III liga - grupa II - sezon 2003/2004

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kujawiak Włocławek 26 63 20 3 3 60 - 21
2. Unia Janikowo 26 57 18 3 5 44 - 23
3. Amica II Wronki 26 49 15 4 7 39 - 22
4. Kotwica Kołobrzeg 26 47 14 5 7 46 - 37
5. Flota Świnoujście 26 41 12 5 9 37 - 34
6. Kaszubia Kościerzyna 26 37 10 7 9 40 - 33
7. Unia Tczew 26 35 11 2 13 34 - 45
8. Warta Poznań 26 34 10 4 12 42 - 43
9. Mieszko Gniezno 26 30 8 6 12 30 - 33
10. Gwardia Koszalin 26 29 8 5 13 24 - 35
11. Chemik Bydgoszcz 26 28 8 4 14 21 - 38
12. Tur Turek 26 27 7 6 13 29 - 31
13. Obra Kościan 26 25 7 4 15 27 - 43
14. Gryf Wejherowo 26 14 4 2 20 29 - 64
15. Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0 0 - 0
16. Zorza Dobrzany 0 0 0 0 0 0 - 0
* Polonia Bydgoszcz i Zorza Dobrzany wycofały się po rundzie jesiennej. Wyniki ich meczów zostały anulowane.


 Baner


Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gwardia Koszalin 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg 20 sierpnia 2003
przełożony
Polonia Bydgoszcz - Unia Tczew
anulowany (było 2-2)
Zorza Dobrzany - Unia Janikowo
anulowany (było 1-0)
Kujawiak Włocławek 4 - 2 Obra Kościan
Mieszko Gniezno 3 - 1 Gryf Wejherowo
Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Tur Turek
Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Amica II Wronki
Flota Świnoujście 0 - 2 Warta Poznań
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Warta Poznań
Amica II Wronki 4 - 0 Flota Świnoujście
Tur Turek 2 - 3 Kaszubia Kościerzyna
Gryf Wejherowo 4 - 0 Chemik Bydgoszcz
Obra Kościan 2 - 1 Mieszko Gniezno
Unia Janikowo 1 - 0 Kujawiak Włocławek
Unia Tczew - Zorza Dobrzany
anulowany (było 2-1)
Gwardia Koszalin - Polonia Bydgoszcz
anulowany (było 2-1)
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg
anulowany (było 2-3)
Zorza Dobrzany - Gwardia Koszalin
anulowany (było 5-0)
Kujawiak Włocławek 2 - 1 Unia Tczew
Mieszko Gniezno 1 - 3 Unia Janikowo
Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Obra Kościan
Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Gryf Wejherowo
Flota Świnoujście 2 - 0 Tur Turek
Warta Poznań 1 - 1 Amica II Wronki
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 4 - 0 Amica II Wronki
Tur Turek 1 - 2 Warta Poznań
Gryf Wejherowo 0 - 2 Flota Świnoujście
Obra Kościan 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Unia Janikowo 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
Unia Tczew 0 - 3 Mieszko Gniezno
Gwardia Koszalin 0 - 2 Kujawiak Włocławek
Polonia Bydgoszcz - Zorza Dobrzany
anulowany (było 4-1)
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zorza Dobrzany - Kotwica Kołobrzeg
anulowany (było 2-1)
Kujawiak Włocławek - Polonia Bydgoszcz
anulowany (było 2-0)
Mieszko Gniezno 1 - 1 Gwardia Koszalin
Chemik Bydgoszcz 4 - 0 Unia Tczew
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Unia Janikowo
Flota Świnoujście 2 - 0 Obra Kościan
Warta Poznań 5 - 2 Gryf Wejherowo
Amica II Wronki 2 - 0 Tur Turek
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Tur Turek
Gryf Wejherowo 5 - 2 Amica II Wronki
Obra Kościan 0 - 3 Warta Poznań
Unia Janikowo 0 - 0 Flota Świnoujście
Unia Tczew 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Gwardia Koszalin 4 - 0 Chemik Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz - Mieszko Gniezno
anulowany (było 0-2)
Zorza Dobrzany - Kujawiak Włocławek
anulowany (było 1-1)
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kujawiak Włocławek 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Mieszko Gniezno - Zorza Dobrzany
anulowany (było 0-1)
Chemik Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz
anulowany (było 2-1)
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Gwardia Koszalin
Flota Świnoujście 4 - 1 Unia Tczew
Warta Poznań 2 - 1 Unia Janikowo
Amica II Wronki 2 - 0 Obra Kościan
Tur Turek 2 - 0 Gryf Wejherowo
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Gryf Wejherowo
Obra Kościan 1 - 0 Tur Turek
Unia Janikowo 0 - 1 Amica II Wronki
Unia Tczew 3 - 1 Warta Poznań
Gwardia Koszalin 1 - 0 Flota Świnoujście
Polonia Bydgoszcz - Kaszubia Kościerzyna
anulowany (było 2-0)
Zorza Dobrzany - Chemik Bydgoszcz
anulowany (było 1-0)
Kujawiak Włocławek 3 - 0 Mieszko Gniezno
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
Mieszko Gniezno 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Chemik Bydgoszcz 0 - 4 Kujawiak Włocławek
Kaszubia Kościerzyna - Zorza Dobrzany
anulowany (było 0-1)
Flota Świnoujście - Polonia Bydgoszcz
anulowany (było 3-0)
Warta Poznań 2 - 2 Gwardia Koszalin
Amica II Wronki 1 - 2 Unia Tczew
Tur Turek 1 - 1 Unia Janikowo
Gryf Wejherowo 2 - 1 Obra Kościan
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 Obra Kościan
Unia Janikowo 1 - 0 Gryf Wejherowo
Unia Tczew 2 - 1 Tur Turek
Gwardia Koszalin 0 - 1 Amica II Wronki
Polonia Bydgoszcz - Warta Poznań
anulowany (było 1-1)
Zorza Dobrzany - Flota Świnoujście
anulowany (było 0-1)
Kujawiak Włocławek 4 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Mieszko Gniezno 2 - 0 Chemik Bydgoszcz
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chemik Bydgoszcz 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Mieszko Gniezno
Flota Świnoujście 1 - 4 Kujawiak Włocławek
Warta Poznań - Zorza Dobrzany
anulowany (było 1-0)
Amica II Wronki - Polonia Bydgoszcz
anulowany (było 2-0)
Tur Turek 0 - 1 Gwardia Koszalin
Gryf Wejherowo 3 - 1 Unia Tczew
Obra Kościan 1 - 2 Unia Janikowo
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 Unia Janikowo
Unia Tczew 1 - 0 Obra Kościan
Gwardia Koszalin 2 - 1 Gryf Wejherowo
Polonia Bydgoszcz - Tur Turek
anulowany (było 0-3)
Zorza Dobrzany - Amica II Wronki
anulowany (było 1-0)
Kujawiak Włocławek 5 - 2 Warta Poznań
Mieszko Gniezno 0 - 0 Flota Świnoujście
Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Flota Świnoujście 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
Warta Poznań 2 - 1 Mieszko Gniezno
Amica II Wronki 0 - 0 Kujawiak Włocławek
Tur Turek - Zorza Dobrzany
anulowany (było 3-1)
Gryf Wejherowo - Polonia Bydgoszcz
anulowany (było 4-1)
Obra Kościan 0 - 0 Gwardia Koszalin
Unia Janikowo 2 - 0 Unia Tczew
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Unia Tczew
Gwardia Koszalin 1 - 2 Unia Janikowo
Polonia Bydgoszcz - Obra Kościan
anulowany (było 2-0)
Zorza Dobrzany - Gryf Wejherowo
anulowany (było 1-3)
Kujawiak Włocławek 2 - 0 Tur Turek
Mieszko Gniezno 0 - 1 Amica II Wronki
Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Warta Poznań
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Flota Świnoujście
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Flota Świnoujście 5 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Warta Poznań 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Amica II Wronki 4 - 1 Chemik Bydgoszcz
Tur Turek 0 - 1 Mieszko Gniezno
Gryf Wejherowo 1 - 4 Kujawiak Włocławek
Obra Kościan - Zorza Dobrzany
anulowany (było 3-2)
Unia Janikowo - Polonia Bydgoszcz
anulowany (było 3-1)
Unia Tczew 2 - 3 Gwardia Koszalin
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Gwardia Koszalin
Obra Kościan 0 - 1 Kujawiak Włocławek
Gryf Wejherowo 0 - 4 Mieszko Gniezno
Tur Turek 4 - 1 Chemik Bydgoszcz
Amica II Wronki 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Warta Poznań 0 - 0 Flota Świnoujście
Pauza: Unia Janikowo, Unia Tczew,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Warta Poznań 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg
Flota Świnoujście 0 - 1 Amica II Wronki
Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Tur Turek
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Gryf Wejherowo
Mieszko Gniezno 1 - 0 Obra Kościan
Kujawiak Włocławek 1 - 0 Unia Janikowo
Pauza: Gwardia Koszalin, Unia Tczew,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Tczew 3 - 1 Kujawiak Włocławek
Unia Janikowo 2 - 1 Mieszko Gniezno
Obra Kościan 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
Gryf Wejherowo 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna
Tur Turek 3 - 0 Flota Świnoujście
Amica II Wronki 2 - 0 Warta Poznań
Pauza: Gwardia Koszalin, Kotwica Kołobrzeg,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 4 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Warta Poznań 2 - 0 Tur Turek
Flota Świnoujście 4 - 1 Gryf Wejherowo
Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Obra Kościan
Chemik Bydgoszcz 1 - 2 Unia Janikowo
Mieszko Gniezno 1 - 1 Unia Tczew
Kujawiak Włocławek 1 - 0 Gwardia Koszalin
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gwardia Koszalin 0 - 0 Mieszko Gniezno
Unia Tczew 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
Unia Janikowo 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Obra Kościan 1 - 2 Flota Świnoujście
Gryf Wejherowo 2 - 2 Warta Poznań
Tur Turek 0 - 0 Amica II Wronki
Pauza: Kujawiak Włocławek, Kotwica Kołobrzeg,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tur Turek 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Amica II Wronki 3 - 0 Gryf Wejherowo
Warta Poznań 4 - 1 Obra Kościan
Flota Świnoujście 4 - 1 Unia Janikowo
Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Unia Tczew
Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Gwardia Koszalin
Pauza: Kujawiak Włocławek, Mieszko Gniezno,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 Kujawiak Włocławek
Gwardia Koszalin 0 - 4 Kaszubia Kościerzyna
Unia Tczew 1 - 2 Flota Świnoujście
Unia Janikowo 2 - 0 Warta Poznań
Obra Kościan 1 - 2 Amica II Wronki
Gryf Wejherowo 1 - 1 Tur Turek
Pauza: Chemik Bydgoszcz, Mieszko Gniezno,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg
Tur Turek 1 - 2 Obra Kościan
Amica II Wronki 0 - 1 Unia Janikowo
Warta Poznań 2 - 1 Unia Tczew
Flota Świnoujście 1 - 0 Gwardia Koszalin
przełożony
Mieszko Gniezno 0 - 0 Kujawiak Włocławek
Pauza: Chemik Bydgoszcz, Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Mieszko Gniezno
Kujawiak Włocławek 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
Gwardia Koszalin 2 - 0 Warta Poznań
Unia Tczew 2 - 1 Amica II Wronki
Unia Janikowo 1 - 0 Tur Turek
Obra Kościan 4 - 0 Gryf Wejherowo
Pauza: Flota Świnoujście, Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo 0 - 2 Unia Janikowo
Tur Turek 4 - 1 Unia Tczew
Amica II Wronki 3 - 0 Gwardia Koszalin
Kaszubia Kościerzyna 4 - 2 Kujawiak Włocławek
Chemik Bydgoszcz 2 - 2 Mieszko Gniezno
Pauza: Flota Świnoujście, Warta Poznań,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
Mieszko Gniezno 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna
Kujawiak Włocławek 4 - 1 Flota Świnoujście
Gwardia Koszalin 0 - 3 Tur Turek
Unia Tczew 1 - 0 Gryf Wejherowo
Unia Janikowo 6 - 1 Obra Kościan
Pauza: Amica II Wronki, Warta Poznań,
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Obra Kościan 1 - 0 Unia Tczew
Gryf Wejherowo 1 - 4 Gwardia Koszalin
Warta Poznań 1 - 2 Kujawiak Włocławek
Flota Świnoujście 2 - 1 Mieszko Gniezno
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Chemik Bydgoszcz
Pauza: Amica II Wronki, Tur Turek,
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Flota Świnoujście
Mieszko Gniezno 3 - 1 Warta Poznań
Kujawiak Włocławek 2 - 0 Amica II Wronki
Gwardia Koszalin 0 - 1 Obra Kościan
Unia Tczew 2 - 4 Unia Janikowo
Pauza: Gryf Wejherowo, Tur Turek,
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Tczew 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo 3 - 1 Gwardia Koszalin
Tur Turek 2 - 2 Kujawiak Włocławek
Amica II Wronki 3 - 1 Mieszko Gniezno
Warta Poznań 1 - 2 Chemik Bydgoszcz
Flota Świnoujście 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Gryf Wejherowo, Obra Kościan,
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Flota Świnoujście
Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Warta Poznań
Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Amica II Wronki
Mieszko Gniezno 0 - 2 Tur Turek
Kujawiak Włocławek 3 - 0 Gryf Wejherowo
v.o. - goście nie przyjechali
Gwardia Koszalin 0 - 3 Unia Tczew
Pauza: Unia Janikowo, Obra Kościan, .