Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk I - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jedynka Reda 10 30 10 0 0 80 - 6
2. Dragon Pomorze 10 27 9 0 1 110 - 11
3. Błękitni Wejherowo 9 24 8 0 1 83 - 12 1 3 1 0 0 9 - 1
4. Salos Rumia 11 24 8 0 3 61 - 25 1 0 0 0 1 1 - 9
5. Korona Żelistrzewo 10 15 5 0 5 30 - 37 1 3 1 0 0 4 - 2
6. Stolem Gniewino 10 15 5 0 5 37 - 72 1 0 0 0 1 2 - 4
7. GOSRiT Luzino 9 12 4 0 5 19 - 29
8. Sztorm Kosakowo 10 12 4 0 6 32 - 55
9. Kaszuby Połchowo 9 9 3 0 6 16 - 59 1 3 1 0 0 4 - 2
10. Cassubian AP 10 9 3 0 7 13 - 48 1 0 0 0 1 2 - 4
11. Latarnik Choczewo 10 6 2 0 8 14 - 48
12. Dragon Bojano 8 3 1 0 7 10 - 40 1 3 1 0 0 4 - 2
13. PKS Jastarnia 10 3 1 0 9 14 - 77 1 0 0 0 1 2 - 4


 Baner


Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 2 - 1 Błękitni Wejherowo 16 września 2020 - 17:00
Kaszuby Połchowo 4 - 2 Cassubian AP 1 września 2020 - 17:30
GOSRiT Luzino 2 - 6 Dragon Pomorze 22 sierpnia 2020 - 11:00
PKS Jastarnia 2 - 5 Sztorm Kosakowo 19 sierpnia 2020 - 18:30
Dragon Bojano 2 - 7 Korona Żelistrzewo 16 września 2020 - 17:00
Latarnik Choczewo 0 - 8 Salos Rumia 23 sierpnia 2020 - 12:00
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 2 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo 9 - 1 Salos Rumia 26 sierpnia 2020 - 18:30
Korona Żelistrzewo 5 - 1 Latarnik Choczewo 26 sierpnia 2020 - 17:00
Stolem Gniewino 5 - 1 Dragon Bojano 9 września 2020 - 18:00
Dragon Pomorze 16 - 0 PKS Jastarnia 26 sierpnia 2020 - 16:30
Cassubian AP 1 - 5 GOSRiT Luzino 26 sierpnia 2020 - 17:00
Jedynka Reda 13 - 0 Kaszuby Połchowo 9 września 2020 - 17:00
Pauza: Sztorm Kosakowo,
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszuby Połchowo 0 - 11 Błękitni Wejherowo 30 sierpnia 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino 1 - 7 Jedynka Reda 29 sierpnia 2020 - 11:00
PKS Jastarnia 1 - 4 Cassubian AP 29 sierpnia 2020 - 11:00
Dragon Bojano 2 - 11 Sztorm Kosakowo 29 sierpnia 2020 - 11:00
Latarnik Choczewo 2 - 3 Stolem Gniewino 29 sierpnia 2020 - 11:00
Salos Rumia 7 - 1 Korona Żelistrzewo 29 sierpnia 2020 - 16:30
Pauza: Dragon Pomorze,
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo 7 - 5 Korona Żelistrzewo 5 września 2020 - 10:00
Stolem Gniewino 1 - 2 Salos Rumia 6 września 2020 - 11:00
Sztorm Kosakowo 5 - 2 Latarnik Choczewo 6 września 2020 - 11:00
Dragon Pomorze 6 - 0 Dragon Bojano 5 września 2020 - 14:00
Jedynka Reda 13 - 0 PKS Jastarnia 6 września 2020 - 11:00
Kaszuby Połchowo 3 - 0 GOSRiT Luzino 15 września 2020 - 17:00
Pauza: Cassubian AP,
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 0 - 5 Błękitni Wejherowo 23 września 2020 - 16:00
PKS Jastarnia 6 - 2 Kaszuby Połchowo 23 września 2020 - 16:30
Dragon Bojano 0 - 3 Cassubian AP 12 września 2020 - 11:00
Latarnik Choczewo 0 - 13 Dragon Pomorze 12 września 2020 - 15:00
Salos Rumia 6 - 1 Sztorm Kosakowo 12 września 2020 - 11:30
Korona Żelistrzewo 4 - 2 Stolem Gniewino 13 września 2020 - 11:00
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo 19 - 0 Stolem Gniewino 19 września 2020 - 10:00
Sztorm Kosakowo 0 - 2 Korona Żelistrzewo 19 września 2020 - 17:00
Dragon Pomorze 3 - 2 Salos Rumia 19 września 2020 - 14:00
Cassubian AP 1 - 0 Latarnik Choczewo 19 września 2020 - 14:00
Jedynka Reda 3 - 0 Dragon Bojano 19 września 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino 6 - 0 PKS Jastarnia 19 września 2020 - 11:00
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
PKS Jastarnia 0 - 14 Błękitni Wejherowo 30 września 2020 - 17:00
Dragon Bojano - Kaszuby Połchowo 14 października 2020 - 14:45
Latarnik Choczewo 1 - 10 Jedynka Reda 27 września 2020 - 12:00
Salos Rumia 11 - 0 Cassubian AP 26 września 2020 - 11:30
Korona Żelistrzewo 2 - 12 Dragon Pomorze 27 września 2020 - 11:00
Stolem Gniewino 5 - 4 Sztorm Kosakowo 27 września 2020 - 18:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo 13 - 1 Sztorm Kosakowo 3 października 2020 - 11:00
Dragon Pomorze 26 - 0 Stolem Gniewino 3 października 2020 - 14:00
Cassubian AP 0 - 1 Korona Żelistrzewo 4 października 2020 - 11:00
Jedynka Reda 7 - 1 Salos Rumia 4 października 2020 - 11:00
Kaszuby Połchowo 0 - 2 Latarnik Choczewo 4 października 2020 - 12:00
GOSRiT Luzino 3 - 1 Dragon Bojano 3 października 2020 - 11:00
Pauza: PKS Jastarnia,
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano 4 - 2 PKS Jastarnia 21 października 2020 - 14:30
Latarnik Choczewo 0 - 2 GOSRiT Luzino 11 października 2020 - 12:00
Salos Rumia 10 - 1 Kaszuby Połchowo 10 października 2020 - 13:30
Korona Żelistrzewo 1 - 3 Jedynka Reda 11 października 2020 - 11:00
Stolem Gniewino 7 - 2 Cassubian AP 10 października 2020 - 11:00
Sztorm Kosakowo 1 - 10 Dragon Pomorze 10 października 2020 - 11:00
Pauza: Błękitni Wejherowo,
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo 4 - 3 Dragon Pomorze 17 października 2020 - 10:00
Cassubian AP 0 - 4 Sztorm Kosakowo 17 października 2020 - 15:30
Jedynka Reda 9 - 1 Stolem Gniewino 17 października 2020 - 11:00
Kaszuby Połchowo 3 - 2 Korona Żelistrzewo 18 października 2020 - 15:00
GOSRiT Luzino 0 - 6 Salos Rumia 17 października 2020 - 11:00
PKS Jastarnia 1 - 6 Latarnik Choczewo 17 października 2020 - 14:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano - Błękitni Wejherowo 25 października 2020 - 13:30
Salos Rumia 7 - 2 PKS Jastarnia 24 października 2020 - 16:15
Korona Żelistrzewo - GOSRiT Luzino 25 października 2020 - 11:00
Stolem Gniewino 13 - 3 Kaszuby Połchowo 24 października 2020 - 11:00
Sztorm Kosakowo 0 - 13 Jedynka Reda 24 października 2020 - 11:00
Dragon Pomorze 15 - 0 Cassubian AP 24 października 2020 - 14:00
Pauza: Latarnik Choczewo,
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo - Cassubian AP 31 października 2020 - 12:30
Jedynka Reda - Dragon Pomorze 31 października 2020 - 11:00
Kaszuby Połchowo - Sztorm Kosakowo 31 października 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino - Stolem Gniewino 11 listopada 2020 - 11:00
PKS Jastarnia - Korona Żelistrzewo 31 października 2020 - 11:00
Dragon Bojano - Latarnik Choczewo 31 października 2020 - 11:00
Pauza: Salos Rumia,
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Latarnik Choczewo - Błękitni Wejherowo 8 listopada 2020 - 12:00
Salos Rumia - Dragon Bojano 7 listopada 2020 - 11:30
Stolem Gniewino - PKS Jastarnia 7 listopada 2020 - 11:00
Sztorm Kosakowo - GOSRiT Luzino 7 listopada 2020 - 11:00
Dragon Pomorze - Kaszuby Połchowo 7 listopada 2020 - 14:00
Cassubian AP - Jedynka Reda
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo - Jedynka Reda
Cassubian AP - Kaszuby Połchowo
Dragon Pomorze - GOSRiT Luzino
Sztorm Kosakowo - PKS Jastarnia
Korona Żelistrzewo - Dragon Bojano
Salos Rumia - Latarnik Choczewo
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Salos Rumia - Błękitni Wejherowo
Latarnik Choczewo - Korona Żelistrzewo
Dragon Bojano - Stolem Gniewino
PKS Jastarnia - Dragon Pomorze
GOSRiT Luzino - Cassubian AP
Kaszuby Połchowo - Jedynka Reda
Pauza: Sztorm Kosakowo,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo - Kaszuby Połchowo
Jedynka Reda - GOSRiT Luzino
Cassubian AP - PKS Jastarnia
Sztorm Kosakowo - Dragon Bojano
Stolem Gniewino - Latarnik Choczewo
Korona Żelistrzewo - Salos Rumia
Pauza: Dragon Pomorze,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona Żelistrzewo - Błękitni Wejherowo
Salos Rumia - Stolem Gniewino
Latarnik Choczewo - Sztorm Kosakowo
Dragon Bojano - Dragon Pomorze
PKS Jastarnia - Jedynka Reda
GOSRiT Luzino - Kaszuby Połchowo
Pauza: Cassubian AP,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo - GOSRiT Luzino
Kaszuby Połchowo - PKS Jastarnia
Cassubian AP - Dragon Bojano
Dragon Pomorze - Latarnik Choczewo
Sztorm Kosakowo - Salos Rumia
Stolem Gniewino - Korona Żelistrzewo
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem Gniewino - Błękitni Wejherowo
Korona Żelistrzewo - Sztorm Kosakowo
Salos Rumia - Dragon Pomorze
Latarnik Choczewo - Cassubian AP
Dragon Bojano - Jedynka Reda
PKS Jastarnia - GOSRiT Luzino
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo - PKS Jastarnia
Kaszuby Połchowo - Dragon Bojano
Jedynka Reda - Latarnik Choczewo
Cassubian AP - Salos Rumia
Dragon Pomorze - Korona Żelistrzewo
Sztorm Kosakowo - Stolem Gniewino
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo - Błękitni Wejherowo
Stolem Gniewino - Dragon Pomorze
Korona Żelistrzewo - Cassubian AP
Salos Rumia - Jedynka Reda
Latarnik Choczewo - Kaszuby Połchowo
Dragon Bojano - GOSRiT Luzino
Pauza: PKS Jastarnia,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
PKS Jastarnia - Dragon Bojano
GOSRiT Luzino - Latarnik Choczewo
Kaszuby Połchowo - Salos Rumia
Jedynka Reda - Korona Żelistrzewo
Cassubian AP - Stolem Gniewino
Dragon Pomorze - Sztorm Kosakowo
Pauza: Błękitni Wejherowo,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Pomorze - Błękitni Wejherowo
Sztorm Kosakowo - Cassubian AP
Stolem Gniewino - Jedynka Reda
Korona Żelistrzewo - Kaszuby Połchowo
Salos Rumia - GOSRiT Luzino
Latarnik Choczewo - PKS Jastarnia
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo - Dragon Bojano
PKS Jastarnia - Salos Rumia
GOSRiT Luzino - Korona Żelistrzewo
Kaszuby Połchowo - Stolem Gniewino
Jedynka Reda - Sztorm Kosakowo
Cassubian AP - Dragon Pomorze
Pauza: Latarnik Choczewo,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cassubian AP - Błękitni Wejherowo
Dragon Pomorze - Jedynka Reda
Sztorm Kosakowo - Kaszuby Połchowo
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino
Korona Żelistrzewo - PKS Jastarnia
Latarnik Choczewo - Dragon Bojano
Pauza: Salos Rumia,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo - Latarnik Choczewo
Dragon Bojano - Salos Rumia
PKS Jastarnia - Stolem Gniewino
GOSRiT Luzino - Sztorm Kosakowo
Kaszuby Połchowo - Dragon Pomorze
Jedynka Reda - Cassubian AP
Pauza: Korona Żelistrzewo, .


Pokaż ukryte kolejki od 14 do 26