Liga Juniorów C2 - grupa Malbork - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 9 27 9 0 0 97 - 3
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 24 8 0 1 59 - 12
3. DSPN II Kwidzyn 9 18 6 0 3 62 - 34
4. Keramzyt Szprudowo 9 16 5 1 3 36 - 31
5. Supra Kwidzyn 9 15 5 0 4 47 - 46
6. Olimpia Sztum 9 13 4 1 4 22 - 42
7. Gryf II Tczew MKS 9 9 3 0 6 46 - 86
8. Orły Tczew 9 6 2 0 7 32 - 72 1 3 1 0 0 4 - 2
9. Spójnia Sadlinki 9 6 2 0 7 25 - 41 1 0 0 0 1 2 - 4
10. Rodło Kwidzyn 9 0 0 0 9 15 - 74
Ostatni komentarz dodał malbo 27.09.2020, 13:12:44


 Baner


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Supra Kwidzyn 14 - 2 Gryf II Tczew MKS 30 sierpnia 2020 - 11:00
Spójnia Sadlinki 3 - 5 Keramzyt Szprudowo 29 sierpnia 2020 - 11:00
Rodło Kwidzyn 1 - 3 Olimpia Sztum 29 sierpnia 2020 - 13:00
Pomezania Malbork 13 - 1 Orły Tczew 30 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: DSPN II Kwidzyn, Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Olimpia Sztum 0 - 11 Pomezania Malbork 5 września 2020 - 10:30
Keramzyt Szprudowo 8 - 2 Rodło Kwidzyn 5 września 2020 - 12:00
Gryf II Tczew MKS 6 - 4 Spójnia Sadlinki 5 września 2020 - 11:00
DSPN II Kwidzyn 7 - 3 Supra Kwidzyn 2 września 2020 - 17:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Orły Tczew,
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Supra Kwidzyn 1 - 10 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 września 2020 - 14:00
Spójnia Sadlinki 3 - 1 DSPN II Kwidzyn 13 września 2020 - 11:00
Rodło Kwidzyn 3 - 8 Gryf II Tczew MKS 12 września 2020 - 13:00
Pomezania Malbork 3 - 0 Keramzyt Szprudowo 13 września 2020 - 11:00
Orły Tczew 3 - 6 Olimpia Sztum 13 września 2020 - 11:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Keramzyt Szprudowo 6 - 2 Orły Tczew 17 września 2020 - 17:00
Gryf II Tczew MKS 0 - 26 Pomezania Malbork 19 września 2020 - 11:00
DSPN II Kwidzyn 13 - 1 Rodło Kwidzyn 16 września 2020 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 1 Spójnia Sadlinki 20 września 2020 - 13:00
Pauza: Supra Kwidzyn, Olimpia Sztum,
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Rodło Kwidzyn 1 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 września 2020 - 13:00
Pomezania Malbork 12 - 0 DSPN II Kwidzyn 27 września 2020 - 11:00
Orły Tczew 6 - 17 Gryf II Tczew MKS 27 września 2020 - 11:00
Olimpia Sztum 1 - 1 Keramzyt Szprudowo 26 września 2020 - 10:30
Pauza: Spójnia Sadlinki, Supra Kwidzyn,
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Tczew MKS 1 - 5 Olimpia Sztum 3 października 2020 - 13:30
DSPN II Kwidzyn 7 - 2 Orły Tczew 4 października 2020 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Pomezania Malbork 2 października 2020 - 17:00
Supra Kwidzyn 6 - 5 Spójnia Sadlinki 3 października 2020 - 12:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, Keramzyt Szprudowo,
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 1 - 9 Supra Kwidzyn 13 października 2020 - 16:30
Orły Tczew 3 - 10 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 października 2020 - 13:00
Olimpia Sztum 0 - 13 DSPN II Kwidzyn 14 października 2020 - 16:30
Keramzyt Szprudowo 10 - 2 Gryf II Tczew MKS 10 października 2020 - 12:00
Pauza: Pomezania Malbork, Spójnia Sadlinki,
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN II Kwidzyn 11 - 1 Keramzyt Szprudowo 18 października 2020 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 1 Olimpia Sztum 18 października 2020 - 14:00
Supra Kwidzyn 1 - 8 Pomezania Malbork 18 października 2020 - 13:00
Spójnia Sadlinki 4 - 2 Rodło Kwidzyn 18 października 2020 - 11:00
Pauza: Orły Tczew, Gryf II Tczew MKS,
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 7 - 1 Spójnia Sadlinki 25 października 2020 - 11:00
Orły Tczew 5 - 7 Supra Kwidzyn 25 października 2020 - 11:00
Keramzyt Szprudowo 0 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 października 2020 - 10:30
Gryf II Tczew MKS 8 - 9 DSPN II Kwidzyn 24 października 2020 - 14:00
Pauza: Olimpia Sztum, Rodło Kwidzyn,
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 2 Gryf II Tczew MKS 31 października 2020 - 11:00
Olimpia Sztum 3 - 4 Supra Kwidzyn 31 października 2020 - 10:30
Spójnia Sadlinki 2 - 4 Orły Tczew 31 października 2020 - 10:00
Pomezania Malbork 15 - 0 Rodło Kwidzyn 14 listopada 2020 - 14:00
Pauza: Keramzyt Szprudowo, DSPN II Kwidzyn,
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orły Tczew 6 - 4 Rodło Kwidzyn 8 listopada 2020 - 11:00
Olimpia Sztum 3 - 2 Spójnia Sadlinki 7 listopada 2020 - 10:30
Keramzyt Szprudowo 5 - 2 Supra Kwidzyn 7 listopada 2020 - 11:00
DSPN II Kwidzyn 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 listopada 2020 - 11:00
Pauza: Gryf II Tczew MKS, Pomezania Malbork,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Tczew MKS - Supra Kwidzyn
Keramzyt Szprudowo - Spójnia Sadlinki
Olimpia Sztum - Rodło Kwidzyn
Orły Tczew - Pomezania Malbork
Pauza: DSPN II Kwidzyn, Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork - Olimpia Sztum
Rodło Kwidzyn - Keramzyt Szprudowo
Spójnia Sadlinki - Gryf II Tczew MKS
Supra Kwidzyn - DSPN II Kwidzyn
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Orły Tczew,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Supra Kwidzyn
DSPN II Kwidzyn - Spójnia Sadlinki
Gryf II Tczew MKS - Rodło Kwidzyn
Keramzyt Szprudowo - Pomezania Malbork
Olimpia Sztum - Orły Tczew
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orły Tczew - Keramzyt Szprudowo
Pomezania Malbork - Gryf II Tczew MKS
Rodło Kwidzyn - DSPN II Kwidzyn
Spójnia Sadlinki - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Supra Kwidzyn, Olimpia Sztum,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Rodło Kwidzyn
DSPN II Kwidzyn - Pomezania Malbork
Gryf II Tczew MKS - Orły Tczew
Keramzyt Szprudowo - Olimpia Sztum
Pauza: Spójnia Sadlinki, Supra Kwidzyn,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Sztum - Gryf II Tczew MKS
Orły Tczew - DSPN II Kwidzyn
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Spójnia Sadlinki - Supra Kwidzyn
Pauza: Rodło Kwidzyn, Keramzyt Szprudowo,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Supra Kwidzyn - Rodło Kwidzyn
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Orły Tczew
DSPN II Kwidzyn - Olimpia Sztum
Gryf II Tczew MKS - Keramzyt Szprudowo
Pauza: Pomezania Malbork, Spójnia Sadlinki,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Keramzyt Szprudowo - DSPN II Kwidzyn
Olimpia Sztum - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pomezania Malbork - Supra Kwidzyn
Rodło Kwidzyn - Spójnia Sadlinki
Pauza: Orły Tczew, Gryf II Tczew MKS,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork
Supra Kwidzyn - Orły Tczew
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Keramzyt Szprudowo
DSPN II Kwidzyn - Gryf II Tczew MKS
Pauza: Olimpia Sztum, Rodło Kwidzyn,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Tczew MKS - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Olimpia Sztum - Supra Kwidzyn
Orły Tczew - Spójnia Sadlinki
Pomezania Malbork - Rodło Kwidzyn
Pauza: Keramzyt Szprudowo, DSPN II Kwidzyn,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn - Orły Tczew
Spójnia Sadlinki - Olimpia Sztum
Supra Kwidzyn - Keramzyt Szprudowo
Żuławy Nowy Dwór Gdański - DSPN II Kwidzyn
Pauza: Gryf II Tczew MKS, Pomezania Malbork, .


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22