Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf II Wejherowo 10 30 10 0 0 85 - 7
2. Stolem II Gniewino 9 22 7 1 1 40 - 12 1 3 1 0 0 5 - 0
3. Puma Darżlubie 11 22 7 1 3 31 - 30 1 0 0 0 1 0 - 5
4. Huragan Smolno 10 19 6 1 3 27 - 27 1 3 1 0 0 3 - 2
5. Sztorm II Kosakowo 10 19 6 1 3 28 - 24 1 0 0 0 1 2 - 3
6. KP Gdynia AP 10 17 5 2 3 29 - 14
7. KP Gdynia 10 14 4 2 4 21 - 20
8. Kaszuby Połchowo 10 13 4 1 5 18 - 25
9. Lider Dębogórze 10 12 4 0 6 22 - 32
10. Ajax Leśniewo 10 9 3 0 7 20 - 23
11. Norda Karwia 11 6 2 0 9 21 - 49
12. Arka Prusewo 9 4 1 1 7 12 - 49
13. Sokół Strzelno 10 3 1 0 9 12 - 54
Ostatni komentarz dodał pestka1929 22.08.2020, 19:49:54


 Baner


Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Lider Dębogórze 2 - 1 Ajax Leśniewo 16 sierpnia 2020 - 11:00
Stolem II Gniewino - Arka Prusewo 7 listopada 2020 - 11:00
Sokół Strzelno 1 - 5 Huragan Smolno 15 sierpnia 2020 - 18:00
Puma Darżlubie 4 - 1 Kaszuby Połchowo 15 sierpnia 2020 - 11:00
Norda Karwia 0 - 2 KP Gdynia 15 sierpnia 2020 - 18:00
Sztorm II Kosakowo 3 - 2 KP Gdynia AP 15 sierpnia 2020 - 14:30
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Ajax Leśniewo 0 - 2 KP Gdynia AP 22 sierpnia 2020 - 16:00
KP Gdynia 0 - 5 Gryf II Wejherowo 23 sierpnia 2020 - 15:00
Kaszuby Połchowo 0 - 2 Norda Karwia 22 sierpnia 2020 - 17:00
Huragan Smolno 3 - 2 Puma Darżlubie 22 sierpnia 2020 - 18:00
Arka Prusewo 2 - 4 Sokół Strzelno 23 sierpnia 2020 - 11:00
Lider Dębogórze 1 - 6 Stolem II Gniewino 23 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Sztorm II Kosakowo,
Kolejka 3 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem II Gniewino 5 - 2 Ajax Leśniewo 26 sierpnia 2020 - 18:00
Sokół Strzelno 0 - 5 Lider Dębogórze 26 sierpnia 2020 - 18:30
Puma Darżlubie 4 - 1 Arka Prusewo 26 sierpnia 2020 - 18:30
Norda Karwia 2 - 5 Huragan Smolno 26 sierpnia 2020 - 18:00
Gryf II Wejherowo 8 - 2 Kaszuby Połchowo 26 sierpnia 2020 - 17:00
Sztorm II Kosakowo 3 - 2 KP Gdynia 2 września 2020 - 17:30
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 1 - 1 KP Gdynia AP 30 sierpnia 2020 - 15:00
Kaszuby Połchowo 1 - 3 Sztorm II Kosakowo 30 sierpnia 2020 - 14:30
Huragan Smolno 0 - 9 Gryf II Wejherowo 29 sierpnia 2020 - 17:30
Arka Prusewo 4 - 3 Norda Karwia 29 sierpnia 2020 - 17:30
Lider Dębogórze 0 - 1 Puma Darżlubie 29 sierpnia 2020 - 14:30
Stolem II Gniewino 9 - 0 Sokół Strzelno 30 sierpnia 2020 - 14:00
Pauza: Ajax Leśniewo,
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Strzelno 1 - 8 Ajax Leśniewo 6 września 2020 - 11:00
Puma Darżlubie 0 - 5 Stolem II Gniewino 6 września 2020 - 13:00
Norda Karwia 2 - 4 Lider Dębogórze 5 września 2020 - 17:00
Gryf II Wejherowo 15 - 0 Arka Prusewo 6 września 2020 - 11:00
Sztorm II Kosakowo 2 - 3 Huragan Smolno 5 września 2020 - 14:30
KP Gdynia AP 1 - 2 Kaszuby Połchowo 6 września 2020 - 17:00
Pauza: KP Gdynia,
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo 1 - 2 KP Gdynia 12 września 2020 - 16:00
Huragan Smolno 1 - 5 KP Gdynia AP 13 września 2020 - 11:00
Arka Prusewo 3 - 3 Sztorm II Kosakowo 13 września 2020 - 11:00
Lider Dębogórze 3 - 6 Gryf II Wejherowo 12 września 2020 - 14:30
Stolem II Gniewino 3 - 0 Norda Karwia 13 września 2020 - 11:00
Sokół Strzelno 2 - 5 Puma Darżlubie 13 września 2020 - 11:00
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Puma Darżlubie 4 - 0 Ajax Leśniewo 20 września 2020 - 13:00
Norda Karwia 6 - 3 Sokół Strzelno 20 września 2020 - 17:00
Gryf II Wejherowo 5 - 0 Stolem II Gniewino 19 września 2020 - 13:30
Sztorm II Kosakowo 4 - 1 Lider Dębogórze 20 września 2020 - 11:00
KP Gdynia AP 5 - 0 Arka Prusewo 19 września 2020 - 19:00
KP Gdynia 3 - 1 Kaszuby Połchowo 20 września 2020 - 19:00
Pauza: Huragan Smolno,
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo 1 - 2 Kaszuby Połchowo 26 września 2020 - 16:00
Huragan Smolno 2 - 1 KP Gdynia 26 września 2020 - 16:30
Lider Dębogórze 1 - 6 KP Gdynia AP 26 września 2020 - 11:00
Stolem II Gniewino 6 - 1 Sztorm II Kosakowo 26 września 2020 - 13:00
Sokół Strzelno 1 - 7 Gryf II Wejherowo 27 września 2020 - 13:00
Puma Darżlubie 5 - 1 Norda Karwia 27 września 2020 - 13:00
Pauza: Arka Prusewo,
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Norda Karwia 1 - 4 Ajax Leśniewo 3 października 2020 - 16:00
Gryf II Wejherowo 13 - 0 Puma Darżlubie 4 października 2020 - 17:00
Sztorm II Kosakowo 3 - 0 Sokół Strzelno 3 października 2020 - 14:30
KP Gdynia AP 0 - 3 Stolem II Gniewino 4 października 2020 - 17:00
vo, na boisku 0-1
KP Gdynia 5 - 0 Arka Prusewo 4 października 2020 - 17:00
Kaszuby Połchowo 1 - 1 Huragan Smolno 3 października 2020 - 15:30
Pauza: Lider Dębogórze,
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo 3 - 1 Huragan Smolno 10 października 2020 - 15:30
Arka Prusewo 1 - 4 Kaszuby Połchowo 10 października 2020 - 15:30
Lider Dębogórze 4 - 2 KP Gdynia 10 października 2020 - 14:30
Sokół Strzelno 0 - 4 KP Gdynia AP 11 października 2020 - 13:00
Puma Darżlubie 3 - 1 Sztorm II Kosakowo 11 października 2020 - 13:00
Norda Karwia 1 - 14 Gryf II Wejherowo 10 października 2020 - 16:00
Pauza: Stolem II Gniewino,
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Wejherowo 3 - 0 Ajax Leśniewo 18 października 2020 - 12:00
Sztorm II Kosakowo 5 - 3 Norda Karwia 17 października 2020 - 15:30
KP Gdynia AP 3 - 3 Puma Darżlubie 18 października 2020 - 17:00
KP Gdynia 3 - 3 Stolem II Gniewino 18 października 2020 - 17:00
Kaszuby Połchowo 4 - 1 Lider Dębogórze 17 października 2020 - 15:00
Huragan Smolno 6 - 1 Arka Prusewo 17 października 2020 - 13:00
Pauza: Sokół Strzelno,
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo - Arka Prusewo 24 października 2020 - 15:00
Lider Dębogórze - Huragan Smolno 24 października 2020 - 14:30
Stolem II Gniewino - Kaszuby Połchowo 24 października 2020 - 12:00
Sokół Strzelno - KP Gdynia 25 października 2020 - 11:00
Norda Karwia - KP Gdynia AP 24 października 2020 - 15:00
Gryf II Wejherowo - Sztorm II Kosakowo 25 października 2020 - 11:00
Pauza: Puma Darżlubie,
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm II Kosakowo - Ajax Leśniewo 31 października 2020 - 14:30
KP Gdynia AP - Gryf II Wejherowo 31 października 2020 - 17:00
KP Gdynia - Puma Darżlubie 31 października 2020 - 11:00
Kaszuby Połchowo - Sokół Strzelno 31 października 2020 - 11:00
Huragan Smolno - Stolem II Gniewino 31 października 2020 - 14:00
Arka Prusewo - Lider Dębogórze 31 października 2020 - 14:30
Pauza: Norda Karwia,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo - Lider Dębogórze
Arka Prusewo - Stolem II Gniewino
Huragan Smolno - Sokół Strzelno
Kaszuby Połchowo - Puma Darżlubie
KP Gdynia - Norda Karwia
KP Gdynia AP - Sztorm II Kosakowo
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Ajax Leśniewo
Gryf II Wejherowo - KP Gdynia
Norda Karwia - Kaszuby Połchowo
Puma Darżlubie - Huragan Smolno
Sokół Strzelno - Arka Prusewo
Stolem II Gniewino - Lider Dębogórze
Pauza: Sztorm II Kosakowo,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo - Stolem II Gniewino
Lider Dębogórze - Sokół Strzelno
Arka Prusewo - Puma Darżlubie
Huragan Smolno - Norda Karwia
Kaszuby Połchowo - Gryf II Wejherowo
KP Gdynia - Sztorm II Kosakowo
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - KP Gdynia
Sztorm II Kosakowo - Kaszuby Połchowo
Gryf II Wejherowo - Huragan Smolno
Norda Karwia - Arka Prusewo
Puma Darżlubie - Lider Dębogórze
Sokół Strzelno - Stolem II Gniewino
Pauza: Ajax Leśniewo,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo - Sokół Strzelno
Stolem II Gniewino - Puma Darżlubie
Lider Dębogórze - Norda Karwia
Arka Prusewo - Gryf II Wejherowo
Huragan Smolno - Sztorm II Kosakowo
Kaszuby Połchowo - KP Gdynia AP
Pauza: KP Gdynia,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia - Ajax Leśniewo
KP Gdynia AP - Huragan Smolno
Sztorm II Kosakowo - Arka Prusewo
Gryf II Wejherowo - Lider Dębogórze
Norda Karwia - Stolem II Gniewino
Puma Darżlubie - Sokół Strzelno
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo - Puma Darżlubie
Sokół Strzelno - Norda Karwia
Stolem II Gniewino - Gryf II Wejherowo
Lider Dębogórze - Sztorm II Kosakowo
Arka Prusewo - KP Gdynia AP
Kaszuby Połchowo - KP Gdynia
Pauza: Huragan Smolno,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszuby Połchowo - Ajax Leśniewo
KP Gdynia - Huragan Smolno
KP Gdynia AP - Lider Dębogórze
Sztorm II Kosakowo - Stolem II Gniewino
Gryf II Wejherowo - Sokół Strzelno
Norda Karwia - Puma Darżlubie
Pauza: Arka Prusewo,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo - Norda Karwia
Puma Darżlubie - Gryf II Wejherowo
Sokół Strzelno - Sztorm II Kosakowo
Stolem II Gniewino - KP Gdynia AP
Arka Prusewo - KP Gdynia
Huragan Smolno - Kaszuby Połchowo
Pauza: Lider Dębogórze,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huragan Smolno - Ajax Leśniewo
Kaszuby Połchowo - Arka Prusewo
KP Gdynia - Lider Dębogórze
KP Gdynia AP - Sokół Strzelno
Sztorm II Kosakowo - Puma Darżlubie
Gryf II Wejherowo - Norda Karwia
Pauza: Stolem II Gniewino,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo - Gryf II Wejherowo
Norda Karwia - Sztorm II Kosakowo
Puma Darżlubie - KP Gdynia AP
Stolem II Gniewino - KP Gdynia
Lider Dębogórze - Kaszuby Połchowo
Arka Prusewo - Huragan Smolno
Pauza: Sokół Strzelno,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Prusewo - Ajax Leśniewo
Huragan Smolno - Lider Dębogórze
Kaszuby Połchowo - Stolem II Gniewino
KP Gdynia - Sokół Strzelno
KP Gdynia AP - Norda Karwia
Sztorm II Kosakowo - Gryf II Wejherowo
Pauza: Puma Darżlubie,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo - Sztorm II Kosakowo
Gryf II Wejherowo - KP Gdynia AP
Puma Darżlubie - KP Gdynia
Sokół Strzelno - Kaszuby Połchowo
Stolem II Gniewino - Huragan Smolno
Lider Dębogórze - Arka Prusewo
Pauza: Norda Karwia, .


Pokaż ukryte kolejki od 14 do 26