Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (10) |
OTS Osiek |
1 - 9 |
Centrum Pelplin |
16 sierpnia 2020
16.08 - 13:00 |
Pomorzanka Skórcz |
1 - 11 |
Supra Kwidzyn |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Sobieski Gniew |
3 - 3 |
KP Wandowo |
15 sierpnia 2020
15.08 - 13:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
- |
Orzeł Radziejewo |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
anulowany, było 6-1 |
Sokół Lubichowo |
5 - 3 |
Korona Rywałd |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Pauza: Orzeł Borkowo, |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Centrum Pelplin |
12 - 0 |
Korona Rywałd |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Orzeł Radziejewo |
- |
Sokół Lubichowo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
anulowany, było 2-14 |
Orzeł Borkowo |
3 - 5 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Supra Kwidzyn |
10 - 1 |
Sobieski Gniew |
23 sierpnia 2020
23.08 - 18:00 |
OTS Osiek |
1 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
23 sierpnia 2020
23.08 - 13:00 |
Pauza: KP Wandowo, |
Kolejka 3 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Pomorzanka Skórcz |
0 - 4 |
Centrum Pelplin |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Sobieski Gniew |
4 - 2 |
OTS Osiek |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:30 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 2 |
KP Wandowo |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Sokół Lubichowo |
15 - 0 |
Orzeł Borkowo |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Korona Rywałd |
- |
Orzeł Radziejewo |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
anulowany, było 5-2 |
Pauza: Supra Kwidzyn, |
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Centrum Pelplin |
- |
Orzeł Radziejewo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
anulowany, było 3-0. (vo, niestawienie się na zawody) |
Orzeł Borkowo |
0 - 3 |
Korona Rywałd |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
KP Wandowo |
0 - 9 |
Sokół Lubichowo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Supra Kwidzyn |
3 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Pomorzanka Skórcz |
18 - 1 |
Sobieski Gniew |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Pauza: OTS Osiek, |
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Sobieski Gniew |
2 - 12 |
Centrum Pelplin |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
5 - 3 |
OTS Osiek |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Sokół Lubichowo |
3 - 5 |
Supra Kwidzyn |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Korona Rywałd |
2 - 4 |
KP Wandowo |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Orzeł Radziejewo |
- |
Orzeł Borkowo |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
anulowany, było 6-5 |
Pauza: Pomorzanka Skórcz, |
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Centrum Pelplin |
16 - 0 |
Orzeł Borkowo |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
KP Wandowo |
- |
Orzeł Radziejewo |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
anulowany, było 10-0 |
Supra Kwidzyn |
12 - 1 |
Korona Rywałd |
13 września 2020
13.09 - 17:00 |
OTS Osiek |
0 - 4 |
Sokół Lubichowo |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Pomorzanka Skórcz |
5 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Pauza: Sobieski Gniew, |
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
8 - 2 |
Sobieski Gniew |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Sokół Lubichowo |
7 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Korona Rywałd |
1 - 1 |
OTS Osiek |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Orzeł Radziejewo |
- |
Supra Kwidzyn |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
anulowany, było 3-10 |
Orzeł Borkowo |
1 - 4 |
KP Wandowo |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Pauza: Centrum Pelplin, |
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Centrum Pelplin |
9 - 1 |
KP Wandowo |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Supra Kwidzyn |
16 - 2 |
Orzeł Borkowo |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
OTS Osiek |
- |
Orzeł Radziejewo |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
anulowany, było 10-0 |
Pomorzanka Skórcz |
3 - 1 |
Korona Rywałd |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Sobieski Gniew |
1 - 2 |
Sokół Lubichowo |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec, |
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 4 |
Centrum Pelplin |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Korona Rywałd |
1 - 2 |
Sobieski Gniew |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Orzeł Radziejewo |
- |
Pomorzanka Skórcz |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
anulowany, było 1-5 |
Orzeł Borkowo |
1 - 4 |
OTS Osiek |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
KP Wandowo |
0 - 5 |
Supra Kwidzyn |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Pauza: Sokół Lubichowo, |
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Centrum Pelplin |
2 - 7 |
Supra Kwidzyn |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
OTS Osiek |
3 - 1 |
KP Wandowo |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
Pomorzanka Skórcz |
4 - 3 |
Orzeł Borkowo |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Sobieski Gniew |
- |
Orzeł Radziejewo |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
anulowany, było 3-10 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
4 - 7 |
Sokół Lubichowo |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Pauza: Korona Rywałd, |
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Sokół Lubichowo |
2 - 3 |
Centrum Pelplin |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Korona Rywałd |
2 - 4 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
17 października 2020
17.10 - 16:00 |
Orzeł Borkowo |
3 - 1 |
Sobieski Gniew |
17 października 2020
17.10 - 13:00 |
KP Wandowo |
2 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Supra Kwidzyn |
4 - 0 |
OTS Osiek |
18 października 2020
18.10 - 16:00 |
Pauza: Orzeł Radziejewo, |
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Centrum Pelplin |
13 - 0 |
Sobieski Gniew |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
OTS Osiek |
2 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
2 - 1 |
Sokół Lubichowo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
KP Wandowo |
2 - 1 |
Korona Rywałd |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Pauza: Orzeł Borkowo, Pomorzanka Skórcz, |
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Orzeł Borkowo |
4 - 7 |
Centrum Pelplin |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Korona Rywałd |
1 - 4 |
Supra Kwidzyn |
2 maja 2021
2.05 - 16:00 |
Sokół Lubichowo |
2 - 1 |
OTS Osiek |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 3 |
Pomorzanka Skórcz |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Pauza: Sobieski Gniew, KP Wandowo, |
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Sobieski Gniew |
1 - 16 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Pomorzanka Skórcz |
1 - 8 |
Sokół Lubichowo |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
OTS Osiek |
7 - 1 |
Korona Rywałd |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
KP Wandowo |
0 - 4 |
Orzeł Borkowo |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Pauza: Supra Kwidzyn, Centrum Pelplin, |
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (2) |
KP Wandowo |
0 - 6 |
Centrum Pelplin |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Orzeł Borkowo |
1 - 6 |
Supra Kwidzyn |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Korona Rywałd |
0 - 7 |
Pomorzanka Skórcz |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
vo, na boisku 3-7 |
Sokół Lubichowo |
7 - 1 |
Sobieski Gniew |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec, OTS Osiek, |
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Centrum Pelplin |
4 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
23 maja 2021
23.05 - 12:30 |
Sobieski Gniew |
7 - 2 |
Korona Rywałd |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
OTS Osiek |
4 - 1 |
Orzeł Borkowo |
23 maja 2021
23.05 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
8 - 1 |
KP Wandowo |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Pauza: Pomorzanka Skórcz, Sokół Lubichowo, |
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Supra Kwidzyn |
1 - 1 |
Centrum Pelplin |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
KP Wandowo |
1 - 4 |
OTS Osiek |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Orzeł Borkowo |
1 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
6 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Pauza: Korona Rywałd, Sobieski Gniew, |
Kolejka 15 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Korona Rywałd |
1 - 3 |
Orzeł Borkowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Sokół Lubichowo |
7 - 0 |
KP Wandowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 18:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
4 - 10 |
Supra Kwidzyn |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
0 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
3 czerwca 2021
3.06 - 18:00 |
Pauza: OTS Osiek, Centrum Pelplin, |
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Centrum Pelplin |
1 - 7 |
Sokół Lubichowo |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
5 - 2 |
Korona Rywałd |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
7 - 3 |
Orzeł Borkowo |
5 czerwca 2021
5.06 - 14:00 |
Pomorzanka Skórcz |
3 - 0 |
KP Wandowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
OTS Osiek |
1 - 3 |
Supra Kwidzyn |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Centrum Pelplin |
5 - 0 |
OTS Osiek |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Supra Kwidzyn |
10 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
KP Wandowo |
3 - 0 |
Sobieski Gniew |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Korona Rywałd |
1 - 12 |
Sokół Lubichowo |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec, Orzeł Borkowo, |
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Rywałd |
0 - 4 |
Centrum Pelplin |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:30 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
5 - 1 |
Orzeł Borkowo |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
5 - 9 |
Supra Kwidzyn |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Pomorzanka Skórcz |
6 - 2 |
OTS Osiek |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Pauza: KP Wandowo, Sokół Lubichowo, |
Kolejka 14 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Centrum Pelplin |
6 - 0 |
Pomorzanka Skórcz |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
OTS Osiek |
21 - 1 |
Sobieski Gniew |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
KP Wandowo |
3 - 2 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 7 |
Sokół Lubichowo |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
Pauza: Korona Rywałd, Supra Kwidzyn, . |
|