Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Cartusia II Kartuzy 11 31 10 1 0 48 - 13
2. Orzeł Gołubie 11 26 8 2 1 27 - 14
3. Amator II Kiełpino 11 22 7 1 3 43 - 26
4. Amigo Przyjaźń 11 18 5 3 3 32 - 17 1 3 1 0 0 6 - 0
5. GKS Linia 11 18 6 0 5 24 - 25 1 0 0 0 1 0 - 6
6. Słupia Sulęczyno 11 16 5 1 5 22 - 25 1 3 1 0 0 1 - 0
7. GKS II Sierakowice 11 16 5 1 5 23 - 20 1 0 0 0 1 0 - 1
8. Huragan Nowe Polaszki 11 12 4 0 7 25 - 35
9. Pomorzanin Banino 11 11 3 2 6 13 - 28
10. Remus Mirachowo 11 7 2 1 8 15 - 30 2 6 2 0 0 6 - 2
11. Ceramik Łubiana 11 7 2 1 8 17 - 42 2 3 1 0 1 3 - 3
12. GKS II Żukowo 11 7 2 1 8 13 - 27 2 0 0 0 2 1 - 5
Ostatni komentarz dodał siedem 28.08.2020, 07:46:23


 Baner


Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia II Kartuzy 4 - 1 Remus Mirachowo 16 sierpnia 2020 - 11:00
Amigo Przyjaźń 1 - 4 Amator II Kiełpino 15 sierpnia 2020 - 17:00
Pomorzanin Banino 4 - 2 Słupia Sulęczyno 16 sierpnia 2020 - 14:00
Orzeł Gołubie 2 - 1 Ceramik Łubiana 16 sierpnia 2020 - 15:00
GKS Linia 3 - 2 GKS II Sierakowice 16 sierpnia 2020 - 14:00
Huragan Nowe Polaszki 4 - 0 GKS II Żukowo 16 sierpnia 2020 - 14:00
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Remus Mirachowo 3 - 1 GKS II Żukowo 23 sierpnia 2020 - 17:00
GKS II Sierakowice 0 - 2 Huragan Nowe Polaszki 23 sierpnia 2020 - 14:00
Ceramik Łubiana 2 - 6 GKS Linia 22 sierpnia 2020 - 17:00
Słupia Sulęczyno 2 - 2 Orzeł Gołubie 23 sierpnia 2020 - 14:00
Amator II Kiełpino 6 - 2 Pomorzanin Banino 23 sierpnia 2020 - 16:30
Cartusia II Kartuzy 1 - 1 Amigo Przyjaźń 23 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 3 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Amigo Przyjaźń 5 - 1 Remus Mirachowo 26 sierpnia 2020 - 18:00
Pomorzanin Banino 0 - 2 Cartusia II Kartuzy 26 sierpnia 2020 - 18:30
Orzeł Gołubie 4 - 2 Amator II Kiełpino 27 sierpnia 2020 - 18:00
GKS Linia 3 - 1 Słupia Sulęczyno 26 sierpnia 2020 - 18:00
Huragan Nowe Polaszki 4 - 0 Ceramik Łubiana 26 sierpnia 2020 - 18:00
GKS II Żukowo 0 - 3 GKS II Sierakowice 26 sierpnia 2020 - 18:00
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Remus Mirachowo 0 - 3 GKS II Sierakowice 30 sierpnia 2020 - 15:00
Ceramik Łubiana 2 - 0 GKS II Żukowo 29 sierpnia 2020 - 17:00
Słupia Sulęczyno 5 - 2 Huragan Nowe Polaszki 30 sierpnia 2020 - 14:00
Amator II Kiełpino 2 - 1 GKS Linia 30 sierpnia 2020 - 15:00
Cartusia II Kartuzy 1 - 0 Orzeł Gołubie 30 sierpnia 2020 - 11:00
Amigo Przyjaźń 4 - 0 Pomorzanin Banino 30 sierpnia 2020 - 13:00
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomorzanin Banino 1 - 1 Remus Mirachowo 6 września 2020 - 14:00
Orzeł Gołubie 1 - 0 Amigo Przyjaźń 6 września 2020 - 11:00
GKS Linia 1 - 3 Cartusia II Kartuzy 6 września 2020 - 17:00
Huragan Nowe Polaszki 1 - 3 Amator II Kiełpino 6 września 2020 - 14:00
GKS II Żukowo 3 - 1 Słupia Sulęczyno 6 września 2020 - 11:00
GKS II Sierakowice 4 - 1 Ceramik Łubiana 6 września 2020 - 14:00
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Remus Mirachowo 3 - 1 Ceramik Łubiana 13 września 2020 - 11:00
Słupia Sulęczyno 1 - 0 GKS II Sierakowice 13 września 2020 - 14:00
Amator II Kiełpino 4 - 1 GKS II Żukowo 13 września 2020 - 11:30
Cartusia II Kartuzy 12 - 3 Huragan Nowe Polaszki 13 września 2020 - 14:00
Amigo Przyjaźń 6 - 0 GKS Linia 13 września 2020 - 13:00
Pomorzanin Banino 1 - 1 Orzeł Gołubie 13 września 2020 - 14:00
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Gołubie 1 - 0 Remus Mirachowo 20 września 2020 - 17:00
GKS Linia 0 - 2 Pomorzanin Banino 20 września 2020 - 14:00
Huragan Nowe Polaszki 1 - 5 Amigo Przyjaźń 20 września 2020 - 14:00
GKS II Żukowo 2 - 4 Cartusia II Kartuzy 20 września 2020 - 15:00
GKS II Sierakowice 2 - 2 Amator II Kiełpino 19 września 2020 - 16:00
Ceramik Łubiana 0 - 3 Słupia Sulęczyno 19 września 2020 - 16:30
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Remus Mirachowo 0 - 1 Słupia Sulęczyno 27 września 2020 - 15:00
Amator II Kiełpino 9 - 1 Ceramik Łubiana 27 września 2020 - 16:30
Cartusia II Kartuzy 5 - 1 GKS II Sierakowice 26 września 2020 - 15:00
Amigo Przyjaźń 1 - 1 GKS II Żukowo 27 września 2020 - 13:00
Pomorzanin Banino 3 - 2 Huragan Nowe Polaszki 27 września 2020 - 14:00
Orzeł Gołubie 5 - 1 GKS Linia 27 września 2020 - 11:00
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Linia 4 - 1 Remus Mirachowo 4 października 2020 - 17:00
Huragan Nowe Polaszki 2 - 3 Orzeł Gołubie 4 października 2020 - 14:00
GKS II Żukowo 4 - 0 Pomorzanin Banino 4 października 2020 - 11:00
GKS II Sierakowice 3 - 2 Amigo Przyjaźń 4 października 2020 - 14:00
Ceramik Łubiana 1 - 7 Cartusia II Kartuzy 4 października 2020 - 15:30
Słupia Sulęczyno 4 - 3 Amator II Kiełpino 4 października 2020 - 14:00
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Remus Mirachowo 5 - 6 Amator II Kiełpino 25 października 2020 - 14:30
Cartusia II Kartuzy 5 - 1 Słupia Sulęczyno 11 października 2020 - 11:00
Amigo Przyjaźń 4 - 4 Ceramik Łubiana 11 października 2020 - 13:00
Pomorzanin Banino 0 - 2 GKS II Sierakowice 11 października 2020 - 14:00
Orzeł Gołubie 4 - 1 GKS II Żukowo 11 października 2020 - 11:00
GKS Linia 4 - 1 Huragan Nowe Polaszki 11 października 2020 - 14:00
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huragan Nowe Polaszki 3 - 0 Remus Mirachowo 18 października 2020 - 14:00
GKS II Żukowo 0 - 1 GKS Linia 18 października 2020 - 14:30
GKS II Sierakowice 3 - 4 Orzeł Gołubie 18 października 2020 - 14:00
Ceramik Łubiana 4 - 0 Pomorzanin Banino 18 października 2020 - 15:00
Słupia Sulęczyno 1 - 3 Amigo Przyjaźń 18 października 2020 - 14:00
Amator II Kiełpino 2 - 4 Cartusia II Kartuzy 18 października 2020 - 14:00
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Remus Mirachowo - Cartusia II Kartuzy
Amator II Kiełpino - Amigo Przyjaźń
Słupia Sulęczyno - Pomorzanin Banino
Ceramik Łubiana - Orzeł Gołubie
GKS II Sierakowice - GKS Linia
GKS II Żukowo - Huragan Nowe Polaszki
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Żukowo - Remus Mirachowo
Huragan Nowe Polaszki - GKS II Sierakowice
GKS Linia - Ceramik Łubiana
Orzeł Gołubie - Słupia Sulęczyno
Pomorzanin Banino - Amator II Kiełpino
Amigo Przyjaźń - Cartusia II Kartuzy
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Remus Mirachowo - Amigo Przyjaźń
Cartusia II Kartuzy - Pomorzanin Banino
Amator II Kiełpino - Orzeł Gołubie
Słupia Sulęczyno - GKS Linia
Ceramik Łubiana - Huragan Nowe Polaszki
GKS II Sierakowice - GKS II Żukowo
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Sierakowice - Remus Mirachowo
GKS II Żukowo - Ceramik Łubiana
Huragan Nowe Polaszki - Słupia Sulęczyno
GKS Linia - Amator II Kiełpino
Orzeł Gołubie - Cartusia II Kartuzy
Pomorzanin Banino - Amigo Przyjaźń
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Remus Mirachowo - Pomorzanin Banino
Amigo Przyjaźń - Orzeł Gołubie
Cartusia II Kartuzy - GKS Linia
Amator II Kiełpino - Huragan Nowe Polaszki
Słupia Sulęczyno - GKS II Żukowo
Ceramik Łubiana - GKS II Sierakowice
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ceramik Łubiana - Remus Mirachowo
GKS II Sierakowice - Słupia Sulęczyno
GKS II Żukowo - Amator II Kiełpino
Huragan Nowe Polaszki - Cartusia II Kartuzy
GKS Linia - Amigo Przyjaźń
Orzeł Gołubie - Pomorzanin Banino
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Remus Mirachowo - Orzeł Gołubie
Pomorzanin Banino - GKS Linia
Amigo Przyjaźń - Huragan Nowe Polaszki
Cartusia II Kartuzy - GKS II Żukowo
Amator II Kiełpino - GKS II Sierakowice
Słupia Sulęczyno - Ceramik Łubiana
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słupia Sulęczyno - Remus Mirachowo
Ceramik Łubiana - Amator II Kiełpino
GKS II Sierakowice - Cartusia II Kartuzy
GKS II Żukowo - Amigo Przyjaźń
Huragan Nowe Polaszki - Pomorzanin Banino
GKS Linia - Orzeł Gołubie
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Remus Mirachowo - GKS Linia
Orzeł Gołubie - Huragan Nowe Polaszki
Pomorzanin Banino - GKS II Żukowo
Amigo Przyjaźń - GKS II Sierakowice
Cartusia II Kartuzy - Ceramik Łubiana
Amator II Kiełpino - Słupia Sulęczyno
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amator II Kiełpino - Remus Mirachowo
Słupia Sulęczyno - Cartusia II Kartuzy
Ceramik Łubiana - Amigo Przyjaźń
GKS II Sierakowice - Pomorzanin Banino
GKS II Żukowo - Orzeł Gołubie
Huragan Nowe Polaszki - GKS Linia
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Remus Mirachowo - Huragan Nowe Polaszki
GKS Linia - GKS II Żukowo
Orzeł Gołubie - GKS II Sierakowice
Pomorzanin Banino - Ceramik Łubiana
Amigo Przyjaźń - Słupia Sulęczyno
Cartusia II Kartuzy - Amator II Kiełpino


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22