WSZYSTKIE ROZGRYWKI PIŁKARSKIE W POLSCE ZAWIESZONE DO 26 KWIETNIA 2020
CO DALEJ Z PIŁKARSKIM SEZONEM NA POMORZU? ZAGŁOSUJ W ANKIECIE

Centralna Liga Juniorów U-15 - grupa B - jesień - sezon 2019/2020

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lech Poznań 14 39 13 0 1 52 - 8
2. Lechia Gdańsk 14 28 9 1 4 30 - 11
3. FASE Szczecin 14 26 8 2 4 24 - 20
4. Pogoń Szczecin Akademia 14 22 6 4 4 24 - 22
5. Lotos Gdańsk 14 17 5 2 7 19 - 22
6. CWZS Bydgoszcz 14 14 3 5 6 15 - 28
7. Warta Poznań 14 11 2 5 7 14 - 26
8. Arka Gdynia SI 14 1 0 1 13 8 - 49
 Baner


Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Pogoń Szczecin Akademia 4 - 2 CWZS Bydgoszcz 18 sierpnia 2019 - 15:30
2. FASE Szczecin 2 - 1 Lotos Gdańsk 18 sierpnia 2019 - 16:00
3. Warta Poznań 4 - 2 Arka Gdynia SI 18 sierpnia 2019 - 12:00
4. Lech Poznań 1 - 3 Lechia Gdańsk 17 sierpnia 2019 - 13:30
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
5. CWZS Bydgoszcz 1 - 0 Lechia Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 12:00
6. Arka Gdynia SI 0 - 6 Lech Poznań 24 sierpnia 2019 - 11:00
7. Lotos Gdańsk 1 - 1 Warta Poznań 25 sierpnia 2019 - 16:00
8. Pogoń Szczecin Akademia 1 - 1 FASE Szczecin 4 września 2019 - 13:00
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. FASE Szczecin 3 - 3 CWZS Bydgoszcz 1 września 2019 - 12:00
10. Pogoń Szczecin Akademia 1 - 0 Warta Poznań 1 września 2019 - 12:00
11. Lech Poznań 4 - 0 Lotos Gdańsk 29 sierpnia 2019 - 14:30
12. Lechia Gdańsk 2 - 0 Arka Gdynia SI 1 września 2019 - 15:00
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. CWZS Bydgoszcz 1 - 1 Arka Gdynia SI 7 września 2019 - 12:00
14. Lotos Gdańsk 1 - 0 Lechia Gdańsk 7 września 2019 - 11:00
15. Lech Poznań 4 - 0 Pogoń Szczecin Akademia 7 września 2019 - 14:30
16. Warta Poznań 0 - 1 FASE Szczecin 7 września 2019 - 12:00
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Warta Poznań 1 - 1 CWZS Bydgoszcz 14 września 2019 - 12:00
18. Lech Poznań 5 - 0 FASE Szczecin 14 września 2019 - 12:00
19. Lechia Gdańsk 5 - 2 Pogoń Szczecin Akademia 16 września 2019 - 14:00
20. Arka Gdynia SI 0 - 4 Lotos Gdańsk 14 września 2019 - 16:00
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. CWZS Bydgoszcz 0 - 2 Lotos Gdańsk 21 września 2019 - 12:00
22. Pogoń Szczecin Akademia 4 - 0 Arka Gdynia SI 21 września 2019 - 15:00
23. FASE Szczecin 1 - 0 Lechia Gdańsk 21 września 2019 - 16:00
24. Lech Poznań 6 - 1 Warta Poznań 21 września 2019 - 10:00
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Lech Poznań 8 - 0 CWZS Bydgoszcz 25 września 2019 - 12:00
26. Lechia Gdańsk 4 - 0 Warta Poznań 28 września 2019 - 12:00
27. Arka Gdynia SI 0 - 2 FASE Szczecin 28 września 2019 - 16:00
28. Lotos Gdańsk 2 - 0 Pogoń Szczecin Akademia 28 września 2019 - 14:00
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. CWZS Bydgoszcz 2 - 2 Pogoń Szczecin Akademia 5 października 2019 - 12:00
30. Lotos Gdańsk 0 - 1 FASE Szczecin 6 października 2019 - 15:00
31. Arka Gdynia SI 0 - 2 Warta Poznań 5 października 2019 - 16:00
32. Lechia Gdańsk 0 - 2 Lech Poznań 5 października 2019 - 12:00
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Lechia Gdańsk 2 - 0 CWZS Bydgoszcz 13 października 2019 - 12:00
34. Lech Poznań 6 - 1 Arka Gdynia SI 12 października 2019 - 12:00
35. Warta Poznań 1 - 1 Lotos Gdańsk 13 października 2019 - 16:00
36. FASE Szczecin 2 - 3 Pogoń Szczecin Akademia 11 października 2019 - 10:30
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. CWZS Bydgoszcz 0 - 2 FASE Szczecin 19 października 2019 - 12:00
38. Warta Poznań 1 - 1 Pogoń Szczecin Akademia 19 października 2019 - 12:00
39. Lotos Gdańsk 2 - 3 Lech Poznań 13 listopada 2019 - 12:00
40. Arka Gdynia SI 0 - 2 Lechia Gdańsk 19 października 2019 - 11:00
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Arka Gdynia SI 0 - 3 CWZS Bydgoszcz 26 października 2019 - 16:00
42. Lechia Gdańsk 6 - 0 Lotos Gdańsk 27 października 2019 - 12:00
43. Pogoń Szczecin Akademia 0 - 1 Lech Poznań 16 października 2019 - 12:00
44. FASE Szczecin 2 - 0 Warta Poznań 26 października 2019 - 15:00
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
45. CWZS Bydgoszcz 1 - 1 Warta Poznań 2 listopada 2019 - 12:00
46. FASE Szczecin 1 - 2 Lech Poznań 31 października 2019 - 12:00
47. Pogoń Szczecin Akademia 1 - 1 Lechia Gdańsk 30 października 2019 - 11:00
48. Lotos Gdańsk 4 - 1 Arka Gdynia SI 2 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Lotos Gdańsk 0 - 1 CWZS Bydgoszcz 9 listopada 2019 - 12:00
50. Arka Gdynia SI 0 - 3 Pogoń Szczecin Akademia 9 listopada 2019 - 12:00
51. Lechia Gdańsk 2 - 0 FASE Szczecin 8 listopada 2019 - 12:00
52. Warta Poznań 0 - 2 Lech Poznań 9 listopada 2019 - 14:00
Kolejka 14 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
53. CWZS Bydgoszcz 0 - 2 Lech Poznań 16 listopada 2019 - 14:00
54. Warta Poznań 2 - 3 Lechia Gdańsk 16 listopada 2019 - 14:00
55. FASE Szczecin 6 - 3 Arka Gdynia SI 16 listopada 2019 - 15:00
56. Pogoń Szczecin Akademia 2 - 1 Lotos Gdańsk 16 listopada 2019 - 15:00
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE