Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Piast II Człuchów |
5 - 1 |
Granit Koczała |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Baza 44 Siemirowice |
3 - 3 |
Błękitni Motarzyno |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Urania Udorpie |
1 - 0 |
Kaszubia II Studzienice |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Pauza: WKS Nożyno, |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Kaszubia II Studzienice |
3 - 1 |
WKS Nożyno |
23 sierpnia 2020
23.08 - 13:00 |
Błękitni Motarzyno |
1 - 2 |
Urania Udorpie |
23 sierpnia 2020
23.08 - 18:00 |
Piast II Człuchów |
3 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Pauza: Granit Koczała, |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Baza 44 Siemirowice |
0 - 0 |
Granit Koczała |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Urania Udorpie |
4 - 2 |
Piast II Człuchów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
WKS Nożyno |
0 - 16 |
Błękitni Motarzyno |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Pauza: Kaszubia II Studzienice, |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Granit Koczała |
3 - 0 |
Kaszubia II Studzienice |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Piast II Człuchów |
10 - 2 |
WKS Nożyno |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Baza 44 Siemirowice |
2 - 4 |
Urania Udorpie |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Pauza: Błękitni Motarzyno, |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Urania Udorpie |
2 - 1 |
Granit Koczała |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
WKS Nożyno |
2 - 3 |
Baza 44 Siemirowice |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Kaszubia II Studzienice |
3 - 5 |
Błękitni Motarzyno |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Pauza: Piast II Człuchów, |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Granit Koczała |
0 - 3 |
Błękitni Motarzyno |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Piast II Człuchów |
8 - 0 |
Kaszubia II Studzienice |
20 września 2020
20.09 - 16:30 |
Urania Udorpie |
10 - 0 |
WKS Nożyno |
30 września 2020
30.09 - 16:00 |
Pauza: Baza 44 Siemirowice, |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (23) |
WKS Nożyno |
0 - 6 |
Granit Koczała |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Kaszubia II Studzienice |
2 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Błękitni Motarzyno |
6 - 2 |
Piast II Człuchów |
26 września 2020
26.09 - 17:00 |
Pauza: Urania Udorpie, |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Granit Koczała |
1 - 2 |
Piast II Człuchów |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Błękitni Motarzyno |
4 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Kaszubia II Studzienice |
2 - 5 |
Urania Udorpie |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Pauza: WKS Nożyno, |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (11) |
WKS Nożyno |
0 - 4 |
Kaszubia II Studzienice |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Urania Udorpie |
1 - 4 |
Błękitni Motarzyno |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Baza 44 Siemirowice |
3 - 3 |
Piast II Człuchów |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Pauza: Granit Koczała, |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Granit Koczała |
5 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Piast II Człuchów |
2 - 3 |
Urania Udorpie |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Błękitni Motarzyno |
16 - 1 |
WKS Nożyno |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Pauza: Kaszubia II Studzienice, |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Kaszubia II Studzienice |
2 - 2 |
Granit Koczała |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
WKS Nożyno |
0 - 5 |
Piast II Człuchów |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Urania Udorpie |
7 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
24 października 2020
24.10 - 15:30 |
Pauza: Błękitni Motarzyno, |
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Granit Koczała |
1 - 2 |
Urania Udorpie |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
Baza 44 Siemirowice |
2 - 0 |
WKS Nożyno |
31 października 2020
31.10 - 15:00 |
Błękitni Motarzyno |
3 - 0 |
Kaszubia II Studzienice |
31 października 2020
31.10 - 15:00 |
Pauza: Piast II Człuchów, |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Błękitni Motarzyno |
3 - 3 |
Granit Koczała |
7 listopada 2020
7.11 - 14:30 |
Kaszubia II Studzienice |
3 - 2 |
Piast II Człuchów |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
WKS Nożyno |
0 - 5 |
Urania Udorpie |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Pauza: Baza 44 Siemirowice, |
Kolejka 14 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Granit Koczała |
6 - 2 |
WKS Nożyno |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
0 - 6 |
Kaszubia II Studzienice |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Piast II Człuchów |
7 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Pauza: Urania Udorpie, |
Kolejka 20 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Błękitni Motarzyno |
4 - 1 |
Granit Koczała |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Kaszubia II Studzienice |
3 - 0 |
Piast II Człuchów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
vo, na boisku 0-1 |
WKS Nożyno |
0 - 9 |
Urania Udorpie |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
Pauza: Baza 44 Siemirowice, |
Kolejka 21 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Granit Koczała |
7 - 0 |
WKS Nożyno |
2 maja 2021
2.05 - 15:00 |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 1 |
Kaszubia II Studzienice |
1 maja 2021
1.05 - 15:30 |
Piast II Człuchów |
0 - 5 |
Błękitni Motarzyno |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
vo, na boisku 1-5 |
Pauza: Urania Udorpie, |
Kolejka 22 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Piast II Człuchów |
0 - 3 |
Granit Koczała |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
vo, na boisku 1-2 |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 9 |
Błękitni Motarzyno |
8 maja 2021
8.05 - 15:30 |
Urania Udorpie |
1 - 1 |
Kaszubia II Studzienice |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
Pauza: WKS Nożyno, |
Kolejka 23 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Kaszubia II Studzienice |
4 - 0 |
WKS Nożyno |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Błękitni Motarzyno |
4 - 2 |
Urania Udorpie |
16 maja 2021
16.05 - 18:00 |
Piast II Człuchów |
3 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Pauza: Granit Koczała, |
Kolejka 24 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Baza 44 Siemirowice |
0 - 5 |
Granit Koczała |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Urania Udorpie |
5 - 0 |
Piast II Człuchów |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
WKS Nożyno |
0 - 12 |
Błękitni Motarzyno |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pauza: Kaszubia II Studzienice, |
Kolejka 15 - 26. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Granit Koczała |
3 - 2 |
Piast II Człuchów |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
Błękitni Motarzyno |
5 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
26 maja 2021
26.05 - 18:45 |
Kaszubia II Studzienice |
3 - 1 |
Urania Udorpie |
25 maja 2021
25.05 - 18:00 |
Pauza: WKS Nożyno, |
Kolejka 25 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Granit Koczała |
4 - 0 |
Kaszubia II Studzienice |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Piast II Człuchów |
15 - 0 |
WKS Nożyno |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Baza 44 Siemirowice |
2 - 5 |
Urania Udorpie |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Pauza: Błękitni Motarzyno, |
Kolejka 26 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Urania Udorpie |
4 - 0 |
Granit Koczała |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
WKS Nożyno |
0 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:00 |
Kaszubia II Studzienice |
0 - 4 |
Błękitni Motarzyno |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Pauza: Piast II Człuchów, |
Kolejka 27 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Granit Koczała |
0 - 4 |
Błękitni Motarzyno |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Piast II Człuchów |
2 - 3 |
Kaszubia II Studzienice |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Urania Udorpie |
7 - 0 |
WKS Nożyno |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Pauza: Baza 44 Siemirowice, |
Kolejka 16 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (12) |
WKS Nożyno |
0 - 8 |
Kaszubia II Studzienice |
9 czerwca 2021
9.06 - 15:00 |
Urania Udorpie |
6 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Baza 44 Siemirowice |
3 - 0 |
Piast II Człuchów |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:30 |
Pauza: Granit Koczała, |
Kolejka 28 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (3) |
WKS Nożyno |
1 - 7 |
Granit Koczała |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Kaszubia II Studzienice |
3 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Błękitni Motarzyno |
4 - 0 |
Piast II Człuchów |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Pauza: Urania Udorpie, |
Kolejka 17 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Granit Koczała |
3 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:30 |
Piast II Człuchów |
0 - 3 |
Urania Udorpie |
16 czerwca 2021
16.06 - 19:00 |
vo, na boisku 8-2 |
Błękitni Motarzyno |
13 - 0 |
WKS Nożyno |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:45 |
Pauza: Kaszubia II Studzienice, |
Kolejka 18 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Kaszubia II Studzienice |
0 - 1 |
Granit Koczała |
20 czerwca 2021
20.06 - 18:00 |
WKS Nożyno |
5 - 0 |
Piast II Człuchów |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:00 |
Urania Udorpie |
5 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
20 czerwca 2021
20.06 - 13:00 |
Pauza: Błękitni Motarzyno, |
Kolejka 19 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Granit Koczała |
4 - 1 |
Urania Udorpie |
27 czerwca 2021
27.06 - 13:00 |
Baza 44 Siemirowice |
2 - 1 |
WKS Nożyno |
27 czerwca 2021
27.06 - 13:00 |
Błękitni Motarzyno |
3 - 2 |
Kaszubia II Studzienice |
27 czerwca 2021
27.06 - 13:00 |
Pauza: Piast II Człuchów, . |
|