POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




III liga - grupa II - sezon 2003/2004



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kujawiak Włocławek 26 63 20 3 3 60 - 21
2. Unia Janikowo 26 57 18 3 5 44 - 23
3. Amica II Wronki 26 49 15 4 7 39 - 22
4. Kotwica Kołobrzeg 26 47 14 5 7 46 - 37
5. Flota Świnoujście 26 41 12 5 9 37 - 34
6. Kaszubia Kościerzyna 26 37 10 7 9 40 - 33
7. Unia Tczew 26 35 11 2 13 34 - 45
8. Warta Poznań 26 34 10 4 12 42 - 43
9. Mieszko Gniezno 26 30 8 6 12 30 - 33
10. Gwardia Koszalin 26 29 8 5 13 24 - 35
11. Chemik Bydgoszcz 26 28 8 4 14 21 - 38
12. Tur Turek 26 27 7 6 13 29 - 31
13. Obra Kościan 26 25 7 4 15 27 - 43
14. Gryf Wejherowo 26 14 4 2 20 29 - 64
15. Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0 0 - 0
16. Zorza Dobrzany 0 0 0 0 0 0 - 0
* Polonia Bydgoszcz i Zorza Dobrzany wycofały się po rundzie jesiennej. Wyniki ich meczów zostały anulowane.

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gwardia Koszalin 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg 20 sierpnia 2003
przełożony
2. Polonia Bydgoszcz - Unia Tczew
anulowany (było 2-2)
3. Zorza Dobrzany - Unia Janikowo
anulowany (było 1-0)
4. Kujawiak Włocławek 4 - 2 Obra Kościan
5. Mieszko Gniezno 3 - 1 Gryf Wejherowo
6. Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Tur Turek
7. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Amica II Wronki
8. Flota Świnoujście 0 - 2 Warta Poznań
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Warta Poznań
10. Amica II Wronki 4 - 0 Flota Świnoujście
11. Tur Turek 2 - 3 Kaszubia Kościerzyna
12. Gryf Wejherowo 4 - 0 Chemik Bydgoszcz
13. Obra Kościan 2 - 1 Mieszko Gniezno
14. Unia Janikowo 1 - 0 Kujawiak Włocławek
15. Unia Tczew - Zorza Dobrzany
anulowany (było 2-1)
16. Gwardia Koszalin - Polonia Bydgoszcz
anulowany (było 2-1)
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Polonia Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg
anulowany (było 2-3)
18. Zorza Dobrzany - Gwardia Koszalin
anulowany (było 5-0)
19. Kujawiak Włocławek 2 - 1 Unia Tczew
20. Mieszko Gniezno 1 - 3 Unia Janikowo
21. Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Obra Kościan
22. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Gryf Wejherowo
23. Flota Świnoujście 2 - 0 Tur Turek
24. Warta Poznań 1 - 1 Amica II Wronki
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Kotwica Kołobrzeg 4 - 0 Amica II Wronki
26. Tur Turek 1 - 2 Warta Poznań
27. Gryf Wejherowo 0 - 2 Flota Świnoujście
28. Obra Kościan 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna
29. Unia Janikowo 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
30. Unia Tczew 0 - 3 Mieszko Gniezno
31. Gwardia Koszalin 0 - 2 Kujawiak Włocławek
32. Polonia Bydgoszcz - Zorza Dobrzany
anulowany (było 4-1)
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Zorza Dobrzany - Kotwica Kołobrzeg
anulowany (było 2-1)
34. Kujawiak Włocławek - Polonia Bydgoszcz
anulowany (było 2-0)
35. Mieszko Gniezno 1 - 1 Gwardia Koszalin
36. Chemik Bydgoszcz 4 - 0 Unia Tczew
37. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Unia Janikowo
38. Flota Świnoujście 2 - 0 Obra Kościan
39. Warta Poznań 5 - 2 Gryf Wejherowo
40. Amica II Wronki 2 - 0 Tur Turek
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Tur Turek
42. Gryf Wejherowo 5 - 2 Amica II Wronki
43. Obra Kościan 0 - 3 Warta Poznań
44. Unia Janikowo 0 - 0 Flota Świnoujście
45. Unia Tczew 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
46. Gwardia Koszalin 4 - 0 Chemik Bydgoszcz
47. Polonia Bydgoszcz - Mieszko Gniezno
anulowany (było 0-2)
48. Zorza Dobrzany - Kujawiak Włocławek
anulowany (było 1-1)
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Kujawiak Włocławek 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg
50. Mieszko Gniezno - Zorza Dobrzany
anulowany (było 0-1)
51. Chemik Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz
anulowany (było 2-1)
52. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Gwardia Koszalin
53. Flota Świnoujście 4 - 1 Unia Tczew
54. Warta Poznań 2 - 1 Unia Janikowo
55. Amica II Wronki 2 - 0 Obra Kościan
56. Tur Turek 2 - 0 Gryf Wejherowo
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Gryf Wejherowo
58. Obra Kościan 1 - 0 Tur Turek
59. Unia Janikowo 0 - 1 Amica II Wronki
60. Unia Tczew 3 - 1 Warta Poznań
61. Gwardia Koszalin 1 - 0 Flota Świnoujście
62. Polonia Bydgoszcz - Kaszubia Kościerzyna
anulowany (było 2-0)
63. Zorza Dobrzany - Chemik Bydgoszcz
anulowany (było 1-0)
64. Kujawiak Włocławek 3 - 0 Mieszko Gniezno
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Mieszko Gniezno 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg
66. Chemik Bydgoszcz 0 - 4 Kujawiak Włocławek
67. Kaszubia Kościerzyna - Zorza Dobrzany
anulowany (było 0-1)
68. Flota Świnoujście - Polonia Bydgoszcz
anulowany (było 3-0)
69. Warta Poznań 2 - 2 Gwardia Koszalin
70. Amica II Wronki 1 - 2 Unia Tczew
71. Tur Turek 1 - 1 Unia Janikowo
72. Gryf Wejherowo 2 - 1 Obra Kościan
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 Obra Kościan
74. Unia Janikowo 1 - 0 Gryf Wejherowo
75. Unia Tczew 2 - 1 Tur Turek
76. Gwardia Koszalin 0 - 1 Amica II Wronki
77. Polonia Bydgoszcz - Warta Poznań
anulowany (było 1-1)
78. Zorza Dobrzany - Flota Świnoujście
anulowany (było 0-1)
79. Kujawiak Włocławek 4 - 0 Kaszubia Kościerzyna
80. Mieszko Gniezno 2 - 0 Chemik Bydgoszcz
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Chemik Bydgoszcz 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg
82. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Mieszko Gniezno
83. Flota Świnoujście 1 - 4 Kujawiak Włocławek
84. Warta Poznań - Zorza Dobrzany
anulowany (było 1-0)
85. Amica II Wronki - Polonia Bydgoszcz
anulowany (było 2-0)
86. Tur Turek 0 - 1 Gwardia Koszalin
87. Gryf Wejherowo 3 - 1 Unia Tczew
88. Obra Kościan 1 - 2 Unia Janikowo
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 Unia Janikowo
90. Unia Tczew 1 - 0 Obra Kościan
91. Gwardia Koszalin 2 - 1 Gryf Wejherowo
92. Polonia Bydgoszcz - Tur Turek
anulowany (było 0-3)
93. Zorza Dobrzany - Amica II Wronki
anulowany (było 1-0)
94. Kujawiak Włocławek 5 - 2 Warta Poznań
95. Mieszko Gniezno 0 - 0 Flota Świnoujście
96. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
98. Flota Świnoujście 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
99. Warta Poznań 2 - 1 Mieszko Gniezno
100. Amica II Wronki 0 - 0 Kujawiak Włocławek
101. Tur Turek - Zorza Dobrzany
anulowany (było 3-1)
102. Gryf Wejherowo - Polonia Bydgoszcz
anulowany (było 4-1)
103. Obra Kościan 0 - 0 Gwardia Koszalin
104. Unia Janikowo 2 - 0 Unia Tczew
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Unia Tczew
106. Gwardia Koszalin 1 - 2 Unia Janikowo
107. Polonia Bydgoszcz - Obra Kościan
anulowany (było 2-0)
108. Zorza Dobrzany - Gryf Wejherowo
anulowany (było 1-3)
109. Kujawiak Włocławek 2 - 0 Tur Turek
110. Mieszko Gniezno 0 - 1 Amica II Wronki
111. Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Warta Poznań
112. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Flota Świnoujście
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Flota Świnoujście 5 - 1 Kotwica Kołobrzeg
114. Warta Poznań 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna
115. Amica II Wronki 4 - 1 Chemik Bydgoszcz
116. Tur Turek 0 - 1 Mieszko Gniezno
117. Gryf Wejherowo 1 - 4 Kujawiak Włocławek
118. Obra Kościan - Zorza Dobrzany
anulowany (było 3-2)
119. Unia Janikowo - Polonia Bydgoszcz
anulowany (było 3-1)
120. Unia Tczew 2 - 3 Gwardia Koszalin
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Gwardia Koszalin
122. Obra Kościan 0 - 1 Kujawiak Włocławek
123. Gryf Wejherowo 0 - 4 Mieszko Gniezno
124. Tur Turek 4 - 1 Chemik Bydgoszcz
125. Amica II Wronki 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
126. Warta Poznań 0 - 0 Flota Świnoujście
Pauza: Unia Janikowo, Unia Tczew,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Warta Poznań 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg
130. Flota Świnoujście 0 - 1 Amica II Wronki
131. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Tur Turek
132. Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Gryf Wejherowo
133. Mieszko Gniezno 1 - 0 Obra Kościan
134. Kujawiak Włocławek 1 - 0 Unia Janikowo
Pauza: Gwardia Koszalin, Unia Tczew,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Unia Tczew 3 - 1 Kujawiak Włocławek
138. Unia Janikowo 2 - 1 Mieszko Gniezno
139. Obra Kościan 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
140. Gryf Wejherowo 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna
141. Tur Turek 3 - 0 Flota Świnoujście
142. Amica II Wronki 2 - 0 Warta Poznań
Pauza: Gwardia Koszalin, Kotwica Kołobrzeg,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Amica II Wronki 4 - 1 Kotwica Kołobrzeg
146. Warta Poznań 2 - 0 Tur Turek
147. Flota Świnoujście 4 - 1 Gryf Wejherowo
148. Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Obra Kościan
149. Chemik Bydgoszcz 1 - 2 Unia Janikowo
150. Mieszko Gniezno 1 - 1 Unia Tczew
151. Kujawiak Włocławek 1 - 0 Gwardia Koszalin
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Gwardia Koszalin 0 - 0 Mieszko Gniezno
154. Unia Tczew 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
155. Unia Janikowo 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
156. Obra Kościan 1 - 2 Flota Świnoujście
157. Gryf Wejherowo 2 - 2 Warta Poznań
158. Tur Turek 0 - 0 Amica II Wronki
Pauza: Kujawiak Włocławek, Kotwica Kołobrzeg,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Tur Turek 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg
162. Amica II Wronki 3 - 0 Gryf Wejherowo
163. Warta Poznań 4 - 1 Obra Kościan
164. Flota Świnoujście 4 - 1 Unia Janikowo
165. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Unia Tczew
166. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Gwardia Koszalin
Pauza: Kujawiak Włocławek, Mieszko Gniezno,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 Kujawiak Włocławek
170. Gwardia Koszalin 0 - 4 Kaszubia Kościerzyna
171. Unia Tczew 1 - 2 Flota Świnoujście
172. Unia Janikowo 2 - 0 Warta Poznań
173. Obra Kościan 1 - 2 Amica II Wronki
174. Gryf Wejherowo 1 - 1 Tur Turek
Pauza: Chemik Bydgoszcz, Mieszko Gniezno,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Gryf Wejherowo 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg
178. Tur Turek 1 - 2 Obra Kościan
179. Amica II Wronki 0 - 1 Unia Janikowo
180. Warta Poznań 2 - 1 Unia Tczew
181. Flota Świnoujście 1 - 0 Gwardia Koszalin
przełożony
182. Mieszko Gniezno 0 - 0 Kujawiak Włocławek
Pauza: Chemik Bydgoszcz, Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Mieszko Gniezno
186. Kujawiak Włocławek 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
187. Gwardia Koszalin 2 - 0 Warta Poznań
188. Unia Tczew 2 - 1 Amica II Wronki
189. Unia Janikowo 1 - 0 Tur Turek
190. Obra Kościan 4 - 0 Gryf Wejherowo
Pauza: Flota Świnoujście, Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Obra Kościan 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg
194. Gryf Wejherowo 0 - 2 Unia Janikowo
195. Tur Turek 4 - 1 Unia Tczew
196. Amica II Wronki 3 - 0 Gwardia Koszalin
197. Kaszubia Kościerzyna 4 - 2 Kujawiak Włocławek
198. Chemik Bydgoszcz 2 - 2 Mieszko Gniezno
Pauza: Flota Świnoujście, Warta Poznań,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
202. Mieszko Gniezno 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna
203. Kujawiak Włocławek 4 - 1 Flota Świnoujście
204. Gwardia Koszalin 0 - 3 Tur Turek
205. Unia Tczew 1 - 0 Gryf Wejherowo
206. Unia Janikowo 6 - 1 Obra Kościan
Pauza: Amica II Wronki, Warta Poznań,
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Unia Janikowo 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg
210. Obra Kościan 1 - 0 Unia Tczew
211. Gryf Wejherowo 1 - 4 Gwardia Koszalin
212. Warta Poznań 1 - 2 Kujawiak Włocławek
213. Flota Świnoujście 2 - 1 Mieszko Gniezno
214. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Chemik Bydgoszcz
Pauza: Amica II Wronki, Tur Turek,
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
218. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Flota Świnoujście
219. Mieszko Gniezno 3 - 1 Warta Poznań
220. Kujawiak Włocławek 2 - 0 Amica II Wronki
221. Gwardia Koszalin 0 - 1 Obra Kościan
222. Unia Tczew 2 - 4 Unia Janikowo
Pauza: Gryf Wejherowo, Tur Turek,
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Unia Tczew 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg
226. Unia Janikowo 3 - 1 Gwardia Koszalin
227. Tur Turek 2 - 2 Kujawiak Włocławek
228. Amica II Wronki 3 - 1 Mieszko Gniezno
229. Warta Poznań 1 - 2 Chemik Bydgoszcz
230. Flota Świnoujście 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Gryf Wejherowo, Obra Kościan,
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Flota Świnoujście
234. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Warta Poznań
235. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Amica II Wronki
236. Mieszko Gniezno 0 - 2 Tur Turek
237. Kujawiak Włocławek 3 - 0 Gryf Wejherowo
v.o. - goście nie przyjechali
238. Gwardia Koszalin 0 - 3 Unia Tczew
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.05