Liga Juniorów C1 - grupa Malbork IV - sezon 2019/2020

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 18 6 0 1 61 - 15
2. KP II Starogard Gdański 7 16 5 1 1 36 - 15 1 1 0 1 0 1 - 1
3. AP Malbork 7 16 5 1 1 26 - 13 1 1 0 1 0 1 - 1
4. Unia Tczew 7 13 4 1 2 31 - 9
5. Gryf Tczew MKS 7 10 3 1 3 29 - 20
6. Grom Nowy Staw 7 3 1 0 6 16 - 44 2 3 1 0 1 11 - 6
7. Supra Kwidzyn 7 3 1 0 6 15 - 51 2 3 1 0 1 9 - 10
8. Orły Tczew 7 3 1 0 6 7 - 54 2 3 1 0 1 4 - 8
 Baner


Kolejka 8 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. AP Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 kwietnia 2020 - 13:00
2. Gryf Tczew MKS - Unia Tczew 4 kwietnia 2020 - 13:30
3. Grom Nowy Staw - Supra Kwidzyn 5 kwietnia 2020 - 13:30
4. KP II Starogard Gdański - Orły Tczew
Kolejka 9 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
5. KP II Starogard Gdański - AP Malbork 8 kwietnia 2020 - 19:15
6. Orły Tczew - Grom Nowy Staw
7. Supra Kwidzyn - Gryf Tczew MKS
8. Unia Tczew - Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 kwietnia 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. AP Malbork - Unia Tczew 19 kwietnia 2020 - 13:00
10. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Supra Kwidzyn 18 kwietnia 2020 - 11:00
11. Gryf Tczew MKS - Orły Tczew 18 kwietnia 2020 - 14:00
12. Grom Nowy Staw - KP II Starogard Gdański 19 kwietnia 2020 - 13:30
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Grom Nowy Staw - AP Malbork 26 kwietnia 2020 - 11:00
14. KP II Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS 26 kwietnia 2020 - 15:00
15. Orły Tczew - Żuławy Nowy Dwór Gdański
16. Supra Kwidzyn - Unia Tczew
Kolejka 12 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. AP Malbork - Supra Kwidzyn 2 maja 2020 - 13:00
18. Unia Tczew - Orły Tczew 2 maja 2020 - 11:00
19. Żuławy Nowy Dwór Gdański - KP II Starogard Gdański 2 maja 2020 - 11:00
20. Gryf Tczew MKS - Grom Nowy Staw 2 maja 2020 - 11:00
Kolejka 13 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Gryf Tczew MKS - AP Malbork 9 maja 2020 - 14:00
22. Grom Nowy Staw - Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 maja 2020 - 13:30
23. KP II Starogard Gdański - Unia Tczew 10 maja 2020 - 13:00
24. Orły Tczew - Supra Kwidzyn
Kolejka 14 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. AP Malbork - Orły Tczew 16 maja 2020 - 13:00
26. Supra Kwidzyn - KP II Starogard Gdański
27. Unia Tczew - Grom Nowy Staw 16 maja 2020 - 14:00
28. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Gryf Tczew MKS 16 maja 2020 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE