MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Ekstraliga kobiet - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Medyk Konin 8 22 7 1 0 29 - 5
2. Górnik Łęczna 7 21 7 0 0 41 - 5
3. GKS Katowice 8 19 6 1 1 27 - 10
4. AZS UJ Kraków 8 18 6 0 2 20 - 8
5. UKS SMS Łódź 7 16 5 1 1 28 - 5
6. Czarni Sosnowiec 8 13 4 1 3 26 - 8
7. AZS PWSZ Wałbrzych 7 9 3 0 4 17 - 14
8. Olimpia Szczecin 7 6 2 0 5 12 - 26 2 6 2 0 0 4 - 2
9. AZS Wrocław 8 6 2 0 6 13 - 22 2 3 1 0 1 5 - 3
10. Mitech Żywiec 8 6 2 0 6 8 - 20 2 0 0 0 2 0 - 4
11. KKP Bydgoszcz 8 0 0 0 8 1 - 47
12. Rolnik Biedrzychowice 8 0 0 0 8 5 - 57




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 3/4. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Mitech Żywiec 0 - 1 Olimpia Szczecin 4 sierpnia 2019 - 11:00
2. GKS Katowice 1 - 1 Czarni Sosnowiec 3 sierpnia 2019 - 12:00
3. Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź 2 listopada 2019 - 12:00
4. AZS PWSZ Wałbrzych 2 - 4 Medyk Konin 3 sierpnia 2019 - 16:30
5. Rolnik Biedrzychowice 1 - 3 AZS UJ Kraków 4 sierpnia 2019 - 17:00
6. KKP Bydgoszcz 0 - 5 AZS Wrocław 4 sierpnia 2019 - 12:00
Kolejka 2 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Olimpia Szczecin 3 - 2 AZS Wrocław 11 sierpnia 2019 - 15:00
8. AZS UJ Kraków 7 - 0 KKP Bydgoszcz 10 sierpnia 2019 - 12:00
9. Medyk Konin 9 - 1 Rolnik Biedrzychowice 10 sierpnia 2019 - 12:00
10. UKS SMS Łódź 0 - 2 AZS PWSZ Wałbrzych 10 sierpnia 2019 - 12:00
11. Czarni Sosnowiec 1 - 2 Górnik Łęczna 11 września 2019 - 16:00
12. Mitech Żywiec 1 - 2 GKS Katowice 11 sierpnia 2019 - 12:00
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. GKS Katowice 7 - 3 Olimpia Szczecin 18 sierpnia 2019 - 16:00
14. Górnik Łęczna 6 - 0 Mitech Żywiec 17 sierpnia 2019 - 16:00
15. AZS PWSZ Wałbrzych 1 - 2 Czarni Sosnowiec 17 sierpnia 2019 - 12:00
16. Rolnik Biedrzychowice 1 - 6 UKS SMS Łódź 18 sierpnia 2019 - 16:00
17. KKP Bydgoszcz 0 - 4 Medyk Konin 18 sierpnia 2019 - 12:00
18. AZS Wrocław 0 - 3 AZS UJ Kraków 18 sierpnia 2019 - 12:00
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Olimpia Szczecin 1 - 3 AZS UJ Kraków 24 sierpnia 2019 - 11:00
20. Medyk Konin 2 - 0 AZS Wrocław 24 sierpnia 2019 - 12:00
21. UKS SMS Łódź 11 - 0 KKP Bydgoszcz 24 sierpnia 2019 - 15:00
22. Czarni Sosnowiec 7 - 0 Rolnik Biedrzychowice 24 sierpnia 2019 - 15:00
23. Mitech Żywiec 2 - 4 AZS PWSZ Wałbrzych 24 sierpnia 2019 - 12:00
24. GKS Katowice 0 - 3 Górnik Łęczna 24 sierpnia 2019 - 12:00
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Górnik Łęczna 6 - 4 Olimpia Szczecin 8 września 2019 - 16:00
26. AZS PWSZ Wałbrzych 1 - 2 GKS Katowice 7 września 2019 - 13:00
27. Rolnik Biedrzychowice 1 - 3 Mitech Żywiec 8 września 2019 - 17:00
28. KKP Bydgoszcz 0 - 6 Czarni Sosnowiec 7 września 2019 - 12:00
29. AZS Wrocław 1 - 3 UKS SMS Łódź 7 września 2019 - 12:00
30. AZS UJ Kraków 1 - 2 Medyk Konin 7 września 2019 - 12:00
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Olimpia Szczecin 0 - 5 Medyk Konin 15 września 2019 - 11:00
32. UKS SMS Łódź 4 - 0 AZS UJ Kraków 14 września 2019 - 15:00
33. Czarni Sosnowiec 9 - 1 AZS Wrocław 14 września 2019 - 12:00
34. Mitech Żywiec 2 - 1 KKP Bydgoszcz 15 września 2019 - 12:00
35. GKS Katowice 9 - 0 Rolnik Biedrzychowice 14 września 2019 - 15:00
36. Górnik Łęczna 3 - 0 AZS PWSZ Wałbrzych 14 września 2019 - 12:00
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. AZS PWSZ Wałbrzych - Olimpia Szczecin
38. Rolnik Biedrzychowice 0 - 13 Górnik Łęczna 21 września 2019 - 16:00
39. KKP Bydgoszcz 0 - 4 GKS Katowice 21 września 2019 - 12:00
40. AZS Wrocław 3 - 0 Mitech Żywiec 21 września 2019 - 12:00
41. AZS UJ Kraków 1 - 0 Czarni Sosnowiec 21 września 2019 - 14:00
42. Medyk Konin 1 - 1 UKS SMS Łódź 21 września 2019 - 12:00
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Olimpia Szczecin 0 - 3 UKS SMS Łódź 13 października 2019 - 14:00
44. Czarni Sosnowiec 0 - 2 Medyk Konin 12 października 2019 - 12:00
45. Mitech Żywiec 0 - 2 AZS UJ Kraków 13 października 2019 - 12:00
46. GKS Katowice 2 - 1 AZS Wrocław 13 października 2019 - 13:00
47. Górnik Łęczna 8 - 0 KKP Bydgoszcz 13 października 2019 - 12:00
48. AZS PWSZ Wałbrzych 7 - 1 Rolnik Biedrzychowice 13 października 2019 - 15:00
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Rolnik Biedrzychowice - Olimpia Szczecin 19 października 2019 - 15:00
50. KKP Bydgoszcz - AZS PWSZ Wałbrzych 19 października 2019 - 12:00
51. AZS Wrocław - Górnik Łęczna 19 października 2019 - 12:00
52. AZS UJ Kraków - GKS Katowice 19 października 2019 - 12:00
53. Medyk Konin - Mitech Żywiec 19 października 2019 - 11:30
54. UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec 19 października 2019 - 15:00
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec 27 października 2019 - 14:00
56. Mitech Żywiec - UKS SMS Łódź 27 października 2019 - 12:00
57. GKS Katowice - Medyk Konin 27 października 2019 - 13:00
58. Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków 27 października 2019 - 14:00
59. AZS PWSZ Wałbrzych - AZS Wrocław 26 października 2019 - 12:00
60. Rolnik Biedrzychowice - KKP Bydgoszcz 27 października 2019 - 14:00
Kolejka 11 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. KKP Bydgoszcz - Olimpia Szczecin 17 listopada 2019 - 12:00
62. AZS Wrocław - Rolnik Biedrzychowice 17 listopada 2019 - 12:00
63. AZS UJ Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych 16 listopada 2019 - 12:00
64. Medyk Konin - Górnik Łęczna 16 listopada 2019 - 12:00
65. UKS SMS Łódź - GKS Katowice 17 listopada 2019 - 13:30
66. Czarni Sosnowiec - Mitech Żywiec 17 listopada 2019 - 12:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE