POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 15 41 13 2 0 69 - 7
2. SWSiEMP Arka Gdynia 15 36 12 0 3 53 - 20
3. Arka Gdynia 15 34 10 4 1 50 - 15
4. Bałtyk Gdynia 15 31 10 1 4 59 - 20
5. Chojniczanka Chojnice 15 29 9 2 4 48 - 19
6. Pomezania Malbork 15 29 9 2 4 39 - 18
7. Gryf 95 Słupsk 15 26 8 2 5 45 - 30
8. Unia Tczew 15 24 8 0 7 22 - 28
9. Debiutant Gdańsk 15 22 6 4 5 34 - 37
10. Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 19 6 1 8 25 - 28
11. SUKP Słupsk 15 16 5 1 9 21 - 36
12. Czarni Czarne 15 13 4 1 10 24 - 62
13. Wierzyca Starogard Gdański 15 10 3 1 11 14 - 55
14. Wisła Tczew 15 7 1 4 10 12 - 50
15. Cartusia Kartuzy 15 5 1 2 12 7 - 52
16. KP Sopot 15 3 0 3 12 6 - 51

Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Debiutant Gdańsk 1 - 9 SWSiEMP Arka Gdynia 20 sierpnia 2005 - 13:00
2. Unia Tczew 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 20 sierpnia 2005 - 11:00
vo (na boisku 2-2)
3. Czarni Czarne 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 sierpnia 2005 - 12:00
4. Lechia Gdańsk 1 - 1 Pomezania Malbork 21 sierpnia 2005 - 14:00
5. Bałtyk Gdynia 8 - 0 SUKP Słupsk 21 sierpnia 2005 - 17:00
6. KP Sopot 0 - 0 Wisła Tczew 20 sierpnia 2005 - 16:15
7. Gryf 95 Słupsk 4 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 20 sierpnia 2005 - 14:00
8. Cartusia Kartuzy 0 - 4 Arka Gdynia 20 sierpnia 2005 - 13:30
Kolejka 2 - 24. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 5 Arka Gdynia 24 sierpnia 2005 - 13:30
10. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Cartusia Kartuzy 24 sierpnia 2005 - 17:00
11. Wisła Tczew 0 - 5 Gryf 95 Słupsk 24 sierpnia 2005 - 17:00
12. SUKP Słupsk 2 - 2 KP Sopot 24 sierpnia 2005 - 13:00
13. Pomezania Malbork 1 - 2 Bałtyk Gdynia 24 sierpnia 2005 - 16:00
14. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Lechia Gdańsk 24 sierpnia 2005 - 14:00
15. Chojniczanka Chojnice 8 - 0 Czarni Czarne 24 sierpnia 2005 - 12:30
16. Debiutant Gdańsk 3 - 0 Unia Tczew 24 sierpnia 2005 - 17:30
vo (na boisku 3-1)
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Unia Tczew 0 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia 28 sierpnia 2005 - 11:00
vo (na boisku 1-0)
18. Czarni Czarne 4 - 2 Debiutant Gdańsk 27 sierpnia 2005 - 12:00
19. Lechia Gdańsk 5 - 0 Chojniczanka Chojnice 28 sierpnia 2005 - 13:00
20. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 sierpnia 2005 - 13:00
21. KP Sopot 0 - 4 Pomezania Malbork 27 sierpnia 2005 - 16:15
22. Gryf 95 Słupsk 0 - 2 SUKP Słupsk 28 sierpnia 2005 - 13:00
23. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Wisła Tczew 28 sierpnia 2005 - 13:30
24. Arka Gdynia 5 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 27 sierpnia 2005 - 15:00
Kolejka 4 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. SWSiEMP Arka Gdynia 6 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 3 września 2005 - 13:30
26. Wisła Tczew 0 - 3 Arka Gdynia 3 września 2005 - 16:00
27. SUKP Słupsk 2 - 0 Cartusia Kartuzy 3 września 2005 - 13:00
28. Pomezania Malbork 2 - 2 Gryf 95 Słupsk 4 września 2005 - 14:00
29. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 KP Sopot 3 września 2005 - 14:00
30. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Bałtyk Gdynia 3 września 2005
31. Debiutant Gdańsk 2 - 6 Lechia Gdańsk 3 września 2005 - 13:00
32. Unia Tczew 0 - 3 Czarni Czarne 4 września 2005 - 12:00
vo (na boisku 6-0)
Kolejka 5 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Czarni Czarne 1 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia
przełożony
34. Lechia Gdańsk 3 - 0 Unia Tczew 11 września 2005 - 13:00
vo (na boisku 4-1)
35. Bałtyk Gdynia 5 - 2 Debiutant Gdańsk 11 września 2005 - 13:00
36. KP Sopot 2 - 5 Chojniczanka Chojnice 11 września 2005 - 16:15
37. Gryf 95 Słupsk 4 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 września 2005 - 14:00
38. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Pomezania Malbork 10 września 2005 - 13:30
39. Arka Gdynia 3 - 2 SUKP Słupsk 10 września 2005 - 13:00
40. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Wisła Tczew 10 września 2005 - 14:00
Kolejka 6 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. SWSiEMP Arka Gdynia 6 - 1 Wisła Tczew 18 września 2005 - 16:00
42. SUKP Słupsk 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 18 września 2005 - 14:00
43. Pomezania Malbork 1 - 4 Arka Gdynia 18 września 2005 - 16:00
44. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Cartusia Kartuzy 17 września 2005 - 14:00
vo (goście nie przyjechali na mecz)
45. Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Gryf 95 Słupsk 18 września 2005 - 15:00
46. Debiutant Gdańsk 2 - 0 KP Sopot 17 września 2005 - 13:00
47. Unia Tczew 3 - 1 Bałtyk Gdynia 18 września 2005 - 11:00
48. Czarni Czarne 1 - 5 Lechia Gdańsk 17 września 2005 - 12:00
Kolejka 7 - 21. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Lechia Gdańsk 3 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia 21 września 2005 - 16:00
50. Bałtyk Gdynia 6 - 1 Czarni Czarne 21 września 2005 - 15:00
51. KP Sopot 0 - 6 Unia Tczew 21 września 2005 - 16:15
52. Gryf 95 Słupsk 3 - 3 Debiutant Gdańsk 21 września 2005 - 16:00
53. Cartusia Kartuzy 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 21 września 2005 - 17:30
54. Arka Gdynia 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 września 2005 - 17:00
55. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 4 Pomezania Malbork 21 września 2005 - 16:00
56. Wisła Tczew 1 - 4 SUKP Słupsk 21 września 2005 - 17:00
Kolejka 8 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. SWSiEMP Arka Gdynia 8 - 1 SUKP Słupsk 25 września 2005 - 13:30
58. Pomezania Malbork 6 - 0 Wisła Tczew 25 września 2005 - 16:00
59. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 24 września 2005 - 14:00
60. Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Arka Gdynia
61. Debiutant Gdańsk 5 - 1 Cartusia Kartuzy 24 września 2005 - 13:00
62. Unia Tczew 3 - 2 Gryf 95 Słupsk 25 września 2005 - 12:00
63. Czarni Czarne 3 - 0 KP Sopot 24 września 2005 - 12:00
64. Lechia Gdańsk 5 - 0 Bałtyk Gdynia 25 września 2005 - 13:00
Kolejka 9 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Bałtyk Gdynia 4 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 1 października 2005 - 15:00
66. KP Sopot 0 - 10 Lechia Gdańsk 2 października 2005 - 16:15
67. Gryf 95 Słupsk 10 - 3 Czarni Czarne 1 października 2005 - 14:00
68. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Unia Tczew 1 października 2005 - 13:30
69. Arka Gdynia 2 - 2 Debiutant Gdańsk 1 października 2005 - 13:00
70. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 8 Chojniczanka Chojnice 2 października 2005 - 14:00
71. Wisła Tczew 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 października 2005 - 11:00
72. SUKP Słupsk 1 - 2 Pomezania Malbork 1 października 2005 - 13:00
Kolejka 10 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. SWSiEMP Arka Gdynia 2 - 0 Pomezania Malbork 8 października 2005 - 13:30
74. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 SUKP Słupsk 8 października 2005 - 12:00
75. Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Wisła Tczew
76. Debiutant Gdańsk 3 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 8 października 2005 - 13:00
77. Unia Tczew 0 - 3 Arka Gdynia 8 października 2005 - 11:00
78. Czarni Czarne 3 - 1 Cartusia Kartuzy 8 października 2005 - 12:00
79. Lechia Gdańsk 4 - 2 Gryf 95 Słupsk 9 października 2005 - 13:00
80. Bałtyk Gdynia 6 - 0 KP Sopot 9 października 2005 - 11:00
Kolejka 11 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. KP Sopot 1 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia 16 października 2005 - 15:15
82. Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Bałtyk Gdynia 15 października 2005 - 14:00
83. Cartusia Kartuzy 0 - 8 Lechia Gdańsk 15 października 2005 - 13:30
84. Arka Gdynia 8 - 0 Czarni Czarne 16 października 2005 - 15:00
85. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 1 Unia Tczew 15 października 2005 - 15:00
86. Wisła Tczew 2 - 2 Debiutant Gdańsk 15 października 2005 - 13:30
87. SUKP Słupsk 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 15 października 2005 - 13:00
88. Pomezania Malbork 5 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 października 2005 - 14:00
Kolejka 12 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 października 2005 - 13:30
90. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Pomezania Malbork 23 października 2005 - 15:00
91. Debiutant Gdańsk 4 - 0 SUKP Słupsk 22 października 2005 - 13:00
92. Unia Tczew 2 - 1 Wisła Tczew 23 października 2005 - 11:00
93. Czarni Czarne 1 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 22 października 2005 - 12:00
94. Lechia Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia 23 października 2005 - 13:00
95. Bałtyk Gdynia 10 - 0 Cartusia Kartuzy 23 października 2005 - 13:00
96. KP Sopot 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 22 października 2005 - 15:15
Kolejka 13 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Gryf 95 Słupsk 0 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia 29 października 2005 - 14:00
98. Cartusia Kartuzy 1 - 0 KP Sopot 29 października 2005 - 13:30
99. Arka Gdynia 4 - 1 Bałtyk Gdynia 30 października 2005 - 15:00
100. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 7 Lechia Gdańsk 29 października 2005 - 14:00
101. Wisła Tczew 2 - 2 Czarni Czarne 30 października 2005 - 12:00
102. SUKP Słupsk 1 - 2 Unia Tczew 30 października 2005 - 13:00
103. Pomezania Malbork 1 - 2 Debiutant Gdańsk 30 października 2005 - 14:00
104. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 29 października 2005 - 14:00
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. SWSiEMP Arka Gdynia 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
106. Debiutant Gdańsk 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
107. Unia Tczew 0 - 4 Pomezania Malbork
108. Czarni Czarne 1 - 5 SUKP Słupsk
109. Lechia Gdańsk 8 - 0 Wisła Tczew
110. Bałtyk Gdynia 9 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
111. KP Sopot 1 - 1 Arka Gdynia
112. Gryf 95 Słupsk 6 - 1 Cartusia Kartuzy
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Cartusia Kartuzy 0 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia
114. Arka Gdynia 0 - 2 Gryf 95 Słupsk
115. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 KP Sopot
116. Wisła Tczew 0 - 3 Bałtyk Gdynia
117. SUKP Słupsk 0 - 2 Lechia Gdańsk
118. Pomezania Malbork 3 - 0 Czarni Czarne
vo, goście nie przyjechali
119. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Unia Tczew
120. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Debiutant Gdańsk
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.15