II liga kobiet - grupa II - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. WAP Włocławek 10 27 9 0 1 45 - 7 1 3 1 0 0 2 - 1
2. Pogoń Tczew 10 27 9 0 1 48 - 8 1 0 0 0 1 1 - 2
3. GSS Grodzisk Wielkopolski 10 21 7 0 3 35 - 13 1 3 1 0 0 5 - 0
4. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 10 21 7 0 3 45 - 24 1 0 0 0 1 0 - 5
5. Victoria Sianów 10 18 6 0 4 28 - 20
6. Gwiazda Toruń 10 14 4 2 4 27 - 19
7. GOSRiT Luzino 10 13 4 1 5 31 - 24
8. KKP Chełmża 10 10 3 1 6 12 - 26
9. Górnicza Konin 10 7 2 1 7 7 - 40
10. Spójnia Białe Błota 10 4 1 1 8 15 - 47
11. Błękitni Stargard 10 0 0 0 10 7 - 72
 Baner


Kolejka 12 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. WAP Włocławek - Spójnia Białe Błota 21 marca 2020 - 13:00
3. Pogoń Tczew - Górnicza Konin
4. KKP Chełmża - GOSRiT Luzino
5. Victoria Sianów - Błękitni Stargard 21 marca 2020 - 13:00
6. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Gwiazda Toruń
Pauza: GSS Grodzisk Wielkopolski,
Kolejka 13 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - WAP Włocławek 29 marca 2020 - 15:00
8. Gwiazda Toruń - Victoria Sianów 29 marca 2020 - 15:00
9. Błękitni Stargard - KKP Chełmża 29 marca 2020 - 13:30
10. GOSRiT Luzino - Pogoń Tczew
12. GSS Grodzisk Wielkopolski - Spójnia Białe Błota 29 marca 2020 - 12:00
Pauza: Górnicza Konin,
Kolejka 14 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. WAP Włocławek - GSS Grodzisk Wielkopolski
14. Spójnia Białe Błota - Górnicza Konin
16. Pogoń Tczew - Błękitni Stargard
17. KKP Chełmża - Gwiazda Toruń
18. Victoria Sianów - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Victoria Sianów - WAP Włocławek
20. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - KKP Chełmża
21. Gwiazda Toruń - Pogoń Tczew
23. GOSRiT Luzino - Spójnia Białe Błota
24. Górnicza Konin - GSS Grodzisk Wielkopolski
Pauza: Błękitni Stargard,
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. WAP Włocławek - Górnicza Konin 26 kwietnia 2020 - 14:00
26. GSS Grodzisk Wielkopolski - GOSRiT Luzino
27. Spójnia Białe Błota - Błękitni Stargard
29. Pogoń Tczew - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 26 kwietnia 2020 - 12:00
30. KKP Chełmża - Victoria Sianów
Pauza: Gwiazda Toruń,
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. WAP Włocławek - KKP Chełmża 3 maja 2020 - 14:00
32. Victoria Sianów - Pogoń Tczew 2 maja 2020 - 13:00
34. Gwiazda Toruń - Spójnia Białe Błota
35. Błękitni Stargard - GSS Grodzisk Wielkopolski 2 maja 2020 - 16:00
36. GOSRiT Luzino - Górnicza Konin
Pauza: Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski,
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. WAP Włocławek - GOSRiT Luzino
38. Górnicza Konin - Błękitni Stargard 10 maja 2020 - 15:00
39. GSS Grodzisk Wielkopolski - Gwiazda Toruń 10 maja 2020 - 15:00
40. Spójnia Białe Błota - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
42. Pogoń Tczew - KKP Chełmża 10 maja 2020 - 11:00
Pauza: Victoria Sianów,
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Pogoń Tczew - WAP Włocławek 16 maja 2020 - 11:00
45. Victoria Sianów - Spójnia Białe Błota 16 maja 2020 - 13:00
46. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - GSS Grodzisk Wielkopolski 17 maja 2020 - 15:00
47. Gwiazda Toruń - Górnicza Konin
48. Błękitni Stargard - GOSRiT Luzino
Pauza: KKP Chełmża,
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. WAP Włocławek - Błękitni Stargard 23 maja 2020 - 12:00
50. GOSRiT Luzino - Gwiazda Toruń
51. Górnicza Konin - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 24 maja 2020 - 11:00
52. GSS Grodzisk Wielkopolski - Victoria Sianów 24 maja 2020 - 15:00
53. Spójnia Białe Błota - KKP Chełmża
Pauza: Pogoń Tczew,
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Pogoń Tczew - Spójnia Białe Błota 31 maja 2020 - 13:00
57. KKP Chełmża - GSS Grodzisk Wielkopolski 31 maja 2020 - 13:00
58. Victoria Sianów - Górnicza Konin 31 maja 2020 - 13:00
59. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - GOSRiT Luzino
60. Gwiazda Toruń - Błękitni Stargard 31 maja 2020 - 13:00
Pauza: WAP Włocławek,
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. WAP Włocławek - Gwiazda Toruń 7 czerwca 2020 - 13:00
62. Błękitni Stargard - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7 czerwca 2020 - 13:30
63. GOSRiT Luzino - Victoria Sianów
64. Górnicza Konin - KKP Chełmża 7 czerwca 2020 - 13:00
65. GSS Grodzisk Wielkopolski - Pogoń Tczew 7 czerwca 2020 - 13:00
Pauza: Spójnia Białe Błota,


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE