Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wisła Korzeniewo 15 40 13 1 1 66 - 20
2. Błękitni Stare Pole 15 37 12 1 2 66 - 17
3. Rodło Kwidzyn 15 30 9 3 3 43 - 20
4. Świt Radostowo 15 29 8 5 2 34 - 13
5. LKS Waplewo 15 28 8 4 3 35 - 17
6. Delta Miłoradz 15 23 6 5 4 26 - 24
7. Rodło Trzciano 15 20 6 2 7 42 - 42
8. Ruch Gościszewo 15 19 6 1 8 24 - 31 2 3 1 0 1 6 - 5
9. WKS Lignowy Szlacheckie 15 19 6 1 8 30 - 39 2 3 1 0 1 5 - 4
10. Błyskawica Postolin 15 19 6 1 8 32 - 44 2 3 1 0 1 2 - 4
11. Nogat Malbork 15 18 5 3 7 25 - 42
12. Mewa Gniew 15 17 5 2 8 27 - 41
13. KS Czernin 15 15 4 3 8 22 - 39
14. GKS Gardeja 15 12 3 3 9 22 - 37
15. Pogoń Smętowo 15 9 2 3 10 24 - 63
16. Skra Kończewice 15 5 1 2 12 12 - 41
Ostatni komentarz dodał GKW-Obywatel 25.11.2020, 13:28:25


 Baner


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (50) 
WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 2 Nogat Malbork 8 sierpnia 2020 - 16:00
KS Czernin 0 - 0 Mewa Gniew 9 sierpnia 2020 - 15:00
Błyskawica Postolin 5 - 4 Pogoń Smętowo 9 sierpnia 2020 - 14:00
Błękitni Stare Pole 4 - 0 GKS Gardeja 8 sierpnia 2020 - 16:00
Ruch Gościszewo 0 - 0 LKS Waplewo 8 sierpnia 2020 - 16:00
Rodło Trzciano 1 - 9 Wisła Korzeniewo 8 sierpnia 2020 - 16:00
Rodło Kwidzyn 6 - 0 Skra Kończewice 8 sierpnia 2020 - 17:00
Delta Miłoradz 1 - 1 Świt Radostowo 8 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (33) 
Nogat Malbork 0 - 5 Świt Radostowo 15 sierpnia 2020 - 15:00
Skra Kończewice 1 - 1 Delta Miłoradz 16 sierpnia 2020 - 16:00
Wisła Korzeniewo 2 - 2 Rodło Kwidzyn 15 sierpnia 2020 - 11:00
LKS Waplewo 2 - 0 Rodło Trzciano 15 sierpnia 2020 - 16:00
GKS Gardeja 3 - 0 Ruch Gościszewo 16 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń Smętowo 2 - 9 Błękitni Stare Pole 16 sierpnia 2020 - 14:00
Mewa Gniew 3 - 6 Błyskawica Postolin 15 sierpnia 2020 - 16:00
WKS Lignowy Szlacheckie 4 - 2 KS Czernin 15 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (27) 
KS Czernin 1 - 2 Nogat Malbork 2 września 2020 - 17:00
Błyskawica Postolin 2 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 2 września 2020 - 17:30
Błękitni Stare Pole 9 - 1 Mewa Gniew 22 sierpnia 2020 - 16:00
Ruch Gościszewo 1 - 4 Pogoń Smętowo 22 sierpnia 2020 - 16:00
Rodło Trzciano 2 - 1 GKS Gardeja 23 sierpnia 2020 - 16:00
Rodło Kwidzyn 2 - 1 LKS Waplewo 22 sierpnia 2020 - 17:00
Wisła Korzeniewo 5 - 3 Delta Miłoradz 21 sierpnia 2020 - 18:30
Świt Radostowo 0 - 0 Skra Kończewice 23 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 4 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (38) 
Nogat Malbork 3 - 0 Skra Kończewice 14 listopada 2020 - 11:00
Wisła Korzeniewo 1 - 0 Świt Radostowo 26 sierpnia 2020 - 18:00
LKS Waplewo 1 - 1 Delta Miłoradz 26 sierpnia 2020 - 18:30
GKS Gardeja 1 - 2 Rodło Kwidzyn 26 sierpnia 2020 - 18:00
Pogoń Smętowo 2 - 8 Rodło Trzciano 26 sierpnia 2020 - 18:30
Mewa Gniew 0 - 1 Ruch Gościszewo 26 sierpnia 2020 - 17:30
WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 0 Błękitni Stare Pole 26 sierpnia 2020 - 18:00
KS Czernin 5 - 0 Błyskawica Postolin 26 sierpnia 2020 - 16:30
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (24) 
Błyskawica Postolin 0 - 1 Nogat Malbork 30 sierpnia 2020 - 14:00
Błękitni Stare Pole 7 - 0 KS Czernin 30 sierpnia 2020 - 16:00
Ruch Gościszewo 2 - 5 WKS Lignowy Szlacheckie 29 sierpnia 2020 - 16:00
Rodło Trzciano 5 - 3 Mewa Gniew 29 sierpnia 2020 - 16:00
Rodło Kwidzyn 4 - 1 Pogoń Smętowo 29 sierpnia 2020 - 17:00
Delta Miłoradz 1 - 1 GKS Gardeja 30 sierpnia 2020 - 15:00
Świt Radostowo 1 - 1 LKS Waplewo 29 sierpnia 2020 - 13:00
Skra Kończewice 1 - 5 Wisła Korzeniewo 30 sierpnia 2020 - 12:00
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (61) 
Nogat Malbork 2 - 3 Wisła Korzeniewo 5 września 2020 - 15:00
LKS Waplewo 1 - 0 Skra Kończewice 23 września 2020 - 17:15
GKS Gardeja 0 - 4 Świt Radostowo 6 września 2020 - 16:30
Pogoń Smętowo 2 - 5 Delta Miłoradz 6 września 2020 - 16:00
Mewa Gniew 1 - 1 Rodło Kwidzyn 5 września 2020 - 11:00
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 7 Rodło Trzciano 5 września 2020 - 17:00
KS Czernin 2 - 1 Ruch Gościszewo 6 września 2020 - 15:00
Błyskawica Postolin 3 - 2 Błękitni Stare Pole 6 września 2020 - 14:00
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (42) 
Błękitni Stare Pole 5 - 0 Nogat Malbork 12 września 2020 - 16:00
Ruch Gościszewo 4 - 0 Błyskawica Postolin 12 września 2020 - 16:00
Rodło Trzciano 4 - 1 KS Czernin 12 września 2020 - 16:00
Rodło Kwidzyn 3 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 12 września 2020 - 17:00
Delta Miłoradz 2 - 0 Mewa Gniew 12 września 2020 - 16:00
Świt Radostowo 0 - 0 Pogoń Smętowo 12 września 2020 - 14:00
Skra Kończewice 1 - 3 GKS Gardeja 13 września 2020 - 14:00
Wisła Korzeniewo 3 - 0 LKS Waplewo 12 września 2020 - 15:00
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (19) 
Nogat Malbork 3 - 3 LKS Waplewo 19 września 2020 - 15:00
GKS Gardeja 1 - 3 Wisła Korzeniewo 19 września 2020 - 15:00
Pogoń Smętowo 4 - 3 Skra Kończewice 19 września 2020 - 15:00
Mewa Gniew 1 - 2 Świt Radostowo 19 września 2020 - 16:30
WKS Lignowy Szlacheckie 0 - 1 Delta Miłoradz 19 września 2020 - 16:00
KS Czernin 1 - 3 Rodło Kwidzyn 20 września 2020 - 15:00
Błyskawica Postolin 1 - 1 Rodło Trzciano 20 września 2020 - 14:00
Błękitni Stare Pole 5 - 2 Ruch Gościszewo 19 września 2020 - 15:00
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (28) 
Ruch Gościszewo 2 - 0 Nogat Malbork 26 września 2020 - 16:00
Rodło Trzciano 4 - 9 Błękitni Stare Pole 26 września 2020 - 16:00
Rodło Kwidzyn 3 - 2 Błyskawica Postolin 26 września 2020 - 17:00
Delta Miłoradz 1 - 1 KS Czernin 26 września 2020 - 15:00
Świt Radostowo 4 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 26 września 2020 - 16:00
Skra Kończewice 1 - 2 Mewa Gniew 27 września 2020 - 14:00
Wisła Korzeniewo 9 - 1 Pogoń Smętowo 26 września 2020 - 15:00
LKS Waplewo 2 - 0 GKS Gardeja 26 września 2020 - 13:00
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (44) 
Nogat Malbork 3 - 3 GKS Gardeja 3 października 2020 - 14:00
Pogoń Smętowo 0 - 5 LKS Waplewo 3 października 2020 - 16:00
Mewa Gniew 3 - 4 Wisła Korzeniewo 11 listopada 2020 - 11:00
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 0 Skra Kończewice 3 października 2020 - 16:00
KS Czernin 0 - 5 Świt Radostowo 4 października 2020 - 14:00
Błyskawica Postolin 2 - 3 Delta Miłoradz 4 października 2020 - 14:00
Błękitni Stare Pole 1 - 0 Rodło Kwidzyn 4 października 2020 - 11:00
Ruch Gościszewo 5 - 1 Rodło Trzciano 3 października 2020 - 16:00
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (51) 
Rodło Trzciano 4 - 0 Nogat Malbork 10 października 2020 - 15:00
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Ruch Gościszewo 10 października 2020 - 16:00
Delta Miłoradz 1 - 3 Błękitni Stare Pole 10 października 2020 - 14:00
Świt Radostowo 3 - 5 Błyskawica Postolin 10 października 2020 - 15:00
Skra Kończewice 0 - 1 KS Czernin 11 października 2020 - 14:00
Wisła Korzeniewo 9 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 10 października 2020 - 14:00
LKS Waplewo 6 - 2 Mewa Gniew 10 października 2020 - 14:00
GKS Gardeja 1 - 1 Pogoń Smętowo 10 października 2020 - 14:00
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (36) 
Nogat Malbork 6 - 1 Pogoń Smętowo 17 października 2020 - 14:00
Mewa Gniew 3 - 2 GKS Gardeja 14 listopada 2020 - 14:00
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 4 LKS Waplewo 17 października 2020 - 15:00
KS Czernin 2 - 3 Wisła Korzeniewo 18 października 2020 - 15:00
Błyskawica Postolin 2 - 1 Skra Kończewice 18 października 2020 - 14:00
Błękitni Stare Pole 1 - 1 Świt Radostowo 17 października 2020 - 14:00
Ruch Gościszewo 0 - 2 Delta Miłoradz 17 października 2020 - 15:00
Rodło Trzciano 2 - 2 Rodło Kwidzyn 18 października 2020 - 11:00
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (36) 
Rodło Kwidzyn 8 - 0 Nogat Malbork 24 października 2020 - 15:00
Delta Miłoradz 2 - 1 Rodło Trzciano 24 października 2020 - 14:00
Świt Radostowo 4 - 0 Ruch Gościszewo 24 października 2020 - 13:00
Skra Kończewice 0 - 6 Błękitni Stare Pole 25 października 2020 - 14:00
Wisła Korzeniewo 7 - 1 Błyskawica Postolin 24 października 2020 - 14:00
LKS Waplewo 6 - 1 KS Czernin 24 października 2020 - 13:00
GKS Gardeja 0 - 5 WKS Lignowy Szlacheckie 24 października 2020 - 14:00
Pogoń Smętowo 0 - 1 Mewa Gniew 24 października 2020 - 15:00
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (40) 
Nogat Malbork 1 - 4 Mewa Gniew 31 października 2020 - 16:00
WKS Lignowy Szlacheckie 4 - 0 Pogoń Smętowo 31 października 2020 - 14:30
KS Czernin 3 - 1 GKS Gardeja 31 października 2020 - 14:30
Błyskawica Postolin 0 - 2 LKS Waplewo 31 października 2020 - 13:00
Błękitni Stare Pole 2 - 0 Wisła Korzeniewo 31 października 2020 - 14:00
Ruch Gościszewo 4 - 1 Skra Kończewice 31 października 2020 - 14:00
Rodło Trzciano 0 - 1 Świt Radostowo 31 października 2020 - 14:00
Rodło Kwidzyn 4 - 1 Delta Miłoradz 31 października 2020 - 15:00
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (46) 
Delta Miłoradz 1 - 2 Nogat Malbork 7 listopada 2020 - 14:00
Świt Radostowo 3 - 2 Rodło Kwidzyn 7 listopada 2020 - 13:00
Skra Kończewice 3 - 2 Rodło Trzciano 8 listopada 2020 - 14:00
Wisła Korzeniewo 3 - 0 Ruch Gościszewo 7 listopada 2020 - 14:00
LKS Waplewo 1 - 3 Błękitni Stare Pole 7 listopada 2020 - 13:00
GKS Gardeja 5 - 3 Błyskawica Postolin 8 listopada 2020 - 13:00
Pogoń Smętowo 2 - 2 KS Czernin 7 listopada 2020 - 14:00
Mewa Gniew 3 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 7 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nogat Malbork - WKS Lignowy Szlacheckie
Mewa Gniew - KS Czernin
Pogoń Smętowo - Błyskawica Postolin
GKS Gardeja - Błękitni Stare Pole
LKS Waplewo - Ruch Gościszewo
Wisła Korzeniewo - Rodło Trzciano
Skra Kończewice - Rodło Kwidzyn
Świt Radostowo - Delta Miłoradz
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Świt Radostowo - Nogat Malbork
Delta Miłoradz - Skra Kończewice
Rodło Kwidzyn - Wisła Korzeniewo
Rodło Trzciano - LKS Waplewo
Ruch Gościszewo - GKS Gardeja
Błękitni Stare Pole - Pogoń Smętowo
Błyskawica Postolin - Mewa Gniew
KS Czernin - WKS Lignowy Szlacheckie
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nogat Malbork - KS Czernin
WKS Lignowy Szlacheckie - Błyskawica Postolin
Mewa Gniew - Błękitni Stare Pole
Pogoń Smętowo - Ruch Gościszewo
GKS Gardeja - Rodło Trzciano
LKS Waplewo - Rodło Kwidzyn
Wisła Korzeniewo - Delta Miłoradz
Skra Kończewice - Świt Radostowo
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skra Kończewice - Nogat Malbork
Świt Radostowo - Wisła Korzeniewo
Delta Miłoradz - LKS Waplewo
Rodło Kwidzyn - GKS Gardeja
Rodło Trzciano - Pogoń Smętowo
Ruch Gościszewo - Mewa Gniew
Błękitni Stare Pole - WKS Lignowy Szlacheckie
Błyskawica Postolin - KS Czernin
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nogat Malbork - Błyskawica Postolin
KS Czernin - Błękitni Stare Pole
WKS Lignowy Szlacheckie - Ruch Gościszewo
Mewa Gniew - Rodło Trzciano
Pogoń Smętowo - Rodło Kwidzyn
GKS Gardeja - Delta Miłoradz
LKS Waplewo - Świt Radostowo
Wisła Korzeniewo - Skra Kończewice
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Korzeniewo - Nogat Malbork
Skra Kończewice - LKS Waplewo
Świt Radostowo - GKS Gardeja
Delta Miłoradz - Pogoń Smętowo
Rodło Kwidzyn - Mewa Gniew
Rodło Trzciano - WKS Lignowy Szlacheckie
Ruch Gościszewo - KS Czernin
Błękitni Stare Pole - Błyskawica Postolin
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nogat Malbork - Błękitni Stare Pole
Błyskawica Postolin - Ruch Gościszewo
KS Czernin - Rodło Trzciano
WKS Lignowy Szlacheckie - Rodło Kwidzyn
Mewa Gniew - Delta Miłoradz
Pogoń Smętowo - Świt Radostowo
GKS Gardeja - Skra Kończewice
LKS Waplewo - Wisła Korzeniewo
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKS Waplewo - Nogat Malbork
Wisła Korzeniewo - GKS Gardeja
Skra Kończewice - Pogoń Smętowo
Świt Radostowo - Mewa Gniew
Delta Miłoradz - WKS Lignowy Szlacheckie
Rodło Kwidzyn - KS Czernin
Rodło Trzciano - Błyskawica Postolin
Ruch Gościszewo - Błękitni Stare Pole
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nogat Malbork - Ruch Gościszewo
Błękitni Stare Pole - Rodło Trzciano
Błyskawica Postolin - Rodło Kwidzyn
KS Czernin - Delta Miłoradz
WKS Lignowy Szlacheckie - Świt Radostowo
Mewa Gniew - Skra Kończewice
Pogoń Smętowo - Wisła Korzeniewo
GKS Gardeja - LKS Waplewo
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Gardeja - Nogat Malbork
LKS Waplewo - Pogoń Smętowo
Wisła Korzeniewo - Mewa Gniew
Skra Kończewice - WKS Lignowy Szlacheckie
Świt Radostowo - KS Czernin
Delta Miłoradz - Błyskawica Postolin
Rodło Kwidzyn - Błękitni Stare Pole
Rodło Trzciano - Ruch Gościszewo
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nogat Malbork - Rodło Trzciano
Ruch Gościszewo - Rodło Kwidzyn
Błękitni Stare Pole - Delta Miłoradz
Błyskawica Postolin - Świt Radostowo
KS Czernin - Skra Kończewice
WKS Lignowy Szlacheckie - Wisła Korzeniewo
Mewa Gniew - LKS Waplewo
Pogoń Smętowo - GKS Gardeja
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Smętowo - Nogat Malbork
GKS Gardeja - Mewa Gniew
LKS Waplewo - WKS Lignowy Szlacheckie
Wisła Korzeniewo - KS Czernin
Skra Kończewice - Błyskawica Postolin
Świt Radostowo - Błękitni Stare Pole
Delta Miłoradz - Ruch Gościszewo
Rodło Kwidzyn - Rodło Trzciano
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nogat Malbork - Rodło Kwidzyn
Rodło Trzciano - Delta Miłoradz
Ruch Gościszewo - Świt Radostowo
Błękitni Stare Pole - Skra Kończewice
Błyskawica Postolin - Wisła Korzeniewo
KS Czernin - LKS Waplewo
WKS Lignowy Szlacheckie - GKS Gardeja
Mewa Gniew - Pogoń Smętowo
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Mewa Gniew - Nogat Malbork
Pogoń Smętowo - WKS Lignowy Szlacheckie
GKS Gardeja - KS Czernin
LKS Waplewo - Błyskawica Postolin
Wisła Korzeniewo - Błękitni Stare Pole
Skra Kończewice - Ruch Gościszewo
Świt Radostowo - Rodło Trzciano
Delta Miłoradz - Rodło Kwidzyn
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nogat Malbork - Delta Miłoradz
Rodło Kwidzyn - Świt Radostowo
Rodło Trzciano - Skra Kończewice
Ruch Gościszewo - Wisła Korzeniewo
Błękitni Stare Pole - LKS Waplewo
Błyskawica Postolin - GKS Gardeja
KS Czernin - Pogoń Smętowo
WKS Lignowy Szlacheckie - Mewa Gniew


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30