Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Styna Godziszewo 14 37 12 1 1 43 - 15
2. Kolejarz Chojnice 14 35 11 2 1 49 - 16
3. KS Skorzewo 14 29 9 2 3 42 - 19
4. Jantar Pawłowo 14 24 7 3 4 33 - 28 1 3 1 0 0 4 - 3
5. Santana Wielki Klincz 14 24 8 0 6 25 - 22 1 0 0 0 1 3 - 4
6. GKS Bobowo 14 22 7 1 6 43 - 31 1 3 1 0 0 4 - 2
7. Nowi Nowa Cerkiew 14 22 7 1 6 28 - 31 1 0 0 0 1 2 - 4
8. Sławek Borzechowo 14 20 6 2 6 25 - 33
9. Grom Kleszczewo 14 19 6 1 7 25 - 34
10. Brda Rytel 14 18 5 3 6 35 - 25
11. Wda Czarna Woda 14 14 4 2 8 25 - 38
12. Wierzyca Stara Kiszewa 14 13 4 1 9 27 - 38
13. Czarni Piece 14 12 2 6 6 28 - 41
14. Szpak Skórcz 14 9 3 0 11 24 - 46
15. LKP Nowa Karczma 14 4 1 1 12 13 - 48
Ostatni komentarz dodał equene 06.11.2020, 18:57:25


 Baner


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (8) 
Brda Rytel 7 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 8 sierpnia 2020 - 16:00
Czarni Piece 1 - 6 GKS Bobowo 8 sierpnia 2020 - 14:00
Grom Kleszczewo 0 - 5 Wda Czarna Woda 8 sierpnia 2020 - 11:00
Szpak Skórcz 2 - 4 Kolejarz Chojnice 8 sierpnia 2020 - 17:00
Sławek Borzechowo 2 - 2 Styna Godziszewo 8 sierpnia 2020 - 16:00
Santana Wielki Klincz 3 - 4 Jantar Pawłowo 8 sierpnia 2020 - 17:00
Nowi Nowa Cerkiew 0 - 2 KS Skorzewo 8 sierpnia 2020 - 14:00
Pauza: LKP Nowa Karczma,
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 4 KS Skorzewo 15 sierpnia 2020 - 11:00
Jantar Pawłowo 3 - 0 LKP Nowa Karczma 15 sierpnia 2020 - 17:00
Styna Godziszewo 3 - 0 Santana Wielki Klincz 15 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejarz Chojnice 2 - 0 Sławek Borzechowo 15 sierpnia 2020 - 17:00
Wda Czarna Woda 3 - 2 Szpak Skórcz 15 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Bobowo 5 - 1 Grom Kleszczewo 15 sierpnia 2020 - 18:00
Brda Rytel 6 - 1 Czarni Piece 16 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Nowi Nowa Cerkiew,
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Czarni Piece 3 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 22 sierpnia 2020 - 14:00
Grom Kleszczewo 1 - 8 Brda Rytel 22 sierpnia 2020 - 16:00
Szpak Skórcz 4 - 3 GKS Bobowo 22 sierpnia 2020 - 17:00
Sławek Borzechowo 2 - 5 Wda Czarna Woda 23 sierpnia 2020 - 11:00
Santana Wielki Klincz 0 - 1 Kolejarz Chojnice 22 sierpnia 2020 - 17:00
LKP Nowa Karczma 2 - 5 Styna Godziszewo 22 sierpnia 2020 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 0 Jantar Pawłowo 23 sierpnia 2020 - 14:00
Pauza: KS Skorzewo,
Kolejka 4 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (5) 
Jantar Pawłowo 3 - 3 KS Skorzewo 26 sierpnia 2020 - 17:00
Styna Godziszewo 5 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 26 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejarz Chojnice 5 - 1 LKP Nowa Karczma 26 sierpnia 2020 - 17:00
Wda Czarna Woda 0 - 1 Santana Wielki Klincz 26 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Bobowo 9 - 1 Sławek Borzechowo 26 sierpnia 2020 - 17:00
Brda Rytel 4 - 2 Szpak Skórcz 26 sierpnia 2020 - 17:00
Czarni Piece 1 - 2 Grom Kleszczewo 26 sierpnia 2020 - 18:00
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (7) 
Grom Kleszczewo 4 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 29 sierpnia 2020 - 14:00
Szpak Skórcz 5 - 1 Czarni Piece 29 sierpnia 2020 - 17:00
Sławek Borzechowo 1 - 0 Brda Rytel 29 sierpnia 2020 - 16:00
Santana Wielki Klincz 2 - 1 GKS Bobowo 29 sierpnia 2020 - 17:00
LKP Nowa Karczma 1 - 0 Wda Czarna Woda 30 sierpnia 2020 - 15:00
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 2 Kolejarz Chojnice 29 sierpnia 2020 - 14:00
KS Skorzewo 1 - 0 Styna Godziszewo 29 sierpnia 2020 - 14:30
Pauza: Jantar Pawłowo,
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (12) 
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 Jantar Pawłowo 5 września 2020 - 16:00
vo, na boisku 1-0
Kolejarz Chojnice 3 - 1 KS Skorzewo 5 września 2020 - 16:00
Wda Czarna Woda 1 - 4 Nowi Nowa Cerkiew 5 września 2020 - 17:00
GKS Bobowo 6 - 0 LKP Nowa Karczma 5 września 2020 - 17:00
Brda Rytel 2 - 0 Santana Wielki Klincz 5 września 2020 - 16:00
Czarni Piece 2 - 2 Sławek Borzechowo 5 września 2020 - 14:00
Grom Kleszczewo 2 - 0 Szpak Skórcz 5 września 2020 - 14:00
Pauza: Styna Godziszewo,
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (9) 
Szpak Skórcz 2 - 5 Wierzyca Stara Kiszewa 12 września 2020 - 16:00
Sławek Borzechowo 0 - 3 Grom Kleszczewo 12 września 2020 - 16:00
Santana Wielki Klincz 1 - 2 Czarni Piece 12 września 2020 - 15:00
LKP Nowa Karczma 0 - 0 Brda Rytel 12 września 2020 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 2 - 4 GKS Bobowo 12 września 2020 - 14:00
KS Skorzewo 5 - 2 Wda Czarna Woda 12 września 2020 - 14:00
Jantar Pawłowo 0 - 3 Styna Godziszewo 12 września 2020 - 16:00
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (7) 
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 1 Styna Godziszewo 19 września 2020 - 14:00
Kolejarz Chojnice 4 - 0 Jantar Pawłowo 19 września 2020 - 13:30
GKS Bobowo 0 - 4 KS Skorzewo 20 września 2020 - 15:00
Brda Rytel 1 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 19 września 2020 - 16:00
Czarni Piece 6 - 1 LKP Nowa Karczma 19 września 2020 - 14:00
Grom Kleszczewo 2 - 4 Santana Wielki Klincz 19 września 2020 - 16:00
Szpak Skórcz 1 - 3 Sławek Borzechowo 19 września 2020 - 16:00
Pauza: Wda Czarna Woda,
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Sławek Borzechowo 5 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 26 września 2020 - 16:00
Santana Wielki Klincz 4 - 0 Szpak Skórcz 26 września 2020 - 15:00
LKP Nowa Karczma 2 - 3 Grom Kleszczewo 26 września 2020 - 19:00
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 1 Czarni Piece 26 września 2020 - 14:00
KS Skorzewo 2 - 2 Brda Rytel 26 września 2020 - 14:00
Jantar Pawłowo 3 - 2 Wda Czarna Woda 26 września 2020 - 16:00
Styna Godziszewo 5 - 2 Kolejarz Chojnice 26 września 2020 - 13:00
Pauza: GKS Bobowo,
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 2 Kolejarz Chojnice 3 października 2020 - 14:00
Wda Czarna Woda 1 - 3 Styna Godziszewo 3 października 2020 - 15:00
GKS Bobowo 3 - 2 Jantar Pawłowo 4 października 2020 - 16:30
Czarni Piece 3 - 5 KS Skorzewo 3 października 2020 - 14:00
Grom Kleszczewo 1 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 3 października 2020 - 16:00
Szpak Skórcz 3 - 2 LKP Nowa Karczma 3 października 2020 - 15:00
Sławek Borzechowo 0 - 1 Santana Wielki Klincz 3 października 2020 - 16:00
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Santana Wielki Klincz 2 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 10 października 2020 - 15:00
LKP Nowa Karczma 1 - 2 Sławek Borzechowo 11 października 2020 - 13:30
Nowi Nowa Cerkiew 3 - 2 Szpak Skórcz 11 października 2020 - 14:00
KS Skorzewo 0 - 2 Grom Kleszczewo 10 października 2020 - 16:00
Jantar Pawłowo 3 - 3 Brda Rytel 10 października 2020 - 16:00
Styna Godziszewo 4 - 3 GKS Bobowo 10 października 2020 - 11:00
Kolejarz Chojnice 10 - 0 Wda Czarna Woda 10 października 2020 - 15:00
Pauza: Czarni Piece,
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 3 Wda Czarna Woda 17 października 2020 - 14:00
GKS Bobowo 0 - 4 Kolejarz Chojnice 17 października 2020 - 14:00
Brda Rytel 0 - 3 Styna Godziszewo 18 października 2020 - 15:30
Czarni Piece 1 - 1 Jantar Pawłowo 17 października 2020 - 15:00
Szpak Skórcz 0 - 5 KS Skorzewo 17 października 2020 - 15:00
Sławek Borzechowo 4 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 17 października 2020 - 15:00
Santana Wielki Klincz 3 - 0 LKP Nowa Karczma 17 października 2020 - 15:00
Pauza: Grom Kleszczewo,
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
LKP Nowa Karczma 0 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 25 października 2020 - 14:00
Nowi Nowa Cerkiew 2 - 4 Santana Wielki Klincz 24 października 2020 - 14:00
KS Skorzewo 0 - 1 Sławek Borzechowo 24 października 2020 - 12:30
Jantar Pawłowo 4 - 2 Grom Kleszczewo 24 października 2020 - 15:00
Styna Godziszewo 3 - 1 Czarni Piece 24 października 2020 - 15:00
Kolejarz Chojnice 5 - 1 Brda Rytel 24 października 2020 - 14:00
Wda Czarna Woda 1 - 1 GKS Bobowo 24 października 2020 - 14:00
Pauza: Szpak Skórcz,
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 0 GKS Bobowo 31 października 2020 - 14:00
Brda Rytel 0 - 1 Wda Czarna Woda 31 października 2020 - 11:00
Czarni Piece 4 - 4 Kolejarz Chojnice 31 października 2020 - 14:00
Grom Kleszczewo 1 - 2 Styna Godziszewo 31 października 2020 - 14:00
Szpak Skórcz 1 - 3 Jantar Pawłowo 31 października 2020 - 14:00
Santana Wielki Klincz 0 - 4 KS Skorzewo 31 października 2020 - 14:00
LKP Nowa Karczma 3 - 5 Nowi Nowa Cerkiew 30 października 2020 - 19:00
Pauza: Sławek Borzechowo,
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Nowi Nowa Cerkiew 2 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 8 listopada 2020 - 13:00
KS Skorzewo 6 - 0 LKP Nowa Karczma 7 listopada 2020 - 12:00
Jantar Pawłowo 4 - 2 Sławek Borzechowo 7 listopada 2020 - 14:00
Styna Godziszewo 4 - 0 Szpak Skórcz 7 listopada 2020 - 14:00
Kolejarz Chojnice 1 - 1 Grom Kleszczewo 7 listopada 2020 - 14:00
Wda Czarna Woda 1 - 1 Czarni Piece 7 listopada 2020 - 13:00
GKS Bobowo 2 - 1 Brda Rytel 8 listopada 2020 - 14:00
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa - Brda Rytel
GKS Bobowo - Czarni Piece
Wda Czarna Woda - Grom Kleszczewo
Kolejarz Chojnice - Szpak Skórcz
Styna Godziszewo - Sławek Borzechowo
Jantar Pawłowo - Santana Wielki Klincz
KS Skorzewo - Nowi Nowa Cerkiew
Pauza: LKP Nowa Karczma,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Skorzewo - Wierzyca Stara Kiszewa
LKP Nowa Karczma - Jantar Pawłowo
Santana Wielki Klincz - Styna Godziszewo
Sławek Borzechowo - Kolejarz Chojnice
Szpak Skórcz - Wda Czarna Woda
Grom Kleszczewo - GKS Bobowo
Czarni Piece - Brda Rytel
Pauza: Nowi Nowa Cerkiew,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa - Czarni Piece
Brda Rytel - Grom Kleszczewo
GKS Bobowo - Szpak Skórcz
Wda Czarna Woda - Sławek Borzechowo
Kolejarz Chojnice - Santana Wielki Klincz
Styna Godziszewo - LKP Nowa Karczma
Jantar Pawłowo - Nowi Nowa Cerkiew
Pauza: KS Skorzewo,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Skorzewo - Jantar Pawłowo
Nowi Nowa Cerkiew - Styna Godziszewo
LKP Nowa Karczma - Kolejarz Chojnice
Santana Wielki Klincz - Wda Czarna Woda
Sławek Borzechowo - GKS Bobowo
Szpak Skórcz - Brda Rytel
Grom Kleszczewo - Czarni Piece
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa - Grom Kleszczewo
Czarni Piece - Szpak Skórcz
Brda Rytel - Sławek Borzechowo
GKS Bobowo - Santana Wielki Klincz
Wda Czarna Woda - LKP Nowa Karczma
Kolejarz Chojnice - Nowi Nowa Cerkiew
Styna Godziszewo - KS Skorzewo
Pauza: Jantar Pawłowo,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Pawłowo - Wierzyca Stara Kiszewa
KS Skorzewo - Kolejarz Chojnice
Nowi Nowa Cerkiew - Wda Czarna Woda
LKP Nowa Karczma - GKS Bobowo
Santana Wielki Klincz - Brda Rytel
Sławek Borzechowo - Czarni Piece
Szpak Skórcz - Grom Kleszczewo
Pauza: Styna Godziszewo,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa - Szpak Skórcz
Grom Kleszczewo - Sławek Borzechowo
Czarni Piece - Santana Wielki Klincz
Brda Rytel - LKP Nowa Karczma
GKS Bobowo - Nowi Nowa Cerkiew
Wda Czarna Woda - KS Skorzewo
Styna Godziszewo - Jantar Pawłowo
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Styna Godziszewo - Wierzyca Stara Kiszewa
Jantar Pawłowo - Kolejarz Chojnice
KS Skorzewo - GKS Bobowo
Nowi Nowa Cerkiew - Brda Rytel
LKP Nowa Karczma - Czarni Piece
Santana Wielki Klincz - Grom Kleszczewo
Sławek Borzechowo - Szpak Skórcz
Pauza: Wda Czarna Woda,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa - Sławek Borzechowo
Szpak Skórcz - Santana Wielki Klincz
Grom Kleszczewo - LKP Nowa Karczma
Czarni Piece - Nowi Nowa Cerkiew
Brda Rytel - KS Skorzewo
Wda Czarna Woda - Jantar Pawłowo
Kolejarz Chojnice - Styna Godziszewo
Pauza: GKS Bobowo,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice - Wierzyca Stara Kiszewa
Styna Godziszewo - Wda Czarna Woda
Jantar Pawłowo - GKS Bobowo
KS Skorzewo - Czarni Piece
Nowi Nowa Cerkiew - Grom Kleszczewo
LKP Nowa Karczma - Szpak Skórcz
Santana Wielki Klincz - Sławek Borzechowo
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa - Santana Wielki Klincz
Sławek Borzechowo - LKP Nowa Karczma
Szpak Skórcz - Nowi Nowa Cerkiew
Grom Kleszczewo - KS Skorzewo
Brda Rytel - Jantar Pawłowo
GKS Bobowo - Styna Godziszewo
Wda Czarna Woda - Kolejarz Chojnice
Pauza: Czarni Piece,
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda - Wierzyca Stara Kiszewa
Kolejarz Chojnice - GKS Bobowo
Styna Godziszewo - Brda Rytel
Jantar Pawłowo - Czarni Piece
KS Skorzewo - Szpak Skórcz
Nowi Nowa Cerkiew - Sławek Borzechowo
LKP Nowa Karczma - Santana Wielki Klincz
Pauza: Grom Kleszczewo,
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa - LKP Nowa Karczma
Santana Wielki Klincz - Nowi Nowa Cerkiew
Sławek Borzechowo - KS Skorzewo
Grom Kleszczewo - Jantar Pawłowo
Czarni Piece - Styna Godziszewo
Brda Rytel - Kolejarz Chojnice
GKS Bobowo - Wda Czarna Woda
Pauza: Szpak Skórcz,
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Bobowo - Wierzyca Stara Kiszewa
Wda Czarna Woda - Brda Rytel
Kolejarz Chojnice - Czarni Piece
Styna Godziszewo - Grom Kleszczewo
Jantar Pawłowo - Szpak Skórcz
KS Skorzewo - Santana Wielki Klincz
Nowi Nowa Cerkiew - LKP Nowa Karczma
Pauza: Sławek Borzechowo,
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa - Nowi Nowa Cerkiew
LKP Nowa Karczma - KS Skorzewo
Sławek Borzechowo - Jantar Pawłowo
Szpak Skórcz - Styna Godziszewo
Grom Kleszczewo - Kolejarz Chojnice
Czarni Piece - Wda Czarna Woda
Brda Rytel - GKS Bobowo
Pauza: Santana Wielki Klincz, .


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30