Klasa B - grupa Malbork V - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. AP Malbork 9 23 7 2 0 38 - 14
2. Real Myszewo 9 18 5 3 1 22 - 11
3. Jurand Lasowice 9 16 5 1 3 30 - 22 1 3 1 0 0 4 - 2
4. Orliki Stary Dzierzgoń 9 16 5 1 3 24 - 23 1 0 0 0 1 2 - 4
5. Lisovia Lisewo 9 13 4 1 4 28 - 20
6. Tęcza Szropy 9 12 4 0 5 17 - 22
7. GKS Straszewo 9 10 3 1 5 24 - 31
8. Błękitni Kmiecin 9 9 3 0 6 16 - 26 1 3 1 0 0 2 - 1
9. Bałtyk Sztutowo 9 9 3 0 6 19 - 27 1 0 0 0 1 1 - 2
10. Orzeł Ząbrowo 9 4 1 1 7 8 - 30
Ostatni komentarz dodał ModeratorJestem 23.10.2020, 11:41:51


 Baner


Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (25) 
Błękitni Kmiecin 1 - 3 Orliki Stary Dzierzgoń 15 sierpnia 2020 - 16:00
Real Myszewo 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 15 sierpnia 2020 - 16:00
goście nie przyjechali
Orzeł Ząbrowo 0 - 3 Tęcza Szropy 16 sierpnia 2020 - 17:00
AP Malbork 9 - 4 GKS Straszewo 16 sierpnia 2020 - 15:00
Lisovia Lisewo 2 - 5 Jurand Lasowice 15 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (11) 
Orliki Stary Dzierzgoń 2 - 4 Jurand Lasowice 22 sierpnia 2020 - 16:00
GKS Straszewo 1 - 3 Lisovia Lisewo 23 sierpnia 2020 - 16:00
Tęcza Szropy 0 - 6 AP Malbork 22 sierpnia 2020 - 16:00
Bałtyk Sztutowo 3 - 2 Orzeł Ząbrowo 22 sierpnia 2020 - 17:00
Błękitni Kmiecin 1 - 4 Real Myszewo 23 sierpnia 2020 - 15:00
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (11) 
Real Myszewo 3 - 2 Orliki Stary Dzierzgoń 29 sierpnia 2020 - 16:00
Orzeł Ząbrowo 1 - 0 Błękitni Kmiecin 30 sierpnia 2020 - 17:00
AP Malbork 3 - 1 Bałtyk Sztutowo 30 sierpnia 2020 - 13:00
Lisovia Lisewo 2 - 1 Tęcza Szropy 29 sierpnia 2020 - 17:00
Jurand Lasowice 2 - 3 GKS Straszewo 29 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (14) 
Orliki Stary Dzierzgoń 2 - 2 GKS Straszewo 5 września 2020 - 16:00
Tęcza Szropy 3 - 2 Jurand Lasowice 5 września 2020 - 15:30
Bałtyk Sztutowo 5 - 3 Lisovia Lisewo 5 września 2020 - 17:00
Błękitni Kmiecin 2 - 5 AP Malbork 6 września 2020 - 14:00
Real Myszewo 0 - 0 Orzeł Ząbrowo 5 września 2020 - 16:00
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (18) 
Orzeł Ząbrowo 1 - 2 Orliki Stary Dzierzgoń 13 września 2020 - 16:00
AP Malbork 2 - 2 Real Myszewo 13 września 2020 - 13:00
Lisovia Lisewo 3 - 0 Błękitni Kmiecin 12 września 2020 - 17:00
Jurand Lasowice 4 - 1 Bałtyk Sztutowo 12 września 2020 - 16:00
GKS Straszewo 3 - 0 Tęcza Szropy 13 września 2020 - 15:00
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (27) 
Orliki Stary Dzierzgoń 6 - 2 Tęcza Szropy 19 września 2020 - 16:00
Bałtyk Sztutowo 5 - 1 GKS Straszewo 19 września 2020 - 16:00
Błękitni Kmiecin 4 - 5 Jurand Lasowice 20 września 2020 - 14:00
Real Myszewo 2 - 2 Lisovia Lisewo 19 września 2020 - 15:00
Orzeł Ząbrowo 1 - 2 AP Malbork 20 września 2020 - 16:00
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (25) 
AP Malbork 6 - 1 Orliki Stary Dzierzgoń 27 września 2020 - 13:00
Lisovia Lisewo 10 - 0 Orzeł Ząbrowo 26 września 2020 - 16:00
Jurand Lasowice 2 - 3 Real Myszewo 26 września 2020 - 16:00
GKS Straszewo 3 - 4 Błękitni Kmiecin 27 września 2020 - 15:00
Tęcza Szropy 6 - 1 Bałtyk Sztutowo 26 września 2020 - 15:30
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (28) 
Orliki Stary Dzierzgoń 3 - 2 Bałtyk Sztutowo 3 października 2020 - 16:00
Błękitni Kmiecin 2 - 1 Tęcza Szropy 4 października 2020 - 14:00
Real Myszewo 5 - 1 GKS Straszewo 3 października 2020 - 15:00
Orzeł Ząbrowo 2 - 4 Jurand Lasowice 4 października 2020 - 14:00
AP Malbork 3 - 1 Lisovia Lisewo 3 października 2020 - 13:00
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (41) 
Lisovia Lisewo 2 - 3 Orliki Stary Dzierzgoń 10 października 2020 - 16:00
Jurand Lasowice 2 - 2 AP Malbork 10 października 2020 - 16:00
GKS Straszewo 6 - 1 Orzeł Ząbrowo 11 października 2020 - 14:00
Tęcza Szropy 1 - 0 Real Myszewo 9 października 2020 - 16:30
Bałtyk Sztutowo 1 - 2 Błękitni Kmiecin 11 października 2020 - 15:30
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orliki Stary Dzierzgoń - Błękitni Kmiecin
Bałtyk Sztutowo - Real Myszewo
Tęcza Szropy - Orzeł Ząbrowo
GKS Straszewo - AP Malbork
Jurand Lasowice - Lisovia Lisewo
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jurand Lasowice - Orliki Stary Dzierzgoń
Lisovia Lisewo - GKS Straszewo
AP Malbork - Tęcza Szropy
Orzeł Ząbrowo - Bałtyk Sztutowo
Real Myszewo - Błękitni Kmiecin
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orliki Stary Dzierzgoń - Real Myszewo
Błękitni Kmiecin - Orzeł Ząbrowo
Bałtyk Sztutowo - AP Malbork
Tęcza Szropy - Lisovia Lisewo
GKS Straszewo - Jurand Lasowice
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Straszewo - Orliki Stary Dzierzgoń
Jurand Lasowice - Tęcza Szropy
Lisovia Lisewo - Bałtyk Sztutowo
AP Malbork - Błękitni Kmiecin
Orzeł Ząbrowo - Real Myszewo
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orliki Stary Dzierzgoń - Orzeł Ząbrowo
Real Myszewo - AP Malbork
Błękitni Kmiecin - Lisovia Lisewo
Bałtyk Sztutowo - Jurand Lasowice
Tęcza Szropy - GKS Straszewo
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Szropy - Orliki Stary Dzierzgoń
GKS Straszewo - Bałtyk Sztutowo
Jurand Lasowice - Błękitni Kmiecin
Lisovia Lisewo - Real Myszewo
AP Malbork - Orzeł Ząbrowo
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orliki Stary Dzierzgoń - AP Malbork
Orzeł Ząbrowo - Lisovia Lisewo
Real Myszewo - Jurand Lasowice
Błękitni Kmiecin - GKS Straszewo
Bałtyk Sztutowo - Tęcza Szropy
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Sztutowo - Orliki Stary Dzierzgoń
Tęcza Szropy - Błękitni Kmiecin
GKS Straszewo - Real Myszewo
Jurand Lasowice - Orzeł Ząbrowo
Lisovia Lisewo - AP Malbork
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orliki Stary Dzierzgoń - Lisovia Lisewo
AP Malbork - Jurand Lasowice
Orzeł Ząbrowo - GKS Straszewo
Real Myszewo - Tęcza Szropy
Błękitni Kmiecin - Bałtyk Sztutowo


Pokaż ukryte kolejki od 10 do 18