POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Błękitni Sobowidz 22 59 19 2 1 73 - 22
2. Tęcza Siwiałka 22 58 18 4 0 74 - 12
3. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 22 49 16 1 5 110 - 29
4. Wisła II Tczew 22 39 12 3 7 88 - 51
5. Świt Dąbrówka Tczewska 22 37 12 1 9 47 - 49
6. Styna Godziszewo 22 30 9 3 10 52 - 46
7. Zieloni Marzęcino 22 26 7 5 10 57 - 55
8. Lisovia Lisewo 22 25 8 1 13 60 - 78
9. GLKS Różyny 22 18 5 3 14 37 - 67
10. Delta Małżewko 22 16 4 4 14 23 - 59
11. Nadmorzanin Stegna 22 13 3 4 15 37 - 86
12. Jaguar Malenin 22 9 2 3 17 26 - 127
Ostatni komentarz dodał mcfly 07.07.2006, 18:41:03

Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Wisła II Tczew
2. Nadmorzanin Stegna 0 - 3 Tęcza Siwiałka
anulowany vo
3. Lisovia Lisewo 3 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska
anulowany vo
4. Zieloni Marzęcino 2 - 2 Styna Godziszewo
5. Błękitni Sobowidz 5 - 1 Jaguar Malenin
anulowany vo
6. Delta Małżewko 0 - 1 GLKS Różyny 28 sierpnia 2005
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Wisła II Tczew 5 - 1 GLKS Różyny 4 września 2005 - 15:30
8. Jaguar Malenin 1 - 2 Delta Małżewko
9. Styna Godziszewo 0 - 1 Błękitni Sobowidz
10. Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 6 Zieloni Marzęcino
11. Tęcza Siwiałka 5 - 1 Lisovia Lisewo
12. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 11 - 1 Nadmorzanin Stegna
Kolejka 3 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Nadmorzanin Stegna 2 - 4 Wisła II Tczew
14. Lisovia Lisewo 1 - 4 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
15. Zieloni Marzęcino 0 - 1 Tęcza Siwiałka
16. Błękitni Sobowidz 2 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska
17. Delta Małżewko 0 - 0 Styna Godziszewo
18. GLKS Różyny 4 - 1 Jaguar Malenin 11 września 2005 - 15:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Wisła II Tczew 8 - 1 Jaguar Malenin 17 września 2005 - 15:30
20. Styna Godziszewo 6 - 0 GLKS Różyny 18 września 2005 - 14:00
21. Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 2 Delta Małżewko
22. Tęcza Siwiałka 1 - 0 Błękitni Sobowidz
23. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Zieloni Marzęcino
24. Nadmorzanin Stegna 5 - 3 Lisovia Lisewo
Kolejka 5 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Lisovia Lisewo 4 - 4 Wisła II Tczew
26. Zieloni Marzęcino 2 - 2 Nadmorzanin Stegna
27. Błękitni Sobowidz 6 - 1 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
28. Delta Małżewko 0 - 3 Tęcza Siwiałka
29. GLKS Różyny 1 - 6 Świt Dąbrówka Tczewska 25 września 2005 - 15:00
30. Jaguar Malenin 1 - 7 Styna Godziszewo
Kolejka 6 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Wisła II Tczew 4 - 6 Styna Godziszewo
32. Świt Dąbrówka Tczewska 5 - 1 Jaguar Malenin
33. Tęcza Siwiałka 3 - 0 GLKS Różyny
34. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Delta Małżewko
35. Nadmorzanin Stegna 1 - 4 Błękitni Sobowidz
36. Lisovia Lisewo 7 - 1 Zieloni Marzęcino
przerwany
Kolejka 7 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Zieloni Marzęcino 4 - 5 Wisła II Tczew
38. Błękitni Sobowidz 3 - 1 Lisovia Lisewo
39. Delta Małżewko 3 - 1 Nadmorzanin Stegna
40. GLKS Różyny 0 - 4 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
41. Jaguar Malenin 1 - 11 Tęcza Siwiałka
42. Styna Godziszewo 0 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska
Kolejka 8 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Wisła II Tczew 9 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska
44. Tęcza Siwiałka 2 - 1 Styna Godziszewo
45. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 15 - 0 Jaguar Malenin
46. Nadmorzanin Stegna 1 - 1 GLKS Różyny
47. Lisovia Lisewo 3 - 0 Delta Małżewko
48. Zieloni Marzęcino 0 - 1 Błękitni Sobowidz
Kolejka 9 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Błękitni Sobowidz 2 - 2 Wisła II Tczew
50. Delta Małżewko 3 - 3 Zieloni Marzęcino
51. GLKS Różyny 1 - 3 Lisovia Lisewo
52. Jaguar Malenin 3 - 3 Nadmorzanin Stegna
53. Styna Godziszewo 3 - 5 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
54. Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 3 Tęcza Siwiałka
Kolejka 10 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Wisła II Tczew 1 - 1 Tęcza Siwiałka
56. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 9 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska
57. Nadmorzanin Stegna 3 - 1 Styna Godziszewo
58. Lisovia Lisewo 6 - 2 Jaguar Malenin
59. Zieloni Marzęcino 3 - 1 GLKS Różyny
60. Błękitni Sobowidz 3 - 1 Delta Małżewko
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Delta Małżewko 0 - 2 Wisła II Tczew
62. GLKS Różyny 4 - 5 Błękitni Sobowidz
63. Jaguar Malenin 1 - 11 Zieloni Marzęcino
64. Styna Godziszewo 6 - 3 Lisovia Lisewo
65. Świt Dąbrówka Tczewska 4 - 1 Nadmorzanin Stegna
66. Tęcza Siwiałka 2 - 1 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (20) 
67. Wisła II Tczew 0 - 3 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
vo
68. Tęcza Siwiałka 8 - 0 Nadmorzanin Stegna
69. Świt Dąbrówka Tczewska 2 - 1 Lisovia Lisewo
70. Styna Godziszewo 3 - 0 Zieloni Marzęcino
vo
71. Jaguar Malenin 1 - 7 Błękitni Sobowidz
72. GLKS Różyny 3 - 0 Delta Małżewko
Kolejka 13 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (17) 
73. GLKS Różyny 3 - 4 Wisła II Tczew
74. Delta Małżewko 1 - 1 Jaguar Malenin
75. Błękitni Sobowidz 5 - 2 Styna Godziszewo
76. Zieloni Marzęcino 0 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska
77. Lisovia Lisewo 0 - 1 Tęcza Siwiałka
78. Nadmorzanin Stegna 2 - 7 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
Kolejka 14 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
79. Wisła II Tczew 7 - 2 Nadmorzanin Stegna 15 kwietnia 2006 - 15:00
80. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 13 - 1 Lisovia Lisewo 15 kwietnia 2006
81. Tęcza Siwiałka 1 - 0 Zieloni Marzęcino 15 kwietnia 2006
82. Świt Dąbrówka Tczewska 0 - 1 Błękitni Sobowidz 15 kwietnia 2006
83. Styna Godziszewo 2 - 0 Delta Małżewko 15 kwietnia 2006
84. Jaguar Malenin 2 - 2 GLKS Różyny 15 kwietnia 2006
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (21) 
85. Jaguar Malenin 0 - 7 Wisła II Tczew 23 kwietnia 2006 - 14:00
86. GLKS Różyny 4 - 3 Styna Godziszewo 23 kwietnia 2006 - 14:00
87. Delta Małżewko 2 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 23 kwietnia 2006 - 14:00
88. Błękitni Sobowidz 2 - 2 Tęcza Siwiałka 23 kwietnia 2006 - 14:00
89. Zieloni Marzęcino 1 - 1 Żuławy II Nowy Dwór Gdański 23 kwietnia 2006 - 15:00
90. Lisovia Lisewo 5 - 0 Nadmorzanin Stegna 23 kwietnia 2006 - 14:00
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (41) 
91. Wisła II Tczew 7 - 0 Lisovia Lisewo
92. Nadmorzanin Stegna 3 - 4 Zieloni Marzęcino
93. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Błękitni Sobowidz 16 maja 2006 - 18:00
vo (na boisku 3-1)
94. Tęcza Siwiałka 3 - 0 Delta Małżewko
95. Świt Dąbrówka Tczewska 2 - 1 GLKS Różyny
96. Styna Godziszewo 0 - 3 Jaguar Malenin
vo (na boisku 5-4)
Kolejka 17 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (32) 
97. Styna Godziszewo 0 - 3 Wisła II Tczew
vo (na boisku 1-0)
98. Jaguar Malenin 0 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska
99. GLKS Różyny 0 - 4 Tęcza Siwiałka
100. Delta Małżewko 0 - 6 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
101. Błękitni Sobowidz 3 - 0 Nadmorzanin Stegna
v.o.
102. Zieloni Marzęcino 5 - 1 Lisovia Lisewo
Kolejka 18 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (49) 
103. Wisła II Tczew 8 - 2 Zieloni Marzęcino
104. Lisovia Lisewo 0 - 6 Błękitni Sobowidz
105. Nadmorzanin Stegna 3 - 3 Delta Małżewko
106. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 5 - 3 GLKS Różyny
107. Tęcza Siwiałka 11 - 0 Jaguar Malenin
108. Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 0 Styna Godziszewo
vo (na boisku 0-0)
Kolejka 19 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (42) 
109. Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 0 Wisła II Tczew
v.o. / goście nie stawili się na zawodach
110. Styna Godziszewo 0 - 0 Tęcza Siwiałka
111. Jaguar Malenin 0 - 9 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
112. GLKS Różyny 3 - 0 Nadmorzanin Stegna
113. Delta Małżewko 0 - 4 Lisovia Lisewo
114. Błękitni Sobowidz 4 - 1 Zieloni Marzęcino
Kolejka 20 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (70) 
115. Wisła II Tczew 3 - 4 Błękitni Sobowidz
116. Zieloni Marzęcino 5 - 1 Delta Małżewko
117. Lisovia Lisewo 5 - 2 GLKS Różyny
118. Nadmorzanin Stegna 6 - 1 Jaguar Malenin
119. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Styna Godziszewo
120. Tęcza Siwiałka 2 - 0 Świt Dąbrówka Tczewska
Kolejka 21 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (52) 
121. Tęcza Siwiałka 5 - 1 Wisła II Tczew
122. Świt Dąbrówka Tczewska 0 - 4 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
123. Styna Godziszewo 3 - 0 Nadmorzanin Stegna
v.o.
124. Jaguar Malenin 5 - 4 Lisovia Lisewo
125. GLKS Różyny 2 - 2 Zieloni Marzęcino
126. Delta Małżewko 0 - 3 Błękitni Sobowidz
Kolejka 22 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (177) 
127. Wisła II Tczew 3 - 5 Delta Małżewko
128. Błękitni Sobowidz 3 - 0 GLKS Różyny
129. Zieloni Marzęcino 5 - 0 Jaguar Malenin
130. Lisovia Lisewo 4 - 5 Styna Godziszewo
131. Nadmorzanin Stegna 1 - 3 Świt Dąbrówka Tczewska
132. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Tęcza Siwiałka
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.09