ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VIII - sezon 2005/2006




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Relax Ryjewo 26 59 18 5 3 72 - 18
2. Ruch Gościszewo 26 53 16 5 5 67 - 40
3. LKS Waplewo 26 50 14 8 4 79 - 25
4. LZS Mikołajki Pomorskie 26 49 15 4 7 80 - 38
5. Balaton Klasztorek 26 45 14 3 9 56 - 42
6. Zawisza Czarne Dolne 26 41 13 2 11 61 - 42
7. Zacisze Pawlice 26 39 11 6 9 67 - 66
8. Powiśle II Dzierzgoń 25 37 10 7 8 60 - 41
9. GKS Straszewo 26 34 10 4 12 46 - 50
10. Rodło Trzciano 26 32 10 2 14 50 - 63
11. GKS Kwidzyn 26 32 9 5 12 54 - 69
12. Orzeł Watkowice 25 24 7 3 15 39 - 93
13. Tęcza Szropy 25 15 4 3 18 33 - 88
14. Błękitni Ząbrowo 25 1 0 1 24 39 - 127
Ostatni komentarz dodał lis 03.08.2006, 22:35:14

Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (4) 
1. Balaton Klasztorek 2 - 3 Zawisza Czarne Dolne
2. Błękitni Ząbrowo 2 - 4 Zacisze Pawlice
3. Relax Ryjewo 3 - 1 Tęcza Szropy
4. Rodło Trzciano 4 - 4 GKS Straszewo
? - Budzi?ski 2, Bojanowski, Bagi?ski
5. Orzeł Watkowice 1 - 3 Ruch Gościszewo
6. GKS Kwidzyn 2 - 1 Powiśle II Dzierzgoń
7. LZS Mikołajki Pomorskie 1 - 1 LKS Waplewo
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 LKS Waplewo
9. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
10. Ruch Gościszewo 3 - 4 GKS Kwidzyn 3 września 2005 - 17:00
11. GKS Straszewo 0 - 1 Orzeł Watkowice
12. Tęcza Szropy 1 - 4 Rodło Trzciano
13. Zacisze Pawlice 1 - 4 Relax Ryjewo
14. Balaton Klasztorek 6 - 2 Błękitni Ząbrowo
Kolejka 3 - 7. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Błękitni Ząbrowo 1 - 5 Zawisza Czarne Dolne
16. Relax Ryjewo 3 - 0 Balaton Klasztorek
17. Rodło Trzciano 4 - 3 Zacisze Pawlice
18. Orzeł Watkowice 1 - 3 Tęcza Szropy
19. GKS Kwidzyn 1 - 4 GKS Straszewo
20. LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 3 Ruch Gościszewo
21. LKS Waplewo 1 - 1 Powiśle II Dzierzgoń
Kolejka 4 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Powiśle II Dzierzgoń
23. Ruch Gościszewo 1 - 0 LKS Waplewo 10 września 2005 - 16:00
24. GKS Straszewo 1 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
25. Tęcza Szropy 0 - 0 GKS Kwidzyn
26. Zacisze Pawlice 2 - 2 Orzeł Watkowice
27. Balaton Klasztorek 4 - 0 Rodło Trzciano
28. Błękitni Ząbrowo 0 - 9 Relax Ryjewo
Kolejka 5 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Relax Ryjewo 2 - 0 Zawisza Czarne Dolne
30. Rodło Trzciano 4 - 1 Błękitni Ząbrowo
31. Orzeł Watkowice 1 - 2 Balaton Klasztorek
32. GKS Kwidzyn 2 - 2 Zacisze Pawlice
33. LZS Mikołajki Pomorskie 6 - 1 Tęcza Szropy
34. LKS Waplewo 3 - 0 GKS Straszewo
35. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 1 Ruch Gościszewo
Kolejka 6 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Zawisza Czarne Dolne 5 - 4 Ruch Gościszewo
37. GKS Straszewo 1 - 0 Powiśle II Dzierzgoń
38. Tęcza Szropy 1 - 3 LKS Waplewo
39. Zacisze Pawlice 0 - 3 LZS Mikołajki Pomorskie
40. Balaton Klasztorek 5 - 2 GKS Kwidzyn
41. Błękitni Ząbrowo 2 - 4 Orzeł Watkowice
42. Relax Ryjewo 2 - 0 Rodło Trzciano
Kolejka 7 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
43. Rodło Trzciano 4 - 1 Zawisza Czarne Dolne
44. Orzeł Watkowice 0 - 11 Relax Ryjewo
45. GKS Kwidzyn 5 - 3 Błękitni Ząbrowo
46. LZS Mikołajki Pomorskie 3 - 3 Balaton Klasztorek
47. LKS Waplewo 1 - 1 Zacisze Pawlice
48. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 2 Tęcza Szropy
49. Ruch Gościszewo 3 - 1 GKS Straszewo
Kolejka 8 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Zawisza Czarne Dolne 1 - 2 GKS Straszewo
51. Tęcza Szropy 1 - 1 Ruch Gościszewo
52. Zacisze Pawlice 2 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
53. Balaton Klasztorek 4 - 1 LKS Waplewo
54. Błękitni Ząbrowo 1 - 11 LZS Mikołajki Pomorskie
55. Relax Ryjewo 1 - 0 GKS Kwidzyn
56. Rodło Trzciano 1 - 2 Orzeł Watkowice
Kolejka 9 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Orzeł Watkowice 1 - 1 Zawisza Czarne Dolne
58. GKS Kwidzyn 2 - 1 Rodło Trzciano
59. LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 0 Relax Ryjewo
60. LKS Waplewo 6 - 0 Błękitni Ząbrowo
61. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 1 Balaton Klasztorek
62. Ruch Gościszewo 1 - 3 Zacisze Pawlice
63. GKS Straszewo 2 - 2 Tęcza Szropy
Kolejka 10 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Zawisza Czarne Dolne 6 - 0 Tęcza Szropy
65. Zacisze Pawlice 2 - 1 GKS Straszewo
66. Balaton Klasztorek 0 - 0 Ruch Gościszewo
67. Błękitni Ząbrowo 2 - 5 Powiśle II Dzierzgoń
68. Relax Ryjewo 1 - 1 LKS Waplewo
69. Rodło Trzciano 0 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
70. Orzeł Watkowice 3 - 3 GKS Kwidzyn
Kolejka 11 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. GKS Kwidzyn 0 - 1 Zawisza Czarne Dolne
72. LZS Mikołajki Pomorskie 3 - 0 Orzeł Watkowice
73. LKS Waplewo 1 - 2 Rodło Trzciano
74. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 1 Relax Ryjewo
75. Ruch Gościszewo 8 - 2 Błękitni Ząbrowo
76. GKS Straszewo 1 - 0 Balaton Klasztorek
77. Tęcza Szropy 3 - 7 Zacisze Pawlice
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Zawisza Czarne Dolne 2 - 2 Zacisze Pawlice
79. Balaton Klasztorek 1 - 3 Tęcza Szropy
80. Błękitni Ząbrowo 1 - 2 GKS Straszewo
81. Relax Ryjewo 2 - 0 Ruch Gościszewo
82. Rodło Trzciano 2 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
83. Orzeł Watkowice 1 - 2 LKS Waplewo
84. GKS Kwidzyn 0 - 4 LZS Mikołajki Pomorskie
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 1 Zawisza Czarne Dolne
86. LKS Waplewo 3 - 0 GKS Kwidzyn
vo, goście nie dojechali
87. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 2 Orzeł Watkowice
88. Ruch Gościszewo 4 - 1 Rodło Trzciano
89. GKS Straszewo 0 - 3 Relax Ryjewo
90. Tęcza Szropy 5 - 3 Błękitni Ząbrowo
91. Zacisze Pawlice 4 - 2 Balaton Klasztorek
Kolejka 14 - 25/26. marca 2006 [szczegóły] Komentarze (13) 
92. Zawisza Czarne Dolne 0 - 2 Balaton Klasztorek
93. Zacisze Pawlice 5 - 2 Błękitni Ząbrowo
94. Tęcza Szropy 0 - 1 Relax Ryjewo
95. GKS Straszewo 2 - 0 Rodło Trzciano
96. Ruch Gościszewo 5 - 1 Orzeł Watkowice
97. Powiśle II Dzierzgoń 6 - 1 GKS Kwidzyn
98. LKS Waplewo 3 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (43) 
99. LKS Waplewo 2 - 0 Zawisza Czarne Dolne
100. LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
101. GKS Kwidzyn 1 - 1 Ruch Gościszewo
102. Orzeł Watkowice 3 - 2 GKS Straszewo
103. Rodło Trzciano 2 - 1 Tęcza Szropy
104. Relax Ryjewo 3 - 1 Zacisze Pawlice
105. Błękitni Ząbrowo 0 - 2 Balaton Klasztorek
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (43) 
106. Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Błękitni Ząbrowo
107. Balaton Klasztorek 1 - 0 Relax Ryjewo
108. Zacisze Pawlice 5 - 1 Rodło Trzciano
109. Tęcza Szropy 2 - 1 Orzeł Watkowice
110. GKS Straszewo 2 - 7 GKS Kwidzyn
111. Ruch Gościszewo 2 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
112. Powiśle II Dzierzgoń 0 - 1 LKS Waplewo
Kolejka 17 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (24) 
113. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 3 Zawisza Czarne Dolne
114. LKS Waplewo 2 - 2 Ruch Gościszewo
115. LZS Mikołajki Pomorskie 3 - 1 GKS Straszewo
116. GKS Kwidzyn 4 - 1 Tęcza Szropy
117. Orzeł Watkowice 3 - 0 Zacisze Pawlice
118. Rodło Trzciano 2 - 1 Balaton Klasztorek
119. Relax Ryjewo 4 - 4 Błękitni Ząbrowo
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (22) 
120. Zawisza Czarne Dolne 0 - 2 Relax Ryjewo
121. Błękitni Ząbrowo 2 - 5 Rodło Trzciano
122. Balaton Klasztorek 2 - 1 Orzeł Watkowice
123. Zacisze Pawlice 2 - 1 GKS Kwidzyn
124. Tęcza Szropy 1 - 5 LZS Mikołajki Pomorskie
125. GKS Straszewo 0 - 3 LKS Waplewo
126. Ruch Gościszewo 3 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (44) 
127. Ruch Gościszewo 2 - 1 Zawisza Czarne Dolne
128. Powiśle II Dzierzgoń 0 - 0 GKS Straszewo
129. LKS Waplewo 9 - 0 Tęcza Szropy
130. LZS Mikołajki Pomorskie 1 - 3 Zacisze Pawlice
131. GKS Kwidzyn 3 - 1 Balaton Klasztorek
132. Orzeł Watkowice 3 - 1 Błękitni Ząbrowo
133. Rodło Trzciano 0 - 2 Relax Ryjewo
Kolejka 20 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (83) 
134. Zawisza Czarne Dolne 0 - 1 Rodło Trzciano
135. Relax Ryjewo 4 - 0 Orzeł Watkowice
136. Błękitni Ząbrowo 2 - 3 GKS Kwidzyn
137. Balaton Klasztorek 0 - 3 LZS Mikołajki Pomorskie
138. Zacisze Pawlice 1 - 1 LKS Waplewo
139. Tęcza Szropy 0 - 3 Powiśle II Dzierzgoń
140. GKS Straszewo 0 - 4 Ruch Gościszewo
Kolejka 21 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (27) 
141. GKS Straszewo 2 - 1 Zawisza Czarne Dolne
142. Ruch Gościszewo 3 - 1 Tęcza Szropy
143. Powiśle II Dzierzgoń 7 - 1 Zacisze Pawlice
144. LKS Waplewo 0 - 0 Balaton Klasztorek
145. LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 1 Błękitni Ząbrowo
146. GKS Kwidzyn 1 - 1 Relax Ryjewo
147. Orzeł Watkowice 3 - 1 Rodło Trzciano
Kolejka 22 - 13. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (53) 
148. Zawisza Czarne Dolne 7 - 0 Orzeł Watkowice
149. Rodło Trzciano 6 - 2 GKS Kwidzyn
150. Relax Ryjewo 2 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
151. Błękitni Ząbrowo 3 - 5 LKS Waplewo
152. Balaton Klasztorek 3 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
153. Zacisze Pawlice 0 - 4 Ruch Gościszewo
154. Tęcza Szropy 1 - 6 GKS Straszewo
Kolejka 23 - 17. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (28) 
155. Tęcza Szropy 1 - 3 Zawisza Czarne Dolne
156. GKS Straszewo 4 - 1 Zacisze Pawlice
157. Ruch Gościszewo 1 - 3 Balaton Klasztorek
158. Powiśle II Dzierzgoń 11 - 2 Błękitni Ząbrowo
159. LKS Waplewo 2 - 2 Relax Ryjewo
160. LZS Mikołajki Pomorskie 5 - 2 Rodło Trzciano
161. GKS Kwidzyn 9 - 2 Orzeł Watkowice
Kolejka 24 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (24) 
162. Zawisza Czarne Dolne 4 - 1 GKS Kwidzyn
163. Orzeł Watkowice 3 - 11 LZS Mikołajki Pomorskie
164. Rodło Trzciano 1 - 7 LKS Waplewo
165. Relax Ryjewo 4 - 0 Powiśle II Dzierzgoń
166. Błękitni Ząbrowo 2 - 3 Ruch Gościszewo
167. Balaton Klasztorek 1 - 0 GKS Straszewo
168. Zacisze Pawlice 7 - 1 Tęcza Szropy
Kolejka 25 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (67) 
169. Zacisze Pawlice 5 - 3 Zawisza Czarne Dolne
170. Tęcza Szropy 1 - 4 Balaton Klasztorek
171. GKS Straszewo 8 - 0 Błękitni Ząbrowo
172. Ruch Gościszewo 2 - 1 Relax Ryjewo
173. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 0 Rodło Trzciano
174. LKS Waplewo 13 - 0 Orzeł Watkowice
175. LZS Mikołajki Pomorskie 3 - 0 GKS Kwidzyn
Kolejka 26 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (150) 
176. Zawisza Czarne Dolne 5 - 2 LZS Mikołajki Pomorskie
177. GKS Kwidzyn 0 - 7 LKS Waplewo
178. Orzeł Watkowice - Powiśle II Dzierzgoń
mecz przerwany w 63 minucie
179. Rodło Trzciano 2 - 3 Ruch Gościszewo
180. Relax Ryjewo 4 - 0 GKS Straszewo
181. Błękitni Ząbrowo - Tęcza Szropy
182. Balaton Klasztorek 6 - 3 Zacisze Pawlice
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.05