MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




II liga kobiet - grupa II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Tczew 3 9 3 0 0 11 - 2
2. GSS Grodzisk Wielkopolski 2 6 2 0 0 7 - 2 1 3 1 0 0 1 - 0
3. WAP Włocławek 3 6 2 0 1 7 - 3 2 3 1 0 1 2 - 2
4. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 6 2 0 1 7 - 6 1 0 0 0 1 1 - 2
5. KKP Chełmża 3 4 1 1 1 3 - 3 1 1 0 1 0 1 - 1
6. Gwiazda Toruń 2 4 1 1 0 4 - 2 1 1 0 1 0 1 - 1
7. Victoria Sianów 3 3 1 0 2 9 - 9
8. Górnicza Konin 2 3 1 0 1 4 - 7
9. GOSRiT Luzino 1 0 0 0 1 1 - 2
10. Błękitni Stargard 3 0 0 0 3 2 - 10
11. Spójnia Białe Błota 3 0 0 0 3 5 - 14




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Spójnia Białe Błota 1 - 5 WAP Włocławek 1 września 2019 - 11:30
3. Górnicza Konin 1 - 5 Pogoń Tczew 1 września 2019 - 15:00
4. GOSRiT Luzino - KKP Chełmża 17 listopada 2019 - 12:00
5. Błękitni Stargard 1 - 4 Victoria Sianów 1 września 2019 - 16:00
6. Gwiazda Toruń - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pauza: GSS Grodzisk Wielkopolski,
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. WAP Włocławek 2 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 września 2019 - 17:00
8. Victoria Sianów 1 - 3 Gwiazda Toruń 7 września 2019 - 12:00
9. KKP Chełmża 2 - 1 Błękitni Stargard 8 września 2019 - 14:00
10. Pogoń Tczew 2 - 1 GOSRiT Luzino 7 września 2019 - 11:00
12. Spójnia Białe Błota 2 - 6 GSS Grodzisk Wielkopolski 8 września 2019 - 15:00
Pauza: Górnicza Konin,
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. GSS Grodzisk Wielkopolski 1 - 0 WAP Włocławek 15 września 2019 - 15:00
14. Górnicza Konin 3 - 2 Spójnia Białe Błota 15 września 2019 - 11:00
16. Błękitni Stargard 0 - 4 Pogoń Tczew 15 września 2019 - 16:00
17. Gwiazda Toruń 1 - 1 KKP Chełmża 15 września 2019 - 12:00
18. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 - 4 Victoria Sianów 15 września 2019 - 15:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. WAP Włocławek - Victoria Sianów 6 listopada 2019 - 16:30
20. KKP Chełmża 0 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 21 września 2019 - 15:00
21. Pogoń Tczew - Gwiazda Toruń 22 września 2019 - 11:00
23. Spójnia Białe Błota - GOSRiT Luzino 22 września 2019 - 15:00
24. GSS Grodzisk Wielkopolski - Górnicza Konin 22 września 2019 - 15:00
Pauza: Błękitni Stargard,
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Górnicza Konin - WAP Włocławek 29 września 2019 - 17:00
26. GOSRiT Luzino - GSS Grodzisk Wielkopolski 29 września 2019 - 13:00
27. Błękitni Stargard - Spójnia Białe Błota 28 września 2019 - 16:00
29. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Pogoń Tczew 29 września 2019 - 15:00
30. Victoria Sianów - KKP Chełmża 29 września 2019 - 15:00
Pauza: Gwiazda Toruń,
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. WAP Włocławek - KKP Chełmża 6 października 2019 - 17:00
32. Pogoń Tczew - Victoria Sianów 6 października 2019 - 12:30
34. Spójnia Białe Błota - Gwiazda Toruń 6 października 2019 - 11:00
35. GSS Grodzisk Wielkopolski - Błękitni Stargard 6 października 2019 - 15:00
36. Górnicza Konin - GOSRiT Luzino 5 października 2019 - 15:00
Pauza: Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski,
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GOSRiT Luzino - WAP Włocławek 13 października 2019 - 13:00
38. Błękitni Stargard - Górnicza Konin 12 października 2019 - 16:00
39. Gwiazda Toruń - GSS Grodzisk Wielkopolski 13 października 2019 - 12:30
40. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Spójnia Białe Błota 13 października 2019 - 15:00
42. KKP Chełmża - Pogoń Tczew 13 października 2019 - 14:00
Pauza: Victoria Sianów,
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. WAP Włocławek - Pogoń Tczew 20 października 2019 - 14:00
45. Spójnia Białe Błota - Victoria Sianów 19 października 2019 - 15:00
46. GSS Grodzisk Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 20 października 2019 - 15:00
47. Górnicza Konin - Gwiazda Toruń 20 października 2019 - 11:00
48. GOSRiT Luzino - Błękitni Stargard 20 października 2019 - 13:00
Pauza: KKP Chełmża,
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Błękitni Stargard - WAP Włocławek 27 października 2019 - 16:00
50. Gwiazda Toruń - GOSRiT Luzino 27 października 2019 - 11:00
51. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Górnicza Konin 27 października 2019 - 14:30
52. Victoria Sianów - GSS Grodzisk Wielkopolski 26 października 2019 - 13:00
53. KKP Chełmża - Spójnia Białe Błota 27 października 2019 - 13:00
Pauza: Pogoń Tczew,
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Spójnia Białe Błota - Pogoń Tczew 3 listopada 2019 - 12:00
57. GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP Chełmża 2 listopada 2019 - 14:00
58. Górnicza Konin - Victoria Sianów 3 listopada 2019 - 13:00
59. GOSRiT Luzino - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 listopada 2019 - 13:00
60. Błękitni Stargard - Gwiazda Toruń 3 listopada 2019 - 16:00
Pauza: WAP Włocławek,
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Gwiazda Toruń - WAP Włocławek 10 listopada 2019 - 10:30
62. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Błękitni Stargard 10 listopada 2019 - 14:30
63. Victoria Sianów - GOSRiT Luzino 9 listopada 2019 - 13:30
64. KKP Chełmża - Górnicza Konin 10 listopada 2019 - 13:00
65. Pogoń Tczew - GSS Grodzisk Wielkopolski 9 listopada 2019


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE