Pomorska Liga Juniorów Młodszych - jesień - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar Gdańsk AP 15 45 15 0 0 102 - 10
2. Chojniczanka Chojnice 15 39 13 0 2 90 - 17
3. Bałtyk Gdynia AP 15 35 11 2 2 63 - 15
4. Jantar Ustka 15 29 9 2 4 54 - 23
5. Gedania Gdańsk 15 26 8 2 5 47 - 26 1 3 1 0 0 3 - 2
6. Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 26 8 2 5 39 - 33 1 0 0 0 1 2 - 3
7. Gryf Słupsk KS 15 25 8 1 6 52 - 30
8. GOSRiT Luzino 15 24 8 0 7 43 - 31
9. Radunia Stężyca 15 23 7 2 6 44 - 27
10. Arka Gdynia SI 15 21 7 0 8 73 - 48
11. Gryf Wejherowo 15 16 5 1 9 41 - 57 1 3 1 0 0 4 - 1
12. GTS Pruszcz Gdański 15 16 5 1 9 27 - 52 1 0 0 0 1 1 - 4
13. Pomezania Malbork 15 14 4 2 9 41 - 47
14. Gryf Tczew MKS 15 8 2 2 11 27 - 82
15. KP Starogard Gdański 15 4 1 1 13 16 - 75
16. Bytovia Bytów 15 0 0 0 15 2 - 188


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański 4 - 1 Gedania Gdańsk 19 sierpnia 2020 - 17:00
Pomezania Malbork 1 - 4 Radunia Stężyca 9 sierpnia 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 GOSRiT Luzino 8 sierpnia 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 5 - 1 Gryf Słupsk KS 19 sierpnia 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS 6 - 3 KP Starogard Gdański 8 sierpnia 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 6 - 0 Arka Gdynia SI 9 sierpnia 2020 - 17:00
Bytovia Bytów 0 - 10 Jantar Ustka 8 sierpnia 2020 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 7 - 0 Gryf Wejherowo 8 sierpnia 2020 - 13:00
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 4 - 0 Gryf Wejherowo 23 września 2020 - 17:00
Jantar Ustka 2 - 3 Bałtyk Gdynia AP 11 listopada 2020 - 14:00
Arka Gdynia SI 29 - 0 Bytovia Bytów 16 sierpnia 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański 0 - 6 Chojniczanka Chojnice 15 sierpnia 2020 - 15:00
Gryf Słupsk KS 8 - 0 Gryf Tczew MKS 16 sierpnia 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino 0 - 1 Jaguar Gdańsk AP 11 listopada 2020 - 11:00
Radunia Stężyca 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 sierpnia 2020 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 2 - 2 Pomezania Malbork 16 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 3 - 1 Gedania Gdańsk 23 sierpnia 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 2 GTS Pruszcz Gdański 22 sierpnia 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 2 - 0 Radunia Stężyca 22 sierpnia 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS 0 - 5 GOSRiT Luzino 15 listopada 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Gryf Słupsk KS 23 sierpnia 2020 - 17:00
Bytovia Bytów 0 - 4 KP Starogard Gdański 22 sierpnia 2020 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 2 - 3 Arka Gdynia SI 23 sierpnia 2020 - 15:00
Gryf Wejherowo 0 - 6 Jantar Ustka 22 sierpnia 2020 - 13:00
Kolejka 4 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 2 - 2 Jantar Ustka 16 września 2020 - 16:00
Arka Gdynia SI 6 - 3 Gryf Wejherowo 26 sierpnia 2020 - 15:00
KP Starogard Gdański 0 - 7 Bałtyk Gdynia AP 26 sierpnia 2020 - 19:00
Gryf Słupsk KS 10 - 0 Bytovia Bytów 2 września 2020 - 16:00
GOSRiT Luzino 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 26 sierpnia 2020 - 15:00
Radunia Stężyca 1 - 1 Gryf Tczew MKS 2 września 2020 - 18:00
GTS Pruszcz Gdański 0 - 13 Jaguar Gdańsk AP 26 sierpnia 2020 - 17:00
Pomezania Malbork 1 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 sierpnia 2020 - 15:00
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 3 Gedania Gdańsk 29 sierpnia 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 4 - 1 Pomezania Malbork 29 sierpnia 2020 - 13:00
Gryf Tczew MKS 2 - 3 GTS Pruszcz Gdański 29 sierpnia 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Radunia Stężyca 30 sierpnia 2020 - 17:30
Bytovia Bytów 1 - 9 GOSRiT Luzino 29 sierpnia 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia AP 2 - 1 Gryf Słupsk KS 29 sierpnia 2020 - 11:00
Gryf Wejherowo 1 - 1 KP Starogard Gdański 30 sierpnia 2020 - 11:00
Jantar Ustka 6 - 1 Arka Gdynia SI 29 sierpnia 2020 - 14:00
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 3 - 1 Arka Gdynia SI 6 września 2020 - 16:00
KP Starogard Gdański 1 - 4 Jantar Ustka 5 września 2020 - 15:00
Gryf Słupsk KS 5 - 2 Gryf Wejherowo 5 września 2020 - 15:00
GOSRiT Luzino 1 - 4 Bałtyk Gdynia AP 5 września 2020 - 11:00
Radunia Stężyca 7 - 0 Bytovia Bytów 6 września 2020 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 2 - 5 Chojniczanka Chojnice 5 września 2020 - 11:00
Pomezania Malbork 2 - 2 Gryf Tczew MKS 6 września 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 Jaguar Gdańsk AP 5 września 2020 - 13:30
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk AP 5 - 1 Gedania Gdańsk 12 września 2020 - 15:00
Gryf Tczew MKS 0 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 września 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 8 - 1 Pomezania Malbork 13 września 2020 - 17:30
Bytovia Bytów 0 - 1 GTS Pruszcz Gdański 12 września 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia AP 2 - 0 Radunia Stężyca 13 września 2020 - 20:00
Gryf Wejherowo 4 - 1 GOSRiT Luzino 15 września 2020 - 17:30
Jantar Ustka 3 - 1 Gryf Słupsk KS 13 września 2020 - 13:00
Arka Gdynia SI 8 - 2 KP Starogard Gdański 23 września 2020 - 19:00
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 5 - 0 KP Starogard Gdański 20 września 2020 - 14:30
Gryf Słupsk KS 5 - 2 Arka Gdynia SI 19 września 2020 - 15:00
GOSRiT Luzino 1 - 4 Jantar Ustka 30 września 2020 - 13:30
Radunia Stężyca 5 - 2 Gryf Wejherowo 20 września 2020 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 1 - 4 Bałtyk Gdynia AP 19 września 2020 - 11:00
Pomezania Malbork 11 - 0 Bytovia Bytów 20 września 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 6 Chojniczanka Chojnice 19 września 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 12 - 2 Gryf Tczew MKS 19 września 2020 - 15:30
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 2 - 8 Gedania Gdańsk 26 września 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 4 Jaguar Gdańsk AP 27 września 2020 - 16:00
Bytovia Bytów 1 - 6 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 września 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia AP 4 - 1 Pomezania Malbork 26 września 2020 - 15:00
Gryf Wejherowo 4 - 1 GTS Pruszcz Gdański 27 września 2020 - 17:00
Jantar Ustka 5 - 3 Radunia Stężyca 26 września 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 2 - 3 GOSRiT Luzino 8 października 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański 2 - 5 Gryf Słupsk KS 26 września 2020 - 15:00
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 3 - 2 Gryf Słupsk KS 4 października 2020 - 15:00
GOSRiT Luzino 6 - 0 KP Starogard Gdański 3 października 2020 - 11:00
Radunia Stężyca 6 - 2 Arka Gdynia SI 4 października 2020 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 2 - 1 Jantar Ustka 4 października 2020 - 11:00
Pomezania Malbork 4 - 1 Gryf Wejherowo 4 października 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Bałtyk Gdynia AP 3 października 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 28 - 0 Bytovia Bytów 3 października 2020 - 17:00
Gryf Tczew MKS 1 - 13 Chojniczanka Chojnice 3 października 2020 - 11:00
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Gedania Gdańsk 11 października 2020 - 11:00
Bytovia Bytów 0 - 4 Gryf Tczew MKS 10 października 2020 - 15:00
Bałtyk Gdynia AP 0 - 3 Jaguar Gdańsk AP 10 października 2020 - 13:00
Gryf Wejherowo 5 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 października 2020 - 11:00
Jantar Ustka 4 - 2 Pomezania Malbork 11 października 2020 - 12:00
Arka Gdynia SI 3 - 2 GTS Pruszcz Gdański 11 października 2020 - 13:00
KP Starogard Gdański 1 - 5 Radunia Stężyca 14 października 2020 - 19:15
Gryf Słupsk KS 1 - 4 GOSRiT Luzino 11 października 2020 - 11:00
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 0 - 1 GOSRiT Luzino 17 października 2020 - 11:00
Radunia Stężyca 1 - 1 Gryf Słupsk KS 18 października 2020 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 4 - 1 KP Starogard Gdański 17 października 2020 - 11:00
Pomezania Malbork 1 - 5 Arka Gdynia SI 18 października 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Jantar Ustka 17 października 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 6 - 0 Gryf Wejherowo 17 października 2020 - 16:00
Gryf Tczew MKS 1 - 6 Bałtyk Gdynia AP 17 października 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 24 - 0 Bytovia Bytów 18 października 2020 - 17:00
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów 0 - 13 Gedania Gdańsk 24 października 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia AP 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 24 października 2020 - 10:00
Gryf Wejherowo 4 - 3 Gryf Tczew MKS 25 października 2020 - 14:00
Jantar Ustka 1 - 4 Jaguar Gdańsk AP 28 października 2020 - 20:15
Arka Gdynia SI 2 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 24 października 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański 1 - 6 Pomezania Malbork 24 października 2020 - 13:00
Gryf Słupsk KS 4 - 1 GTS Pruszcz Gdański 25 października 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino 2 - 5 Radunia Stężyca 24 października 2020 - 11:00
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 3 - 1 Radunia Stężyca 15 listopada 2020 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 GOSRiT Luzino 31 października 2020 - 11:00
Pomezania Malbork 2 - 3 Gryf Słupsk KS 31 października 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 0 KP Starogard Gdański 28 października 2020 - 19:30
Jaguar Gdańsk AP 3 - 1 Arka Gdynia SI 31 października 2020 - 16:00
Gryf Tczew MKS 0 - 4 Jantar Ustka 31 października 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 8 - 1 Gryf Wejherowo 30 października 2020 - 16:00
Bytovia Bytów 0 - 18 Bałtyk Gdynia AP 31 października 2020 - 11:00
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 0 - 0 Gedania Gdańsk 8 listopada 2020 - 15:00
Gryf Wejherowo 14 - 0 Bytovia Bytów 7 listopada 2020 - 11:00
Jantar Ustka 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 7 listopada 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 8 - 3 Gryf Tczew MKS 8 listopada 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański 0 - 8 Jaguar Gdańsk AP 7 listopada 2020 - 14:30
Gryf Słupsk KS 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 listopada 2020 - 14:30
GOSRiT Luzino 5 - 3 Pomezania Malbork 7 listopada 2020 - 11:00
Radunia Stężyca 5 - 1 GTS Pruszcz Gdański 18 listopada 2020 - 18:00