ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 23.11.2019 (SOBOTA) - 3 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 30.11.2019 (SOBOTA) - 2 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 01.12.2019 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




II liga kobiet - grupa II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. WAP Włocławek 10 27 9 0 1 45 - 7 1 3 1 0 0 2 - 1
2. Pogoń Tczew 10 27 9 0 1 47 - 8 1 0 0 0 1 1 - 2
3. GSS Grodzisk Wielkopolski 10 21 7 0 3 35 - 13
4. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 9 18 6 0 3 33 - 23 1 3 1 0 0 5 - 4
5. Victoria Sianów 10 18 6 0 4 28 - 20 1 0 0 0 1 4 - 5
6. Gwiazda Toruń 10 14 4 2 4 27 - 19
7. GOSRiT Luzino 10 13 4 1 5 31 - 24
8. KKP Chełmża 10 10 3 1 6 12 - 25
9. Górnicza Konin 10 7 2 1 7 7 - 40
10. Spójnia Białe Błota 10 4 1 1 8 15 - 47
11. Błękitni Stargard 9 0 0 0 9 6 - 60




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Spójnia Białe Błota 1 - 5 WAP Włocławek 1 września 2019 - 11:30
3. Górnicza Konin 1 - 5 Pogoń Tczew 1 września 2019 - 15:00
4. GOSRiT Luzino 3 - 2 KKP Chełmża 17 listopada 2019 - 12:00
5. Błękitni Stargard 1 - 4 Victoria Sianów 1 września 2019 - 16:00
6. Gwiazda Toruń 1 - 4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 17 listopada 2019 - 16:00
Pauza: GSS Grodzisk Wielkopolski,
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. WAP Włocławek 2 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 września 2019 - 17:00
8. Victoria Sianów 1 - 3 Gwiazda Toruń 7 września 2019 - 12:00
9. KKP Chełmża 2 - 1 Błękitni Stargard 8 września 2019 - 14:00
10. Pogoń Tczew 2 - 1 GOSRiT Luzino 7 września 2019 - 11:00
12. Spójnia Białe Błota 2 - 6 GSS Grodzisk Wielkopolski 8 września 2019 - 15:00
Pauza: Górnicza Konin,
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. GSS Grodzisk Wielkopolski 1 - 0 WAP Włocławek 15 września 2019 - 15:00
14. Górnicza Konin 3 - 2 Spójnia Białe Błota 15 września 2019 - 11:00
16. Błękitni Stargard 0 - 4 Pogoń Tczew 15 września 2019 - 16:00
17. Gwiazda Toruń 1 - 1 KKP Chełmża 15 września 2019 - 12:00
18. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 - 4 Victoria Sianów 15 września 2019 - 15:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. WAP Włocławek 5 - 0 Victoria Sianów 6 listopada 2019 - 16:30
20. KKP Chełmża 0 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 21 września 2019 - 15:00
21. Pogoń Tczew 6 - 2 Gwiazda Toruń 22 września 2019 - 11:00
23. Spójnia Białe Błota 3 - 3 GOSRiT Luzino 22 września 2019 - 15:00
24. GSS Grodzisk Wielkopolski 6 - 0 Górnicza Konin 22 września 2019 - 15:00
Pauza: Błękitni Stargard,
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Górnicza Konin 0 - 7 WAP Włocławek 29 września 2019 - 17:00
26. GOSRiT Luzino 3 - 0 GSS Grodzisk Wielkopolski 29 września 2019 - 13:00
27. Błękitni Stargard 2 - 4 Spójnia Białe Błota 28 września 2019 - 16:00
29. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 7 Pogoń Tczew 29 września 2019 - 15:00
30. Victoria Sianów 3 - 0 KKP Chełmża 29 września 2019 - 15:00
Pauza: Gwiazda Toruń,
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. KKP Chełmża 1 - 5 WAP Włocławek 6 października 2019 - 12:30
32. Pogoń Tczew 3 - 2 Victoria Sianów 6 października 2019 - 12:30
34. Spójnia Białe Błota 1 - 3 Gwiazda Toruń 6 października 2019 - 11:00
35. GSS Grodzisk Wielkopolski 9 - 0 Błękitni Stargard 6 października 2019 - 15:00
36. Górnicza Konin 1 - 2 GOSRiT Luzino 5 października 2019 - 15:00
Pauza: Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski,
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GOSRiT Luzino 1 - 4 WAP Włocławek 13 października 2019 - 13:00
38. Błękitni Stargard 1 - 2 Górnicza Konin 12 października 2019 - 16:00
39. Gwiazda Toruń 1 - 2 GSS Grodzisk Wielkopolski 13 października 2019 - 12:30
40. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7 - 2 Spójnia Białe Błota 13 października 2019 - 15:00
42. KKP Chełmża 0 - 5 Pogoń Tczew 13 października 2019 - 14:00
Pauza: Victoria Sianów,
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. WAP Włocławek 2 - 1 Pogoń Tczew 20 października 2019 - 14:00
45. Spójnia Białe Błota 0 - 5 Victoria Sianów 19 października 2019 - 14:00
46. GSS Grodzisk Wielkopolski 5 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 20 października 2019 - 15:00
47. Górnicza Konin 0 - 0 Gwiazda Toruń 20 października 2019 - 11:00
48. GOSRiT Luzino 12 - 0 Błękitni Stargard 20 października 2019 - 13:00
Pauza: KKP Chełmża,
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Błękitni Stargard 0 - 13 WAP Włocławek 27 października 2019 - 16:00
50. Gwiazda Toruń 5 - 1 GOSRiT Luzino 27 października 2019 - 11:00
51. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 12 - 0 Górnicza Konin 27 października 2019 - 14:30
52. Victoria Sianów 2 - 0 GSS Grodzisk Wielkopolski 26 października 2019 - 13:00
53. KKP Chełmża 4 - 0 Spójnia Białe Błota 27 października 2019 - 14:00
Pauza: Pogoń Tczew,
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Spójnia Białe Błota 0 - 9 Pogoń Tczew 3 listopada 2019 - 12:00
57. GSS Grodzisk Wielkopolski 6 - 0 KKP Chełmża 2 listopada 2019 - 14:00
58. Górnicza Konin 0 - 3 Victoria Sianów 3 listopada 2019 - 13:00
59. GOSRiT Luzino 2 - 3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 listopada 2019 - 13:00
60. Błękitni Stargard 1 - 10 Gwiazda Toruń 3 listopada 2019 - 16:00
Pauza: WAP Włocławek,
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Gwiazda Toruń 1 - 2 WAP Włocławek 10 listopada 2019 - 10:30
62. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Błękitni Stargard 23 listopada 2019 - 13:30
63. Victoria Sianów 4 - 3 GOSRiT Luzino 10 listopada 2019 - 12:30
64. KKP Chełmża 2 - 0 Górnicza Konin 10 listopada 2019 - 13:00
65. Pogoń Tczew 5 - 0 GSS Grodzisk Wielkopolski 10 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE