MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Celtic Reda 24 65 21 2 1 75 - 24
2. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 24 60 20 0 4 99 - 28
3. Klif Chłapowo 24 53 17 2 5 91 - 54
4. Jastrząb Domatowo 24 49 16 1 7 83 - 38
5. Zryw Sławoszyno 24 48 16 0 8 74 - 44
6. Kaszubia Starzyno 24 37 11 4 9 56 - 56
7. Norda Karwia 24 31 10 1 13 52 - 65
8. Wicher Wierzchucino 24 30 9 3 12 52 - 62
9. KS Rozłazino 24 26 8 2 14 46 - 60
10. Bolszewianka Bolszewo 24 19 6 1 17 42 - 82
11. Zatoka II Puck 24 19 6 1 17 32 - 82
12. Larix Kostkowo 24 17 5 2 17 50 - 83
13. Sprzęgło Wejherowo 24 4 1 1 22 18 - 92
14. KS Strzebielino 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Franc 23.07.2006, 20:11:55
* KS Strzebielino wycofało się po rundzie jesiennej. Wyniki meczów zostały anulowane.



Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Zatoka II Puck 0 - 4 KS Rozłazino 20 sierpnia 2005 - 16:00
2. Wicher Wierzchucino 5 - 2 Norda Karwia
3. Zryw Sławoszyno 5 - 4 Larix Kostkowo 21 sierpnia 2005 - 12:30
4. Celtic Reda 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
5. Sprzęgło Wejherowo - KS Strzebielino 21 sierpnia 2005 - 11:00
anulowany, było 1-1
6. Jastrząb Domatowo 8 - 0 Bolszewianka Bolszewo 21 sierpnia 2005 - 16:00
7. Klif Chłapowo 4 - 1 Kaszubia Starzyno 21 sierpnia 2005 - 14:00
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
8. KS Rozłazino 2 - 2 Kaszubia Starzyno 28 sierpnia 2005 - 14:00
9. Bolszewianka Bolszewo 1 - 5 Klif Chłapowo 28 sierpnia 2005 - 16:00
10. KS Strzebielino - Jastrząb Domatowo 28 sierpnia 2005 - 11:00
anulowany (było 1-1)
11. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 0 Sprzęgło Wejherowo 27 sierpnia 2005 - 16:00
12. Larix Kostkowo 2 - 3 Celtic Reda 28 sierpnia 2005 - 14:00
13. Norda Karwia 1 - 3 Zryw Sławoszyno 27 sierpnia 2005
14. Zatoka II Puck 2 - 5 Wicher Wierzchucino 27 sierpnia 2005 - 16:00
Kolejka 3 - 31. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
15. Wicher Wierzchucino 4 - 3 KS Rozłazino 31 sierpnia 2005
16. Zryw Sławoszyno 4 - 0 Zatoka II Puck 31 sierpnia 2005 - 17:30
17. Celtic Reda 1 - 0 Norda Karwia 31 sierpnia 2005 - 17:00
18. Sprzęgło Wejherowo 4 - 4 Larix Kostkowo 31 sierpnia 2005 - 18:00
19. Jastrząb Domatowo 4 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 31 sierpnia 2005 - 18:00
20. Klif Chłapowo - KS Strzebielino 31 sierpnia 2005 - 17:00
anulowany (było 9-1)
21. Kaszubia Starzyno 2 - 1 Bolszewianka Bolszewo 31 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejka 4 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
22. KS Rozłazino 5 - 1 Bolszewianka Bolszewo 4 września 2005 - 14:00
23. KS Strzebielino - Kaszubia Starzyno 4 września 2005 - 11:00
anulowany (było 3-4)
24. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 0 Klif Chłapowo 3 września 2005 - 11:00
25. Larix Kostkowo 1 - 7 Jastrząb Domatowo 4 września 2005 - 14:00
26. Norda Karwia 3 - 2 Sprzęgło Wejherowo 4 września 2005 - 15:00
27. Zatoka II Puck 1 - 3 Celtic Reda 4 września 2005 - 15:00
28. Wicher Wierzchucino 1 - 3 Zryw Sławoszyno
Kolejka 5 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Zryw Sławoszyno 0 - 3 KS Rozłazino 11 września 2005 - 12:30
30. Celtic Reda 1 - 0 Wicher Wierzchucino 10 września 2005 - 17:00
31. Sprzęgło Wejherowo 3 - 2 Zatoka II Puck 11 września 2005 - 11:00
32. Jastrząb Domatowo 6 - 2 Norda Karwia 11 września 2005 - 14:00
33. Klif Chłapowo 8 - 4 Larix Kostkowo 11 września 2005 - 14:00
34. Kaszubia Starzyno 0 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 września 2005 - 17:00
vo. gospodarze nie mieli kart zawodniczych i kart zdrowia
35. Bolszewianka Bolszewo - KS Strzebielino 11 września 2005 - 16:00
anulowany (było 4-0)
Kolejka 6 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. KS Rozłazino - KS Strzebielino 17 września 2005 - 11:00
anulowany (było 3-0)
37. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 12 - 2 Bolszewianka Bolszewo 17 września 2005 - 16:00
38. Larix Kostkowo 2 - 3 Kaszubia Starzyno 18 września 2005 - 14:00
39. Norda Karwia 0 - 1 Klif Chłapowo 18 września 2005 - 15:00
40. Zatoka II Puck 1 - 6 Jastrząb Domatowo 18 września 2005 - 15:00
41. Wicher Wierzchucino 4 - 1 Sprzęgło Wejherowo 17 września 2005
42. Zryw Sławoszyno 3 - 2 Celtic Reda 18 września 2005 - 12:30
Kolejka 7 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Celtic Reda 3 - 0 KS Rozłazino 24 września 2005 - 16:00
44. Sprzęgło Wejherowo 3 - 4 Zryw Sławoszyno 25 września 2005 - 11:00
45. Jastrząb Domatowo 3 - 0 Wicher Wierzchucino 25 września 2005 - 14:00
46. Klif Chłapowo 7 - 3 Zatoka II Puck 25 września 2005 - 14:00
47. Kaszubia Starzyno 2 - 1 Norda Karwia 24 września 2005 - 16:00
48. Bolszewianka Bolszewo 3 - 0 Larix Kostkowo 25 września 2005 - 15:00
49. KS Strzebielino - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 25 września 2005 - 11:00
anulowany (było 0-9)
Kolejka 8 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. KS Rozłazino 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 października 2005 - 14:00
51. Larix Kostkowo - KS Strzebielino 2 października 2005 - 14:00
anulowany (było 4-4)
52. Norda Karwia 1 - 0 Bolszewianka Bolszewo 2 października 2005 - 15:00
53. Zatoka II Puck 2 - 1 Kaszubia Starzyno 2 października 2005 - 15:00
54. Wicher Wierzchucino 2 - 4 Klif Chłapowo 13 listopada 2005
mecz powtórzony (w pierwotnym terminie (1-10-2005) przy stanie 2-1 mecz przerwany w 75 min.)
55. Zryw Sławoszyno 3 - 2 Jastrząb Domatowo 2 października 2005 - 12:30
56. Celtic Reda 1 - 0 Sprzęgło Wejherowo 1 października 2005 - 15:30
Kolejka 9 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Sprzęgło Wejherowo 0 - 4 KS Rozłazino 9 października 2005 - 11:00
58. Jastrząb Domatowo 1 - 2 Celtic Reda 9 października 2005 - 14:00
59. Klif Chłapowo 1 - 4 Zryw Sławoszyno 9 października 2005 - 14:00
60. Kaszubia Starzyno 5 - 4 Wicher Wierzchucino 8 października 2005 - 16:00
61. Bolszewianka Bolszewo 1 - 2 Zatoka II Puck 9 października 2005 - 14:00
62. KS Strzebielino - Norda Karwia 9 października 2005 - 11:00
anulowany (było 2-3)
63. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 2 Larix Kostkowo 9 października 2005 - 14:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. KS Rozłazino 3 - 2 Larix Kostkowo 16 października 2005 - 14:00
65. Norda Karwia 2 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 16 października 2005 - 15:00
66. Zatoka II Puck - KS Strzebielino 16 października 2005 - 12:00
anulowany (było 5-1)
67. Wicher Wierzchucino 3 - 0 Bolszewianka Bolszewo 16 października 2005 - 15:00
vo.
68. Zryw Sławoszyno 5 - 1 Kaszubia Starzyno 15 października 2005 - 15:00
69. Celtic Reda 7 - 2 Klif Chłapowo 15 października 2005 - 15:00
70. Sprzęgło Wejherowo 0 - 8 Jastrząb Domatowo 16 października 2005 - 11:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Jastrząb Domatowo 5 - 1 KS Rozłazino 23 października 2005 - 14:00
72. Klif Chłapowo 14 - 0 Sprzęgło Wejherowo 23 października 2005 - 14:00
73. Kaszubia Starzyno 0 - 0 Celtic Reda 23 października 2005 - 14:00
74. Bolszewianka Bolszewo 3 - 2 Zryw Sławoszyno 23 października 2005 - 14:00
75. KS Strzebielino - Wicher Wierzchucino 23 października 2005 - 11:00
anulowany (było 0-4)
76. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 0 Zatoka II Puck 23 października 2005 - 14:00
77. Larix Kostkowo 1 - 3 Norda Karwia 23 października 2005 - 14:00
Kolejka 12 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KS Rozłazino 0 - 2 Norda Karwia 30 października 2005 - 14:00
79. Zatoka II Puck 2 - 0 Larix Kostkowo 30 października 2005 - 12:00
80. Wicher Wierzchucino 1 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 30 października 2005 - 14:00
81. Zryw Sławoszyno - KS Strzebielino 30 października 2005 - 12:30
anulowany (było 3-0 vo)
82. Celtic Reda 5 - 2 Bolszewianka Bolszewo 29 października 2005 - 14:00
83. Sprzęgło Wejherowo 1 - 2 Kaszubia Starzyno 30 października 2005 - 11:00
84. Jastrząb Domatowo 0 - 3 Klif Chłapowo 30 października 2005 - 14:00
vo (na boisku 1-1)
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Klif Chłapowo 1 - 1 KS Rozłazino 6 listopada 2005 - 14:00
86. Kaszubia Starzyno 3 - 3 Jastrząb Domatowo 6 listopada 2005 - 14:00
87. Bolszewianka Bolszewo 4 - 2 Sprzęgło Wejherowo 6 listopada 2005 - 14:00
88. KS Strzebielino - Celtic Reda 6 listopada 2005 - 11:00
anulowany (było 0-13)
89. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 1 Zryw Sławoszyno 6 listopada 2005 - 14:00
90. Larix Kostkowo 2 - 3 Wicher Wierzchucino 6 listopada 2005 - 14:00
91. Norda Karwia 9 - 0 Zatoka II Puck 6 listopada 2005 - 14:00
Kolejka 14 - 17. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (8) 
92. KS Rozłazino 3 - 1 Zatoka II Puck 17 maja 2006 - 18:30
93. Norda Karwia 2 - 2 Wicher Wierzchucino 17 maja 2006 - 18:30
94. Larix Kostkowo 4 - 3 Zryw Sławoszyno 17 maja 2006 - 18:30
95. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 Celtic Reda 17 maja 2006 - 18:30
97. Bolszewianka Bolszewo 0 - 1 Jastrząb Domatowo 17 maja 2006 - 18:30
98. Kaszubia Starzyno 3 - 3 Klif Chłapowo 17 maja 2006 - 18:30
Pauza: Sprzęgło Wejherowo,
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Kaszubia Starzyno 6 - 2 KS Rozłazino 1 kwietnia 2006 - 17:00
100. Klif Chłapowo 3 - 2 Bolszewianka Bolszewo 2 kwietnia 2006 - 14:00
102. Sprzęgło Wejherowo 0 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 kwietnia 2006 - 15:00
vo (na boisku 2-1, brak licencji)
103. Celtic Reda 4 - 1 Larix Kostkowo 1 kwietnia 2006 - 15:00
104. Zryw Sławoszyno 5 - 1 Norda Karwia 1 kwietnia 2006 - 17:00
105. Wicher Wierzchucino 1 - 3 Zatoka II Puck 1 kwietnia 2006 - 17:00
Pauza: Jastrząb Domatowo,
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. KS Rozłazino 0 - 2 Wicher Wierzchucino 9 kwietnia 2006 - 14:00
107. Zatoka II Puck 0 - 3 Zryw Sławoszyno 9 kwietnia 2006 - 14:30
108. Norda Karwia 1 - 3 Celtic Reda 8 kwietnia 2006 - 16:00
109. Larix Kostkowo 3 - 0 Sprzęgło Wejherowo 9 kwietnia 2006 - 14:00
vo
110. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 9 - 0 Jastrząb Domatowo 9 kwietnia 2006 - 14:00
112. Bolszewianka Bolszewo 1 - 5 Kaszubia Starzyno 9 kwietnia 2006 - 12:00
Pauza: Klif Chłapowo,
Kolejka 17 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
113. Bolszewianka Bolszewo 2 - 3 KS Rozłazino 15 kwietnia 2006 - 11:00
115. Klif Chłapowo 1 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 19 kwietnia 2006
przełożony
116. Jastrząb Domatowo 3 - 1 Larix Kostkowo 15 kwietnia 2006 - 11:00
117. Sprzęgło Wejherowo 1 - 4 Norda Karwia 15 kwietnia 2006 - 15:00
118. Celtic Reda 7 - 0 Zatoka II Puck 15 kwietnia 2006 - 11:00
119. Zryw Sławoszyno 2 - 0 Wicher Wierzchucino 15 kwietnia 2006 - 11:00
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. KS Rozłazino 1 - 3 Zryw Sławoszyno 23 kwietnia 2006 - 14:00
121. Wicher Wierzchucino 2 - 2 Celtic Reda 22 kwietnia 2006 - 17:00
122. Zatoka II Puck 3 - 0 Sprzęgło Wejherowo 23 kwietnia 2006 - 14:00
vo (na boisku 2-1)
123. Norda Karwia 0 - 7 Jastrząb Domatowo
124. Larix Kostkowo 3 - 6 Klif Chłapowo 23 kwietnia 2006 - 14:00
125. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 0 Kaszubia Starzyno 23 kwietnia 2006 - 14:00
Pauza: Bolszewianka Bolszewo,
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
128. Bolszewianka Bolszewo 1 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
129. Kaszubia Starzyno 6 - 1 Larix Kostkowo 29 kwietnia 2006 - 17:00
130. Klif Chłapowo 6 - 2 Norda Karwia 30 kwietnia 2006 - 14:00
131. Jastrząb Domatowo 3 - 0 Zatoka II Puck 30 kwietnia 2006 - 14:00
132. Sprzęgło Wejherowo 0 - 3 Wicher Wierzchucino 29 kwietnia 2006 - 15:00
vo
133. Celtic Reda 4 - 3 Zryw Sławoszyno 29 kwietnia 2006 - 17:00
Pauza: KS Rozłazino,
Kolejka 20 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. KS Rozłazino 1 - 3 Celtic Reda 3 maja 2006 - 11:00
135. Zryw Sławoszyno 3 - 1 Sprzęgło Wejherowo 3 maja 2006 - 11:00
136. Wicher Wierzchucino 2 - 4 Jastrząb Domatowo 3 maja 2006 - 11:00
137. Zatoka II Puck 3 - 4 Klif Chłapowo 3 maja 2006 - 16:30
138. Norda Karwia 5 - 3 Kaszubia Starzyno 3 maja 2006 - 11:00
139. Larix Kostkowo 3 - 2 Bolszewianka Bolszewo 3 maja 2006 - 11:00
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne,
Kolejka 21 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 - 1 KS Rozłazino 7 maja 2006 - 14:00
143. Bolszewianka Bolszewo 4 - 2 Norda Karwia
144. Kaszubia Starzyno 2 - 3 Zatoka II Puck 6 maja 2006 - 17:00
145. Klif Chłapowo 4 - 3 Wicher Wierzchucino 7 maja 2006 - 14:00
146. Jastrząb Domatowo 2 - 1 Zryw Sławoszyno 7 maja 2006 - 14:00
147. Sprzęgło Wejherowo 0 - 3 Celtic Reda 6 maja 2006 - 15:00
vo (gospodarze nie stawili się na mecz)
Pauza: Larix Kostkowo,
Kolejka 22 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
148. KS Rozłazino 3 - 0 Sprzęgło Wejherowo 14 maja 2006 - 14:00
vo
149. Celtic Reda 2 - 1 Jastrząb Domatowo 13 maja 2006 - 17:00
150. Zryw Sławoszyno 1 - 3 Klif Chłapowo 13 maja 2006 - 17:00
151. Wicher Wierzchucino 3 - 1 Kaszubia Starzyno 13 maja 2006 - 17:00
152. Zatoka II Puck 3 - 3 Bolszewianka Bolszewo 14 maja 2006 - 15:30
154. Larix Kostkowo 1 - 6 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 14 maja 2006 - 14:00
Pauza: Norda Karwia,
Kolejka 23 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
155. Larix Kostkowo 4 - 1 KS Rozłazino 21 maja 2006 - 14:00
156. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 0 Norda Karwia 20 maja 2006 - 16:00
158. Bolszewianka Bolszewo 4 - 0 Wicher Wierzchucino
159. Kaszubia Starzyno 3 - 2 Zryw Sławoszyno 20 maja 2006 - 17:00
160. Klif Chłapowo 2 - 4 Celtic Reda 21 maja 2006 - 14:00
161. Jastrząb Domatowo 3 - 0 Sprzęgło Wejherowo 21 maja 2006 - 14:00
vo (Sprz?g?o wycofane)
Pauza: Zatoka II Puck,
Kolejka 24 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. KS Rozłazino 2 - 3 Jastrząb Domatowo 28 maja 2006 - 14:00
163. Sprzęgło Wejherowo 0 - 3 Klif Chłapowo
vo (Sprz?g?o wycofane)
164. Celtic Reda 3 - 0 Kaszubia Starzyno 27 maja 2006 - 17:00
165. Zryw Sławoszyno 4 - 1 Bolszewianka Bolszewo 28 maja 2006 - 13:00
167. Zatoka II Puck 0 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 28 maja 2006 - 15:30
vo(zdekompletowanie sk?adu)
168. Norda Karwia 1 - 0 Larix Kostkowo 27 maja 2006 - 16:00
Pauza: Wicher Wierzchucino,
Kolejka 25 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Norda Karwia 5 - 2 KS Rozłazino 4 czerwca 2006 - 14:00
170. Larix Kostkowo 3 - 0 Zatoka II Puck 4 czerwca 2006 - 14:00
vo (goście nie przyjechali)
171. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 8 - 0 Wicher Wierzchucino 4 czerwca 2006 - 14:00
173. Bolszewianka Bolszewo 1 - 7 Celtic Reda 4 czerwca 2006 - 14:00
174. Kaszubia Starzyno 3 - 0 Sprzęgło Wejherowo 4 czerwca 2006 - 14:00
vo (Sprz?g? wycofane)
175. Klif Chłapowo 3 - 2 Jastrząb Domatowo 4 czerwca 2006 - 14:00
Pauza: Zryw Sławoszyno,
Kolejka 26 - 11. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
176. KS Rozłazino 1 - 3 Klif Chłapowo 11 czerwca 2006 - 14:00
177. Jastrząb Domatowo 1 - 2 Kaszubia Starzyno 11 czerwca 2006 - 14:00
178. Sprzęgło Wejherowo 0 - 3 Bolszewianka Bolszewo
vo (Sprz?g?o wycofane)
180. Zryw Sławoszyno 7 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 11 czerwca 2006 - 14:00
181. Wicher Wierzchucino 2 - 2 Larix Kostkowo 11 czerwca 2006 - 14:00
182. Zatoka II Puck 1 - 3 Norda Karwia 11 czerwca 2006 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE