Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lider Rychnowy |
10 - 2 |
Junior Football Academy Przechlewo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
29 sierpnia 2020
29.08 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
5 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
29 sierpnia 2020
29.08 - 13:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
6 - 0 |
Bytovia Bytów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Pauza: U-2 Bytów, Start Miastko, |
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
5 - 1 |
U-2 Bytów |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 4 |
Myśliwiec Tuchomie |
9 września 2020
9.09 - 18:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Lider Rychnowy |
12 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
5 września 2020
5.09 - 10:00 |
Pauza: Bytovia Bytów, Junior Football Academy Przechlewo, |
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Junior Football Academy Przechlewo |
11 września 2020
11.09 - 18:30 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 6 |
Lider Rychnowy |
12 września 2020
12.09 - 13:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
4 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
13 września 2020
13.09 - 12:30 |
U-2 Bytów |
5 - 2 |
Bytovia Bytów |
9 września 2020
9.09 - 17:00 |
Pauza: Start Miastko, Lipniczanka Lipnica, |
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Junior Football Academy Przechlewo |
4 - 2 |
Start Miastko |
19 września 2020
19.09 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
5 - 1 |
U-2 Bytów |
16 września 2020
16.09 - 18:15 |
Lider Rychnowy |
3 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
19 września 2020
19.09 - 14:00 |
Pauza: Kolejarz Chojnice, Bytovia Bytów, |
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Studzienice |
3 - 4 |
Junior Football Academy Przechlewo |
26 września 2020
26.09 - 13:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
6 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
26 września 2020
26.09 - 14:00 |
U-2 Bytów |
4 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Start Miastko |
9 - 2 |
Bytovia Bytów |
8 października 2020
8.10 - 16:00 |
Pauza: Lipniczanka Lipnica, Lider Rychnowy, |
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Junior Football Academy Przechlewo |
14 - 0 |
Bytovia Bytów |
4 października 2020
4.10 - 10:00 |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 6 |
Start Miastko |
5 października 2020
5.10 - 17:30 |
Lider Rychnowy |
5 - 0 |
U-2 Bytów |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
4 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
8 października 2020
8.10 - 16:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Kolejarz Chojnice, |
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Myśliwiec Tuchomie |
4 - 3 |
Junior Football Academy Przechlewo |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
U-2 Bytów |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Start Miastko |
9 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 4 |
Lipniczanka Lipnica |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Pauza: Lider Rychnowy, Kaszubia Studzienice, |
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Junior Football Academy Przechlewo |
3 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Kolejarz Chojnice |
8 - 1 |
Bytovia Bytów |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Lider Rychnowy |
7 - 2 |
Start Miastko |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 0 |
U-2 Bytów |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Pauza: Myśliwiec Tuchomie, Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
1 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Start Miastko |
4 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 13 |
Lider Rychnowy |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
7 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
24 października 2020
24.10 - 16:00 |
Pauza: Kaszubia Studzienice, Junior Football Academy Przechlewo, |
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Junior Football Academy Przechlewo |
6 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Lider Rychnowy |
5 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 0 |
Bytovia Bytów |
4 listopada 2020
4.11 - 17:00 |
Kaszubia Studzienice |
5 - 1 |
Start Miastko |
30 października 2020
30.10 - 15:30 |
Pauza: U-2 Bytów, Myśliwiec Tuchomie, |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
2 - 1 |
Junior Football Academy Przechlewo |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Start Miastko |
3 - 4 |
Myśliwiec Tuchomie |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Lipniczanka Lipnica |
5 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 7 |
Lider Rychnowy |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Junior Football Academy Przechlewo |
3 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 4 |
Myśliwiec Tuchomie |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 4 |
U-2 Bytów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 10 |
Start Miastko |
21 kwietnia 2021
21.04 - 18:30 |
Pauza: Lipniczanka Lipnica, Lider Rychnowy, |
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
2 - 8 |
Junior Football Academy Przechlewo |
28 kwietnia 2021
28.04 - 18:30 |
Start Miastko |
2 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
U-2 Bytów |
0 - 3 |
Lider Rychnowy |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
4 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
29 kwietnia 2021
29.04 - 16:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Kolejarz Chojnice, |
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Junior Football Academy Przechlewo |
3 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 1 |
U-2 Bytów |
7 maja 2021
7.05 - 19:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 3 |
Start Miastko |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 1 |
Bytovia Bytów |
13 maja 2021
13.05 - 17:30 |
Pauza: Lider Rychnowy, Kaszubia Studzienice, |
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 7 |
Junior Football Academy Przechlewo |
17 maja 2021
17.05 - 18:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Start Miastko |
3 - 5 |
Lider Rychnowy |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
U-2 Bytów |
1 - 4 |
Kaszubia Studzienice |
14 maja 2021
14.05 - 17:00 |
Pauza: Myśliwiec Tuchomie, Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 1 |
U-2 Bytów |
20 maja 2021
20.05 - 18:30 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
Start Miastko |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Lider Rychnowy |
8 - 0 |
Bytovia Bytów |
24 maja 2021
24.05 - 18:00 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Pauza: Kaszubia Studzienice, Junior Football Academy Przechlewo, |
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
2 - 7 |
Junior Football Academy Przechlewo |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 3 |
Lider Rychnowy |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Start Miastko |
8 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Pauza: U-2 Bytów, Myśliwiec Tuchomie, |
Kolejka 12 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Junior Football Academy Przechlewo |
4 - 2 |
Lider Rychnowy |
3 czerwca 2021
3.06 - 19:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
2 czerwca 2021
2.06 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 4 |
Kaszubia Studzienice |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 10 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:30 |
Pauza: U-2 Bytów, Start Miastko, |
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Junior Football Academy Przechlewo |
6 - 4 |
U-2 Bytów |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
7 - 1 |
Start Miastko |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
9 - 1 |
Bytovia Bytów |
5 czerwca 2021
5.06 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 4 |
Lipniczanka Lipnica |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Lider Rychnowy |
9 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
7 czerwca 2021
7.06 - 18:00 |
Kolejka 13 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
0 - 3 |
Start Miastko |
26 marca 2021
26.03 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
11 czerwca 2021
11.06 - 17:30 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 7 |
Lider Rychnowy |
10 czerwca 2021
10.06 - 18:30 |
Pauza: Bytovia Bytów, Junior Football Academy Przechlewo, |
Kolejka 14 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Junior Football Academy Przechlewo |
2 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
17 czerwca 2021
17.06 - 18:30 |
Lider Rychnowy |
7 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
16 czerwca 2021
16.06 - 15:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 7 |
Myśliwiec Tuchomie |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 3 |
U-2 Bytów |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:30 |
Pauza: Start Miastko, Lipniczanka Lipnica, |
Kolejka 15 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
5 - 6 |
Junior Football Academy Przechlewo |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
U-2 Bytów |
3 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
18 czerwca 2021
18.06 - 18:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
6 - 1 |
Lider Rychnowy |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
10 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
19 czerwca 2021
19.06 - 13:00 |
Pauza: Kolejarz Chojnice, Bytovia Bytów, . |
|