKS Bobowo 2 - 6 Pomorzanka Skórcz
Kolejka 14 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (21) 
79. Mewa Gniew 3 - 4 GKS Bobowo 15 kwietnia 2006 - 16:00
80. Pomorzanka Skórcz 0 - 3 Jurand Lasowice
v.o. na boisku 1-1
81. Wisła Walichnowy 5 - 0 KP Lignowy
82. Świt Radostowo 3 - 1 Orzeł Borkowo
83. Sławek Borzechowo 3 - 0 Orzeł Radziejewo
v.o na boisku 2-3
84. Szpak Skórcz 1 - 1 Restal Agri Kulice
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (21) 
85. Szpak Skórcz 0 - 4 Mewa Gniew 23 kwietnia 2006 - 14:00
86. Restal Agri Kulice 3 - 1 Sławek Borzechowo
87. Orzeł Radziejewo 5 - 2 Świt Radostowo
88. Orzeł Borkowo 2 - 5 Wisła Walichnowy
89. KP Lignowy 2 - 1 Pomorzanka Skórcz
90. Jurand Lasowice 6 - 0 GKS Bobowo
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (36) 
91. Mewa Gniew 6 - 3 Jurand Lasowice
92. GKS Bobowo 2 - 2 KP Lignowy
93. Pomorzanka Skórcz 0 - 3 Orzeł Borkowo
v.o.
94. Wisła Walichnowy 2 - 2 Orzeł Radziejewo
95. Świt Radostowo 4 - 3 Restal Agri Kulice
96. Sławek Borzechowo 1 - 2 Szpak Skórcz
Kolejka 17 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (11) 
97. Sławek Borzechowo 2 - 8 Mewa Gniew 3 maja 2006 - 16:00
98. Szpak Skórcz 1 - 2 Świt Radostowo
99. Restal Agri Kulice 2 - 3 Wisła Walichnowy
100. Orzeł Radziejewo 11 - 1 Pomorzanka Skórcz
101. Orzeł Borkowo 3 - 3 GKS Bobowo
102. KP Lignowy 1 - 2 Jurand Lasowice
Kolejka 18 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (15) 
103. Mewa Gniew 3 - 0 KP Lignowy 6 maja 2006 - 15:00
VO. na korzy?? Mewy.
104. Jurand Lasowice 2 - 0 Orzeł Borkowo
105. GKS Bobowo 1 - 1 Orzeł Radziejewo
106. Pomorzanka Skórcz 0 - 4 Restal Agri Kulice
107. Wisła Walichnowy 3 - 3 Szpak Skórcz
108. Świt Radostowo 1 - 0 Sławek Borzechowo
Kolejka 19 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (27) 
109. Świt Radostowo 2 - 3 Mewa Gniew 13 maja 2006 - 17:00
110. Sławek Borzechowo 2 - 1 Wisła Walichnowy
111. Szpak Skórcz 3 - 2 Pomorzanka Skórcz
112. Restal Agri Kulice 4 - 1 GKS Bobowo
113. Orzeł Radziejewo 2 - 2 Jurand Lasowice
114. Orzeł Borkowo 3 - 1 KP Lignowy
Kolejka 20 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (31) 
115. Mewa Gniew 3 - 0 Orzeł Borkowo 20 maja 2006 - 16:00
116. KP Lignowy 3 - 3 Orzeł Radziejewo
117. Jurand Lasowice 0 - 5 Restal Agri Kulice
118. GKS Bobowo 3 - 3 Szpak Skórcz
119. Pomorzanka Skórcz 2 - 1 Sławek Borzechowo
120. Wisła Walichnowy 3 - 1 Świt Radostowo
Kolejka 21 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (66) 
121. Wisła Walichnowy 0 - 6 Mewa Gniew 27 maja 2006 - 17:00
122. Świt Radostowo 2 - 4 Pomorzanka Skórcz
123. Sławek Borzechowo 3 - 3 GKS Bobowo
124. Szpak Skórcz 0 - 2 Jurand Lasowice
125. Restal Agri Kulice 2 - 0 KP Lignowy
126. Orzeł Radziejewo 1 - 1 Orzeł Borkowo
Kolejka 22 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (69) 
127. Mewa Gniew 5 - 2 Orzeł Radziejewo 3 czerwca 2006 - 15:00
128. Orzeł Borkowo 0 - 2 Restal Agri Kulice
129. KP Lignowy 0 - 0 Szpak Skórcz
130. Jurand Lasowice 5 - 1 Sławek Borzechowo
131. GKS Bobowo 2 - 2 Świt Radostowo
132. Pomorzanka Skórcz 4 - 6 Wisła Walichnowy




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE