Liga Juniorów C1 - grupa Słupsk - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lew Lębork 7 21 7 0 0 40 - 1
2. Myśliwiec Tuchomie 7 18 6 0 1 31 - 9
3. Gryf Słupsk KS 7 13 4 1 2 27 - 14
4. Tęcza Brusy 7 12 4 0 3 22 - 26
5. Bytovia Bytów 7 10 3 1 3 20 - 16
6. Piast Człuchów 7 6 2 0 5 21 - 23
7. Czarni Czarne 7 3 1 0 6 9 - 19
8. Wybrzeże Objazda 7 0 0 0 7 8 - 70


 Baner


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piast Człuchów 4 - 1 Czarni Czarne 2 września 2020 - 17:00
Wybrzeże Objazda 0 - 15 Lew Lębork 30 sierpnia 2020 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie 4 - 1 Bytovia Bytów 30 sierpnia 2020 - 13:00
Gryf Słupsk KS 6 - 1 Tęcza Brusy 29 sierpnia 2020 - 13:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Czarne 0 - 1 Tęcza Brusy 6 września 2020 - 11:00
Bytovia Bytów 2 - 2 Gryf Słupsk KS 6 września 2020 - 11:00
Lew Lębork 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 9 września 2020 - 17:00
Piast Człuchów 11 - 2 Wybrzeże Objazda 5 września 2020 - 11:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wybrzeże Objazda 2 - 6 Czarni Czarne 13 września 2020 - 11:00
Myśliwiec Tuchomie 5 - 1 Piast Człuchów 16 września 2020 - 17:00
Gryf Słupsk KS 0 - 4 Lew Lębork 13 września 2020 - 14:30
Tęcza Brusy 5 - 3 Bytovia Bytów 12 września 2020 - 12:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Czarne 1 - 3 Bytovia Bytów 30 września 2020 - 16:00
Lew Lębork 10 - 0 Tęcza Brusy 20 września 2020 - 11:00
Piast Człuchów 3 - 5 Gryf Słupsk KS 19 września 2020 - 11:00
Wybrzeże Objazda 2 - 12 Myśliwiec Tuchomie 20 września 2020 - 13:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Czarni Czarne 7 października 2020 - 16:00
Gryf Słupsk KS 10 - 1 Wybrzeże Objazda 26 września 2020 - 11:00
Tęcza Brusy 3 - 1 Piast Człuchów 23 września 2020 - 17:00
Bytovia Bytów 1 - 3 Lew Lębork 14 października 2020 - 18:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Czarne 0 - 4 Lew Lębork 4 października 2020 - 11:00
Piast Człuchów 1 - 4 Bytovia Bytów 3 października 2020 - 11:00
Wybrzeże Objazda 1 - 10 Tęcza Brusy 4 października 2020 - 11:00
Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Gryf Słupsk KS 4 października 2020 - 16:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 3 - 0 Czarni Czarne 11 października 2020 - 15:30
Tęcza Brusy 2 - 5 Myśliwiec Tuchomie 11 października 2020 - 15:00
Bytovia Bytów 6 - 0 Wybrzeże Objazda 10 października 2020 - 13:00
Lew Lębork 3 - 0 Piast Człuchów 11 października 2020 - 15:00
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Czarne - Piast Człuchów
Lew Lębork - Wybrzeże Objazda
Bytovia Bytów - Myśliwiec Tuchomie
Tęcza Brusy - Gryf Słupsk KS
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Brusy - Czarni Czarne
Gryf Słupsk KS - Bytovia Bytów
Myśliwiec Tuchomie - Lew Lębork
Wybrzeże Objazda - Piast Człuchów
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Czarne - Wybrzeże Objazda
Piast Człuchów - Myśliwiec Tuchomie
Lew Lębork - Gryf Słupsk KS
Bytovia Bytów - Tęcza Brusy
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Czarni Czarne
Tęcza Brusy - Lew Lębork
Gryf Słupsk KS - Piast Człuchów
Myśliwiec Tuchomie - Wybrzeże Objazda
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Czarne - Myśliwiec Tuchomie
Wybrzeże Objazda - Gryf Słupsk KS
Piast Człuchów - Tęcza Brusy
Lew Lębork - Bytovia Bytów
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lew Lębork - Czarni Czarne
Bytovia Bytów - Piast Człuchów
Tęcza Brusy - Wybrzeże Objazda
Gryf Słupsk KS - Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Czarne - Gryf Słupsk KS
Myśliwiec Tuchomie - Tęcza Brusy
Wybrzeże Objazda - Bytovia Bytów
Piast Człuchów - Lew Lębork


Pokaż ukryte kolejki od 8 do 14