Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk III - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gwiazda Karsin 9 24 8 0 1 87 - 15
2. GKS II Kowale AP 8 21 7 0 1 74 - 12 1 3 1 0 0 3 - 2
3. GKS Przodkowo 8 21 7 0 1 63 - 16 1 0 0 0 1 2 - 3
4. Borowiak Czersk 8 15 5 0 3 51 - 42
5. GTS II Pruszcz Gdański 8 12 4 0 4 52 - 44 1 3 1 0 0 4 - 3
6. Szargan Somonino 8 12 4 0 4 15 - 20 1 0 0 0 1 3 - 4
7. GKS Sierakowice 8 9 3 0 5 34 - 32
8. Kaszubia Kościerzyna 8 6 2 0 6 16 - 45
9. Potok Pszczółki 8 3 1 0 7 7 - 59
10. Akademia Sportu II Kolbudy 9 0 0 0 9 6 - 120


 Baner


Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szargan Somonino 3 - 0 Akademia Sportu II Kolbudy 9 września 2020 - 18:00
Potok Pszczółki 2 - 6 Borowiak Czersk 3 września 2020 - 17:30
Kaszubia Kościerzyna 0 - 11 GKS Przodkowo 22 sierpnia 2020 - 11:00
Gwiazda Karsin 12 - 2 GKS Sierakowice 23 sierpnia 2020 - 18:00
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, GKS II Kowale AP,
Kolejka 2 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice 7 - 4 GTS II Pruszcz Gdański 9 września 2020 - 17:00
GKS Przodkowo 7 - 5 Gwiazda Karsin 26 sierpnia 2020 - 11:00
Borowiak Czersk 11 - 0 Kaszubia Kościerzyna 26 sierpnia 2020 - 16:00
Akademia Sportu II Kolbudy 1 - 4 Potok Pszczółki 16 września 2020 - 17:00
Pauza: Szargan Somonino, GKS II Kowale AP,
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szargan Somonino 2 - 5 GKS II Kowale AP 30 sierpnia 2020 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Akademia Sportu II Kolbudy 29 sierpnia 2020 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody
Gwiazda Karsin 12 - 3 Borowiak Czersk 29 sierpnia 2020 - 18:00
GTS II Pruszcz Gdański 4 - 7 GKS Przodkowo 29 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: GKS Sierakowice, Potok Pszczółki,
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP 5 - 1 GKS Sierakowice 6 września 2020 - 14:00
Borowiak Czersk 9 - 6 GTS II Pruszcz Gdański 20 października 2020 - 16:00
Akademia Sportu II Kolbudy 0 - 20 Gwiazda Karsin 6 września 2020 - 11:00
Szargan Somonino 2 - 1 Potok Pszczółki 5 września 2020 - 11:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, GKS Przodkowo,
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Potok Pszczółki 0 - 16 GKS II Kowale AP 12 września 2020 - 16:30
Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Szargan Somonino 12 września 2020 - 11:00
GTS II Pruszcz Gdański 17 - 4 Akademia Sportu II Kolbudy 12 września 2020 - 13:00
GKS Sierakowice 1 - 2 GKS Przodkowo 11 września 2020 - 17:00
Pauza: Borowiak Czersk, Gwiazda Karsin,
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP 3 - 2 GKS Przodkowo 20 września 2020 - 16:00
Borowiak Czersk 8 - 2 GKS Sierakowice 20 września 2020 - 11:00
Szargan Somonino 1 - 5 Gwiazda Karsin 19 września 2020 - 11:00
Potok Pszczółki 0 - 10 Kaszubia Kościerzyna 19 września 2020 - 11:00
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, Akademia Sportu II Kolbudy,
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Kościerzyna 1 - 8 GKS II Kowale AP 26 września 2020 - 11:00
Gwiazda Karsin 8 - 0 Potok Pszczółki 26 września 2020 - 11:00
GTS II Pruszcz Gdański 4 - 3 Szargan Somonino 26 września 2020 - 13:00
GKS Sierakowice 16 - 0 Akademia Sportu II Kolbudy 26 września 2020 - 11:00
GKS Przodkowo 10 - 1 Borowiak Czersk 26 września 2020 - 16:30
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP 10 - 1 Borowiak Czersk 3 października 2020 - 16:00
Akademia Sportu II Kolbudy 1 - 19 GKS Przodkowo 4 października 2020 - 11:00
Potok Pszczółki 0 - 11 GTS II Pruszcz Gdański 3 października 2020 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 8 Gwiazda Karsin 4 października 2020 - 11:00
Pauza: Szargan Somonino, GKS Sierakowice,
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gwiazda Karsin 5 - 1 GKS II Kowale AP 11 października 2020 - 14:00
GTS II Pruszcz Gdański 5 - 2 Kaszubia Kościerzyna 10 października 2020 - 13:00
GKS Sierakowice 0 - 1 Szargan Somonino 10 października 2020 - 11:00
Borowiak Czersk 12 - 0 Akademia Sportu II Kolbudy 11 października 2020 - 13:30
Pauza: GKS Przodkowo, Potok Pszczółki,
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP 26 - 0 Akademia Sportu II Kolbudy 18 października 2020 - 12:00
Szargan Somonino 1 - 5 GKS Przodkowo 18 października 2020 - 11:00
Potok Pszczółki 0 - 5 GKS Sierakowice 17 października 2020 - 14:00
Gwiazda Karsin 12 - 1 GTS II Pruszcz Gdański 18 października 2020 - 14:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, Borowiak Czersk,
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS II Pruszcz Gdański - GKS II Kowale AP 24 października 2020 - 13:00
GKS Sierakowice - Kaszubia Kościerzyna 24 października 2020 - 11:00
GKS Przodkowo - Potok Pszczółki 24 października 2020 - 15:30
Borowiak Czersk - Szargan Somonino 24 października 2020 - 12:00
Pauza: Akademia Sportu II Kolbudy, Gwiazda Karsin,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu II Kolbudy - Szargan Somonino
Borowiak Czersk - Potok Pszczółki
GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna
GKS Sierakowice - Gwiazda Karsin
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, GKS II Kowale AP,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS II Pruszcz Gdański - GKS Sierakowice
Gwiazda Karsin - GKS Przodkowo
Kaszubia Kościerzyna - Borowiak Czersk
Potok Pszczółki - Akademia Sportu II Kolbudy
Pauza: Szargan Somonino, GKS II Kowale AP,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP - Szargan Somonino
Akademia Sportu II Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna
Borowiak Czersk - Gwiazda Karsin
GKS Przodkowo - GTS II Pruszcz Gdański
Pauza: GKS Sierakowice, Potok Pszczółki,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice - GKS II Kowale AP
GTS II Pruszcz Gdański - Borowiak Czersk
Gwiazda Karsin - Akademia Sportu II Kolbudy
Potok Pszczółki - Szargan Somonino
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, GKS Przodkowo,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP - Potok Pszczółki
Szargan Somonino - Kaszubia Kościerzyna
Akademia Sportu II Kolbudy - GTS II Pruszcz Gdański
GKS Przodkowo - GKS Sierakowice
Pauza: Borowiak Czersk, Gwiazda Karsin,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Przodkowo - GKS II Kowale AP
GKS Sierakowice - Borowiak Czersk
Gwiazda Karsin - Szargan Somonino
Kaszubia Kościerzyna - Potok Pszczółki
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, Akademia Sportu II Kolbudy,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP - Kaszubia Kościerzyna
Potok Pszczółki - Gwiazda Karsin
Szargan Somonino - GTS II Pruszcz Gdański
Akademia Sportu II Kolbudy - GKS Sierakowice
Borowiak Czersk - GKS Przodkowo
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Borowiak Czersk - GKS II Kowale AP
GKS Przodkowo - Akademia Sportu II Kolbudy
GTS II Pruszcz Gdański - Potok Pszczółki
Gwiazda Karsin - Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Szargan Somonino, GKS Sierakowice,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP - Gwiazda Karsin
Kaszubia Kościerzyna - GTS II Pruszcz Gdański
Szargan Somonino - GKS Sierakowice
Akademia Sportu II Kolbudy - Borowiak Czersk
Pauza: GKS Przodkowo, Potok Pszczółki,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu II Kolbudy - GKS II Kowale AP
GKS Przodkowo - Szargan Somonino
GKS Sierakowice - Potok Pszczółki
GTS II Pruszcz Gdański - Gwiazda Karsin
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, Borowiak Czersk,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP - GTS II Pruszcz Gdański
Kaszubia Kościerzyna - GKS Sierakowice
Potok Pszczółki - GKS Przodkowo
Szargan Somonino - Borowiak Czersk
Pauza: Akademia Sportu II Kolbudy, Gwiazda Karsin, .


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22