Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Urania Udorpie 12 33 11 0 1 46 - 15
2. Błękitni Motarzyno 12 26 8 2 2 65 - 23
3. Piast II Człuchów 12 22 7 1 4 51 - 24
4. Kaszubia II Studzienice 12 16 5 1 6 25 - 31
5. Granit Koczała 12 15 4 3 5 29 - 23
6. Baza 44 Siemirowice 12 9 2 3 7 17 - 39
7. WKS Nożyno 12 0 0 0 12 8 - 86
Ostatni komentarz dodał gogle 14.11.2020, 01:07:49


 Baner


Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (22) 
Piast II Człuchów 5 - 1 Granit Koczała 16 sierpnia 2020 - 11:00
Baza 44 Siemirowice 3 - 3 Błękitni Motarzyno 16 sierpnia 2020 - 11:00
Urania Udorpie 1 - 0 Kaszubia II Studzienice 16 sierpnia 2020 - 16:00
Pauza: WKS Nożyno,
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (5) 
Kaszubia II Studzienice 3 - 1 WKS Nożyno 23 sierpnia 2020 - 13:00
Błękitni Motarzyno 1 - 2 Urania Udorpie 23 sierpnia 2020 - 18:00
Piast II Człuchów 3 - 0 Baza 44 Siemirowice 23 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Granit Koczała,
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (11) 
Baza 44 Siemirowice 0 - 0 Granit Koczała 30 sierpnia 2020 - 11:00
Urania Udorpie 4 - 2 Piast II Człuchów 30 sierpnia 2020 - 16:00
WKS Nożyno 0 - 16 Błękitni Motarzyno 30 sierpnia 2020 - 14:00
Pauza: Kaszubia II Studzienice,
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (6) 
Granit Koczała 3 - 0 Kaszubia II Studzienice 5 września 2020 - 16:00
Piast II Człuchów 10 - 2 WKS Nożyno 5 września 2020 - 16:00
Baza 44 Siemirowice 2 - 4 Urania Udorpie 6 września 2020 - 11:00
Pauza: Błękitni Motarzyno,
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (17) 
Urania Udorpie 2 - 1 Granit Koczała 13 września 2020 - 16:00
WKS Nożyno 2 - 3 Baza 44 Siemirowice 12 września 2020 - 17:00
Kaszubia II Studzienice 3 - 5 Błękitni Motarzyno 13 września 2020 - 16:00
Pauza: Piast II Człuchów,
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (10) 
Granit Koczała 0 - 3 Błękitni Motarzyno 20 września 2020 - 14:00
Piast II Człuchów 8 - 0 Kaszubia II Studzienice 20 września 2020 - 16:30
Urania Udorpie 10 - 0 WKS Nożyno 30 września 2020 - 16:00
Pauza: Baza 44 Siemirowice,
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (23) 
WKS Nożyno 0 - 6 Granit Koczała 26 września 2020 - 16:00
Kaszubia II Studzienice 2 - 1 Baza 44 Siemirowice 27 września 2020 - 16:00
Błękitni Motarzyno 6 - 2 Piast II Człuchów 26 września 2020 - 17:00
Pauza: Urania Udorpie,
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Granit Koczała 1 - 2 Piast II Człuchów 3 października 2020 - 16:00
Błękitni Motarzyno 4 - 1 Baza 44 Siemirowice 4 października 2020 - 16:00
Kaszubia II Studzienice 2 - 5 Urania Udorpie 3 października 2020 - 15:30
Pauza: WKS Nożyno,
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (11) 
WKS Nożyno 0 - 4 Kaszubia II Studzienice 11 października 2020 - 14:00
Urania Udorpie 1 - 4 Błękitni Motarzyno 10 października 2020 - 16:00
Baza 44 Siemirowice 3 - 3 Piast II Człuchów 11 października 2020 - 11:00
Pauza: Granit Koczała,
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (9) 
Granit Koczała 5 - 2 Baza 44 Siemirowice 18 października 2020 - 14:00
Piast II Człuchów 2 - 3 Urania Udorpie 18 października 2020 - 11:00
Błękitni Motarzyno 16 - 1 WKS Nożyno 18 października 2020 - 12:00
Pauza: Kaszubia II Studzienice,
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (15) 
Kaszubia II Studzienice 2 - 2 Granit Koczała 25 października 2020 - 14:00
WKS Nożyno 0 - 5 Piast II Człuchów 24 października 2020 - 15:00
Urania Udorpie 7 - 0 Baza 44 Siemirowice 24 października 2020 - 15:30
Pauza: Błękitni Motarzyno,
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (6) 
Granit Koczała 1 - 2 Urania Udorpie 31 października 2020 - 14:30
Baza 44 Siemirowice 2 - 0 WKS Nożyno 31 października 2020 - 15:00
Błękitni Motarzyno 3 - 0 Kaszubia II Studzienice 31 października 2020 - 15:00
Pauza: Piast II Człuchów,
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (12) 
Błękitni Motarzyno 3 - 3 Granit Koczała 7 listopada 2020 - 14:30
Kaszubia II Studzienice 3 - 2 Piast II Człuchów 8 listopada 2020 - 11:00
WKS Nożyno 0 - 5 Urania Udorpie 8 listopada 2020 - 13:00
Pauza: Baza 44 Siemirowice,
Kolejka 14 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (5) 
Granit Koczała 6 - 2 WKS Nożyno 11 listopada 2020 - 14:00
Baza 44 Siemirowice 0 - 6 Kaszubia II Studzienice 11 listopada 2020 - 11:00
Piast II Człuchów 7 - 1 Błękitni Motarzyno 11 listopada 2020 - 11:00
Pauza: Urania Udorpie, .