Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Unia Klawkowo 12 31 10 1 1 41 - 15 1 3 1 0 0 4 - 1
2. Wda II Lipusz 12 31 10 1 1 53 - 9 1 0 0 0 1 1 - 4
3. Kolejarz II Chojnice 12 24 7 3 2 29 - 21 1 3 1 0 0 3 - 2
4. MKP Szlachta 12 24 7 3 2 37 - 25 1 0 0 0 1 2 - 3
5. Grom Leśno 12 23 7 2 3 25 - 17
6. Brda Wielkie Chełmy 12 20 6 2 4 36 - 26
7. Orkan Huta 12 14 4 2 6 29 - 31
8. Perła Czyczkowy 12 13 4 1 7 23 - 31
9. LZS Bytonia 12 11 2 5 5 24 - 30
10. Meteor Silno 12 10 2 4 6 21 - 31
11. Olimpia Czersk 12 9 3 0 9 16 - 43
12. Zieloni Łąg 12 7 2 1 9 15 - 37
13. Sokół Lubnia 12 3 0 3 9 10 - 43
Ostatni komentarz dodał NiezłyGość 11.11.2020, 20:33:10


 Baner


Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (18) 
Unia Klawkowo 2 - 3 MKP Szlachta 16 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejarz II Chojnice 1 - 1 LZS Bytonia 15 sierpnia 2020 - 14:00
Zieloni Łąg 0 - 6 Wda II Lipusz 16 sierpnia 2020 - 12:00
Brda Wielkie Chełmy 1 - 3 Grom Leśno 16 sierpnia 2020 - 14:00
Sokół Lubnia 2 - 2 Meteor Silno 16 sierpnia 2020 - 15:00
Orkan Huta 1 - 2 Olimpia Czersk 16 sierpnia 2020 - 16:30
Pauza: Perła Czyczkowy,
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (26) 
MKP Szlachta 4 - 1 Olimpia Czersk 22 sierpnia 2020 - 16:00
Meteor Silno 2 - 3 Perła Czyczkowy 22 sierpnia 2020 - 15:30
Grom Leśno 5 - 1 Sokół Lubnia 23 sierpnia 2020 - 14:00
Brda Wielkie Chełmy 0 - 3 Wda II Lipusz 23 sierpnia 2020 - 14:00
LZS Bytonia 6 - 1 Zieloni Łąg 22 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Klawkowo 1 - 1 Kolejarz II Chojnice 23 sierpnia 2020 - 16:00
Pauza: Orkan Huta,
Kolejka 3 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (29) 
Kolejarz II Chojnice 3 - 2 MKP Szlachta 2 września 2020 - 17:00
Zieloni Łąg 2 - 3 Unia Klawkowo 26 sierpnia 2020 - 18:00
Brda Wielkie Chełmy 2 - 2 LZS Bytonia 26 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Lubnia 0 - 5 Wda II Lipusz 26 sierpnia 2020 - 17:00
Perła Czyczkowy 0 - 1 Grom Leśno 26 sierpnia 2020 - 18:00
Orkan Huta 5 - 2 Meteor Silno 8 listopada 2020 - 13:30
Pauza: Olimpia Czersk,
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (22) 
Meteor Silno 4 - 1 Olimpia Czersk 29 sierpnia 2020 - 15:30
Grom Leśno 2 - 0 Orkan Huta 30 sierpnia 2020 - 14:00
Perła Czyczkowy 1 - 5 Wda II Lipusz 29 sierpnia 2020 - 16:00
LZS Bytonia 4 - 4 Sokół Lubnia 29 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Klawkowo 3 - 2 Brda Wielkie Chełmy 30 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejarz II Chojnice 3 - 1 Zieloni Łąg 29 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: MKP Szlachta,
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (8) 
Zieloni Łąg 0 - 5 MKP Szlachta 6 września 2020 - 12:00
Brda Wielkie Chełmy 5 - 1 Kolejarz II Chojnice 6 września 2020 - 14:00
Sokół Lubnia 0 - 6 Unia Klawkowo 6 września 2020 - 15:00
Perła Czyczkowy 0 - 4 LZS Bytonia 6 września 2020 - 14:00
Orkan Huta 1 - 5 Wda II Lipusz 5 września 2020 - 16:00
Olimpia Czersk 0 - 5 Grom Leśno 7 listopada 2020 - 14:00
Mecz odwołany, zalane boisko
Pauza: Meteor Silno,
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (6) 
MKP Szlachta 4 - 1 Meteor Silno 12 września 2020 - 15:00
Wda II Lipusz 6 - 0 Olimpia Czersk 13 września 2020 - 14:00
LZS Bytonia 1 - 2 Orkan Huta 12 września 2020 - 16:00
Unia Klawkowo 3 - 1 Perła Czyczkowy 12 września 2020 - 16:00
Kolejarz II Chojnice 4 - 1 Sokół Lubnia 12 września 2020 - 17:00
Zieloni Łąg 2 - 4 Brda Wielkie Chełmy 13 września 2020 - 12:00
Pauza: Grom Leśno,
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (25) 
Brda Wielkie Chełmy 3 - 4 MKP Szlachta 20 września 2020 - 14:00
Sokół Lubnia 0 - 0 Zieloni Łąg 20 września 2020 - 15:00
Perła Czyczkowy 2 - 4 Kolejarz II Chojnice 20 września 2020 - 14:00
Orkan Huta 1 - 3 Unia Klawkowo 19 września 2020 - 16:00
Olimpia Czersk 2 - 1 LZS Bytonia 20 września 2020 - 14:00
Meteor Silno 0 - 1 Grom Leśno 19 września 2020 - 15:30
Pauza: Wda II Lipusz,
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (23) 
MKP Szlachta 1 - 1 Grom Leśno 26 września 2020 - 15:00
Wda II Lipusz 5 - 0 Meteor Silno 26 września 2020 - 14:00
Unia Klawkowo 4 - 2 Olimpia Czersk 27 września 2020 - 14:00
Kolejarz II Chojnice 3 - 0 Orkan Huta 26 września 2020 - 14:00
Zieloni Łąg 2 - 0 Perła Czyczkowy 27 września 2020 - 12:00
Brda Wielkie Chełmy 3 - 1 Sokół Lubnia 27 września 2020 - 14:00
Pauza: LZS Bytonia,
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (48) 
Sokół Lubnia 1 - 2 MKP Szlachta 4 października 2020 - 15:00
Perła Czyczkowy 1 - 4 Brda Wielkie Chełmy 4 października 2020 - 14:00
Orkan Huta 3 - 2 Zieloni Łąg 4 października 2020 - 15:30
Olimpia Czersk 3 - 6 Kolejarz II Chojnice 3 października 2020 - 15:00
Meteor Silno 2 - 2 LZS Bytonia 4 października 2020 - 12:00
Grom Leśno 0 - 3 Wda II Lipusz 4 października 2020 - 14:00
Pauza: Unia Klawkowo,
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (12) 
MKP Szlachta 3 - 3 Wda II Lipusz 10 października 2020 - 15:00
LZS Bytonia 2 - 2 Grom Leśno 10 października 2020 - 14:00
Unia Klawkowo 4 - 2 Meteor Silno 11 października 2020 - 14:00
Zieloni Łąg 3 - 1 Olimpia Czersk 11 października 2020 - 12:00
Brda Wielkie Chełmy 6 - 3 Orkan Huta 11 października 2020 - 14:00
Sokół Lubnia 0 - 1 Perła Czyczkowy 11 października 2020 - 15:00
Pauza: Kolejarz II Chojnice,
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (9) 
Perła Czyczkowy 6 - 3 MKP Szlachta 18 października 2020 - 14:00
Orkan Huta 8 - 0 Sokół Lubnia 17 października 2020 - 15:00
Olimpia Czersk 0 - 3 Brda Wielkie Chełmy 18 października 2020 - 14:00
Meteor Silno 1 - 1 Kolejarz II Chojnice 17 października 2020 - 15:30
Grom Leśno 0 - 5 Unia Klawkowo 17 października 2020 - 14:00
Wda II Lipusz 8 - 0 LZS Bytonia 18 października 2020 - 14:00
Pauza: Zieloni Łąg,
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (8) 
MKP Szlachta 3 - 1 LZS Bytonia 24 października 2020 - 15:00
Unia Klawkowo 4 - 1 Wda II Lipusz 24 października 2020 - 15:00
Kolejarz II Chojnice 2 - 1 Grom Leśno 25 października 2020 - 14:00
Zieloni Łąg 0 - 2 Meteor Silno 24 października 2020 - 15:30
Sokół Lubnia 0 - 3 Olimpia Czersk 25 października 2020 - 15:00
Perła Czyczkowy 2 - 2 Orkan Huta 25 października 2020 - 14:00
Pauza: Brda Wielkie Chełmy,
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (10) 
Orkan Huta 3 - 3 MKP Szlachta 31 października 2020 - 14:30
Olimpia Czersk 1 - 6 Perła Czyczkowy 31 października 2020 - 14:00
Meteor Silno 3 - 3 Brda Wielkie Chełmy 31 października 2020 - 15:00
Grom Leśno 4 - 2 Zieloni Łąg 31 października 2020 - 14:00
Wda II Lipusz 3 - 0 Kolejarz II Chojnice 31 października 2020 - 14:00
LZS Bytonia 0 - 3 Unia Klawkowo 31 października 2020 - 14:00
vo, na boisku 3-3
Pauza: Sokół Lubnia,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKP Szlachta - Unia Klawkowo
LZS Bytonia - Kolejarz II Chojnice
Wda II Lipusz - Zieloni Łąg
Grom Leśno - Brda Wielkie Chełmy
Meteor Silno - Sokół Lubnia
Olimpia Czersk - Orkan Huta
Pauza: Perła Czyczkowy,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Czersk - MKP Szlachta
Perła Czyczkowy - Meteor Silno
Sokół Lubnia - Grom Leśno
Brda Wielkie Chełmy - Wda II Lipusz
Zieloni Łąg - LZS Bytonia
Kolejarz II Chojnice - Unia Klawkowo
Pauza: Orkan Huta,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKP Szlachta - Kolejarz II Chojnice
Unia Klawkowo - Zieloni Łąg
LZS Bytonia - Brda Wielkie Chełmy
Wda II Lipusz - Sokół Lubnia
Grom Leśno - Perła Czyczkowy
Meteor Silno - Orkan Huta
Pauza: Olimpia Czersk,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Czersk - Meteor Silno
Orkan Huta - Grom Leśno
Perła Czyczkowy - Wda II Lipusz
Sokół Lubnia - LZS Bytonia
Brda Wielkie Chełmy - Unia Klawkowo
Zieloni Łąg - Kolejarz II Chojnice
Pauza: MKP Szlachta,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKP Szlachta - Zieloni Łąg
Kolejarz II Chojnice - Brda Wielkie Chełmy
Unia Klawkowo - Sokół Lubnia
LZS Bytonia - Perła Czyczkowy
Wda II Lipusz - Orkan Huta
Grom Leśno - Olimpia Czersk
Pauza: Meteor Silno,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Meteor Silno - MKP Szlachta
Olimpia Czersk - Wda II Lipusz
Orkan Huta - LZS Bytonia
Perła Czyczkowy - Unia Klawkowo
Sokół Lubnia - Kolejarz II Chojnice
Brda Wielkie Chełmy - Zieloni Łąg
Pauza: Grom Leśno,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKP Szlachta - Brda Wielkie Chełmy
Zieloni Łąg - Sokół Lubnia
Kolejarz II Chojnice - Perła Czyczkowy
Unia Klawkowo - Orkan Huta
LZS Bytonia - Olimpia Czersk
Grom Leśno - Meteor Silno
Pauza: Wda II Lipusz,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Leśno - MKP Szlachta
Meteor Silno - Wda II Lipusz
Olimpia Czersk - Unia Klawkowo
Orkan Huta - Kolejarz II Chojnice
Perła Czyczkowy - Zieloni Łąg
Sokół Lubnia - Brda Wielkie Chełmy
Pauza: LZS Bytonia,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKP Szlachta - Sokół Lubnia
Brda Wielkie Chełmy - Perła Czyczkowy
Zieloni Łąg - Orkan Huta
Kolejarz II Chojnice - Olimpia Czersk
LZS Bytonia - Meteor Silno
Wda II Lipusz - Grom Leśno
Pauza: Unia Klawkowo,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda II Lipusz - MKP Szlachta
Grom Leśno - LZS Bytonia
Meteor Silno - Unia Klawkowo
Olimpia Czersk - Zieloni Łąg
Orkan Huta - Brda Wielkie Chełmy
Perła Czyczkowy - Sokół Lubnia
Pauza: Kolejarz II Chojnice,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKP Szlachta - Perła Czyczkowy
Sokół Lubnia - Orkan Huta
Brda Wielkie Chełmy - Olimpia Czersk
Kolejarz II Chojnice - Meteor Silno
Unia Klawkowo - Grom Leśno
LZS Bytonia - Wda II Lipusz
Pauza: Zieloni Łąg,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
LZS Bytonia - MKP Szlachta
Wda II Lipusz - Unia Klawkowo
Grom Leśno - Kolejarz II Chojnice
Meteor Silno - Zieloni Łąg
Olimpia Czersk - Sokół Lubnia
Orkan Huta - Perła Czyczkowy
Pauza: Brda Wielkie Chełmy,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKP Szlachta - Orkan Huta
Perła Czyczkowy - Olimpia Czersk
Brda Wielkie Chełmy - Meteor Silno
Zieloni Łąg - Grom Leśno
Kolejarz II Chojnice - Wda II Lipusz
Unia Klawkowo - LZS Bytonia
Pauza: Sokół Lubnia, .


Pokaż ukryte kolejki od 14 do 26