Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk II - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia II Gdańsk 12 33 11 0 1 121 - 17
2. Gedania II Gdańsk 12 32 10 2 0 83 - 11
3. Akademia Sportu Kolbudy 12 30 10 0 2 97 - 14
4. AP Grembocki Gdańsk 12 24 8 0 4 45 - 39 1 3 1 0 0 4 - 2
5. Jaguar II Gdańsk AP 12 24 8 0 4 55 - 35 1 0 0 0 1 2 - 4
6. Sopocka Akademia Piłkarska 12 20 6 2 4 56 - 27
7. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 12 19 6 1 5 49 - 46 1 3 1 0 0 3 - 0
8. Ejsmond Club 12 19 6 1 5 45 - 29 1 0 0 0 1 0 - 3
9. GTS Pruszcz Gdański 12 9 3 0 9 40 - 67
10. Conrad Gdańsk 12 7 2 1 9 33 - 83 1 1 0 1 0 4 - 4
11. Sparta Gdańsk 12 7 2 1 9 27 - 86 1 1 0 1 0 4 - 4
12. Stoczniowiec Gdańsk 12 6 2 0 10 11 - 89
13. Flota Gdynia 12 0 0 0 12 8 - 127


 Baner


Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 14 Jaguar II Gdańsk AP 9 września 2020 - 17:00
AP Grembocki Gdańsk 6 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 23 sierpnia 2020 - 17:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 3 - 0 Ejsmond Club 22 sierpnia 2020 - 17:00
Lechia II Gdańsk 20 - 0 Flota Gdynia 22 sierpnia 2020 - 15:00
Akademia Sportu Kolbudy 21 - 0 Sparta Gdańsk 23 sierpnia 2020 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 0 - 7 Gedania II Gdańsk 1 września 2020 - 17:00
Pauza: Conrad Gdańsk,
Kolejka 2 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP 0 - 12 Gedania II Gdańsk 26 sierpnia 2020 - 17:00
Sparta Gdańsk 4 - 6 GTS Pruszcz Gdański 28 października 2020 - 19:00
Flota Gdynia 1 - 13 Akademia Sportu Kolbudy 26 sierpnia 2020 - 18:30
Ejsmond Club 3 - 10 Lechia II Gdańsk 26 sierpnia 2020 - 13:00
Conrad Gdańsk 1 - 5 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 15 października 2020 - 16:30
Stoczniowiec Gdańsk 1 - 4 AP Grembocki Gdańsk 16 września 2020 - 17:00
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Grembocki Gdańsk 4 - 2 Jaguar II Gdańsk AP 30 sierpnia 2020 - 15:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 29 sierpnia 2020 - 18:00
Lechia II Gdańsk 19 - 1 Conrad Gdańsk 29 sierpnia 2020 - 13:00
Akademia Sportu Kolbudy 3 - 1 Ejsmond Club 29 sierpnia 2020 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 12 - 1 Flota Gdynia 29 sierpnia 2020 - 11:00
Gedania II Gdańsk 13 - 1 Sparta Gdańsk 30 sierpnia 2020 - 13:00
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk,
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP 5 - 2 Sparta Gdańsk 6 września 2020 - 17:00
Flota Gdynia 1 - 13 Gedania II Gdańsk 5 września 2020 - 13:00
Ejsmond Club 6 - 1 GTS Pruszcz Gdański 5 września 2020 - 11:00
Conrad Gdańsk 0 - 12 Akademia Sportu Kolbudy 5 września 2020 - 13:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 3 Lechia II Gdańsk 6 września 2020 - 18:30
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 10 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 5 września 2020 - 14:00
Pauza: AP Grembocki Gdańsk,
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 4 AP Grembocki Gdańsk 12 września 2020 - 17:00
Lechia II Gdańsk 16 - 1 Stoczniowiec Gdańsk 13 września 2020 - 11:00
Akademia Sportu Kolbudy 2 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 12 września 2020 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 7 - 1 Conrad Gdańsk 10 września 2020 - 16:30
Gedania II Gdańsk 4 - 0 Ejsmond Club 13 września 2020 - 13:15
Sparta Gdańsk 6 - 0 Flota Gdynia 12 września 2020 - 13:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk AP,
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP 11 - 1 Flota Gdynia 20 września 2020 - 19:00
Ejsmond Club 5 - 2 Sparta Gdańsk 19 września 2020 - 11:00
Conrad Gdańsk 1 - 5 Gedania II Gdańsk 19 września 2020 - 15:00
Sopocka Akademia Piłkarska 5 - 3 GTS Pruszcz Gdański 20 września 2020 - 11:00
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 7 Akademia Sportu Kolbudy 19 września 2020 - 11:00
AP Grembocki Gdańsk 2 - 8 Lechia II Gdańsk 20 września 2020 - 17:00
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP,
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 3 - 5 Jaguar II Gdańsk AP 26 września 2020 - 19:00
Akademia Sportu Kolbudy 13 - 1 AP Grembocki Gdańsk 26 września 2020 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 3 - 5 Stoczniowiec Gdańsk 26 września 2020 - 12:00
Gedania II Gdańsk 2 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 27 września 2020 - 13:15
Sparta Gdańsk 4 - 4 Conrad Gdańsk 26 września 2020 - 13:00
Flota Gdynia 0 - 10 Ejsmond Club 26 września 2020 - 11:00
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP 3 - 0 Ejsmond Club 4 października 2020 - 19:00
Conrad Gdańsk 16 - 0 Flota Gdynia 3 października 2020 - 13:00
Sopocka Akademia Piłkarska 10 - 2 Sparta Gdańsk 4 października 2020 - 18:00
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 13 Gedania II Gdańsk 3 października 2020 - 11:00
AP Grembocki Gdańsk 8 - 0 GTS Pruszcz Gdański 4 października 2020 - 17:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 16 Lechia II Gdańsk 3 października 2020 - 17:00
Pauza: Akademia Sportu Kolbudy,
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia II Gdańsk 5 - 1 Jaguar II Gdańsk AP 10 października 2020 - 13:00
Akademia Sportu Kolbudy 11 - 2 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 10 października 2020 - 11:00
Gedania II Gdańsk 3 - 2 AP Grembocki Gdańsk 11 października 2020 - 11:00
Sparta Gdańsk 4 - 2 Stoczniowiec Gdańsk 14 listopada 2020 - 10:00
Flota Gdynia 0 - 9 Sopocka Akademia Piłkarska 10 października 2020 - 13:00
Ejsmond Club 11 - 1 Conrad Gdańsk 10 października 2020 - 11:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP 7 - 1 Conrad Gdańsk 18 października 2020 - 19:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 1 Ejsmond Club 18 października 2020 - 11:00
Stoczniowiec Gdańsk 1 - 0 Flota Gdynia 17 października 2020 - 14:00
AP Grembocki Gdańsk 3 - 1 Sparta Gdańsk 21 października 2020 - 19:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 6 - 2 GTS Pruszcz Gdański 17 października 2020 - 17:00
Lechia II Gdańsk 3 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 17 października 2020 - 13:00
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 4 - 0 Jaguar II Gdańsk AP 24 października 2020 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 3 - 9 Lechia II Gdańsk 24 października 2020 - 12:00
Gedania II Gdańsk 1 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 24 października 2020 - 17:15
Flota Gdynia 3 - 7 AP Grembocki Gdańsk 24 października 2020 - 13:00
Ejsmond Club 6 - 1 Stoczniowiec Gdańsk 24 października 2020 - 11:00
Conrad Gdańsk 4 - 9 Sopocka Akademia Piłkarska 14 listopada 2020 - 15:00
Pauza: Sparta Gdańsk,
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP 2 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 3 listopada 2020 - 19:00
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 1 Conrad Gdańsk 31 października 2020 - 13:00
AP Grembocki Gdańsk 0 - 2 Ejsmond Club 31 października 2020 - 09:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 7 - 1 Sparta Gdańsk 31 października 2020 - 16:00
Lechia II Gdańsk 2 - 5 Gedania II Gdańsk 31 października 2020 - 15:00
Akademia Sportu Kolbudy 10 - 1 GTS Pruszcz Gdański 31 października 2020 - 11:00
Pauza: Flota Gdynia,
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański 2 - 5 Jaguar II Gdańsk AP 8 listopada 2020 - 14:00
Gedania II Gdańsk 5 - 1 Akademia Sportu Kolbudy 7 listopada 2020 - 15:00
Sparta Gdańsk 0 - 10 Lechia II Gdańsk 7 listopada 2020 - 12:00
Flota Gdynia 1 - 9 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 7 listopada 2020 - 11:00
Conrad Gdańsk 2 - 4 AP Grembocki Gdańsk 7 listopada 2020 - 16:30
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 11 Sopocka Akademia Piłkarska 7 listopada 2020 - 14:00
Pauza: Ejsmond Club,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP - Stoczniowiec Gdańsk
Sopocka Akademia Piłkarska - AP Grembocki Gdańsk
Ejsmond Club - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Flota Gdynia - Lechia II Gdańsk
Sparta Gdańsk - Akademia Sportu Kolbudy
Gedania II Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański
Pauza: Conrad Gdańsk,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk - Jaguar II Gdańsk AP
GTS Pruszcz Gdański - Sparta Gdańsk
Akademia Sportu Kolbudy - Flota Gdynia
Lechia II Gdańsk - Ejsmond Club
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Conrad Gdańsk
AP Grembocki Gdańsk - Stoczniowiec Gdańsk
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP - AP Grembocki Gdańsk
Sopocka Akademia Piłkarska - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Conrad Gdańsk - Lechia II Gdańsk
Ejsmond Club - Akademia Sportu Kolbudy
Flota Gdynia - GTS Pruszcz Gdański
Sparta Gdańsk - Gedania II Gdańsk
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Gdańsk - Jaguar II Gdańsk AP
Gedania II Gdańsk - Flota Gdynia
GTS Pruszcz Gdański - Ejsmond Club
Akademia Sportu Kolbudy - Conrad Gdańsk
Lechia II Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Stoczniowiec Gdańsk
Pauza: AP Grembocki Gdańsk,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Grembocki Gdańsk - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Stoczniowiec Gdańsk - Lechia II Gdańsk
Sopocka Akademia Piłkarska - Akademia Sportu Kolbudy
Conrad Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański
Ejsmond Club - Gedania II Gdańsk
Flota Gdynia - Sparta Gdańsk
Pauza: Jaguar II Gdańsk AP,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Flota Gdynia - Jaguar II Gdańsk AP
Sparta Gdańsk - Ejsmond Club
Gedania II Gdańsk - Conrad Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański - Sopocka Akademia Piłkarska
Akademia Sportu Kolbudy - Stoczniowiec Gdańsk
Lechia II Gdańsk - AP Grembocki Gdańsk
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
AP Grembocki Gdańsk - Akademia Sportu Kolbudy
Stoczniowiec Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański
Sopocka Akademia Piłkarska - Gedania II Gdańsk
Conrad Gdańsk - Sparta Gdańsk
Ejsmond Club - Flota Gdynia
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ejsmond Club - Jaguar II Gdańsk AP
Flota Gdynia - Conrad Gdańsk
Sparta Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska
Gedania II Gdańsk - Stoczniowiec Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański - AP Grembocki Gdańsk
Lechia II Gdańsk - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Pauza: Akademia Sportu Kolbudy,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP - Lechia II Gdańsk
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Akademia Sportu Kolbudy
AP Grembocki Gdańsk - Gedania II Gdańsk
Stoczniowiec Gdańsk - Sparta Gdańsk
Sopocka Akademia Piłkarska - Flota Gdynia
Conrad Gdańsk - Ejsmond Club
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Conrad Gdańsk - Jaguar II Gdańsk AP
Ejsmond Club - Sopocka Akademia Piłkarska
Flota Gdynia - Stoczniowiec Gdańsk
Sparta Gdańsk - AP Grembocki Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Akademia Sportu Kolbudy - Lechia II Gdańsk
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP - Akademia Sportu Kolbudy
Lechia II Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Gedania II Gdańsk
AP Grembocki Gdańsk - Flota Gdynia
Stoczniowiec Gdańsk - Ejsmond Club
Sopocka Akademia Piłkarska - Conrad Gdańsk
Pauza: Sparta Gdańsk,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska - Jaguar II Gdańsk AP
Conrad Gdańsk - Stoczniowiec Gdańsk
Ejsmond Club - AP Grembocki Gdańsk
Sparta Gdańsk - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Gedania II Gdańsk - Lechia II Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański - Akademia Sportu Kolbudy
Pauza: Flota Gdynia,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP - GTS Pruszcz Gdański
Akademia Sportu Kolbudy - Gedania II Gdańsk
Lechia II Gdańsk - Sparta Gdańsk
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Flota Gdynia
AP Grembocki Gdańsk - Conrad Gdańsk
Stoczniowiec Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska
Pauza: Ejsmond Club, .


Pokaż ukryte kolejki od 14 do 26