Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
4 - 2 |
AP Reissa Poznań |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 2 |
Arka Gdynia SI |
17 sierpnia 2019
17.08 - 12:00 |
Warta Poznań |
3 - 3 |
Chemik Bydgoszcz |
20 sierpnia 2019
20.08 - 17:00 |
Pogoń Szczecin |
3 - 3 |
Arka Gdynia |
17 sierpnia 2019
17.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Reissa Poznań |
2 - 5 |
Arka Gdynia |
24 sierpnia 2019
24.08 - 12:00 |
Chemik Bydgoszcz |
0 - 5 |
Pogoń Szczecin |
27 sierpnia 2019
27.08 - 12:00 |
Arka Gdynia SI |
1 - 5 |
Warta Poznań |
25 sierpnia 2019
25.08 - 15:00 |
Lech Poznań |
3 - 2 |
Lechia Gdańsk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 12:00 |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
0 - 0 |
AP Reissa Poznań |
1 września 2019
1.09 - 12:00 |
Warta Poznań |
1 - 2 |
Lech Poznań |
31 sierpnia 2019
31.08 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
4 - 2 |
Arka Gdynia SI |
31 sierpnia 2019
31.08 - 15:00 |
Arka Gdynia |
6 - 1 |
Chemik Bydgoszcz |
31 sierpnia 2019
31.08 - 12:00 |
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Reissa Poznań |
3 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 6 |
Arka Gdynia |
7 września 2019
7.09 - 13:00 |
Lech Poznań |
5 - 4 |
Pogoń Szczecin |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
4 - 1 |
Warta Poznań |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
0 - 2 |
AP Reissa Poznań |
13 września 2019
13.09 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
2 - 1 |
Lechia Gdańsk |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
Arka Gdynia |
3 - 2 |
Lech Poznań |
13 września 2019
13.09 - 11:00 |
Chemik Bydgoszcz |
0 - 4 |
Arka Gdynia SI |
15 września 2019
15.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Reissa Poznań |
3 - 0 |
Arka Gdynia SI |
20 września 2019
20.09 - 14:30 |
Lech Poznań |
2 - 1 |
Chemik Bydgoszcz |
21 września 2019
21.09 - 12:30 |
Lechia Gdańsk |
5 - 2 |
Arka Gdynia |
21 września 2019
21.09 - 12:00 |
Warta Poznań |
3 - 0 |
Pogoń Szczecin |
19 września 2019
19.09 - 12:00 |
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Szczecin |
1 - 2 |
AP Reissa Poznań |
28 września 2019
28.09 - 14:00 |
Arka Gdynia |
3 - 3 |
Warta Poznań |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
Chemik Bydgoszcz |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
29 września 2019
29.09 - 12:00 |
Arka Gdynia SI |
0 - 2 |
Lech Poznań |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Reissa Poznań |
2 - 2 |
Lech Poznań |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Arka Gdynia SI |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Chemik Bydgoszcz |
2 - 2 |
Warta Poznań |
6 października 2019
6.10 - 14:00 |
Arka Gdynia |
2 - 2 |
Pogoń Szczecin |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
2 - 1 |
AP Reissa Poznań |
13 października 2019
13.10 - 13:00 |
Pogoń Szczecin |
2 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
11 października 2019
11.10 - 13:00 |
Warta Poznań |
3 - 0 |
Arka Gdynia SI |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 4 |
Lech Poznań |
9 października 2019
9.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Reissa Poznań |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Lech Poznań |
1 - 1 |
Warta Poznań |
19 października 2019
19.10 - 12:00 |
Arka Gdynia SI |
4 - 0 |
Pogoń Szczecin |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Chemik Bydgoszcz |
2 - 2 |
Arka Gdynia |
20 października 2019
20.10 - 12:00 |
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chemik Bydgoszcz |
1 - 2 |
AP Reissa Poznań |
27 października 2019
27.10 - 12:30 |
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Arka Gdynia SI |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Pogoń Szczecin |
3 - 3 |
Lech Poznań |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
Warta Poznań |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
27 października 2019
27.10 - 16:00 |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Reissa Poznań |
1 - 2 |
Warta Poznań |
31 października 2019
31.10 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Pogoń Szczecin |
30 października 2019
30.10 - 14:00 |
Lech Poznań |
4 - 0 |
Arka Gdynia |
31 października 2019
31.10 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
1 - 1 |
Chemik Bydgoszcz |
30 października 2019
30.10 - 12:00 |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
1 - 0 |
AP Reissa Poznań |
8 listopada 2019
8.11 - 12:00 |
Chemik Bydgoszcz |
1 - 5 |
Lech Poznań |
8 listopada 2019
8.11 - 13:00 |
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Lechia Gdańsk |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Pogoń Szczecin |
2 - 0 |
Warta Poznań |
9 listopada 2019
9.11 - 12:00 |
Kolejka 14 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Reissa Poznań |
3 - 2 |
Pogoń Szczecin |
15 listopada 2019
15.11 - 12:00 |
Warta Poznań |
5 - 2 |
Arka Gdynia |
16 listopada 2019
16.11 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
14 listopada 2019
14.11 - 14:00 |
Lech Poznań |
3 - 1 |
Arka Gdynia SI |
15 listopada 2019
15.11 - 15:00 |
|