Liga Juniorów B - grupa Gdańsk I - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpic Gdańsk 11 27 9 0 2 52 - 22 2 6 2 0 0 13 - 5
2. Akademia Sportowa Pomorze 11 27 9 0 2 54 - 27 2 3 1 0 1 8 - 8
3. Gedania II Gdańsk 11 27 9 0 2 71 - 32 2 0 0 0 2 4 - 12
4. Jaguar II Gdańsk AP 11 24 8 0 3 51 - 12
5. KP Gdynia AP 11 22 7 1 3 35 - 17
6. Jaguar Gdańsk SKS 11 16 5 1 5 27 - 31
7. Bałtyk II Gdynia AP 11 15 5 0 6 52 - 36 1 3 1 0 0 3 - 2
8. Stoczniowiec Gdańsk 11 15 4 3 4 23 - 27 1 0 0 0 1 2 - 3
9. Wybrzeże Gdańsk UKS 10 8 2 2 6 21 - 56
10. Sopocka Akademia Piłkarska 10 4 1 1 8 10 - 48 1 3 1 0 0 2 - 1
11. Morena Gdańsk 11 4 1 1 9 18 - 55 1 0 0 0 1 1 - 2
12. Orkan Rumia MKS 11 1 0 1 10 19 - 70
13. AP Grembocki Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
* Drużyna AP Grembocki Gdańsk wycofała się z rozgrywek


 Baner


Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Grembocki Gdańsk - KP Gdynia AP 23 sierpnia 2020 - 19:00
anulowany, było 0-3
Stoczniowiec Gdańsk 2 - 2 Wybrzeże Gdańsk UKS 30 września 2020 - 16:00
Morena Gdańsk 1 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 16 września 2020 - 17:30
Jaguar II Gdańsk AP 2 - 3 Gedania II Gdańsk 22 sierpnia 2020 - 13:00
Orkan Rumia MKS 2 - 3 Jaguar Gdańsk SKS 2 września 2020 - 17:30
Olimpic Gdańsk 6 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 23 sierpnia 2020 - 09:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 2 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 4 - 3 Bałtyk II Gdynia AP 26 sierpnia 2020 - 12:00
Jaguar Gdańsk SKS 1 - 2 Olimpic Gdańsk 6 października 2020 - 19:00
Gedania II Gdańsk 16 - 1 Orkan Rumia MKS 26 sierpnia 2020 - 18:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 10 Jaguar II Gdańsk AP 26 sierpnia 2020 - 11:00
Morena Gdańsk 3 - 3 Wybrzeże Gdańsk UKS 24 września 2020 - 17:00
AP Grembocki Gdańsk - Stoczniowiec Gdańsk 27 sierpnia 2020 - 17:00
anulowany, było 0-9
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stoczniowiec Gdańsk 2 - 2 KP Gdynia AP 30 sierpnia 2020 - 15:00
Morena Gdańsk - AP Grembocki Gdańsk 30 września 2020 - 17:00
Jaguar II Gdańsk AP 5 - 0 Wybrzeże Gdańsk UKS 29 sierpnia 2020 - 15:00
Orkan Rumia MKS 3 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 29 sierpnia 2020 - 11:30
Olimpic Gdańsk 7 - 2 Gedania II Gdańsk 30 sierpnia 2020 - 09:00
Bałtyk II Gdynia AP 6 - 1 Jaguar Gdańsk SKS 29 sierpnia 2020 - 15:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 1 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 5 września 2020 - 15:00
Gedania II Gdańsk 10 - 7 Bałtyk II Gdynia AP 6 września 2020 - 18:30
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 5 Olimpic Gdańsk 6 września 2020 - 16:30
Wybrzeże Gdańsk UKS 4 - 2 Orkan Rumia MKS 6 września 2020 - 11:00
AP Grembocki Gdańsk - Jaguar II Gdańsk AP 6 września 2020 - 17:00
anulowany, było 0-15
Stoczniowiec Gdańsk 3 - 1 Morena Gdańsk 5 września 2020 - 11:00
Pauza: Jaguar Gdańsk SKS,
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena Gdańsk 1 - 2 KP Gdynia AP 12 września 2020 - 11:00
Jaguar II Gdańsk AP 6 - 0 Stoczniowiec Gdańsk 12 września 2020 - 13:00
Orkan Rumia MKS - AP Grembocki Gdańsk 12 września 2020 - 11:00
anulowany, było 15-1
Olimpic Gdańsk 6 - 0 Wybrzeże Gdańsk UKS 13 września 2020 - 09:00
Bałtyk II Gdynia AP 11 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 12 września 2020 - 13:00
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3 Jaguar Gdańsk SKS 13 września 2020 - 19:00
vo, na boisku 2-1
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 3 - 0 Jaguar Gdańsk SKS 19 września 2020 - 15:00
Gedania II Gdańsk 2 - 5 Akademia Sportowa Pomorze 20 września 2020 - 16:30
Wybrzeże Gdańsk UKS 7 - 4 Bałtyk II Gdynia AP 20 września 2020 - 09:00
Stoczniowiec Gdańsk 5 - 2 Orkan Rumia MKS 20 września 2020 - 15:00
Morena Gdańsk 0 - 2 Jaguar II Gdańsk AP 19 września 2020 - 17:00
Pauza: Olimpic Gdańsk, Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP 2 - 1 KP Gdynia AP 26 września 2020 - 11:00
Orkan Rumia MKS 0 - 5 Morena Gdańsk 26 września 2020 - 11:00
Olimpic Gdańsk 2 - 5 Stoczniowiec Gdańsk 27 września 2020 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze 5 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 27 września 2020 - 17:00
Jaguar Gdańsk SKS 2 - 5 Gedania II Gdańsk 26 września 2020 - 15:00
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 3 - 5 Gedania II Gdańsk 3 października 2020 - 15:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 2 Jaguar Gdańsk SKS 4 października 2020 - 11:00
Wybrzeże Gdańsk UKS 3 - 9 Akademia Sportowa Pomorze 4 października 2020 - 09:00
Stoczniowiec Gdańsk 2 - 3 Bałtyk II Gdynia AP 3 października 2020 - 14:00
Morena Gdańsk 0 - 5 Olimpic Gdańsk 3 października 2020 - 11:00
Jaguar II Gdańsk AP 8 - 0 Orkan Rumia MKS 3 października 2020 - 19:00
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS 1 - 7 KP Gdynia AP 10 października 2020 - 11:00
Olimpic Gdańsk 4 - 2 Jaguar II Gdańsk AP 11 października 2020 - 15:00
Bałtyk II Gdynia AP 9 - 0 Morena Gdańsk 15 listopada 2020 - 13:00
Jaguar Gdańsk SKS 11 - 0 Wybrzeże Gdańsk UKS 10 października 2020 - 11:00
Gedania II Gdańsk 7 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 10 października 2020 - 18:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Stoczniowiec Gdańsk,
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 2 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 17 października 2020 - 15:00
Wybrzeże Gdańsk UKS 1 - 4 Gedania II Gdańsk 27 listopada 2020 - 17:30
Stoczniowiec Gdańsk 1 - 4 Akademia Sportowa Pomorze 17 października 2020 - 11:00
Jaguar II Gdańsk AP 2 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 17 października 2020 - 18:00
Orkan Rumia MKS 3 - 9 Olimpic Gdańsk 17 października 2020 - 14:00
Pauza: Morena Gdańsk, Jaguar Gdańsk SKS,
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpic Gdańsk 0 - 1 KP Gdynia AP 25 października 2020 - 15:00
Bałtyk II Gdynia AP 4 - 1 Orkan Rumia MKS 24 października 2020 - 13:00
Akademia Sportowa Pomorze 12 - 2 Morena Gdańsk 25 października 2020 - 09:00
Jaguar Gdańsk SKS 1 - 1 Stoczniowiec Gdańsk 25 października 2020 - 13:00
Wybrzeże Gdańsk UKS - Sopocka Akademia Piłkarska 5 grudnia 2020 - 09:00
Pauza: Gedania II Gdańsk, Jaguar II Gdańsk AP,
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 10 - 1 Wybrzeże Gdańsk UKS 31 października 2020 - 15:00
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 3 Gedania II Gdańsk 31 października 2020 - 10:00
Morena Gdańsk 1 - 3 Jaguar Gdańsk SKS 31 października 2020 - 20:00
Jaguar II Gdańsk AP 2 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 31 października 2020 - 18:00
Olimpic Gdańsk 6 - 3 Bałtyk II Gdynia AP 4 listopada 2020 - 16:00
Pauza: Orkan Rumia MKS, Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 2 - 3 KP Gdynia AP 8 listopada 2020 - 13:00
Akademia Sportowa Pomorze 6 - 4 Orkan Rumia MKS 8 listopada 2020 - 09:00
Jaguar Gdańsk SKS 0 - 10 Jaguar II Gdańsk AP 7 listopada 2020 - 10:30
Gedania II Gdańsk 14 - 4 Morena Gdańsk 7 listopada 2020 - 17:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 2 Stoczniowiec Gdańsk 14 listopada 2020 - 17:30
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wybrzeże Gdańsk UKS - Stoczniowiec Gdańsk
Sopocka Akademia Piłkarska - Morena Gdańsk
Gedania II Gdańsk - Jaguar II Gdańsk AP
Jaguar Gdańsk SKS - Orkan Rumia MKS
Akademia Sportowa Pomorze - Olimpic Gdańsk
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, KP Gdynia AP,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP - Akademia Sportowa Pomorze
Olimpic Gdańsk - Jaguar Gdańsk SKS
Orkan Rumia MKS - Gedania II Gdańsk
Jaguar II Gdańsk AP - Sopocka Akademia Piłkarska
Morena Gdańsk - Wybrzeże Gdańsk UKS
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk, KP Gdynia AP,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Stoczniowiec Gdańsk
Wybrzeże Gdańsk UKS - Jaguar II Gdańsk AP
Sopocka Akademia Piłkarska - Orkan Rumia MKS
Gedania II Gdańsk - Olimpic Gdańsk
Jaguar Gdańsk SKS - Bałtyk II Gdynia AP
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Morena Gdańsk,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze - KP Gdynia AP
Bałtyk II Gdynia AP - Gedania II Gdańsk
Olimpic Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska
Orkan Rumia MKS - Wybrzeże Gdańsk UKS
Morena Gdańsk - Stoczniowiec Gdańsk
Pauza: Jaguar II Gdańsk AP, Jaguar Gdańsk SKS,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Morena Gdańsk
Stoczniowiec Gdańsk - Jaguar II Gdańsk AP
Wybrzeże Gdańsk UKS - Olimpic Gdańsk
Sopocka Akademia Piłkarska - Bałtyk II Gdynia AP
Jaguar Gdańsk SKS - Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Gedania II Gdańsk, Orkan Rumia MKS,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk SKS - KP Gdynia AP
Akademia Sportowa Pomorze - Gedania II Gdańsk
Bałtyk II Gdynia AP - Wybrzeże Gdańsk UKS
Orkan Rumia MKS - Stoczniowiec Gdańsk
Jaguar II Gdańsk AP - Morena Gdańsk
Pauza: Olimpic Gdańsk, Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Jaguar II Gdańsk AP
Morena Gdańsk - Orkan Rumia MKS
Stoczniowiec Gdańsk - Olimpic Gdańsk
Sopocka Akademia Piłkarska - Akademia Sportowa Pomorze
Gedania II Gdańsk - Jaguar Gdańsk SKS
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk - KP Gdynia AP
Jaguar Gdańsk SKS - Sopocka Akademia Piłkarska
Akademia Sportowa Pomorze - Wybrzeże Gdańsk UKS
Bałtyk II Gdynia AP - Stoczniowiec Gdańsk
Olimpic Gdańsk - Morena Gdańsk
Orkan Rumia MKS - Jaguar II Gdańsk AP
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Orkan Rumia MKS
Jaguar II Gdańsk AP - Olimpic Gdańsk
Morena Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP
Wybrzeże Gdańsk UKS - Jaguar Gdańsk SKS
Sopocka Akademia Piłkarska - Gedania II Gdańsk
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Stoczniowiec Gdańsk,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska - KP Gdynia AP
Gedania II Gdańsk - Wybrzeże Gdańsk UKS
Akademia Sportowa Pomorze - Stoczniowiec Gdańsk
Bałtyk II Gdynia AP - Jaguar II Gdańsk AP
Olimpic Gdańsk - Orkan Rumia MKS
Pauza: Morena Gdańsk, Jaguar Gdańsk SKS,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Olimpic Gdańsk
Orkan Rumia MKS - Bałtyk II Gdynia AP
Morena Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
Stoczniowiec Gdańsk - Jaguar Gdańsk SKS
Wybrzeże Gdańsk UKS - Sopocka Akademia Piłkarska
Pauza: Gedania II Gdańsk, Jaguar II Gdańsk AP,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wybrzeże Gdańsk UKS - KP Gdynia AP
Gedania II Gdańsk - Stoczniowiec Gdańsk
Jaguar Gdańsk SKS - Morena Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze - Jaguar II Gdańsk AP
Bałtyk II Gdynia AP - Olimpic Gdańsk
Pauza: Orkan Rumia MKS, Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Bałtyk II Gdynia AP
Orkan Rumia MKS - Akademia Sportowa Pomorze
Jaguar II Gdańsk AP - Jaguar Gdańsk SKS
Morena Gdańsk - Gedania II Gdańsk
Stoczniowiec Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Olimpic Gdańsk, .


Pokaż ukryte kolejki od 14 do 26