Liga Juniorów D2 - grupa Malbork II - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Champions Kwidzyn 11 29 9 2 0 56 - 17
2. Rodło Kwidzyn 11 28 9 1 1 80 - 18
3. DSPN Kwidzyn 11 27 9 0 2 84 - 18
4. Gryf II Tczew MKS 11 24 8 0 3 78 - 24
5. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 11 22 7 1 3 38 - 27
6. KP II Starogard Gdański 11 21 7 0 4 44 - 35
7. Unia Tczew 11 15 5 0 6 25 - 47
8. Pomezania II Malbork 11 10 3 1 7 14 - 43
9. Styna Godziszewo 11 6 2 0 9 23 - 78
10. Pogoń Smętowo 11 5 1 2 8 14 - 43
11. Wisła Korzeniewo 11 4 1 1 9 19 - 67
12. Spójnia Sadlinki 11 2 0 2 9 6 - 64


 Baner


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Champions Kwidzyn 4 - 4 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 30 sierpnia 2020 - 11:00
Unia Tczew 5 - 1 Wisła Korzeniewo 29 sierpnia 2020 - 14:30
Styna Godziszewo 3 - 13 DSPN Kwidzyn 29 sierpnia 2020 - 11:00
Spójnia Sadlinki 0 - 11 Gryf II Tczew MKS 29 sierpnia 2020 - 14:00
Pogoń Smętowo 1 - 6 KP II Starogard Gdański 29 sierpnia 2020 - 10:00
Pomezania II Malbork 0 - 5 Rodło Kwidzyn 29 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 1 - 4 Rodło Kwidzyn 6 września 2020 - 15:00
KP II Starogard Gdański 4 - 0 Pomezania II Malbork 5 września 2020 - 13:00
Gryf II Tczew MKS 8 - 1 Pogoń Smętowo 6 września 2020 - 11:00
DSPN Kwidzyn 20 - 0 Spójnia Sadlinki 5 września 2020 - 11:00
Wisła Korzeniewo 3 - 6 Styna Godziszewo 5 września 2020 - 12:00
Champions Kwidzyn 9 - 1 Unia Tczew 5 września 2020 - 11:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Tczew 2 - 3 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 12 września 2020 - 15:00
Styna Godziszewo 3 - 12 Champions Kwidzyn 12 września 2020 - 11:00
Spójnia Sadlinki 1 - 1 Wisła Korzeniewo 13 września 2020 - 14:00
Pogoń Smętowo 1 - 2 DSPN Kwidzyn 12 września 2020 - 12:30
Pomezania II Malbork 0 - 9 Gryf II Tczew MKS 12 września 2020 - 11:00
Rodło Kwidzyn 7 - 4 KP II Starogard Gdański 12 września 2020 - 11:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 2 - 3 KP II Starogard Gdański 19 września 2020 - 13:00
Gryf II Tczew MKS 3 - 5 Rodło Kwidzyn 19 września 2020 - 13:00
DSPN Kwidzyn 9 - 0 Pomezania II Malbork 20 września 2020 - 11:00
Wisła Korzeniewo 3 - 1 Pogoń Smętowo 19 września 2020 - 11:00
Champions Kwidzyn 3 - 0 Spójnia Sadlinki 20 września 2020 - 11:00
Unia Tczew 4 - 0 Styna Godziszewo 19 września 2020 - 11:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Styna Godziszewo 1 - 7 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 26 września 2020 - 10:00
Spójnia Sadlinki 1 - 5 Unia Tczew 27 września 2020 - 14:00
Pogoń Smętowo 0 - 4 Champions Kwidzyn 26 września 2020 - 09:00
Pomezania II Malbork 4 - 3 Wisła Korzeniewo 26 września 2020 - 11:00
Rodło Kwidzyn 1 - 6 DSPN Kwidzyn 26 września 2020 - 11:00
KP II Starogard Gdański 1 - 4 Gryf II Tczew MKS 27 września 2020 - 15:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 6 - 3 Gryf II Tczew MKS 4 października 2020 - 11:00
DSPN Kwidzyn 10 - 1 KP II Starogard Gdański 4 października 2020 - 13:00
Wisła Korzeniewo 0 - 12 Rodło Kwidzyn 14 października 2020 - 16:30
Champions Kwidzyn 3 - 1 Pomezania II Malbork 4 października 2020 - 11:00
Unia Tczew 3 - 2 Pogoń Smętowo 3 października 2020 - 11:00
Styna Godziszewo 2 - 1 Spójnia Sadlinki 3 października 2020 - 12:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Spójnia Sadlinki 1 - 2 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 11 października 2020 - 14:00
Pogoń Smętowo 5 - 2 Styna Godziszewo 10 października 2020 - 09:00
Pomezania II Malbork 1 - 3 Unia Tczew 10 października 2020 - 11:00
Rodło Kwidzyn 2 - 2 Champions Kwidzyn 10 października 2020 - 11:00
KP II Starogard Gdański 8 - 2 Wisła Korzeniewo 11 października 2020 - 15:00
Gryf II Tczew MKS 8 - 2 DSPN Kwidzyn 7 października 2020 - 20:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 0 - 5 DSPN Kwidzyn 18 października 2020 - 10:30
Wisła Korzeniewo 2 - 11 Gryf II Tczew MKS 18 października 2020 - 11:00
Champions Kwidzyn 7 - 2 KP II Starogard Gdański 18 października 2020 - 11:00
Unia Tczew 0 - 9 Rodło Kwidzyn 17 października 2020 - 11:00
Styna Godziszewo 3 - 4 Pomezania II Malbork 17 października 2020 - 12:00
Spójnia Sadlinki 0 - 0 Pogoń Smętowo 18 października 2020 - 14:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Smętowo 2 - 5 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 25 października 2020 - 11:00
Pomezania II Malbork 3 - 1 Spójnia Sadlinki 24 października 2020 - 11:00
Rodło Kwidzyn 15 - 1 Styna Godziszewo 24 października 2020 - 11:00
KP II Starogard Gdański 3 - 0 Unia Tczew 24 października 2020 - 11:00
Gryf II Tczew MKS 2 - 4 Champions Kwidzyn 14 listopada 2020 - 13:30
DSPN Kwidzyn 8 - 2 Wisła Korzeniewo 25 października 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 5 - 1 Wisła Korzeniewo 31 października 2020 - 11:00
Champions Kwidzyn 2 - 1 DSPN Kwidzyn 31 października 2020 - 15:00
Unia Tczew 2 - 10 Gryf II Tczew MKS 31 października 2020 - 09:30
Styna Godziszewo 1 - 5 KP II Starogard Gdański 31 października 2020 - 12:00
Spójnia Sadlinki 0 - 10 Rodło Kwidzyn 31 października 2020 - 14:00
Pogoń Smętowo 0 - 0 Pomezania II Malbork 31 października 2020 - 11:00
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania II Malbork 1 - 3 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 7 listopada 2020 - 11:00
Rodło Kwidzyn 10 - 1 Pogoń Smętowo 7 listopada 2020 - 11:00
KP II Starogard Gdański 7 - 1 Spójnia Sadlinki 8 listopada 2020 - 15:00
Gryf II Tczew MKS 9 - 1 Styna Godziszewo 8 listopada 2020 - 13:00
DSPN Kwidzyn 8 - 0 Unia Tczew 8 listopada 2020 - 11:00
Wisła Korzeniewo 1 - 6 Champions Kwidzyn 7 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Champions Kwidzyn
Wisła Korzeniewo - Unia Tczew
DSPN Kwidzyn - Styna Godziszewo
Gryf II Tczew MKS - Spójnia Sadlinki
KP II Starogard Gdański - Pogoń Smętowo
Rodło Kwidzyn - Pomezania II Malbork
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
Pomezania II Malbork - KP II Starogard Gdański
Pogoń Smętowo - Gryf II Tczew MKS
Spójnia Sadlinki - DSPN Kwidzyn
Styna Godziszewo - Wisła Korzeniewo
Unia Tczew - Champions Kwidzyn
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Unia Tczew
Champions Kwidzyn - Styna Godziszewo
Wisła Korzeniewo - Spójnia Sadlinki
DSPN Kwidzyn - Pogoń Smętowo
Gryf II Tczew MKS - Pomezania II Malbork
KP II Starogard Gdański - Rodło Kwidzyn
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Starogard Gdański - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn - Gryf II Tczew MKS
Pomezania II Malbork - DSPN Kwidzyn
Pogoń Smętowo - Wisła Korzeniewo
Spójnia Sadlinki - Champions Kwidzyn
Styna Godziszewo - Unia Tczew
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Styna Godziszewo
Unia Tczew - Spójnia Sadlinki
Champions Kwidzyn - Pogoń Smętowo
Wisła Korzeniewo - Pomezania II Malbork
DSPN Kwidzyn - Rodło Kwidzyn
Gryf II Tczew MKS - KP II Starogard Gdański
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Tczew MKS - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
KP II Starogard Gdański - DSPN Kwidzyn
Rodło Kwidzyn - Wisła Korzeniewo
Pomezania II Malbork - Champions Kwidzyn
Pogoń Smętowo - Unia Tczew
Spójnia Sadlinki - Styna Godziszewo
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Spójnia Sadlinki
Styna Godziszewo - Pogoń Smętowo
Unia Tczew - Pomezania II Malbork
Champions Kwidzyn - Rodło Kwidzyn
Wisła Korzeniewo - KP II Starogard Gdański
DSPN Kwidzyn - Gryf II Tczew MKS
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN Kwidzyn - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
Gryf II Tczew MKS - Wisła Korzeniewo
KP II Starogard Gdański - Champions Kwidzyn
Rodło Kwidzyn - Unia Tczew
Pomezania II Malbork - Styna Godziszewo
Pogoń Smętowo - Spójnia Sadlinki
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Pogoń Smętowo
Spójnia Sadlinki - Pomezania II Malbork
Styna Godziszewo - Rodło Kwidzyn
Unia Tczew - KP II Starogard Gdański
Champions Kwidzyn - Gryf II Tczew MKS
Wisła Korzeniewo - DSPN Kwidzyn
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Korzeniewo - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
DSPN Kwidzyn - Champions Kwidzyn
Gryf II Tczew MKS - Unia Tczew
KP II Starogard Gdański - Styna Godziszewo
Rodło Kwidzyn - Spójnia Sadlinki
Pomezania II Malbork - Pogoń Smętowo
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Pomezania II Malbork
Pogoń Smętowo - Rodło Kwidzyn
Spójnia Sadlinki - KP II Starogard Gdański
Styna Godziszewo - Gryf II Tczew MKS
Unia Tczew - DSPN Kwidzyn
Champions Kwidzyn - Wisła Korzeniewo


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22