Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - rocznik 1989/1990 - sezon 2005/2006

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Polonia Gdańsk 22 55 17 4 1 94 - 22
2. Bałtyk II Gdynia 22 52 17 1 4 88 - 24
3. Gedania Gdańsk 22 49 15 4 3 59 - 17
4. Morena Gdańsk 22 37 11 4 7 50 - 45
5. SWSiEMP Arka Gdynia 22 33 10 3 9 56 - 49
6. Dragon Bojano 22 30 10 0 12 45 - 62
7. UKS Klukowo 22 27 8 3 11 39 - 58
8. Orzeł Straszyn 22 24 7 3 12 42 - 67
9. Wisła Długie Pole 22 22 7 1 14 32 - 63
10. KS Żukowo 22 21 7 0 15 51 - 70
11. Meduza Gdańsk 22 17 5 2 15 35 - 97
12. Lechia Gdańsk 22 15 4 3 15 40 - 57
Ostatni komentarz dodał dd 01.07.2006, 13:10:25


 Baner


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano 2 - 4 Morena Gdańsk
Bałtyk II Gdynia 2 - 1 Wisła Długie Pole
Orzeł Straszyn 1 - 2 Polonia Gdańsk
Meduza Gdańsk 0 - 2 Gedania Gdańsk
KS Żukowo 7 - 3 Lechia Gdańsk
UKS Klukowo 4 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia
Kolejka 2 - 31. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena Gdańsk 2 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
Lechia Gdańsk 3 - 2 UKS Klukowo
Gedania Gdańsk 3 - 0 KS Żukowo
Polonia Gdańsk 7 - 0 Meduza Gdańsk
Wisła Długie Pole 2 - 3 Orzeł Straszyn 31 sierpnia 2005
Dragon Bojano 3 - 1 Bałtyk II Gdynia
Kolejka 3 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia 6 - 0 Morena Gdańsk
Orzeł Straszyn 2 - 1 Dragon Bojano
Meduza Gdańsk 2 - 3 Wisła Długie Pole
KS Żukowo 1 - 7 Polonia Gdańsk
UKS Klukowo 0 - 1 Gedania Gdańsk
SWSiEMP Arka Gdynia 2 - 2 Lechia Gdańsk
Kolejka 4 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena Gdańsk 3 - 3 Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk 4 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
Polonia Gdańsk 4 - 1 UKS Klukowo
Wisła Długie Pole 3 - 0 KS Żukowo
vo
Dragon Bojano 6 - 3 Meduza Gdańsk
Bałtyk II Gdynia 6 - 0 Orzeł Straszyn
Kolejka 5 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Straszyn 1 - 3 Morena Gdańsk
Meduza Gdańsk 1 - 5 Bałtyk II Gdynia
KS Żukowo 2 - 6 Dragon Bojano
UKS Klukowo 5 - 1 Wisła Długie Pole
SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 7 Polonia Gdańsk 17 września 2005 - 11:00
Lechia Gdańsk 0 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 6 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena Gdańsk 4 - 3 Gedania Gdańsk
Polonia Gdańsk 4 - 2 Lechia Gdańsk
Wisła Długie Pole 1 - 4 SWSiEMP Arka Gdynia
Dragon Bojano 1 - 2 UKS Klukowo
Bałtyk II Gdynia 15 - 3 KS Żukowo
Orzeł Straszyn 11 - 3 Meduza Gdańsk 25 września 2005
Kolejka 7 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Meduza Gdańsk 3 - 3 Morena Gdańsk 2 października 2005
KS Żukowo 2 - 3 Orzeł Straszyn 1 października 2005
UKS Klukowo 1 - 5 Bałtyk II Gdynia 2 października 2005
SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Dragon Bojano 2 października 2005
vo
Lechia Gdańsk 3 - 0 Wisła Długie Pole
Gedania Gdańsk 2 - 2 Polonia Gdańsk 2 października 2005
Kolejka 8 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
Morena Gdańsk 2 - 4 Polonia Gdańsk 8 października 2005
Wisła Długie Pole 0 - 6 Gedania Gdańsk 8 października 2005
Dragon Bojano 2 - 1 Lechia Gdańsk 8 października 2005
Bałtyk II Gdynia 3 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia 8 października 2005
vo (na boisku 1-2)
Orzeł Straszyn 3 - 0 UKS Klukowo 8 października 2005
Meduza Gdańsk 0 - 1 KS Żukowo 8 października 2005
Kolejka 9 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Żukowo 2 - 0 Morena Gdańsk 16 października 2005
UKS Klukowo 0 - 3 Meduza Gdańsk 16 października 2005
SWSiEMP Arka Gdynia 9 - 0 Orzeł Straszyn 16 października 2005
Lechia Gdańsk 2 - 3 Bałtyk II Gdynia
Gedania Gdańsk 1 - 2 Dragon Bojano 15 października 2005
Polonia Gdańsk 3 - 0 Wisła Długie Pole 16 października 2005
vo
Kolejka 10 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena Gdańsk 0 - 2 Wisła Długie Pole 22 października 2005
Dragon Bojano 0 - 4 Polonia Gdańsk 22 października 2005
Bałtyk II Gdynia 0 - 2 Gedania Gdańsk 23 października 2005
Orzeł Straszyn 0 - 6 Lechia Gdańsk 22 października 2005
Meduza Gdańsk 6 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 22 października 2005
KS Żukowo 5 - 0 UKS Klukowo 23 października 2005
Kolejka 11 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
UKS Klukowo 0 - 4 Morena Gdańsk 30 października 2005
SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 KS Żukowo
vo
Lechia Gdańsk 15 - 1 Meduza Gdańsk
Gedania Gdańsk 1 - 1 Orzeł Straszyn 29 października 2005
Polonia Gdańsk 2 - 2 Bałtyk II Gdynia 30 października 2005
Wisła Długie Pole 3 - 2 Dragon Bojano 30 października 2005
Kolejka 12 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena Gdańsk 4 - 1 Dragon Bojano 8 kwietnia 2006
Wisła Długie Pole 0 - 2 Bałtyk II Gdynia 9 kwietnia 2006
Polonia Gdańsk 1 - 0 Orzeł Straszyn 8 kwietnia 2006
Gedania Gdańsk 4 - 1 Meduza Gdańsk 8 kwietnia 2006
Lechia Gdańsk 0 - 3 KS Żukowo
vo
SWSiEMP Arka Gdynia 6 - 2 UKS Klukowo
Kolejka 13 - 13. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (13) 
SWSiEMP Arka Gdynia 5 - 1 Morena Gdańsk 13 kwietnia 2006
UKS Klukowo 3 - 0 Lechia Gdańsk
vo
KS Żukowo 2 - 1 Gedania Gdańsk 13 kwietnia 2006
Meduza Gdańsk 1 - 4 Polonia Gdańsk 13 kwietnia 2006
Orzeł Straszyn 2 - 2 Wisła Długie Pole
Bałtyk II Gdynia 4 - 0 Dragon Bojano 13 kwietnia 2006
Kolejka 14 - 18. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
Morena Gdańsk 1 - 3 Bałtyk II Gdynia
Dragon Bojano 4 - 1 Orzeł Straszyn
Wisła Długie Pole 3 - 0 Meduza Gdańsk
v.o.
Polonia Gdańsk 3 - 1 KS Żukowo
Gedania Gdańsk 4 - 0 UKS Klukowo
Lechia Gdańsk 0 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia
v.o
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
Lechia Gdańsk 0 - 3 Morena Gdańsk
v.o
SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 1 Gedania Gdańsk 23 kwietnia 2006
UKS Klukowo 0 - 0 Polonia Gdańsk 22 kwietnia 2006
KS Żukowo 0 - 2 Wisła Długie Pole 23 kwietnia 2006
Meduza Gdańsk 1 - 0 Dragon Bojano 22 kwietnia 2006
Orzeł Straszyn 1 - 3 Bałtyk II Gdynia 23 kwietnia 2006
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
Morena Gdańsk 2 - 1 Orzeł Straszyn 29 kwietnia 2006
Bałtyk II Gdynia 7 - 1 Meduza Gdańsk 30 kwietnia 2006
Dragon Bojano 3 - 2 KS Żukowo 30 kwietnia 2006
Wisła Długie Pole 0 - 5 UKS Klukowo 30 kwietnia 2006
Polonia Gdańsk 3 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 29 kwietnia 2006
Gedania Gdańsk 3 - 0 Lechia Gdańsk
v.o.
Kolejka 17 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (11) 
Gedania Gdańsk 3 - 1 Morena Gdańsk
Lechia Gdańsk 0 - 3 Polonia Gdańsk 3 maja 2006
v.o.
SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Wisła Długie Pole
vo (go?nie nie przyjechali)
UKS Klukowo 2 - 1 Dragon Bojano
KS Żukowo 0 - 3 Bałtyk II Gdynia 3 maja 2006
v.o.
Meduza Gdańsk 3 - 0 Orzeł Straszyn
Kolejka 18 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (33) 
Morena Gdańsk 3 - 0 Meduza Gdańsk
Orzeł Straszyn 5 - 3 KS Żukowo
Bałtyk II Gdynia 11 - 1 UKS Klukowo
Dragon Bojano 5 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
Wisła Długie Pole 3 - 0 Lechia Gdańsk
v.o.
Polonia Gdańsk 1 - 2 Gedania Gdańsk
Kolejka 19 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (39) 
Polonia Gdańsk 2 - 2 Morena Gdańsk 13 maja 2006
Gedania Gdańsk 7 - 1 Wisła Długie Pole 13 maja 2006
Lechia Gdańsk 0 - 3 Dragon Bojano
v.o.
SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 4 Bałtyk II Gdynia
UKS Klukowo 6 - 1 Orzeł Straszyn
KS Żukowo 17 - 1 Meduza Gdańsk 14 maja 2006
Kolejka 20 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
Morena Gdańsk 3 - 0 KS Żukowo 20 maja 2006
vo, goście nie przyjechali
Meduza Gdańsk 0 - 0 UKS Klukowo
Orzeł Straszyn 2 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia
Bałtyk II Gdynia 3 - 0 Lechia Gdańsk 20 maja 2006
v.o.
Dragon Bojano 0 - 2 Gedania Gdańsk 20 maja 2006
Wisła Długie Pole 3 - 8 Polonia Gdańsk 20 maja 2006
Kolejka 21 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (32) 
Wisła Długie Pole 2 - 3 Morena Gdańsk 28 maja 2006
Polonia Gdańsk 19 - 0 Dragon Bojano 27 maja 2006
Gedania Gdańsk 1 - 0 Bałtyk II Gdynia 27 maja 2006
Lechia Gdańsk 0 - 3 Orzeł Straszyn
v.o.
SWSiEMP Arka Gdynia 5 - 2 Meduza Gdańsk 28 maja 2006
UKS Klukowo 3 - 0 KS Żukowo
v.o.
Kolejka 22 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (72) 
Morena Gdańsk 2 - 2 UKS Klukowo 4 czerwca 2006
KS Żukowo 0 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia
v.o
Meduza Gdańsk 3 - 0 Lechia Gdańsk
v.o.
Orzeł Straszyn 1 - 6 Gedania Gdańsk 4 czerwca 2006
Bałtyk II Gdynia 0 - 4 Polonia Gdańsk 4 czerwca 2006
Dragon Bojano 3 - 0 Wisła Długie Pole
v.o