Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia AP 10 28 9 1 0 51 - 8
2. Bałtyk Gdynia 12 24 7 3 2 38 - 19
3. KP Starogard Gdański 11 23 7 2 2 43 - 25
4. Jantar Ustka 10 21 6 3 1 30 - 10 1 3 1 0 0 3 - 0
5. Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 21 7 0 4 38 - 24 1 0 0 0 1 0 - 3
6. Chojniczanka Chojnice 10 19 6 1 3 29 - 12
7. Olimpic Gdańsk 10 16 5 1 4 37 - 24 1 3 1 0 0 3 - 1
8. Gedania Gdańsk 12 16 5 1 6 51 - 34 1 0 0 0 1 1 - 3
9. GOSRiT Luzino 10 15 5 0 5 26 - 26
10. Radunia Stężyca 12 13 4 1 7 29 - 33
11. Sobieski Gniew 10 9 3 0 7 28 - 48
12. Borowiak Czersk 11 7 2 1 8 15 - 37
13. Gryf Słupsk KS 10 3 1 0 9 12 - 80
14. KP Gdynia AP 11 2 0 2 9 7 - 54


 Baner


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 1 - 4 Gedania Gdańsk 16 września 2020 - 16:00
Sobieski Gniew 2 - 8 Bałtyk Gdynia AP 8 sierpnia 2020 - 11:00
Gryf Słupsk KS 1 - 3 Jantar Ustka 9 sierpnia 2020 - 14:00
KP Starogard Gdański 5 - 0 KP Gdynia AP 2 września 2020 - 19:00
Borowiak Czersk 2 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 sierpnia 2020 - 13:00
Radunia Stężyca 2 - 5 Olimpic Gdańsk 9 sierpnia 2020 - 18:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 2 września 2020 - 16:00
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia - Olimpic Gdańsk 15 listopada 2020 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 1 Radunia Stężyca 15 sierpnia 2020 - 11:00
KP Gdynia AP 2 - 2 Borowiak Czersk 16 sierpnia 2020 - 17:00
Jantar Ustka 1 - 3 KP Starogard Gdański 10 września 2020 - 17:30
Bałtyk Gdynia AP 15 - 0 Gryf Słupsk KS 15 sierpnia 2020 - 10:00
GOSRiT Luzino - Sobieski Gniew 11 listopada 2020 - 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Gedania Gdańsk,
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sobieski Gniew 2 - 9 Gedania Gdańsk 22 sierpnia 2020 - 12:00
GOSRiT Luzino 6 - 0 Gryf Słupsk KS 30 września 2020 - 16:00
KP Starogard Gdański 2 - 2 Bałtyk Gdynia AP 23 sierpnia 2020 - 11:00
Borowiak Czersk 0 - 3 Jantar Ustka 23 sierpnia 2020 - 13:00
Radunia Stężyca 8 - 0 KP Gdynia AP 23 sierpnia 2020 - 18:00
Bałtyk Gdynia 5 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 września 2020 - 20:30
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 4 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 30 września 2020 - 15:00
KP Gdynia AP 1 - 1 Bałtyk Gdynia 26 sierpnia 2020 - 20:30
Jantar Ustka 4 - 1 Radunia Stężyca 23 września 2020 - 17:00
Bałtyk Gdynia AP 4 - 0 Borowiak Czersk 27 sierpnia 2020 - 16:00
GOSRiT Luzino 4 - 1 KP Starogard Gdański 26 sierpnia 2020 - 18:00
Sobieski Gniew 8 - 2 Gryf Słupsk KS 26 sierpnia 2020 - 15:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 1 - 15 Gedania Gdańsk 30 sierpnia 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański 6 - 2 Sobieski Gniew 30 sierpnia 2020 - 11:00
Borowiak Czersk 5 - 1 GOSRiT Luzino 30 sierpnia 2020 - 13:00
Radunia Stężyca 1 - 6 Bałtyk Gdynia AP 30 sierpnia 2020 - 18:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Jantar Ustka 30 sierpnia 2020 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Olimpic Gdańsk 30 sierpnia 2020 - 14:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, KP Gdynia AP,
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 1 - 3 Olimpic Gdańsk 5 września 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 5 września 2020 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 5 - 0 Bałtyk Gdynia 5 września 2020 - 13:00
GOSRiT Luzino 2 - 0 Radunia Stężyca 6 września 2020 - 15:00
Sobieski Gniew 3 - 0 Borowiak Czersk 6 września 2020 - 11:00
Gryf Słupsk KS 2 - 8 KP Starogard Gdański 6 września 2020 - 11:00
Pauza: Jantar Ustka, KP Gdynia AP,
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 3 - 3 Gedania Gdańsk 13 września 2020 - 11:00
Borowiak Czersk 3 - 2 Gryf Słupsk KS 21 października 2020 - 15:00
Radunia Stężyca 6 - 1 Sobieski Gniew 13 września 2020 - 18:00
Bałtyk Gdynia 3 - 1 GOSRiT Luzino 13 września 2020 - 18:00
Chojniczanka Chojnice 7 - 0 KP Gdynia AP 13 września 2020 - 14:00
Olimpic Gdańsk 2 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 września 2020 - 19:00
Pauza: Jantar Ustka, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 20 września 2020 - 11:00
KP Gdynia AP 0 - 4 Olimpic Gdańsk 19 września 2020 - 17:00
Jantar Ustka 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 20 września 2020 - 16:00
Sobieski Gniew 4 - 5 Bałtyk Gdynia 19 września 2020 - 14:00
Gryf Słupsk KS 3 - 0 Radunia Stężyca 20 września 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański 5 - 0 Borowiak Czersk 20 września 2020 - 11:00
Pauza: GOSRiT Luzino, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Borowiak Czersk 2 - 6 Gedania Gdańsk 26 września 2020 - 11:00
Radunia Stężyca 3 - 4 KP Starogard Gdański 27 września 2020 - 18:00
Bałtyk Gdynia 9 - 0 Gryf Słupsk KS 27 września 2020 - 18:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Bałtyk Gdynia AP 27 września 2020 - 11:00
Olimpic Gdańsk 2 - 2 Jantar Ustka 21 października 2020 - 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 - 0 KP Gdynia AP 26 września 2020 - 11:00
Pauza: GOSRiT Luzino, Sobieski Gniew,
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 5 - 1 KP Gdynia AP 4 października 2020 - 11:00
Jantar Ustka 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 października 2020 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 3 - 1 Olimpic Gdańsk 3 października 2020 - 13:00
GOSRiT Luzino 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 23 września 2020 - 16:00
KP Starogard Gdański 4 - 3 Bałtyk Gdynia 4 października 2020 - 11:00
Borowiak Czersk 1 - 2 Radunia Stężyca 4 października 2020 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk KS, Sobieski Gniew,
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 5 - 3 Gedania Gdańsk 11 października 2020 - 16:00
Bałtyk Gdynia 5 - 0 Borowiak Czersk 11 października 2020 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Sobieski Gniew 11 października 2020 - 13:30
Olimpic Gdańsk 4 - 3 GOSRiT Luzino 11 października 2020 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 4 Bałtyk Gdynia AP 10 października 2020 - 11:00
KP Gdynia AP 0 - 5 Jantar Ustka 11 października 2020 - 17:00
Pauza: Gryf Słupsk KS, KP Starogard Gdański,
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 1 - 7 Jantar Ustka 18 października 2020 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 KP Gdynia AP 17 października 2020 - 13:00
GOSRiT Luzino 2 - 6 Beniaminek 03 Starogard Gdański 18 października 2020 - 15:00
Sobieski Gniew 3 - 2 Olimpic Gdańsk 18 października 2020 - 15:00
Gryf Słupsk KS - Chojniczanka Chojnice 4 listopada 2020 - 14:00
Radunia Stężyca 0 - 0 Bałtyk Gdynia 17 października 2020 - 18:00
Pauza: Borowiak Czersk, KP Starogard Gdański,
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia 4 - 1 Gedania Gdańsk 25 października 2020 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 2 KP Starogard Gdański 25 października 2020 - 15:00
Olimpic Gdańsk 13 - 1 Gryf Słupsk KS 25 października 2020 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 2 Sobieski Gniew 25 października 2020 - 11:00
KP Gdynia AP 3 - 5 GOSRiT Luzino 24 października 2020 - 19:00
Jantar Ustka - Bałtyk Gdynia AP 11 listopada 2020 - 16:00
Pauza: Borowiak Czersk, Radunia Stężyca,
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 31 października 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 31 października 2020 - 11:00
Sobieski Gniew - KP Gdynia AP 31 października 2020 - 12:00
Gryf Słupsk KS - Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 października 2020 - 18:00
KP Starogard Gdański - Olimpic Gdańsk 31 października 2020 - 11:00
Borowiak Czersk - Chojniczanka Chojnice 31 października 2020 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia, Radunia Stężyca,
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice - Radunia Stężyca 8 listopada 2020 - 15:00
Olimpic Gdańsk - Borowiak Czersk 8 listopada 2020 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - KP Starogard Gdański 8 listopada 2020 - 11:00
KP Gdynia AP - Gryf Słupsk KS 8 listopada 2020 - 09:00
Jantar Ustka - Sobieski Gniew 8 listopada 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia AP - GOSRiT Luzino 7 listopada 2020 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia, Gedania Gdańsk,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino
Bałtyk Gdynia AP - Sobieski Gniew
Jantar Ustka - Gryf Słupsk KS
KP Gdynia AP - KP Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Borowiak Czersk
Olimpic Gdańsk - Radunia Stężyca
Chojniczanka Chojnice - Bałtyk Gdynia
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia - Olimpic Gdańsk
Radunia Stężyca - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Borowiak Czersk - KP Gdynia AP
KP Starogard Gdański - Jantar Ustka
Gryf Słupsk KS - Bałtyk Gdynia AP
Sobieski Gniew - GOSRiT Luzino
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Gedania Gdańsk,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk - Sobieski Gniew
GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk KS
Bałtyk Gdynia AP - KP Starogard Gdański
Jantar Ustka - Borowiak Czersk
KP Gdynia AP - Radunia Stężyca
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice - Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia - KP Gdynia AP
Radunia Stężyca - Jantar Ustka
Borowiak Czersk - Bałtyk Gdynia AP
KP Starogard Gdański - GOSRiT Luzino
Gryf Słupsk KS - Sobieski Gniew
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk KS
Sobieski Gniew - KP Starogard Gdański
GOSRiT Luzino - Borowiak Czersk
Bałtyk Gdynia AP - Radunia Stężyca
Jantar Ustka - Bałtyk Gdynia
Olimpic Gdańsk - Chojniczanka Chojnice
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, KP Gdynia AP,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpic Gdańsk - Gedania Gdańsk
Chojniczanka Chojnice - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Gdynia AP
Radunia Stężyca - GOSRiT Luzino
Borowiak Czersk - Sobieski Gniew
KP Starogard Gdański - Gryf Słupsk KS
Pauza: Jantar Ustka, KP Gdynia AP,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk - KP Starogard Gdański
Gryf Słupsk KS - Borowiak Czersk
Sobieski Gniew - Radunia Stężyca
GOSRiT Luzino - Bałtyk Gdynia
KP Gdynia AP - Chojniczanka Chojnice
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Olimpic Gdańsk
Pauza: Jantar Ustka, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gedania Gdańsk
Olimpic Gdańsk - KP Gdynia AP
Chojniczanka Chojnice - Jantar Ustka
Bałtyk Gdynia - Sobieski Gniew
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk KS
Borowiak Czersk - KP Starogard Gdański
Pauza: GOSRiT Luzino, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk - Borowiak Czersk
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca
Gryf Słupsk KS - Bałtyk Gdynia
Bałtyk Gdynia AP - Chojniczanka Chojnice
Jantar Ustka - Olimpic Gdańsk
KP Gdynia AP - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: GOSRiT Luzino, Sobieski Gniew,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Gedania Gdańsk
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Jantar Ustka
Olimpic Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP
Chojniczanka Chojnice - GOSRiT Luzino
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański
Radunia Stężyca - Borowiak Czersk
Pauza: Gryf Słupsk KS, Sobieski Gniew,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca
Borowiak Czersk - Bałtyk Gdynia
Sobieski Gniew - Chojniczanka Chojnice
GOSRiT Luzino - Olimpic Gdańsk
Bałtyk Gdynia AP - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Jantar Ustka - KP Gdynia AP
Pauza: Gryf Słupsk KS, KP Starogard Gdański,
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk
KP Gdynia AP - Bałtyk Gdynia AP
Beniaminek 03 Starogard Gdański - GOSRiT Luzino
Olimpic Gdańsk - Sobieski Gniew
Chojniczanka Chojnice - Gryf Słupsk KS
Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca
Pauza: Borowiak Czersk, KP Starogard Gdański,
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk - Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański - Chojniczanka Chojnice
Gryf Słupsk KS - Olimpic Gdańsk
Sobieski Gniew - Beniaminek 03 Starogard Gdański
GOSRiT Luzino - KP Gdynia AP
Bałtyk Gdynia AP - Jantar Ustka
Pauza: Borowiak Czersk, Radunia Stężyca,
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Gedania Gdańsk
Jantar Ustka - GOSRiT Luzino
KP Gdynia AP - Sobieski Gniew
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gryf Słupsk KS
Olimpic Gdańsk - KP Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice - Borowiak Czersk
Pauza: Bałtyk Gdynia, Radunia Stężyca,
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca - Chojniczanka Chojnice
Borowiak Czersk - Olimpic Gdańsk
KP Starogard Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Gryf Słupsk KS - KP Gdynia AP
Sobieski Gniew - Jantar Ustka
GOSRiT Luzino - Bałtyk Gdynia AP
Pauza: Bałtyk Gdynia, Gedania Gdańsk, .


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30