POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 15 36 11 3 1 50 - 9
2. Gryf 95 Słupsk 15 35 11 2 2 46 - 23
3. Pomezania Malbork 15 34 11 1 3 56 - 21
4. SUKP Słupsk 15 27 8 3 4 39 - 29
5. Bałtyk Gdynia 15 26 8 2 5 40 - 21
6. Arka Gdynia 15 24 7 3 5 27 - 22
7. Piast Człuchów 15 22 7 1 7 24 - 43
8. KP Sopot 15 20 5 5 5 27 - 24
9. Rodło Kwidzyn 15 20 5 5 5 21 - 29
10. Cartusia Kartuzy 15 19 6 1 8 22 - 34
11. Wierzyca Starogard Gdański 15 17 5 2 8 25 - 39
12. SWSiEMP Arka Gdynia 15 15 4 3 8 18 - 23
13. Chojniczanka Chojnice 15 15 5 0 10 33 - 41
14. Debiutant Gdańsk 15 13 3 4 8 13 - 29
15. MUKS Ustka 15 11 3 2 10 23 - 40
16. Polonia Gdańsk 15 6 1 3 11 10 - 47

Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Debiutant Gdańsk 1 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 20 sierpnia 2005 - 11:00
2. MUKS Ustka 2 - 5 Chojniczanka Chojnice 21 sierpnia 2005 - 11:00
3. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Polonia Gdańsk 20 sierpnia 2005 - 11:00
4. Lechia Gdańsk 4 - 0 Pomezania Malbork 21 sierpnia 2005 - 12:00
5. Piast Człuchów 0 - 3 SUKP Słupsk 20 sierpnia 2005 - 12:00
6. KP Sopot 4 - 4 Bałtyk Gdynia 20 sierpnia 2005 - 14:00
7. Gryf 95 Słupsk 5 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 20 sierpnia 2005 - 12:00
8. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Arka Gdynia 20 sierpnia 2005 - 11:00
vo (na boisku 0-1)
Kolejka 2 - 24. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Arka Gdynia 24 sierpnia 2005 - 11:00
vo (na boisku 1-1)
10. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 1 Cartusia Kartuzy 24 sierpnia 2005 - 15:00
11. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Gryf 95 Słupsk 24 sierpnia 2005 - 13:00
12. SUKP Słupsk 1 - 3 KP Sopot 24 sierpnia 2005 - 11:00
13. Pomezania Malbork 5 - 1 Piast Człuchów 24 sierpnia 2005 - 14:00
14. Polonia Gdańsk 0 - 4 Lechia Gdańsk 24 sierpnia 2005 - 16:00
15. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Rodło Kwidzyn 24 sierpnia 2005 - 11:00
16. Debiutant Gdańsk 1 - 0 MUKS Ustka 24 sierpnia 2005 - 15:30
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. MUKS Ustka 3 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia 27 sierpnia 2005 - 11:00
18. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Debiutant Gdańsk 27 sierpnia 2005 - 11:00
19. Lechia Gdańsk 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 28 sierpnia 2005 - 11:00
20. Piast Człuchów 3 - 1 Polonia Gdańsk 27 sierpnia 2005 - 12:00
21. KP Sopot 1 - 4 Pomezania Malbork 27 sierpnia 2005 - 14:00
22. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 SUKP Słupsk 28 sierpnia 2005 - 11:00
23. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Bałtyk Gdynia 28 sierpnia 2005 - 11:00
vo (na boisku 0-3)
24. Arka Gdynia 3 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 27 sierpnia 2005 - 13:00
Kolejka 4 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 3 września 2005 - 11:00
26. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Arka Gdynia 4 września 2005 - 11:00
27. SUKP Słupsk 1 - 3 Cartusia Kartuzy 3 września 2005 - 11:00
28. Pomezania Malbork 8 - 4 Gryf 95 Słupsk 4 września 2005 - 12:00
29. Polonia Gdańsk 2 - 0 KP Sopot 3 września 2005 - 11:00
30. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Piast Człuchów
31. Debiutant Gdańsk 0 - 0 Lechia Gdańsk 3 września 2005 - 11:00
32. MUKS Ustka 0 - 0 Rodło Kwidzyn 3 września 2005 - 11:00
Kolejka 5 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Rodło Kwidzyn 0 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia 11 września 2005 - 15:00
34. Lechia Gdańsk 5 - 1 MUKS Ustka 11 września 2005 - 11:00
35. Piast Człuchów 0 - 3 Debiutant Gdańsk 10 września 2005 - 12:00
36. KP Sopot 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 11 września 2005 - 14:00
37. Gryf 95 Słupsk 4 - 2 Polonia Gdańsk 11 września 2005 - 12:00
38. Cartusia Kartuzy 0 - 4 Pomezania Malbork 10 września 2005 - 11:00
39. Arka Gdynia 3 - 4 SUKP Słupsk 10 września 2005 - 11:00
40. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 3 Bałtyk Gdynia 10 września 2005 - 12:00
Kolejka 6 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. SWSiEMP Arka Gdynia 2 - 1 Bałtyk Gdynia 18 września 2005 - 13:00
42. SUKP Słupsk 5 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 17 września 2005 - 11:00
43. Pomezania Malbork 2 - 0 Arka Gdynia 18 września 2005 - 14:00
44. Polonia Gdańsk 1 - 4 Cartusia Kartuzy 18 września 2005 - 11:00
45. Chojniczanka Chojnice 1 - 5 Gryf 95 Słupsk
46. Debiutant Gdańsk 1 - 3 KP Sopot 17 września 2005 - 11:00
47. MUKS Ustka 1 - 2 Piast Człuchów 17 września 2005 - 11:00
48. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Lechia Gdańsk 17 września 2005 - 11:00
Kolejka 7 - 21. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Lechia Gdańsk 3 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 21 września 2005 - 14:00
50. Piast Człuchów 2 - 2 Rodło Kwidzyn 21 września 2005 - 15:00
51. KP Sopot 2 - 2 MUKS Ustka 21 września 2005 - 14:00
52. Gryf 95 Słupsk 4 - 0 Debiutant Gdańsk 21 września 2005 - 14:00
53. Cartusia Kartuzy 5 - 3 Chojniczanka Chojnice 21 września 2005 - 15:00
54. Arka Gdynia 0 - 0 Polonia Gdańsk 21 września 2005 - 15:00
55. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 1 Pomezania Malbork 21 września 2005 - 14:00
56. Bałtyk Gdynia 4 - 1 SUKP Słupsk 21 września 2005 - 17:00
Kolejka 8 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. SWSiEMP Arka Gdynia 2 - 2 SUKP Słupsk 25 września 2005 - 11:00
58. Pomezania Malbork 0 - 1 Bałtyk Gdynia 25 września 2005 - 14:00
59. Polonia Gdańsk 0 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 24 września 2005 - 11:00
60. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Arka Gdynia
61. Debiutant Gdańsk 2 - 1 Cartusia Kartuzy 24 września 2005 - 11:00
62. MUKS Ustka 1 - 2 Gryf 95 Słupsk 25 września 2005 - 11:00
63. Rodło Kwidzyn 2 - 2 KP Sopot 25 września 2005 - 11:00
64. Lechia Gdańsk 9 - 1 Piast Człuchów 25 września 2005 - 11:00
Kolejka 9 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Piast Człuchów 2 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 1 października 2005 - 12:00
66. KP Sopot 0 - 0 Lechia Gdańsk 2 października 2005 - 14:00
67. Gryf 95 Słupsk 6 - 0 Rodło Kwidzyn 1 października 2005 - 12:00
68. Cartusia Kartuzy 2 - 7 MUKS Ustka 1 października 2005 - 11:00
69. Arka Gdynia 3 - 1 Debiutant Gdańsk 1 października 2005 - 11:00
70. Wierzyca Starogard Gdański 5 - 1 Chojniczanka Chojnice 2 października 2005 - 12:00
71. Bałtyk Gdynia 7 - 0 Polonia Gdańsk 2 października 2005 - 11:00
72. SUKP Słupsk 3 - 3 Pomezania Malbork 1 października 2005 - 11:00
Kolejka 10 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 2 Pomezania Malbork 8 października 2005 - 11:00
74. Polonia Gdańsk 1 - 3 SUKP Słupsk 8 października 2005 - 11:00
75. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Bałtyk Gdynia
76. Debiutant Gdańsk 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 8 października 2005 - 11:00
77. MUKS Ustka 0 - 1 Arka Gdynia 8 października 2005 - 11:00
78. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Cartusia Kartuzy 9 października 2005 - 11:00
vo
79. Lechia Gdańsk 1 - 2 Gryf 95 Słupsk 9 października 2005 - 11:00
80. Piast Człuchów 1 - 0 KP Sopot 8 października 2005 - 12:00
Kolejka 11 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. KP Sopot 4 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 16 października 2005 - 13:00
82. Gryf 95 Słupsk 7 - 1 Piast Człuchów 15 października 2005 - 12:00
83. Cartusia Kartuzy 0 - 4 Lechia Gdańsk 15 października 2005 - 11:00
84. Arka Gdynia 4 - 1 Rodło Kwidzyn 16 października 2005 - 13:00
85. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 1 MUKS Ustka 15 października 2005 - 13:00
86. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Debiutant Gdańsk 16 października 2005 - 11:00
87. SUKP Słupsk 4 - 2 Chojniczanka Chojnice 15 października 2005 - 11:00
88. Pomezania Malbork 6 - 0 Polonia Gdańsk 16 października 2005 - 12:00
Kolejka 12 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. SWSiEMP Arka Gdynia 2 - 0 Polonia Gdańsk 22 października 2005 - 11:00
90. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Pomezania Malbork 23 października 2005 - 13:00
91. Debiutant Gdańsk 1 - 3 SUKP Słupsk 22 października 2005 - 11:00
92. MUKS Ustka 1 - 4 Bałtyk Gdynia 22 października 2005 - 11:00
93. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 9 listopada 2005 - 11:00
94. Lechia Gdańsk 2 - 0 Arka Gdynia 23 października 2005 - 11:00
95. Piast Człuchów 2 - 0 Cartusia Kartuzy 22 października 2005 - 12:00
96. KP Sopot 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 22 października 2005 - 13:00
Kolejka 13 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 29 października 2005 - 12:00
98. Cartusia Kartuzy 1 - 1 KP Sopot 29 października 2005 - 11:00
99. Arka Gdynia 5 - 1 Piast Człuchów 30 października 2005 - 13:00
100. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 7 Lechia Gdańsk 29 października 2005 - 12:00
101. Bałtyk Gdynia 2 - 3 Rodło Kwidzyn 30 października 2005 - 11:00
102. SUKP Słupsk 3 - 0 MUKS Ustka 29 października 2005 - 11:00
103. Pomezania Malbork 3 - 0 Debiutant Gdańsk 30 października 2005 - 12:00
104. Polonia Gdańsk 1 - 7 Chojniczanka Chojnice 30 października 2005 - 11:00
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 1 Chojniczanka Chojnice
106. Debiutant Gdańsk 0 - 0 Polonia Gdańsk
107. MUKS Ustka 1 - 9 Pomezania Malbork
108. Rodło Kwidzyn 1 - 3 SUKP Słupsk
109. Lechia Gdańsk 4 - 1 Bałtyk Gdynia
110. Piast Człuchów 4 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
111. KP Sopot 0 - 1 Arka Gdynia
112. Gryf 95 Słupsk 0 - 4 Cartusia Kartuzy
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Cartusia Kartuzy 1 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
114. Arka Gdynia 1 - 1 Gryf 95 Słupsk
115. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 4 KP Sopot
116. Bałtyk Gdynia 2 - 3 Piast Człuchów
117. SUKP Słupsk 2 - 2 Lechia Gdańsk
118. Pomezania Malbork 7 - 2 Rodło Kwidzyn
119. Polonia Gdańsk 1 - 3 MUKS Ustka
120. Chojniczanka Chojnice 6 - 2 Debiutant Gdańsk
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04