Liga Juniorów D2 - grupa Malbork I - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Tczew MKS 9 27 9 0 0 87 - 5
2. Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 21 7 0 2 49 - 15 1 3 1 0 0 2 - 0
3. Pomezania Malbork 9 21 7 0 2 52 - 14 1 0 0 0 1 0 - 2
4. KP Starogard Gdański 8 13 4 1 3 18 - 17 2 4 1 1 0 4 - 3
5. AP Malbork 9 13 4 1 4 22 - 22 2 3 1 0 1 5 - 4
6. Powiśle Dzierzgoń 9 13 4 1 4 29 - 21 2 1 0 1 1 0 - 2
7. Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 9 3 0 5 10 - 44
8. Jedynka Pelplin 9 6 2 0 7 18 - 56
9. Grom Nowy Staw 8 3 1 0 7 6 - 50
10. Błękitni Stare Pole 8 1 0 1 7 4 - 51
Ostatni komentarz dodał FcPolaczki 12.09.2020, 10:00:44


 Baner


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 30 sierpnia 2020 - 15:00
KP Starogard Gdański 6 - 0 Błękitni Stare Pole 29 sierpnia 2020 - 13:00
Jedynka Pelplin 0 - 7 Beniaminek 03 Starogard Gdański 29 sierpnia 2020 - 11:00
Grom Nowy Staw 0 - 14 Gryf Tczew MKS 27 sierpnia 2020 - 15:00
Pauza: Pomezania Malbork, Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń 6 - 0 Grom Nowy Staw 5 września 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 11 Gryf Tczew MKS 5 września 2020 - 11:00
Błękitni Stare Pole 1 - 7 Jedynka Pelplin 5 września 2020 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 7 Pomezania Malbork 5 września 2020 - 11:00
Pauza: AP Malbork, KP Starogard Gdański,
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Pomezania Malbork 4 - 2 AP Malbork 12 września 2020 - 12:45
KP Starogard Gdański 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 września 2020 - 13:00
Gryf Tczew MKS 3 - 0 Błękitni Stare Pole 12 września 2020 - 14:00
Grom Nowy Staw 0 - 6 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 września 2020 - 11:00
Pauza: Jedynka Pelplin, Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń 1 - 7 Beniaminek 03 Starogard Gdański 20 września 2020 - 11:00
Błękitni Stare Pole 1 - 3 Grom Nowy Staw 19 września 2020 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 3 Jedynka Pelplin 19 września 2020 - 11:00
AP Malbork 3 - 4 KP Starogard Gdański 19 września 2020 - 15:00
Pauza: Pomezania Malbork, Gryf Tczew MKS,
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 5 - 2 Powiśle Dzierzgoń 27 września 2020 - 11:00
Jedynka Pelplin 1 - 7 AP Malbork 26 września 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS 16 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 września 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 - 0 Błękitni Stare Pole 26 września 2020 - 13:00
Pauza: Grom Nowy Staw, KP Starogard Gdański,
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń 7 - 1 Błękitni Stare Pole 4 października 2020 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Grom Nowy Staw 30 września 2020 - 17:00
AP Malbork 0 - 9 Gryf Tczew MKS 3 października 2020 - 15:00
Pomezania Malbork 4 - 2 KP Starogard Gdański 3 października 2020 - 11:00
Pauza: Jedynka Pelplin, Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 11 października 2020 - 13:00
Jedynka Pelplin 0 - 10 Pomezania Malbork 10 października 2020 - 11:00
Grom Nowy Staw 0 - 4 AP Malbork 11 października 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 października 2020 - 13:00
Pauza: Błękitni Stare Pole, Gryf Tczew MKS,
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Błękitni Stare Pole 11 listopada 2020 - 10:00
AP Malbork 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 17 października 2020 - 13:00
Pomezania Malbork 1 - 6 Gryf Tczew MKS 17 października 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański 3 - 0 Jedynka Pelplin 17 października 2020 - 15:00
Pauza: Grom Nowy Staw, Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Pelplin 0 - 5 Powiśle Dzierzgoń 24 października 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS 6 - 0 KP Starogard Gdański 25 października 2020 - 11:00
Grom Nowy Staw 0 - 10 Pomezania Malbork 15 listopada 2020 - 13:30
Błękitni Stare Pole 1 - 1 AP Malbork 24 października 2020 - 11:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń 7 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 października 2020 - 14:00
Pomezania Malbork 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 października 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański - Grom Nowy Staw 21 listopada 2020 - 11:00
Jedynka Pelplin 1 - 16 Gryf Tczew MKS 31 października 2020 - 12:00
Pauza: Błękitni Stare Pole, AP Malbork,
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 6 - 1 Powiśle Dzierzgoń 8 listopada 2020 - 11:00
Grom Nowy Staw 3 - 6 Jedynka Pelplin 8 listopada 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1 KP Starogard Gdański 8 listopada 2020 - 13:00
Błękitni Stare Pole 0 - 11 Pomezania Malbork 8 listopada 2020 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 AP Malbork 7 listopada 2020 - 13:30
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń - AP Malbork
Błękitni Stare Pole - KP Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Jedynka Pelplin
Grom Nowy Staw - Gryf Tczew MKS
Pauza: Pomezania Malbork, Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń
Gryf Tczew MKS - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Jedynka Pelplin - Błękitni Stare Pole
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: AP Malbork, KP Starogard Gdański,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork - Pomezania Malbork
Żuławy Nowy Dwór Gdański - KP Starogard Gdański
Błękitni Stare Pole - Gryf Tczew MKS
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Grom Nowy Staw
Pauza: Jedynka Pelplin, Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Powiśle Dzierzgoń
Grom Nowy Staw - Błękitni Stare Pole
Jedynka Pelplin - Żuławy Nowy Dwór Gdański
KP Starogard Gdański - AP Malbork
Pauza: Pomezania Malbork, Gryf Tczew MKS,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń - Pomezania Malbork
AP Malbork - Jedynka Pelplin
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Gryf Tczew MKS
Błękitni Stare Pole - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Grom Nowy Staw, KP Starogard Gdański,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stare Pole - Powiśle Dzierzgoń
Grom Nowy Staw - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Gryf Tczew MKS - AP Malbork
KP Starogard Gdański - Pomezania Malbork
Pauza: Jedynka Pelplin, Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń - KP Starogard Gdański
Pomezania Malbork - Jedynka Pelplin
AP Malbork - Grom Nowy Staw
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Błękitni Stare Pole, Gryf Tczew MKS,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stare Pole - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański - AP Malbork
Gryf Tczew MKS - Pomezania Malbork
Jedynka Pelplin - KP Starogard Gdański
Pauza: Grom Nowy Staw, Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń - Jedynka Pelplin
KP Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS
Pomezania Malbork - Grom Nowy Staw
AP Malbork - Błękitni Stare Pole
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Powiśle Dzierzgoń
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork
Grom Nowy Staw - KP Starogard Gdański
Gryf Tczew MKS - Jedynka Pelplin
Pauza: Błękitni Stare Pole, AP Malbork,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń - Gryf Tczew MKS
Jedynka Pelplin - Grom Nowy Staw
KP Starogard Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole
AP Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22