Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Dolina Gałąźnia Wielka 12 36 12 0 0 58 - 14
2. Brda Przechlewo 12 33 11 0 1 47 - 8
3. Arkonia Pomysk Wielki 12 26 8 2 2 40 - 23
4. Lider Rychnowy 12 23 7 2 3 53 - 24
5. Skotawa Budowo 12 19 6 1 5 36 - 34 1 3 1 0 0 4 - 2
6. Orkan Gostkowo 12 19 6 1 5 26 - 26 1 0 0 0 1 2 - 4
7. Zenit Redkowice 12 18 5 3 4 32 - 31
8. Grom Nakla 12 14 4 2 6 23 - 28
9. Magic Niezabyszewo 12 13 4 1 7 29 - 28
10. LKS Łebunia 12 7 2 1 9 22 - 54 1 3 1 0 0 6 - 4
11. Victoria Dąbrówka 12 7 2 1 9 24 - 50 1 0 0 0 1 4 - 6
12. Sparta Konarzyny 12 6 2 0 10 30 - 56 1 3 1 0 0 8 - 2
13. GKS Kołczygłowy 12 6 2 0 10 20 - 64 1 0 0 0 1 2 - 8
Ostatni komentarz dodał Zenitowiec 08.11.2020, 02:16:16


 Baner


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (9) 
Zenit Redkowice 3 - 3 LKS Łebunia 8 sierpnia 2020 - 17:00
Brda Przechlewo 5 - 1 Sparta Konarzyny 8 sierpnia 2020 - 16:00
GKS Kołczygłowy 0 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 9 sierpnia 2020 - 14:00
Victoria Dąbrówka 0 - 4 Orkan Gostkowo 9 sierpnia 2020 - 13:00
Skotawa Budowo 3 - 3 Grom Nakla 9 sierpnia 2020 - 14:00
Magic Niezabyszewo 1 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 9 sierpnia 2020 - 14:00
Pauza: Lider Rychnowy,
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (8) 
Grom Nakla 3 - 0 Magic Niezabyszewo 16 sierpnia 2020 - 18:00
Orkan Gostkowo 2 - 4 Skotawa Budowo 16 sierpnia 2020 - 13:00
Dolina Gałąźnia Wielka 9 - 1 Victoria Dąbrówka 16 sierpnia 2020 - 16:00
Sparta Konarzyny 8 - 2 GKS Kołczygłowy 16 sierpnia 2020 - 17:00
LKS Łebunia 0 - 2 Brda Przechlewo 15 sierpnia 2020 - 17:00
Lider Rychnowy 2 - 2 Zenit Redkowice 16 sierpnia 2020 - 12:00
Pauza: Arkonia Pomysk Wielki,
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (14) 
Brda Przechlewo 3 - 2 Lider Rychnowy 22 sierpnia 2020 - 16:00
GKS Kołczygłowy 5 - 3 LKS Łebunia 23 sierpnia 2020 - 16:00
Victoria Dąbrówka 4 - 3 Sparta Konarzyny 23 sierpnia 2020 - 13:00
Skotawa Budowo 1 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 23 sierpnia 2020 - 14:00
Magic Niezabyszewo 0 - 2 Orkan Gostkowo 23 sierpnia 2020 - 17:00
Arkonia Pomysk Wielki 2 - 1 Grom Nakla 23 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Zenit Redkowice,
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (5) 
Orkan Gostkowo 0 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 30 sierpnia 2020 - 13:00
Dolina Gałąźnia Wielka 5 - 0 Magic Niezabyszewo 30 sierpnia 2020 - 16:00
Sparta Konarzyny 3 - 4 Skotawa Budowo 30 sierpnia 2020 - 14:00
LKS Łebunia 6 - 4 Victoria Dąbrówka 29 sierpnia 2020 - 17:00
Lider Rychnowy 13 - 2 GKS Kołczygłowy 30 sierpnia 2020 - 16:00
Zenit Redkowice 0 - 4 Brda Przechlewo 29 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Grom Nakla,
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (5) 
GKS Kołczygłowy 2 - 4 Zenit Redkowice 6 września 2020 - 14:00
Victoria Dąbrówka 1 - 7 Lider Rychnowy 6 września 2020 - 13:00
Skotawa Budowo 5 - 0 LKS Łebunia 6 września 2020 - 14:00
Magic Niezabyszewo 7 - 0 Sparta Konarzyny 6 września 2020 - 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 4 - 5 Dolina Gałąźnia Wielka 6 września 2020 - 15:00
Grom Nakla 2 - 1 Orkan Gostkowo 6 września 2020 - 17:00
Pauza: Brda Przechlewo,
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (14) 
Dolina Gałąźnia Wielka 6 - 1 Grom Nakla 13 września 2020 - 14:00
Sparta Konarzyny 2 - 4 Arkonia Pomysk Wielki 13 września 2020 - 14:00
LKS Łebunia 2 - 8 Magic Niezabyszewo 30 września 2020 - 16:00
Lider Rychnowy 10 - 4 Skotawa Budowo 12 września 2020 - 15:00
Zenit Redkowice 4 - 1 Victoria Dąbrówka 12 września 2020 - 17:00
Brda Przechlewo 9 - 0 GKS Kołczygłowy 12 września 2020 - 15:00
Pauza: Orkan Gostkowo,
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (20) 
Victoria Dąbrówka 0 - 2 Brda Przechlewo 20 września 2020 - 13:00
Skotawa Budowo 1 - 3 Zenit Redkowice 20 września 2020 - 14:00
Magic Niezabyszewo 0 - 2 Lider Rychnowy 20 września 2020 - 15:00
Arkonia Pomysk Wielki 8 - 1 LKS Łebunia 20 września 2020 - 13:00
Grom Nakla 5 - 1 Sparta Konarzyny 30 września 2020 - 16:00
Orkan Gostkowo 2 - 5 Dolina Gałąźnia Wielka 19 września 2020 - 16:00
Pauza: GKS Kołczygłowy,
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (35) 
Sparta Konarzyny 3 - 4 Orkan Gostkowo 27 września 2020 - 14:00
LKS Łebunia 2 - 1 Grom Nakla 26 września 2020 - 16:00
Lider Rychnowy 2 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 26 września 2020 - 12:00
Zenit Redkowice 5 - 2 Magic Niezabyszewo 27 września 2020 - 14:00
Brda Przechlewo 4 - 2 Skotawa Budowo 26 września 2020 - 15:00
GKS Kołczygłowy 1 - 6 Victoria Dąbrówka 27 września 2020 - 14:00
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka,
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (47) 
Skotawa Budowo 6 - 0 GKS Kołczygłowy 4 października 2020 - 14:00
Magic Niezabyszewo 0 - 2 Brda Przechlewo 4 października 2020 - 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 3 - 3 Zenit Redkowice 4 października 2020 - 13:00
Grom Nakla 0 - 1 Lider Rychnowy 4 października 2020 - 16:00
Orkan Gostkowo 3 - 1 LKS Łebunia 4 października 2020 - 13:00
Dolina Gałąźnia Wielka 8 - 0 Sparta Konarzyny 4 października 2020 - 14:00
Pauza: Victoria Dąbrówka,
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (30) 
LKS Łebunia 2 - 7 Dolina Gałąźnia Wielka 11 października 2020 - 11:00
Lider Rychnowy 2 - 2 Orkan Gostkowo 10 października 2020 - 12:00
Zenit Redkowice 2 - 5 Grom Nakla 10 października 2020 - 15:30
Brda Przechlewo 6 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 10 października 2020 - 15:00
GKS Kołczygłowy 1 - 3 Magic Niezabyszewo 11 października 2020 - 14:00
Victoria Dąbrówka 2 - 3 Skotawa Budowo 11 października 2020 - 13:00
Pauza: Sparta Konarzyny,
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (40) 
Magic Niezabyszewo 6 - 2 Victoria Dąbrówka 18 października 2020 - 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 6 - 0 GKS Kołczygłowy 18 października 2020 - 13:00
Grom Nakla 0 - 3 Brda Przechlewo 18 października 2020 - 15:30
Orkan Gostkowo 3 - 0 Zenit Redkowice 18 października 2020 - 13:00
vo, na boisku 3-1
Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 0 Lider Rychnowy 18 października 2020 - 12:00
Sparta Konarzyny 3 - 2 LKS Łebunia 18 października 2020 - 14:00
Pauza: Skotawa Budowo,
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (46) 
Lider Rychnowy 7 - 4 Sparta Konarzyny 24 października 2020 - 12:00
Zenit Redkowice 2 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 25 października 2020 - 14:00
Brda Przechlewo 6 - 0 Orkan Gostkowo 24 października 2020 - 15:00
GKS Kołczygłowy 6 - 1 Grom Nakla 24 października 2020 - 15:15
Victoria Dąbrówka 2 - 4 Arkonia Pomysk Wielki 25 października 2020 - 13:00
Skotawa Budowo 3 - 2 Magic Niezabyszewo 25 października 2020 - 14:00
Pauza: LKS Łebunia,
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (38) 
Arkonia Pomysk Wielki 3 - 0 Skotawa Budowo 31 października 2020 - 13:00
Grom Nakla 1 - 1 Victoria Dąbrówka 31 października 2020 - 14:00
Orkan Gostkowo 3 - 1 GKS Kołczygłowy 31 października 2020 - 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 1 Brda Przechlewo 31 października 2020 - 14:30
Sparta Konarzyny 2 - 4 Zenit Redkowice 31 października 2020 - 15:00
LKS Łebunia 0 - 5 Lider Rychnowy 31 października 2020 - 14:00
Pauza: Magic Niezabyszewo,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKS Łebunia - Zenit Redkowice
Sparta Konarzyny - Brda Przechlewo
Dolina Gałąźnia Wielka - GKS Kołczygłowy
Orkan Gostkowo - Victoria Dąbrówka
Grom Nakla - Skotawa Budowo
Arkonia Pomysk Wielki - Magic Niezabyszewo
Pauza: Lider Rychnowy,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Magic Niezabyszewo - Grom Nakla
Skotawa Budowo - Orkan Gostkowo
Victoria Dąbrówka - Dolina Gałąźnia Wielka
GKS Kołczygłowy - Sparta Konarzyny
Brda Przechlewo - LKS Łebunia
Zenit Redkowice - Lider Rychnowy
Pauza: Arkonia Pomysk Wielki,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lider Rychnowy - Brda Przechlewo
LKS Łebunia - GKS Kołczygłowy
Sparta Konarzyny - Victoria Dąbrówka
Dolina Gałąźnia Wielka - Skotawa Budowo
Orkan Gostkowo - Magic Niezabyszewo
Grom Nakla - Arkonia Pomysk Wielki
Pauza: Zenit Redkowice,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arkonia Pomysk Wielki - Orkan Gostkowo
Magic Niezabyszewo - Dolina Gałąźnia Wielka
Skotawa Budowo - Sparta Konarzyny
Victoria Dąbrówka - LKS Łebunia
GKS Kołczygłowy - Lider Rychnowy
Brda Przechlewo - Zenit Redkowice
Pauza: Grom Nakla,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zenit Redkowice - GKS Kołczygłowy
Lider Rychnowy - Victoria Dąbrówka
LKS Łebunia - Skotawa Budowo
Sparta Konarzyny - Magic Niezabyszewo
Dolina Gałąźnia Wielka - Arkonia Pomysk Wielki
Orkan Gostkowo - Grom Nakla
Pauza: Brda Przechlewo,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Nakla - Dolina Gałąźnia Wielka
Arkonia Pomysk Wielki - Sparta Konarzyny
Magic Niezabyszewo - LKS Łebunia
Skotawa Budowo - Lider Rychnowy
Victoria Dąbrówka - Zenit Redkowice
GKS Kołczygłowy - Brda Przechlewo
Pauza: Orkan Gostkowo,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Brda Przechlewo - Victoria Dąbrówka
Zenit Redkowice - Skotawa Budowo
Lider Rychnowy - Magic Niezabyszewo
LKS Łebunia - Arkonia Pomysk Wielki
Sparta Konarzyny - Grom Nakla
Dolina Gałąźnia Wielka - Orkan Gostkowo
Pauza: GKS Kołczygłowy,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Gostkowo - Sparta Konarzyny
Grom Nakla - LKS Łebunia
Arkonia Pomysk Wielki - Lider Rychnowy
Magic Niezabyszewo - Zenit Redkowice
Skotawa Budowo - Brda Przechlewo
Victoria Dąbrówka - GKS Kołczygłowy
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kołczygłowy - Skotawa Budowo
Brda Przechlewo - Magic Niezabyszewo
Zenit Redkowice - Arkonia Pomysk Wielki
Lider Rychnowy - Grom Nakla
LKS Łebunia - Orkan Gostkowo
Sparta Konarzyny - Dolina Gałąźnia Wielka
Pauza: Victoria Dąbrówka,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dolina Gałąźnia Wielka - LKS Łebunia
Orkan Gostkowo - Lider Rychnowy
Grom Nakla - Zenit Redkowice
Arkonia Pomysk Wielki - Brda Przechlewo
Magic Niezabyszewo - GKS Kołczygłowy
Skotawa Budowo - Victoria Dąbrówka
Pauza: Sparta Konarzyny,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Victoria Dąbrówka - Magic Niezabyszewo
GKS Kołczygłowy - Arkonia Pomysk Wielki
Brda Przechlewo - Grom Nakla
Zenit Redkowice - Orkan Gostkowo
Lider Rychnowy - Dolina Gałąźnia Wielka
LKS Łebunia - Sparta Konarzyny
Pauza: Skotawa Budowo,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Konarzyny - Lider Rychnowy
Dolina Gałąźnia Wielka - Zenit Redkowice
Orkan Gostkowo - Brda Przechlewo
Grom Nakla - GKS Kołczygłowy
Arkonia Pomysk Wielki - Victoria Dąbrówka
Magic Niezabyszewo - Skotawa Budowo
Pauza: LKS Łebunia,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawa Budowo - Arkonia Pomysk Wielki
Victoria Dąbrówka - Grom Nakla
GKS Kołczygłowy - Orkan Gostkowo
Brda Przechlewo - Dolina Gałąźnia Wielka
Zenit Redkowice - Sparta Konarzyny
Lider Rychnowy - LKS Łebunia
Pauza: Magic Niezabyszewo, .


Pokaż ukryte kolejki od 14 do 26