Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk I - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GOSRiT Luzino 9 27 9 0 0 96 - 6
2. Orkan Rumia MKS 9 24 8 0 1 79 - 16
3. Zatoka Puck 9 21 7 0 2 73 - 21
4. Latarnik Choczewo 9 19 6 1 2 30 - 12
5. Akademia Sportowa Pomorze 9 18 6 0 3 63 - 17
6. Stolem Gniewino 9 12 4 0 5 34 - 42
7. KP Gdynia AP 8 9 3 0 5 22 - 41
8. AP Gdynia Dąbrowa 8 8 2 2 4 16 - 47
9. Bałtyk II Gdynia AP 7 6 2 0 5 41 - 28
10. Sztorm Kosakowo 8 3 1 0 7 13 - 54 1 3 1 0 0 5 - 3
11. Kaszubia Starzyno 8 3 1 0 7 18 - 64 1 0 0 0 1 3 - 5
12. Iskra Gdynia 9 1 0 1 8 4 - 141


 Baner


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zatoka Puck 6 - 1 KP Gdynia AP 2 września 2020 - 18:30
Sztorm Kosakowo 5 - 3 Kaszubia Starzyno 30 sierpnia 2020 - 11:00
Stolem Gniewino 12 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 30 sierpnia 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 15 - 0 Iskra Gdynia 29 sierpnia 2020 - 17:00
Orkan Rumia MKS 2 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 29 sierpnia 2020 - 18:15
Latarnik Choczewo 1 - 6 GOSRiT Luzino 30 sierpnia 2020 - 12:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 0 - 10 GOSRiT Luzino 5 września 2020 - 17:00
Bałtyk II Gdynia AP 2 - 3 Latarnik Choczewo 5 września 2020 - 17:00
Iskra Gdynia 0 - 18 Orkan Rumia MKS 6 września 2020 - 13:00
AP Gdynia Dąbrowa 3 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 5 września 2020 - 18:30
Kaszubia Starzyno 3 - 7 Stolem Gniewino 9 września 2020 - 18:00
Zatoka Puck 11 - 2 Sztorm Kosakowo 6 września 2020 - 11:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo 1 - 6 KP Gdynia AP 13 września 2020 - 11:00
Stolem Gniewino 4 - 9 Zatoka Puck 16 września 2020 - 18:30
Akademia Sportowa Pomorze 14 - 1 Kaszubia Starzyno 12 września 2020 - 17:00
Orkan Rumia MKS 11 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 12 września 2020 - 13:30
Latarnik Choczewo 12 - 0 Iskra Gdynia 12 września 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino 10 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 12 września 2020 - 17:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 3 - 2 Bałtyk II Gdynia AP 19 września 2020 - 17:00
Iskra Gdynia 0 - 22 GOSRiT Luzino 20 września 2020 - 15:00
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 1 Latarnik Choczewo 20 września 2020 - 14:30
Kaszubia Starzyno 2 - 10 Orkan Rumia MKS 19 września 2020 - 11:00
Zatoka Puck 4 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 19 września 2020 - 11:00
Sztorm Kosakowo 2 - 5 Stolem Gniewino 29 września 2020 - 17:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem Gniewino 4 - 1 KP Gdynia AP 27 września 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 7 - 2 Sztorm Kosakowo 26 września 2020 - 19:00
Orkan Rumia MKS 3 - 2 Zatoka Puck 26 września 2020 - 16:00
Latarnik Choczewo 4 - 0 Kaszubia Starzyno 26 września 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino 8 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 26 września 2020 - 11:00
Bałtyk II Gdynia AP 31 - 0 Iskra Gdynia 26 września 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 8 - 1 Iskra Gdynia 3 października 2020 - 17:00
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 6 Bałtyk II Gdynia AP 4 października 2020 - 14:30
Kaszubia Starzyno 0 - 19 GOSRiT Luzino 3 października 2020 - 11:00
Zatoka Puck 2 - 0 Latarnik Choczewo 3 października 2020 - 13:00
Sztorm Kosakowo 0 - 9 Orkan Rumia MKS 4 października 2020 - 11:00
Stolem Gniewino 1 - 10 Akademia Sportowa Pomorze 3 października 2020 - 13:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 4 - 2 KP Gdynia AP 10 października 2020 - 19:00
Orkan Rumia MKS 12 - 0 Stolem Gniewino 10 października 2020 - 16:00
Latarnik Choczewo 5 - 1 Sztorm Kosakowo 10 października 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino 10 - 3 Zatoka Puck 10 października 2020 - 11:00
Bałtyk II Gdynia AP - Kaszubia Starzyno 15 listopada 2020 - 11:00
Iskra Gdynia 3 - 3 AP Gdynia Dąbrowa 10 października 2020 - 09:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - AP Gdynia Dąbrowa 14 listopada 2020 - 15:00
Kaszubia Starzyno 5 - 0 Iskra Gdynia 17 października 2020 - 11:00
Zatoka Puck 9 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 17 października 2020 - 11:00
Sztorm Kosakowo 0 - 8 GOSRiT Luzino 18 października 2020 - 11:00
Stolem Gniewino 0 - 1 Latarnik Choczewo 18 października 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 10 - 1 Orkan Rumia MKS 17 października 2020 - 17:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS 13 - 1 KP Gdynia AP 24 października 2020 - 14:00
Latarnik Choczewo 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 24 października 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino 3 - 1 Stolem Gniewino 24 października 2020 - 11:00
Bałtyk II Gdynia AP - Sztorm Kosakowo 11 listopada 2020 - 15:00
Iskra Gdynia 0 - 27 Zatoka Puck 25 października 2020 - 17:00
AP Gdynia Dąbrowa 5 - 4 Kaszubia Starzyno 24 października 2020 - 17:00
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Kaszubia Starzyno 31 października 2020 - 17:00
Zatoka Puck - AP Gdynia Dąbrowa 31 października 2020 - 11:00
Sztorm Kosakowo - Iskra Gdynia 31 października 2020 - 11:30
Stolem Gniewino - Bałtyk II Gdynia AP 31 października 2020 - 13:30
Akademia Sportowa Pomorze - GOSRiT Luzino 31 października 2020 - 17:00
Orkan Rumia MKS - Latarnik Choczewo 31 października 2020 - 10:00
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Latarnik Choczewo - KP Gdynia AP 7 listopada 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino - Orkan Rumia MKS 7 listopada 2020 - 11:00
Bałtyk II Gdynia AP - Akademia Sportowa Pomorze 8 listopada 2020 - 13:00
Iskra Gdynia - Stolem Gniewino 7 listopada 2020 - 13:00
AP Gdynia Dąbrowa - Sztorm Kosakowo 8 listopada 2020 - 11:00
Kaszubia Starzyno - Zatoka Puck 7 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Zatoka Puck
Kaszubia Starzyno - Sztorm Kosakowo
AP Gdynia Dąbrowa - Stolem Gniewino
Iskra Gdynia - Akademia Sportowa Pomorze
Bałtyk II Gdynia AP - Orkan Rumia MKS
GOSRiT Luzino - Latarnik Choczewo
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino - KP Gdynia AP
Latarnik Choczewo - Bałtyk II Gdynia AP
Orkan Rumia MKS - Iskra Gdynia
Akademia Sportowa Pomorze - AP Gdynia Dąbrowa
Stolem Gniewino - Kaszubia Starzyno
Sztorm Kosakowo - Zatoka Puck
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Sztorm Kosakowo
Zatoka Puck - Stolem Gniewino
Kaszubia Starzyno - Akademia Sportowa Pomorze
AP Gdynia Dąbrowa - Orkan Rumia MKS
Iskra Gdynia - Latarnik Choczewo
Bałtyk II Gdynia AP - GOSRiT Luzino
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP - KP Gdynia AP
GOSRiT Luzino - Iskra Gdynia
Latarnik Choczewo - AP Gdynia Dąbrowa
Orkan Rumia MKS - Kaszubia Starzyno
Akademia Sportowa Pomorze - Zatoka Puck
Stolem Gniewino - Sztorm Kosakowo
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Stolem Gniewino
Sztorm Kosakowo - Akademia Sportowa Pomorze
Zatoka Puck - Orkan Rumia MKS
Kaszubia Starzyno - Latarnik Choczewo
AP Gdynia Dąbrowa - GOSRiT Luzino
Iskra Gdynia - Bałtyk II Gdynia AP
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Iskra Gdynia - KP Gdynia AP
Bałtyk II Gdynia AP - AP Gdynia Dąbrowa
GOSRiT Luzino - Kaszubia Starzyno
Latarnik Choczewo - Zatoka Puck
Orkan Rumia MKS - Sztorm Kosakowo
Akademia Sportowa Pomorze - Stolem Gniewino
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Akademia Sportowa Pomorze
Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS
Sztorm Kosakowo - Latarnik Choczewo
Zatoka Puck - GOSRiT Luzino
Kaszubia Starzyno - Bałtyk II Gdynia AP
AP Gdynia Dąbrowa - Iskra Gdynia
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Gdynia Dąbrowa - KP Gdynia AP
Iskra Gdynia - Kaszubia Starzyno
Bałtyk II Gdynia AP - Zatoka Puck
GOSRiT Luzino - Sztorm Kosakowo
Latarnik Choczewo - Stolem Gniewino
Orkan Rumia MKS - Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Orkan Rumia MKS
Akademia Sportowa Pomorze - Latarnik Choczewo
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino
Sztorm Kosakowo - Bałtyk II Gdynia AP
Zatoka Puck - Iskra Gdynia
Kaszubia Starzyno - AP Gdynia Dąbrowa
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Starzyno - KP Gdynia AP
AP Gdynia Dąbrowa - Zatoka Puck
Iskra Gdynia - Sztorm Kosakowo
Bałtyk II Gdynia AP - Stolem Gniewino
GOSRiT Luzino - Akademia Sportowa Pomorze
Latarnik Choczewo - Orkan Rumia MKS
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Latarnik Choczewo
Orkan Rumia MKS - GOSRiT Luzino
Akademia Sportowa Pomorze - Bałtyk II Gdynia AP
Stolem Gniewino - Iskra Gdynia
Sztorm Kosakowo - AP Gdynia Dąbrowa
Zatoka Puck - Kaszubia Starzyno


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22