POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 4 WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów A - grupa II - rocznik 1987/1988 - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wisła Tczew 20 52 17 1 2 77 - 12
2. Powiśle Dzierzgoń 20 51 16 3 1 73 - 15
3. Lechia II Gdańsk 19 44 14 2 3 86 - 25
4. Olimpia Sztum 19 34 11 1 7 47 - 42
5. Champion Gdańsk 20 27 9 0 11 40 - 66
6. Królewski Gdańsk 19 24 8 0 11 30 - 56
7. Jantar Pruszcz Gdański 20 23 7 2 11 34 - 46
8. Debiutant II Gdańsk 20 15 5 0 15 31 - 55
9. Pogoń Prabuty 20 12 4 0 16 19 - 61
10. GDKiS Ostaszewo 19 12 4 0 15 23 - 68
11. Fosfory Wiślinka 20 7 2 1 17 14 - 64
12. Mewa Gniew 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Wis?a 14.06.2006, 09:55:58
* Mewa Gniew wycof?a się po rundzie jesiennej. Wyniki jej meczów zostały anulowane.
* Fosfory Wi?linka wycofały się po rundzie jesiennej.
* Jantar Pruszcz Gdański wycofał się po rundzie jesiennej.
* Debiutant II Gdańsk wycofał się po rundzie jesiennej.
* Pogo? Prabuty wycofała się po rundzie jesiennej.



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Debiutant II Gdańsk 2 - 4 Olimpia Sztum
2. Champion Gdańsk 2 - 4 Fosfory Wiślinka 27 sierpnia 2005
3. GDKiS Ostaszewo - Mewa Gniew
anulowany (było 1-1)
4. Wisła Tczew 1 - 2 Lechia II Gdańsk
5. Królewski Gdańsk 0 - 6 Powiśle Dzierzgoń
6. Jantar Pruszcz Gdański 5 - 1 Pogoń Prabuty 27 sierpnia 2005 - 14:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Olimpia Sztum 4 - 1 Pogoń Prabuty
8. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
9. Lechia II Gdańsk 8 - 0 Królewski Gdańsk
10. Mewa Gniew - Wisła Tczew
anulowany (było 4-3)
11. Fosfory Wiślinka 3 - 0 GDKiS Ostaszewo
12. Debiutant II Gdańsk 7 - 1 Champion Gdańsk
Kolejka 3 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Champion Gdańsk 2 - 3 Olimpia Sztum
14. GDKiS Ostaszewo 1 - 3 Debiutant II Gdańsk
15. Wisła Tczew 5 - 0 Fosfory Wiślinka
16. Królewski Gdańsk - Mewa Gniew
anulowany (było 3-8)
17. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 3 Lechia II Gdańsk 4 września 2005 - 15:00
18. Pogoń Prabuty 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 4 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Olimpia Sztum 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń
20. Lechia II Gdańsk 6 - 4 Pogoń Prabuty
21. Mewa Gniew - Jantar Pruszcz Gdański
anulowany (było 4-2)
22. Fosfory Wiślinka 1 - 2 Królewski Gdańsk
23. Debiutant II Gdańsk 0 - 4 Wisła Tczew 10 września 2005 - 14:00
24. Champion Gdańsk 4 - 2 GDKiS Ostaszewo
Kolejka 5 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. GDKiS Ostaszewo 0 - 5 Olimpia Sztum
26. Wisła Tczew 10 - 0 Champion Gdańsk 17 września 2005 - 13:30
27. Królewski Gdańsk 2 - 5 Debiutant II Gdańsk
28. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 2 Fosfory Wiślinka
29. Pogoń Prabuty - Mewa Gniew
anulowany (było 1-4)
30. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Lechia II Gdańsk
Kolejka 6 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Olimpia Sztum 4 - 4 Lechia II Gdańsk
32. Mewa Gniew - Powiśle Dzierzgoń
anulowany (było 3-2)
33. Fosfory Wiślinka 1 - 2 Pogoń Prabuty
34. Debiutant II Gdańsk 2 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
35. Champion Gdańsk 9 - 1 Królewski Gdańsk
36. GDKiS Ostaszewo 0 - 1 Wisła Tczew
Kolejka 7 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Wisła Tczew 3 - 1 Olimpia Sztum
38. Królewski Gdańsk 2 - 0 GDKiS Ostaszewo
39. Jantar Pruszcz Gdański 7 - 0 Champion Gdańsk
40. Pogoń Prabuty 5 - 2 Debiutant II Gdańsk
41. Powiśle Dzierzgoń 7 - 1 Fosfory Wiślinka
42. Lechia II Gdańsk - Mewa Gniew 2 października 2005 - 15:00
anulowany (było 3-2)
Kolejka 8 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
43. Olimpia Sztum - Mewa Gniew
anulowany (było 9-0)
44. Fosfory Wiślinka 2 - 4 Lechia II Gdańsk
45. Debiutant II Gdańsk 1 - 5 Powiśle Dzierzgoń
46. Champion Gdańsk 2 - 1 Pogoń Prabuty
47. GDKiS Ostaszewo 1 - 4 Jantar Pruszcz Gdański
48. Wisła Tczew 3 - 0 Królewski Gdańsk
Walkower 3-0 na korzy?? Wis?y. Go?cie nie przyjechali.
Kolejka 9 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Królewski Gdańsk 0 - 4 Olimpia Sztum
50. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 2 Wisła Tczew
51. Pogoń Prabuty 1 - 0 GDKiS Ostaszewo
52. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Champion Gdańsk
53. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Debiutant II Gdańsk
54. Mewa Gniew - Fosfory Wiślinka
anulowany (było 9-0)
Kolejka 10 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Olimpia Sztum 3 - 0 Fosfory Wiślinka
vo
56. Debiutant II Gdańsk - Mewa Gniew 22 października 2005 - 15:00
anulowany (było 3-0 vo, mecz przerwany w 60 minucie przy stanie 1:1)
57. Champion Gdańsk 1 - 5 Lechia II Gdańsk
58. GDKiS Ostaszewo 1 - 7 Powiśle Dzierzgoń
59. Wisła Tczew 8 - 1 Pogoń Prabuty
60. Królewski Gdańsk 1 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 11 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
61. Jantar Pruszcz Gdański 4 - 2 Olimpia Sztum
62. Pogoń Prabuty 3 - 0 Królewski Gdańsk
vo
63. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Wisła Tczew
64. Lechia II Gdańsk 14 - 1 GDKiS Ostaszewo 5 listopada 2005
65. Mewa Gniew - Champion Gdańsk 29 października 2005 - 13:00
anulowany (było 3-0 vo, goście przyjechali z 20 minutowym opó?nieniem)
66. Fosfory Wiślinka 0 - 7 Debiutant II Gdańsk
Kolejka 12 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (25) 
67. Olimpia Sztum 3 - 0 Debiutant II Gdańsk
vo (Debiutant wycofany)
68. Fosfory Wiślinka 0 - 3 Champion Gdańsk
vo (Fosfory wycofane)
70. Lechia II Gdańsk 2 - 4 Wisła Tczew
71. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Królewski Gdańsk
72. Pogoń Prabuty - - - Jantar Pruszcz Gdański
obustronny vo
Pauza: GDKiS Ostaszewo,
Kolejka 13 - 13. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
73. Pogoń Prabuty 0 - 3 Olimpia Sztum
vo (Pogoń wycofana)
74. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
vo (Jantar wycofany)
75. Królewski Gdańsk 2 - 3 Lechia II Gdańsk
77. GDKiS Ostaszewo 3 - 0 Fosfory Wiślinka
vo (Fosfory wycofane)
78. Champion Gdańsk 3 - 0 Debiutant II Gdańsk
vo (Debiutant wycofany)
Pauza: Wisła Tczew,
Kolejka 14 - 18. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
79. Olimpia Sztum 0 - 1 Champion Gdańsk
80. Debiutant II Gdańsk 0 - 3 GDKiS Ostaszewo
vo (Debiutant wycofany)
81. Fosfory Wiślinka 0 - 3 Wisła Tczew
vo (Fosfory wycofane)
83. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
vo (Jantar wycofany)
84. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Pogoń Prabuty
vo (Pogoń wycofana)
Pauza: Królewski Gdańsk,
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
85. Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Olimpia Sztum
86. Pogoń Prabuty 0 - 3 Lechia II Gdańsk
vo (Pogoń wycofana)
88. Królewski Gdańsk 3 - 0 Fosfory Wiślinka
vo (Fosfory wycofane)
89. Wisła Tczew 3 - 0 Debiutant II Gdańsk
vo (Debiutant wycofany)
90. GDKiS Ostaszewo 2 - 3 Champion Gdańsk
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański,
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (17) 
91. Olimpia Sztum 3 - 1 GDKiS Ostaszewo
92. Champion Gdańsk 1 - 2 Wisła Tczew
93. Debiutant II Gdańsk 0 - 3 Królewski Gdańsk
vo (Debiutant wycofany)
94. Fosfory Wiślinka - - - Jantar Pruszcz Gdański
obustronny vo
96. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 17 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
97. Lechia II Gdańsk 12 - 0 Olimpia Sztum
99. Pogoń Prabuty - - - Fosfory Wiślinka
obustronny vo
100. Jantar Pruszcz Gdański - - - Debiutant II Gdańsk
obustronny vo
101. Królewski Gdańsk 5 - 1 Champion Gdańsk
102. Wisła Tczew 6 - 0 GDKiS Ostaszewo
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 18 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
103. Olimpia Sztum 0 - 4 Wisła Tczew
104. GDKiS Ostaszewo 1 - 3 Królewski Gdańsk
105. Champion Gdańsk 3 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
vo (Jantar wycofany)
106. Debiutant II Gdańsk - - - Pogoń Prabuty
obustronny vo
107. Fosfory Wiślinka 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
vo (Fosfory wycofane)
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 19 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (9) 
110. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Fosfory Wiślinka
vo (Fosfory wycofane)
111. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Debiutant II Gdańsk
vo (Debiutant wycofany)
112. Pogoń Prabuty 0 - 3 Champion Gdańsk
vo (Pogoń wycofana)
113. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 3 GDKiS Ostaszewo
vo (Jantar wycofany)
114. Królewski Gdańsk 0 - 7 Wisła Tczew
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 20 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (6) 
115. Olimpia Sztum - Królewski Gdańsk
116. Wisła Tczew 3 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
vo (Jantar wycofany)
117. GDKiS Ostaszewo 3 - 0 Pogoń Prabuty
vo (Pogoń wycofana)
118. Champion Gdańsk 1 - 5 Powiśle Dzierzgoń
119. Debiutant II Gdańsk 0 - 3 Lechia II Gdańsk
vo (Debiutant wycofany)
Pauza: Fosfory Wiślinka,
Kolejka 21 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
121. Fosfory Wiślinka 0 - 3 Olimpia Sztum
vo (Fosfory wycofane)
123. Lechia II Gdańsk 10 - 0 Champion Gdańsk
124. Powiśle Dzierzgoń 9 - 1 GDKiS Ostaszewo
125. Pogoń Prabuty 0 - 3 Wisła Tczew
vo (Pogoń wycofana)
126. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 3 Królewski Gdańsk
vo (Jantar wycofany)
Pauza: Debiutant II Gdańsk,
Kolejka 22 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (14) 
127. Olimpia Sztum 3 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
vo (Jantar wycofany)
128. Królewski Gdańsk 3 - 0 Pogoń Prabuty
vo (Pogoń wycofana)
129. Wisła Tczew 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń 3 czerwca 2006 - 11:00
130. GDKiS Ostaszewo - Lechia II Gdańsk
132. Debiutant II Gdańsk - - - Fosfory Wiślinka
obustronny vo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE