Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk II - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Dragon II Pomorze 9 24 8 0 1 54 - 6
2. Arka II Gdynia SI 9 23 7 2 0 51 - 7
3. Akademia Sportowa Pomorze 9 22 7 1 1 55 - 8
4. Piki Gdańsk 9 19 6 1 2 37 - 20
5. Gedania II Gdańsk 10 16 5 1 4 40 - 17
6. EX Siedlce Gdańsk 9 13 4 1 4 28 - 27
7. Pomerania Gdańsk 9 12 3 3 3 38 - 30
8. Błękitni II Wejherowo 9 11 3 2 4 20 - 25
9. Orkan Rumia MKS 10 7 2 1 7 20 - 63
10. Cisowa Gdynia 9 6 2 0 7 11 - 63
11. Kamionka Sopot 9 3 1 0 8 6 - 57 1 3 1 0 0 2 - 1
12. Bałtyk II Gdynia AP 9 3 1 0 8 10 - 47 1 0 0 0 1 1 - 2


 Baner


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kamionka Sopot 2 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 29 sierpnia 2020 - 18:30
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 1 Arka II Gdynia SI 29 sierpnia 2020 - 19:00
Pomerania Gdańsk 3 - 3 Błękitni II Wejherowo 29 sierpnia 2020 - 11:00
Piki Gdańsk 4 - 1 Cisowa Gdynia 17 września 2020 - 18:00
Orkan Rumia MKS 0 - 9 Dragon II Pomorze 30 sierpnia 2020 - 11:30
Gedania II Gdańsk 1 - 2 EX Siedlce Gdańsk 30 sierpnia 2020 - 16:45
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 2 - 5 EX Siedlce Gdańsk 5 września 2020 - 13:00
Dragon II Pomorze 1 - 0 Gedania II Gdańsk 6 września 2020 - 15:00
Cisowa Gdynia 2 - 7 Orkan Rumia MKS 6 września 2020 - 11:00
Błękitni II Wejherowo 1 - 6 Piki Gdańsk 5 września 2020 - 12:30
Arka II Gdynia SI 10 - 3 Pomerania Gdańsk 5 września 2020 - 16:00
Kamionka Sopot 0 - 4 Akademia Sportowa Pomorze 6 września 2020 - 13:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 20 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 12 września 2020 - 09:00
Pomerania Gdańsk 6 - 0 Kamionka Sopot 12 września 2020 - 19:00
Piki Gdańsk 1 - 1 Arka II Gdynia SI 12 września 2020 - 10:00
Orkan Rumia MKS 1 - 1 Błękitni II Wejherowo 13 września 2020 - 15:30
Gedania II Gdańsk 4 - 0 Cisowa Gdynia 13 września 2020 - 17:15
EX Siedlce Gdańsk 1 - 2 Dragon II Pomorze 13 września 2020 - 09:30
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 1 - 2 Dragon II Pomorze 20 września 2020 - 15:00
Cisowa Gdynia 0 - 5 EX Siedlce Gdańsk 20 września 2020 - 11:00
Błękitni II Wejherowo 1 - 6 Gedania II Gdańsk 20 września 2020 - 14:00
Arka II Gdynia SI 9 - 0 Orkan Rumia MKS 19 września 2020 - 17:00
Kamionka Sopot 1 - 7 Piki Gdańsk 20 września 2020 - 14:30
Akademia Sportowa Pomorze 4 - 2 Pomerania Gdańsk 19 września 2020 - 09:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomerania Gdańsk 3 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 26 września 2020 - 11:00
Piki Gdańsk 0 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 8 października 2020 - 18:00
Orkan Rumia MKS 7 - 3 Kamionka Sopot 5 października 2020 - 16:30
Gedania II Gdańsk 0 - 4 Arka II Gdynia SI 27 września 2020 - 18:45
EX Siedlce Gdańsk 1 - 5 Błękitni II Wejherowo 27 września 2020 - 09:30
Dragon II Pomorze 24 - 0 Cisowa Gdynia 26 września 2020 - 11:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 2 - 3 Cisowa Gdynia 3 października 2020 - 11:00
Błękitni II Wejherowo 1 - 2 Dragon II Pomorze 3 października 2020 - 16:00
Arka II Gdynia SI 5 - 2 EX Siedlce Gdańsk 3 października 2020 - 14:30
Kamionka Sopot 0 - 6 Gedania II Gdańsk 4 października 2020 - 14:00
Akademia Sportowa Pomorze 9 - 1 Orkan Rumia MKS 3 października 2020 - 17:00
Pomerania Gdańsk 5 - 7 Piki Gdańsk 1 października 2020 - 18:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piki Gdańsk 8 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 11 października 2020 - 11:00
Orkan Rumia MKS 1 - 12 Pomerania Gdańsk 11 października 2020 - 15:30
Gedania II Gdańsk 2 - 6 Akademia Sportowa Pomorze 11 października 2020 - 15:00
EX Siedlce Gdańsk 9 - 0 Kamionka Sopot 11 października 2020 - 09:30
Dragon II Pomorze 0 - 3 Arka II Gdynia SI 10 października 2020 - 11:00
Cisowa Gdynia 0 - 5 Błękitni II Wejherowo 11 października 2020 - 11:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 0 - 3 Błękitni II Wejherowo 17 października 2020 - 13:00
Arka II Gdynia SI 12 - 0 Cisowa Gdynia 18 października 2020 - 17:00
Kamionka Sopot 0 - 12 Dragon II Pomorze 18 października 2020 - 18:00
Akademia Sportowa Pomorze 9 - 0 EX Siedlce Gdańsk 17 października 2020 - 09:00
Pomerania Gdańsk 1 - 1 Gedania II Gdańsk 17 października 2020 - 11:00
Piki Gdańsk 4 - 0 Orkan Rumia MKS 17 października 2020 - 10:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS 1 - 2 Bałtyk II Gdynia AP 25 października 2020 - 14:00
Gedania II Gdańsk 8 - 0 Piki Gdańsk 25 października 2020 - 17:00
EX Siedlce Gdańsk 3 - 3 Pomerania Gdańsk 25 października 2020 - 09:30
Dragon II Pomorze 2 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 24 października 2020 - 11:00
Cisowa Gdynia 5 - 0 Kamionka Sopot 25 października 2020 - 11:00
Błękitni II Wejherowo 0 - 6 Arka II Gdynia SI 25 października 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP - Arka II Gdynia SI 31 października 2020 - 15:00
Kamionka Sopot - Błękitni II Wejherowo 31 października 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze - Cisowa Gdynia 31 października 2020 - 14:00
Pomerania Gdańsk - Dragon II Pomorze 31 października 2020 - 11:00
Piki Gdańsk - EX Siedlce Gdańsk 31 października 2020 - 10:00
Orkan Rumia MKS 2 - 12 Gedania II Gdańsk 23 września 2020 - 17:30
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP 8 listopada 2020 - 17:15
EX Siedlce Gdańsk - Orkan Rumia MKS 8 listopada 2020 - 09:30
Dragon II Pomorze - Piki Gdańsk 8 listopada 2020 - 13:00
Cisowa Gdynia - Pomerania Gdańsk 8 listopada 2020 - 11:00
Błękitni II Wejherowo - Akademia Sportowa Pomorze 7 listopada 2020 - 13:30
Arka II Gdynia SI - Kamionka Sopot 7 listopada 2020 - 16:00
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP - Kamionka Sopot
Arka II Gdynia SI - Akademia Sportowa Pomorze
Błękitni II Wejherowo - Pomerania Gdańsk
Cisowa Gdynia - Piki Gdańsk
Dragon II Pomorze - Orkan Rumia MKS
EX Siedlce Gdańsk - Gedania II Gdańsk
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
EX Siedlce Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP
Gedania II Gdańsk - Dragon II Pomorze
Orkan Rumia MKS - Cisowa Gdynia
Piki Gdańsk - Błękitni II Wejherowo
Pomerania Gdańsk - Arka II Gdynia SI
Akademia Sportowa Pomorze - Kamionka Sopot
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP - Akademia Sportowa Pomorze
Kamionka Sopot - Pomerania Gdańsk
Arka II Gdynia SI - Piki Gdańsk
Błękitni II Wejherowo - Orkan Rumia MKS
Cisowa Gdynia - Gedania II Gdańsk
Dragon II Pomorze - EX Siedlce Gdańsk
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon II Pomorze - Bałtyk II Gdynia AP
EX Siedlce Gdańsk - Cisowa Gdynia
Gedania II Gdańsk - Błękitni II Wejherowo
Orkan Rumia MKS - Arka II Gdynia SI
Piki Gdańsk - Kamionka Sopot
Pomerania Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP - Pomerania Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze - Piki Gdańsk
Kamionka Sopot - Orkan Rumia MKS
Arka II Gdynia SI - Gedania II Gdańsk
Błękitni II Wejherowo - EX Siedlce Gdańsk
Cisowa Gdynia - Dragon II Pomorze
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cisowa Gdynia - Bałtyk II Gdynia AP
Dragon II Pomorze - Błękitni II Wejherowo
EX Siedlce Gdańsk - Arka II Gdynia SI
Gedania II Gdańsk - Kamionka Sopot
Orkan Rumia MKS - Akademia Sportowa Pomorze
Piki Gdańsk - Pomerania Gdańsk
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP - Piki Gdańsk
Pomerania Gdańsk - Orkan Rumia MKS
Akademia Sportowa Pomorze - Gedania II Gdańsk
Kamionka Sopot - EX Siedlce Gdańsk
Arka II Gdynia SI - Dragon II Pomorze
Błękitni II Wejherowo - Cisowa Gdynia
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni II Wejherowo - Bałtyk II Gdynia AP
Cisowa Gdynia - Arka II Gdynia SI
Dragon II Pomorze - Kamionka Sopot
EX Siedlce Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
Gedania II Gdańsk - Pomerania Gdańsk
Orkan Rumia MKS - Piki Gdańsk
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP - Orkan Rumia MKS
Piki Gdańsk - Gedania II Gdańsk
Pomerania Gdańsk - EX Siedlce Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze - Dragon II Pomorze
Kamionka Sopot - Cisowa Gdynia
Arka II Gdynia SI - Błękitni II Wejherowo
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia SI - Bałtyk II Gdynia AP
Błękitni II Wejherowo - Kamionka Sopot
Cisowa Gdynia - Akademia Sportowa Pomorze
Dragon II Pomorze - Pomerania Gdańsk
EX Siedlce Gdańsk - Piki Gdańsk
Gedania II Gdańsk - Orkan Rumia MKS
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP - Gedania II Gdańsk
Orkan Rumia MKS - EX Siedlce Gdańsk
Piki Gdańsk - Dragon II Pomorze
Pomerania Gdańsk - Cisowa Gdynia
Akademia Sportowa Pomorze - Błękitni II Wejherowo
Kamionka Sopot - Arka II Gdynia SI


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22