Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Sportowa Pomorze 13 33 11 0 2 100 - 17
2. KS Chwaszczyno 13 30 10 0 3 38 - 26 1 3 1 0 0 3 - 0
3. Start Mrzezino 13 30 10 0 3 38 - 18 1 0 0 0 1 0 - 3
4. OKS Janowo 13 28 9 1 3 53 - 25
5. Solar Władysławowo 13 24 8 0 5 45 - 23
6. MKS II Władysławowo 13 19 6 1 6 38 - 36 2 6 2 0 0 6 - 4
7. Sokół Bożepole Wielkie 13 19 6 1 6 33 - 29 2 3 1 0 1 3 - 2
8. Pomorzanin Gdynia 13 19 6 1 6 37 - 29 2 0 0 0 2 3 - 6
9. Celtic Reda 13 17 5 2 6 23 - 39 1 1 0 1 0 2 - 2
10. GOSRiT II Luzino 13 17 5 2 6 20 - 26 1 1 0 1 0 2 - 2
11. Eko-Prod Szemud 13 16 5 1 7 28 - 30
12. Zatoka Puck 13 13 4 1 8 32 - 50
13. Dragon Bojano 13 3 1 0 12 10 - 48
14. Kaszubia Starzyno 0 0 0 0 0 0 - 0
15. Klif Chłapowo 13 0 0 0 13 10 - 109
Ostatni komentarz dodał Barti 18.10.2020, 16:31:48
* Kaszubia Starzyno wycofała się z rozgrywek


 Baner


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Celtic Reda 4 - 0 KS Chwaszczyno 9 sierpnia 2020 - 17:00
MKS II Władysławowo 1 - 1 Eko-Prod Szemud 9 sierpnia 2020 - 11:00
Pomorzanin Gdynia - Kaszubia Starzyno 14 listopada 2020 - 17:00
Zatoka Puck 0 - 5 Solar Władysławowo 8 sierpnia 2020 - 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 3 - 2 Start Mrzezino 8 sierpnia 2020 - 15:00
OKS Janowo 1 - 1 GOSRiT II Luzino 8 sierpnia 2020 - 17:00
Klif Chłapowo 0 - 5 Dragon Bojano 2 września 2020 - 17:30
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
GOSRiT II Luzino 3 - 0 Klif Chłapowo 16 sierpnia 2020 - 11:00
Start Mrzezino 2 - 1 OKS Janowo 15 sierpnia 2020 - 17:00
Solar Władysławowo 3 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 16 sierpnia 2020 - 11:00
Kaszubia Starzyno - Zatoka Puck 15 sierpnia 2020 - 16:00
anulowany, było 2-6
Eko-Prod Szemud 1 - 2 Pomorzanin Gdynia 16 sierpnia 2020 - 12:00
KS Chwaszczyno 5 - 1 MKS II Władysławowo 15 sierpnia 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 13 - 0 Celtic Reda 15 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
MKS II Władysławowo 0 - 7 Akademia Sportowa Pomorze 23 sierpnia 2020 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 2 - 3 KS Chwaszczyno 23 sierpnia 2020 - 19:00
Zatoka Puck 1 - 3 Eko-Prod Szemud 22 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Bożepole Wielkie - Kaszubia Starzyno 22 sierpnia 2020 - 15:00
anulowany, było 4-1
OKS Janowo 2 - 6 Solar Władysławowo 22 sierpnia 2020 - 17:00
Klif Chłapowo 1 - 7 Start Mrzezino 22 sierpnia 2020 - 18:00
Dragon Bojano 0 - 3 GOSRiT II Luzino 22 sierpnia 2020 - 16:00
Pauza: Celtic Reda,
Kolejka 4 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Start Mrzezino 6 - 0 Dragon Bojano 26 sierpnia 2020 - 17:00
Solar Władysławowo 9 - 0 Klif Chłapowo 26 sierpnia 2020 - 18:00
Kaszubia Starzyno - OKS Janowo 26 sierpnia 2020 - 18:00
anulowany, było 1-9
Eko-Prod Szemud 1 - 4 Sokół Bożepole Wielkie 26 sierpnia 2020 - 18:00
KS Chwaszczyno 2 - 3 Zatoka Puck 26 sierpnia 2020 - 18:30
Akademia Sportowa Pomorze 4 - 1 Pomorzanin Gdynia 26 sierpnia 2020 - 20:00
Celtic Reda 0 - 3 MKS II Władysławowo 26 sierpnia 2020 - 18:00
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Pomorzanin Gdynia 2 - 2 Celtic Reda 30 sierpnia 2020 - 19:00
Zatoka Puck 1 - 5 Akademia Sportowa Pomorze 29 sierpnia 2020 - 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 2 KS Chwaszczyno 29 sierpnia 2020 - 15:00
OKS Janowo 3 - 1 Eko-Prod Szemud 29 sierpnia 2020 - 17:00
Klif Chłapowo - Kaszubia Starzyno 29 sierpnia 2020 - 17:00
anulowany, było 2-8
Dragon Bojano 0 - 5 Solar Władysławowo 30 sierpnia 2020 - 11:00
GOSRiT II Luzino 0 - 1 Start Mrzezino 30 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: MKS II Władysławowo,
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Solar Władysławowo 3 - 2 GOSRiT II Luzino 14 listopada 2020 - 13:00
Kaszubia Starzyno - Dragon Bojano 6 września 2020 - 11:00
anulowany, było 1-3
Eko-Prod Szemud 7 - 1 Klif Chłapowo 5 września 2020 - 16:00
KS Chwaszczyno 4 - 2 OKS Janowo 5 września 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 9 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 5 września 2020 - 19:00
Celtic Reda 3 - 2 Zatoka Puck 5 września 2020 - 15:00
MKS II Władysławowo 4 - 3 Pomorzanin Gdynia 6 września 2020 - 11:00
Pauza: Start Mrzezino,
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Zatoka Puck 4 - 3 MKS II Władysławowo 12 września 2020 - 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 4 - 1 Celtic Reda 12 września 2020 - 15:00
OKS Janowo 3 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 12 września 2020 - 16:00
Klif Chłapowo 1 - 4 KS Chwaszczyno 12 września 2020 - 17:00
Dragon Bojano 0 - 3 Eko-Prod Szemud 13 września 2020 - 11:00
GOSRiT II Luzino - Kaszubia Starzyno 13 września 2020 - 11:00
anulowany, było 5-1
Start Mrzezino 1 - 0 Solar Władysławowo 12 września 2020 - 13:00
Pauza: Pomorzanin Gdynia,
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Kaszubia Starzyno - Start Mrzezino 19 września 2020 - 16:00
anulowany, było 0-6
Eko-Prod Szemud 0 - 2 GOSRiT II Luzino 19 września 2020 - 16:00
KS Chwaszczyno 3 - 0 Dragon Bojano 19 września 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 26 - 1 Klif Chłapowo 19 września 2020 - 19:00
Celtic Reda 0 - 3 OKS Janowo 19 września 2020 - 15:00
MKS II Władysławowo 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 20 września 2020 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 6 - 3 Zatoka Puck 20 września 2020 - 19:00
Pauza: Solar Władysławowo,
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 0 Pomorzanin Gdynia 26 września 2020 - 15:00
OKS Janowo 6 - 4 MKS II Władysławowo 26 września 2020 - 16:00
Klif Chłapowo 1 - 2 Celtic Reda 26 września 2020 - 17:00
Dragon Bojano 0 - 6 Akademia Sportowa Pomorze 27 września 2020 - 11:00
GOSRiT II Luzino 0 - 4 KS Chwaszczyno 27 września 2020 - 11:00
Start Mrzezino 2 - 1 Eko-Prod Szemud 26 września 2020 - 16:00
Solar Władysławowo - Kaszubia Starzyno 27 września 2020 - 11:00
anulowany, było 3-0
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Eko-Prod Szemud 4 - 2 Solar Władysławowo 3 października 2020 - 16:00
KS Chwaszczyno 3 - 0 Start Mrzezino 3 października 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 5 - 0 GOSRiT II Luzino 3 października 2020 - 19:00
Celtic Reda 4 - 2 Dragon Bojano 3 października 2020 - 15:00
MKS II Władysławowo 9 - 0 Klif Chłapowo 4 października 2020 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 0 - 2 OKS Janowo 4 października 2020 - 19:00
Zatoka Puck 2 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 3 października 2020 - 16:00
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
OKS Janowo 9 - 3 Zatoka Puck 10 października 2020 - 15:30
Klif Chłapowo 1 - 10 Pomorzanin Gdynia 10 października 2020 - 17:00
Dragon Bojano 1 - 4 MKS II Władysławowo 11 października 2020 - 11:00
GOSRiT II Luzino 2 - 2 Celtic Reda 22 września 2020 - 17:00
Start Mrzezino 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 10 października 2020 - 11:00
Solar Władysławowo 1 - 2 KS Chwaszczyno 11 października 2020 - 11:00
Kaszubia Starzyno - Eko-Prod Szemud 10 października 2020 - 15:30
anulowany, było 1-3
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
KS Chwaszczyno - Kaszubia Starzyno 17 października 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 6 - 4 Solar Władysławowo 17 października 2020 - 19:00
Celtic Reda 1 - 4 Start Mrzezino 17 października 2020 - 15:00
MKS II Władysławowo 5 - 1 GOSRiT II Luzino 18 października 2020 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 3 - 0 Dragon Bojano 18 października 2020 - 19:00
Zatoka Puck 5 - 2 Klif Chłapowo 17 października 2020 - 15:30
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 4 OKS Janowo 17 października 2020 - 14:00
Pauza: Eko-Prod Szemud,
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Klif Chłapowo 2 - 9 Sokół Bożepole Wielkie 24 października 2020 - 17:00
Dragon Bojano 1 - 4 Zatoka Puck 25 października 2020 - 11:00
GOSRiT II Luzino 1 - 3 Pomorzanin Gdynia 25 października 2020 - 11:00
Start Mrzezino 4 - 1 MKS II Władysławowo 24 października 2020 - 14:00
Solar Władysławowo 0 - 3 Celtic Reda 25 października 2020 - 11:00
vo, na boisku 4-1
Eko-Prod Szemud 1 - 4 KS Chwaszczyno 25 października 2020 - 14:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, OKS Janowo,
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 7 - 2 Eko-Prod Szemud 31 października 2020 - 19:00
MKS II Władysławowo 1 - 3 Solar Władysławowo 31 października 2020 - 15:00
Pomorzanin Gdynia 4 - 2 Start Mrzezino 30 października 2020 - 20:30
Zatoka Puck 2 - 4 GOSRiT II Luzino 31 października 2020 - 14:00
Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 Dragon Bojano 31 października 2020 - 14:00
OKS Janowo 13 - 0 Klif Chłapowo 31 października 2020 - 14:00
Pauza: Celtic Reda, KS Chwaszczyno,
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano 1 - 4 OKS Janowo 8 listopada 2020 - 11:00
GOSRiT II Luzino 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 8 listopada 2020 - 11:00
Start Mrzezino 5 - 2 Zatoka Puck 7 listopada 2020 - 14:00
Solar Władysławowo 4 - 1 Pomorzanin Gdynia 8 listopada 2020 - 11:00
Eko-Prod Szemud 3 - 1 Celtic Reda 7 listopada 2020 - 13:00
KS Chwaszczyno 2 - 10 Akademia Sportowa Pomorze 8 listopada 2020 - 11:00
Pauza: MKS II Władysławowo, Klif Chłapowo,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Chwaszczyno - Celtic Reda
Eko-Prod Szemud - MKS II Władysławowo
Solar Władysławowo - Zatoka Puck
Start Mrzezino - Sokół Bożepole Wielkie
GOSRiT II Luzino - OKS Janowo
Dragon Bojano - Klif Chłapowo
Pauza: Pomorzanin Gdynia, Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Klif Chłapowo - GOSRiT II Luzino
OKS Janowo - Start Mrzezino
Sokół Bożepole Wielkie - Solar Władysławowo
Pomorzanin Gdynia - Eko-Prod Szemud
MKS II Władysławowo - KS Chwaszczyno
Celtic Reda - Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Zatoka Puck, Dragon Bojano,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze - MKS II Władysławowo
KS Chwaszczyno - Pomorzanin Gdynia
Eko-Prod Szemud - Zatoka Puck
Solar Władysławowo - OKS Janowo
Start Mrzezino - Klif Chłapowo
GOSRiT II Luzino - Dragon Bojano
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie, Celtic Reda,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano - Start Mrzezino
Klif Chłapowo - Solar Władysławowo
Sokół Bożepole Wielkie - Eko-Prod Szemud
Zatoka Puck - KS Chwaszczyno
Pomorzanin Gdynia - Akademia Sportowa Pomorze
MKS II Władysławowo - Celtic Reda
Pauza: OKS Janowo, GOSRiT II Luzino,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Celtic Reda - Pomorzanin Gdynia
Akademia Sportowa Pomorze - Zatoka Puck
KS Chwaszczyno - Sokół Bożepole Wielkie
Eko-Prod Szemud - OKS Janowo
Solar Władysławowo - Dragon Bojano
Start Mrzezino - GOSRiT II Luzino
Pauza: Klif Chłapowo, MKS II Władysławowo,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino - Solar Władysławowo
Klif Chłapowo - Eko-Prod Szemud
OKS Janowo - KS Chwaszczyno
Sokół Bożepole Wielkie - Akademia Sportowa Pomorze
Zatoka Puck - Celtic Reda
Pomorzanin Gdynia - MKS II Władysławowo
Pauza: Dragon Bojano, Start Mrzezino,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS II Władysławowo - Zatoka Puck
Celtic Reda - Sokół Bożepole Wielkie
Akademia Sportowa Pomorze - OKS Janowo
KS Chwaszczyno - Klif Chłapowo
Eko-Prod Szemud - Dragon Bojano
Solar Władysławowo - Start Mrzezino
Pauza: GOSRiT II Luzino, Pomorzanin Gdynia,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino - Eko-Prod Szemud
Dragon Bojano - KS Chwaszczyno
Klif Chłapowo - Akademia Sportowa Pomorze
OKS Janowo - Celtic Reda
Sokół Bożepole Wielkie - MKS II Władysławowo
Zatoka Puck - Pomorzanin Gdynia
Pauza: Start Mrzezino, Solar Władysławowo,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomorzanin Gdynia - Sokół Bożepole Wielkie
MKS II Władysławowo - OKS Janowo
Celtic Reda - Klif Chłapowo
Akademia Sportowa Pomorze - Dragon Bojano
KS Chwaszczyno - GOSRiT II Luzino
Eko-Prod Szemud - Start Mrzezino
Pauza: Solar Władysławowo, Zatoka Puck,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Solar Władysławowo - Eko-Prod Szemud
Start Mrzezino - KS Chwaszczyno
GOSRiT II Luzino - Akademia Sportowa Pomorze
Dragon Bojano - Celtic Reda
Klif Chłapowo - MKS II Władysławowo
OKS Janowo - Pomorzanin Gdynia
Sokół Bożepole Wielkie - Zatoka Puck
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zatoka Puck - OKS Janowo
Pomorzanin Gdynia - Klif Chłapowo
MKS II Władysławowo - Dragon Bojano
Celtic Reda - GOSRiT II Luzino
Akademia Sportowa Pomorze - Start Mrzezino
KS Chwaszczyno - Solar Władysławowo
Pauza: Eko-Prod Szemud, Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Solar Władysławowo - Akademia Sportowa Pomorze
Start Mrzezino - Celtic Reda
GOSRiT II Luzino - MKS II Władysławowo
Dragon Bojano - Pomorzanin Gdynia
Klif Chłapowo - Zatoka Puck
OKS Janowo - Sokół Bożepole Wielkie
Pauza: KS Chwaszczyno, Eko-Prod Szemud,
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Bożepole Wielkie - Klif Chłapowo
Zatoka Puck - Dragon Bojano
Pomorzanin Gdynia - GOSRiT II Luzino
MKS II Władysławowo - Start Mrzezino
Celtic Reda - Solar Władysławowo
KS Chwaszczyno - Eko-Prod Szemud
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, OKS Janowo,
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Eko-Prod Szemud - Akademia Sportowa Pomorze
Solar Władysławowo - MKS II Władysławowo
Start Mrzezino - Pomorzanin Gdynia
GOSRiT II Luzino - Zatoka Puck
Dragon Bojano - Sokół Bożepole Wielkie
Klif Chłapowo - OKS Janowo
Pauza: Celtic Reda, KS Chwaszczyno,
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
OKS Janowo - Dragon Bojano
Sokół Bożepole Wielkie - GOSRiT II Luzino
Zatoka Puck - Start Mrzezino
Pomorzanin Gdynia - Solar Władysławowo
Celtic Reda - Eko-Prod Szemud
Akademia Sportowa Pomorze - KS Chwaszczyno
Pauza: MKS II Władysławowo, Klif Chłapowo, .


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30