Liga Juniorów D1 - grupa Słupsk II - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Junior Football Academy Przechlewo 10 30 10 0 0 75 - 4
2. Bytovia Bytów 10 27 9 0 1 56 - 5
3. Czarni Czarne 10 24 8 0 2 69 - 10
4. Lider Rychnowy 10 21 7 0 3 55 - 19
5. Piast Człuchów 10 18 6 0 4 31 - 43
6. GTS Czarna Dąbrówka 10 15 5 0 5 26 - 34
7. Magic Niezabyszewo 10 10 3 1 6 21 - 36
8. Chojniczanka Chojnice 10 9 3 0 7 19 - 49
9. Szarża Krojanty 10 7 2 1 7 21 - 55
10. Sparta Konarzyny 10 1 0 1 9 11 - 73 1 1 0 1 0 3 - 3
11. Zawisza Borzytuchom 10 1 0 1 9 14 - 70 1 1 0 1 0 3 - 3


 Baner


Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szarża Krojanty 4 - 6 Chojniczanka Chojnice 24 sierpnia 2019 - 11:00
Piast Człuchów 1 - 12 Czarni Czarne 25 września 2019 - 16:30
Lider Rychnowy 1 - 4 Junior Football Academy Przechlewo 4 września 2019 - 18:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Bytovia Bytów 28 sierpnia 2019 - 17:00
Magic Niezabyszewo 5 - 4 Zawisza Borzytuchom 24 sierpnia 2019 - 15:00
Pauza: Sparta Konarzyny,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Borzytuchom 3 - 3 Sparta Konarzyny 1 września 2019 - 11:00
Bytovia Bytów 9 - 0 Magic Niezabyszewo 1 września 2019 - 11:00
Junior Football Academy Przechlewo 11 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 1 września 2019 - 12:00
Czarni Czarne 3 - 0 Lider Rychnowy 11 września 2019 - 18:00
Szarża Krojanty 2 - 4 Piast Człuchów 18 września 2019 - 17:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piast Człuchów 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 9 października 2019 - 16:30
Lider Rychnowy 6 - 0 Szarża Krojanty 7 września 2019 - 13:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 3 Czarni Czarne 7 września 2019 - 14:00
Magic Niezabyszewo 0 - 3 Junior Football Academy Przechlewo 7 września 2019 - 15:00
Sparta Konarzyny 0 - 6 Bytovia Bytów 8 września 2019 - 15:45
Pauza: Zawisza Borzytuchom,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Zawisza Borzytuchom 14 września 2019 - 11:00
Junior Football Academy Przechlewo 9 - 0 Sparta Konarzyny 15 września 2019 - 12:00
Czarni Czarne 6 - 1 Magic Niezabyszewo 15 września 2019 - 11:00
Szarża Krojanty 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 15 września 2019 - 12:00
Piast Człuchów 4 - 9 Lider Rychnowy 14 września 2019 - 10:00
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lider Rychnowy 8 - 0 Chojniczanka Chojnice 21 września 2019 - 13:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Piast Człuchów 3 października 2019 - 16:30
Magic Niezabyszewo 3 - 3 Szarża Krojanty 22 września 2019 - 14:00
Sparta Konarzyny 0 - 20 Czarni Czarne 22 września 2019 - 18:00
Zawisza Borzytuchom 1 - 9 Bytovia Bytów 21 września 2019 - 15:00
Pauza: Junior Football Academy Przechlewo,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 0 - 11 Bytovia Bytów 28 września 2019 - 11:00
Junior Football Academy Przechlewo 16 - 0 Zawisza Borzytuchom 29 września 2019 - 12:00
Szarża Krojanty 5 - 2 Sparta Konarzyny 29 września 2019 - 12:00
Piast Człuchów 4 - 2 Magic Niezabyszewo 29 września 2019 - 11:00
Lider Rychnowy 8 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 28 września 2019 - 13:00
Pauza: Czarni Czarne,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Czarna Dąbrówka 7 - 1 Chojniczanka Chojnice 5 października 2019 - 12:00
Magic Niezabyszewo 2 - 5 Lider Rychnowy 6 października 2019 - 14:00
Sparta Konarzyny 1 - 9 Piast Człuchów 5 października 2019 - 11:00
Zawisza Borzytuchom 1 - 7 Czarni Czarne 6 października 2019 - 11:00
Bytovia Bytów 0 - 1 Junior Football Academy Przechlewo 6 października 2019 - 13:30
Pauza: Szarża Krojanty,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 1 - 10 Junior Football Academy Przechlewo 16 października 2019 - 18:30
Czarni Czarne 0 - 1 Bytovia Bytów 12 października 2019 - 11:00
Szarża Krojanty 5 - 0 Zawisza Borzytuchom 13 października 2019 - 12:00
Lider Rychnowy 5 - 1 Sparta Konarzyny 12 października 2019 - 13:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Magic Niezabyszewo 12 października 2019 - 12:00
Pauza: Piast Człuchów,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Magic Niezabyszewo 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 20 października 2019 - 14:00
Sparta Konarzyny 2 - 6 GTS Czarna Dąbrówka 19 października 2019 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 4 Piast Człuchów 20 października 2019 - 11:00
Bytovia Bytów 8 - 1 Szarża Krojanty 20 października 2019 - 13:30
Junior Football Academy Przechlewo 3 - 1 Czarni Czarne 20 października 2019 - 14:30
Pauza: Lider Rychnowy,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Czarni Czarne 26 października 2019 - 13:30
Szarża Krojanty 0 - 9 Junior Football Academy Przechlewo 26 października 2019 - 11:00
Piast Człuchów 0 - 5 Bytovia Bytów 27 października 2019 - 11:00
Lider Rychnowy 12 - 0 Zawisza Borzytuchom 26 października 2019 - 13:00
Magic Niezabyszewo 6 - 0 Sparta Konarzyny 27 października 2019 - 16:00
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Konarzyny 2 - 4 Chojniczanka Chojnice 3 listopada 2019 - 15:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 2 listopada 2019 - 12:00
Bytovia Bytów 4 - 1 Lider Rychnowy 3 listopada 2019 - 15:00
Junior Football Academy Przechlewo 9 - 1 Piast Człuchów 2 listopada 2019 - 12:00
Czarni Czarne 14 - 0 Szarża Krojanty 2 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Magic Niezabyszewo,
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice - Szarża Krojanty 28 marca 2020 - 14:00
Czarni Czarne - Piast Człuchów 29 marca 2020 - 11:00
Junior Football Academy Przechlewo - Lider Rychnowy
Bytovia Bytów - GTS Czarna Dąbrówka 28 marca 2020 - 13:30
Zawisza Borzytuchom - Magic Niezabyszewo 29 marca 2020 - 11:00
Pauza: Sparta Konarzyny,
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Konarzyny - Zawisza Borzytuchom 5 kwietnia 2020 - 13:00
Magic Niezabyszewo - Bytovia Bytów 5 kwietnia 2020 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka - Junior Football Academy Przechlewo 4 kwietnia 2020 - 12:00
Lider Rychnowy - Czarni Czarne
Piast Człuchów - Szarża Krojanty
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice - Piast Człuchów
Szarża Krojanty - Lider Rychnowy
Czarni Czarne - GTS Czarna Dąbrówka 11 kwietnia 2020 - 11:00
Junior Football Academy Przechlewo - Magic Niezabyszewo 11 kwietnia 2020 - 11:00
Bytovia Bytów - Sparta Konarzyny 8 kwietnia 2020 - 17:00
Pauza: Zawisza Borzytuchom,
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Borzytuchom - Chojniczanka Chojnice 19 kwietnia 2020 - 14:00
Sparta Konarzyny - Junior Football Academy Przechlewo 18 kwietnia 2020 - 15:00
Magic Niezabyszewo - Czarni Czarne 22 kwietnia 2020 - 17:00
GTS Czarna Dąbrówka - Szarża Krojanty 18 kwietnia 2020 - 11:00
Lider Rychnowy - Piast Człuchów
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice - Lider Rychnowy 25 kwietnia 2020 - 11:00
Piast Człuchów - GTS Czarna Dąbrówka
Szarża Krojanty - Magic Niezabyszewo 26 kwietnia 2020 - 11:00
Czarni Czarne - Sparta Konarzyny 26 kwietnia 2020 - 11:00
Bytovia Bytów - Zawisza Borzytuchom 25 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: Junior Football Academy Przechlewo,
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 2 maja 2020 - 11:00
Zawisza Borzytuchom - Junior Football Academy Przechlewo 3 maja 2020 - 13:00
Sparta Konarzyny - Szarża Krojanty 3 maja 2020 - 15:45
Magic Niezabyszewo - Piast Człuchów 3 maja 2020 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka - Lider Rychnowy
Pauza: Czarni Czarne,
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice - GTS Czarna Dąbrówka 9 maja 2020 - 11:00
Lider Rychnowy - Magic Niezabyszewo
Piast Człuchów - Sparta Konarzyny
Czarni Czarne - Zawisza Borzytuchom 10 maja 2020 - 11:00
Junior Football Academy Przechlewo - Bytovia Bytów 10 maja 2020 - 17:00
Pauza: Szarża Krojanty,
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Junior Football Academy Przechlewo - Chojniczanka Chojnice 17 maja 2020 - 11:00
Bytovia Bytów - Czarni Czarne 16 maja 2020 - 11:00
Zawisza Borzytuchom - Szarża Krojanty 17 maja 2020 - 11:00
Sparta Konarzyny - Lider Rychnowy 17 maja 2020 - 15:45
Magic Niezabyszewo - GTS Czarna Dąbrówka 17 maja 2020 - 14:00
Pauza: Piast Człuchów,
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice - Magic Niezabyszewo 23 maja 2020 - 11:00
GTS Czarna Dąbrówka - Sparta Konarzyny 23 maja 2020 - 12:00
Piast Człuchów - Zawisza Borzytuchom
Szarża Krojanty - Bytovia Bytów 23 maja 2020 - 11:00
Czarni Czarne - Junior Football Academy Przechlewo 24 maja 2020 - 11:00
Pauza: Lider Rychnowy,
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Czarne - Chojniczanka Chojnice 30 maja 2020 - 11:00
Junior Football Academy Przechlewo - Szarża Krojanty 31 maja 2020 - 11:00
Bytovia Bytów - Piast Człuchów 30 maja 2020 - 11:00
Zawisza Borzytuchom - Lider Rychnowy 31 maja 2020 - 11:00
Sparta Konarzyny - Magic Niezabyszewo
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 22 - 6. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice - Sparta Konarzyny 6 czerwca 2020 - 13:00
GTS Czarna Dąbrówka - Zawisza Borzytuchom 6 czerwca 2020 - 13:00
Lider Rychnowy - Bytovia Bytów 6 czerwca 2020 - 13:00
Piast Człuchów - Junior Football Academy Przechlewo 6 czerwca 2020 - 13:00
Szarża Krojanty - Czarni Czarne 6 czerwca 2020 - 13:00
Pauza: Magic Niezabyszewo, .