Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Zatoka II Puck |
0 - 4 |
KS Rozłazino |
20 sierpnia 2005
20.08 - 16:00 |
Wicher Wierzchucino |
5 - 2 |
Norda Karwia |
|
Zryw Sławoszyno |
5 - 4 |
Larix Kostkowo |
21 sierpnia 2005
21.08 - 12:30 |
Celtic Reda |
3 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Sprzęgło Wejherowo |
- |
KS Strzebielino |
21 sierpnia 2005
21.08 - 11:00 |
anulowany, było 1-1 |
Jastrząb Domatowo |
8 - 0 |
Bolszewianka Bolszewo |
21 sierpnia 2005
21.08 - 16:00 |
Klif Chłapowo |
4 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
21 sierpnia 2005
21.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (1) |
KS Rozłazino |
2 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
28 sierpnia 2005
28.08 - 14:00 |
Bolszewianka Bolszewo |
1 - 5 |
Klif Chłapowo |
28 sierpnia 2005
28.08 - 16:00 |
KS Strzebielino |
- |
Jastrząb Domatowo |
28 sierpnia 2005
28.08 - 11:00 |
anulowany (było 1-1) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 0 |
Sprzęgło Wejherowo |
27 sierpnia 2005
27.08 - 16:00 |
Larix Kostkowo |
2 - 3 |
Celtic Reda |
28 sierpnia 2005
28.08 - 14:00 |
Norda Karwia |
1 - 3 |
Zryw Sławoszyno |
27 sierpnia 2005
27.08 |
Zatoka II Puck |
2 - 5 |
Wicher Wierzchucino |
27 sierpnia 2005
27.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 31. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Wicher Wierzchucino |
4 - 3 |
KS Rozłazino |
31 sierpnia 2005
31.08 |
Zryw Sławoszyno |
4 - 0 |
Zatoka II Puck |
31 sierpnia 2005
31.08 - 17:30 |
Celtic Reda |
1 - 0 |
Norda Karwia |
31 sierpnia 2005
31.08 - 17:00 |
Sprzęgło Wejherowo |
4 - 4 |
Larix Kostkowo |
31 sierpnia 2005
31.08 - 18:00 |
Jastrząb Domatowo |
4 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
31 sierpnia 2005
31.08 - 18:00 |
Klif Chłapowo |
- |
KS Strzebielino |
31 sierpnia 2005
31.08 - 17:00 |
anulowany (było 9-1) |
Kaszubia Starzyno |
2 - 1 |
Bolszewianka Bolszewo |
31 sierpnia 2005
31.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (1) |
KS Rozłazino |
5 - 1 |
Bolszewianka Bolszewo |
4 września 2005
4.09 - 14:00 |
KS Strzebielino |
- |
Kaszubia Starzyno |
4 września 2005
4.09 - 11:00 |
anulowany (było 3-4) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 0 |
Klif Chłapowo |
3 września 2005
3.09 - 11:00 |
Larix Kostkowo |
1 - 7 |
Jastrząb Domatowo |
4 września 2005
4.09 - 14:00 |
Norda Karwia |
3 - 2 |
Sprzęgło Wejherowo |
4 września 2005
4.09 - 15:00 |
Zatoka II Puck |
1 - 3 |
Celtic Reda |
4 września 2005
4.09 - 15:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 3 |
Zryw Sławoszyno |
|
Kolejka 5 - 10/11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zryw Sławoszyno |
0 - 3 |
KS Rozłazino |
11 września 2005
11.09 - 12:30 |
Celtic Reda |
1 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
10 września 2005
10.09 - 17:00 |
Sprzęgło Wejherowo |
3 - 2 |
Zatoka II Puck |
11 września 2005
11.09 - 11:00 |
Jastrząb Domatowo |
6 - 2 |
Norda Karwia |
11 września 2005
11.09 - 14:00 |
Klif Chłapowo |
8 - 4 |
Larix Kostkowo |
11 września 2005
11.09 - 14:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
10 września 2005
10.09 - 17:00 |
vo. gospodarze nie mieli kart zawodniczych i kart zdrowia |
Bolszewianka Bolszewo |
- |
KS Strzebielino |
11 września 2005
11.09 - 16:00 |
anulowany (było 4-0) |
Kolejka 6 - 17/18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Rozłazino |
- |
KS Strzebielino |
17 września 2005
17.09 - 11:00 |
anulowany (było 3-0) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
12 - 2 |
Bolszewianka Bolszewo |
17 września 2005
17.09 - 16:00 |
Larix Kostkowo |
2 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
18 września 2005
18.09 - 14:00 |
Norda Karwia |
0 - 1 |
Klif Chłapowo |
18 września 2005
18.09 - 15:00 |
Zatoka II Puck |
1 - 6 |
Jastrząb Domatowo |
18 września 2005
18.09 - 15:00 |
Wicher Wierzchucino |
4 - 1 |
Sprzęgło Wejherowo |
17 września 2005
17.09 |
Zryw Sławoszyno |
3 - 2 |
Celtic Reda |
18 września 2005
18.09 - 12:30 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Celtic Reda |
3 - 0 |
KS Rozłazino |
24 września 2005
24.09 - 16:00 |
Sprzęgło Wejherowo |
3 - 4 |
Zryw Sławoszyno |
25 września 2005
25.09 - 11:00 |
Jastrząb Domatowo |
3 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
25 września 2005
25.09 - 14:00 |
Klif Chłapowo |
7 - 3 |
Zatoka II Puck |
25 września 2005
25.09 - 14:00 |
Kaszubia Starzyno |
2 - 1 |
Norda Karwia |
24 września 2005
24.09 - 16:00 |
Bolszewianka Bolszewo |
3 - 0 |
Larix Kostkowo |
25 września 2005
25.09 - 15:00 |
KS Strzebielino |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
25 września 2005
25.09 - 11:00 |
anulowany (było 0-9) |
Kolejka 8 - 1/2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Rozłazino |
0 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 października 2005
2.10 - 14:00 |
Larix Kostkowo |
- |
KS Strzebielino |
2 października 2005
2.10 - 14:00 |
anulowany (było 4-4) |
Norda Karwia |
1 - 0 |
Bolszewianka Bolszewo |
2 października 2005
2.10 - 15:00 |
Zatoka II Puck |
2 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
2 października 2005
2.10 - 15:00 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 4 |
Klif Chłapowo |
13 listopada 2005
13.11 |
mecz powtórzony (w pierwotnym terminie (1-10-2005) przy stanie 2-1 mecz przerwany w 75 min.) |
Zryw Sławoszyno |
3 - 2 |
Jastrząb Domatowo |
2 października 2005
2.10 - 12:30 |
Celtic Reda |
1 - 0 |
Sprzęgło Wejherowo |
1 października 2005
1.10 - 15:30 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sprzęgło Wejherowo |
0 - 4 |
KS Rozłazino |
9 października 2005
9.10 - 11:00 |
Jastrząb Domatowo |
1 - 2 |
Celtic Reda |
9 października 2005
9.10 - 14:00 |
Klif Chłapowo |
1 - 4 |
Zryw Sławoszyno |
9 października 2005
9.10 - 14:00 |
Kaszubia Starzyno |
5 - 4 |
Wicher Wierzchucino |
8 października 2005
8.10 - 16:00 |
Bolszewianka Bolszewo |
1 - 2 |
Zatoka II Puck |
9 października 2005
9.10 - 14:00 |
KS Strzebielino |
- |
Norda Karwia |
9 października 2005
9.10 - 11:00 |
anulowany (było 2-3) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 2 |
Larix Kostkowo |
9 października 2005
9.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Rozłazino |
3 - 2 |
Larix Kostkowo |
16 października 2005
16.10 - 14:00 |
Norda Karwia |
2 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
16 października 2005
16.10 - 15:00 |
Zatoka II Puck |
- |
KS Strzebielino |
16 października 2005
16.10 - 12:00 |
anulowany (było 5-1) |
Wicher Wierzchucino |
3 - 0 |
Bolszewianka Bolszewo |
16 października 2005
16.10 - 15:00 |
vo. |
Zryw Sławoszyno |
5 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
15 października 2005
15.10 - 15:00 |
Celtic Reda |
7 - 2 |
Klif Chłapowo |
15 października 2005
15.10 - 15:00 |
Sprzęgło Wejherowo |
0 - 8 |
Jastrząb Domatowo |
16 października 2005
16.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jastrząb Domatowo |
5 - 1 |
KS Rozłazino |
23 października 2005
23.10 - 14:00 |
Klif Chłapowo |
14 - 0 |
Sprzęgło Wejherowo |
23 października 2005
23.10 - 14:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 0 |
Celtic Reda |
23 października 2005
23.10 - 14:00 |
Bolszewianka Bolszewo |
3 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
23 października 2005
23.10 - 14:00 |
KS Strzebielino |
- |
Wicher Wierzchucino |
23 października 2005
23.10 - 11:00 |
anulowany (było 0-4) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 - 0 |
Zatoka II Puck |
23 października 2005
23.10 - 14:00 |
Larix Kostkowo |
1 - 3 |
Norda Karwia |
23 października 2005
23.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Rozłazino |
0 - 2 |
Norda Karwia |
30 października 2005
30.10 - 14:00 |
Zatoka II Puck |
2 - 0 |
Larix Kostkowo |
30 października 2005
30.10 - 12:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 4 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
30 października 2005
30.10 - 14:00 |
Zryw Sławoszyno |
- |
KS Strzebielino |
30 października 2005
30.10 - 12:30 |
anulowany (było 3-0 vo) |
Celtic Reda |
5 - 2 |
Bolszewianka Bolszewo |
29 października 2005
29.10 - 14:00 |
Sprzęgło Wejherowo |
1 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
30 października 2005
30.10 - 11:00 |
Jastrząb Domatowo |
0 - 3 |
Klif Chłapowo |
30 października 2005
30.10 - 14:00 |
vo (na boisku 1-1) |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Klif Chłapowo |
1 - 1 |
KS Rozłazino |
6 listopada 2005
6.11 - 14:00 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 3 |
Jastrząb Domatowo |
6 listopada 2005
6.11 - 14:00 |
Bolszewianka Bolszewo |
4 - 2 |
Sprzęgło Wejherowo |
6 listopada 2005
6.11 - 14:00 |
KS Strzebielino |
- |
Celtic Reda |
6 listopada 2005
6.11 - 11:00 |
anulowany (było 0-13) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 1 |
Zryw Sławoszyno |
6 listopada 2005
6.11 - 14:00 |
Larix Kostkowo |
2 - 3 |
Wicher Wierzchucino |
6 listopada 2005
6.11 - 14:00 |
Norda Karwia |
9 - 0 |
Zatoka II Puck |
6 listopada 2005
6.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 17. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (8) |
KS Rozłazino |
3 - 1 |
Zatoka II Puck |
17 maja 2006
17.05 - 18:30 |
Norda Karwia |
2 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
17 maja 2006
17.05 - 18:30 |
Larix Kostkowo |
4 - 3 |
Zryw Sławoszyno |
17 maja 2006
17.05 - 18:30 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 2 |
Celtic Reda |
17 maja 2006
17.05 - 18:30 |
Bolszewianka Bolszewo |
0 - 1 |
Jastrząb Domatowo |
17 maja 2006
17.05 - 18:30 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 3 |
Klif Chłapowo |
17 maja 2006
17.05 - 18:30 |
Pauza: Sprzęgło Wejherowo, |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Starzyno |
6 - 2 |
KS Rozłazino |
1 kwietnia 2006
1.04 - 17:00 |
Klif Chłapowo |
3 - 2 |
Bolszewianka Bolszewo |
2 kwietnia 2006
2.04 - 14:00 |
Sprzęgło Wejherowo |
0 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 kwietnia 2006
1.04 - 15:00 |
vo (na boisku 2-1, brak licencji) |
Celtic Reda |
4 - 1 |
Larix Kostkowo |
1 kwietnia 2006
1.04 - 15:00 |
Zryw Sławoszyno |
5 - 1 |
Norda Karwia |
1 kwietnia 2006
1.04 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 3 |
Zatoka II Puck |
1 kwietnia 2006
1.04 - 17:00 |
Pauza: Jastrząb Domatowo, |
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Rozłazino |
0 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
9 kwietnia 2006
9.04 - 14:00 |
Zatoka II Puck |
0 - 3 |
Zryw Sławoszyno |
9 kwietnia 2006
9.04 - 14:30 |
Norda Karwia |
1 - 3 |
Celtic Reda |
8 kwietnia 2006
8.04 - 16:00 |
Larix Kostkowo |
3 - 0 |
Sprzęgło Wejherowo |
9 kwietnia 2006
9.04 - 14:00 |
vo |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
9 - 0 |
Jastrząb Domatowo |
9 kwietnia 2006
9.04 - 14:00 |
Bolszewianka Bolszewo |
1 - 5 |
Kaszubia Starzyno |
9 kwietnia 2006
9.04 - 12:00 |
Pauza: Klif Chłapowo, |
Kolejka 17 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Bolszewianka Bolszewo |
2 - 3 |
KS Rozłazino |
15 kwietnia 2006
15.04 - 11:00 |
Klif Chłapowo |
1 - 4 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
19 kwietnia 2006
19.04 |
przełożony |
Jastrząb Domatowo |
3 - 1 |
Larix Kostkowo |
15 kwietnia 2006
15.04 - 11:00 |
Sprzęgło Wejherowo |
1 - 4 |
Norda Karwia |
15 kwietnia 2006
15.04 - 15:00 |
Celtic Reda |
7 - 0 |
Zatoka II Puck |
15 kwietnia 2006
15.04 - 11:00 |
Zryw Sławoszyno |
2 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
15 kwietnia 2006
15.04 - 11:00 |
Pauza: Kaszubia Starzyno, |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Rozłazino |
1 - 3 |
Zryw Sławoszyno |
23 kwietnia 2006
23.04 - 14:00 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 2 |
Celtic Reda |
22 kwietnia 2006
22.04 - 17:00 |
Zatoka II Puck |
3 - 0 |
Sprzęgło Wejherowo |
23 kwietnia 2006
23.04 - 14:00 |
vo (na boisku 2-1) |
Norda Karwia |
0 - 7 |
Jastrząb Domatowo |
|
Larix Kostkowo |
3 - 6 |
Klif Chłapowo |
23 kwietnia 2006
23.04 - 14:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
23 kwietnia 2006
23.04 - 14:00 |
Pauza: Bolszewianka Bolszewo, |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Bolszewianka Bolszewo |
1 - 4 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Kaszubia Starzyno |
6 - 1 |
Larix Kostkowo |
29 kwietnia 2006
29.04 - 17:00 |
Klif Chłapowo |
6 - 2 |
Norda Karwia |
30 kwietnia 2006
30.04 - 14:00 |
Jastrząb Domatowo |
3 - 0 |
Zatoka II Puck |
30 kwietnia 2006
30.04 - 14:00 |
Sprzęgło Wejherowo |
0 - 3 |
Wicher Wierzchucino |
29 kwietnia 2006
29.04 - 15:00 |
vo |
Celtic Reda |
4 - 3 |
Zryw Sławoszyno |
29 kwietnia 2006
29.04 - 17:00 |
Pauza: KS Rozłazino, |
Kolejka 20 - 3. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Rozłazino |
1 - 3 |
Celtic Reda |
3 maja 2006
3.05 - 11:00 |
Zryw Sławoszyno |
3 - 1 |
Sprzęgło Wejherowo |
3 maja 2006
3.05 - 11:00 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 4 |
Jastrząb Domatowo |
3 maja 2006
3.05 - 11:00 |
Zatoka II Puck |
3 - 4 |
Klif Chłapowo |
3 maja 2006
3.05 - 16:30 |
Norda Karwia |
5 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
3 maja 2006
3.05 - 11:00 |
Larix Kostkowo |
3 - 2 |
Bolszewianka Bolszewo |
3 maja 2006
3.05 - 11:00 |
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne, |
Kolejka 21 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
6 - 1 |
KS Rozłazino |
7 maja 2006
7.05 - 14:00 |
Bolszewianka Bolszewo |
4 - 2 |
Norda Karwia |
|
Kaszubia Starzyno |
2 - 3 |
Zatoka II Puck |
6 maja 2006
6.05 - 17:00 |
Klif Chłapowo |
4 - 3 |
Wicher Wierzchucino |
7 maja 2006
7.05 - 14:00 |
Jastrząb Domatowo |
2 - 1 |
Zryw Sławoszyno |
7 maja 2006
7.05 - 14:00 |
Sprzęgło Wejherowo |
0 - 3 |
Celtic Reda |
6 maja 2006
6.05 - 15:00 |
vo (gospodarze nie stawili się na mecz) |
Pauza: Larix Kostkowo, |
Kolejka 22 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (3) |
KS Rozłazino |
3 - 0 |
Sprzęgło Wejherowo |
14 maja 2006
14.05 - 14:00 |
vo |
Celtic Reda |
2 - 1 |
Jastrząb Domatowo |
13 maja 2006
13.05 - 17:00 |
Zryw Sławoszyno |
1 - 3 |
Klif Chłapowo |
13 maja 2006
13.05 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
13 maja 2006
13.05 - 17:00 |
Zatoka II Puck |
3 - 3 |
Bolszewianka Bolszewo |
14 maja 2006
14.05 - 15:30 |
Larix Kostkowo |
1 - 6 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
14 maja 2006
14.05 - 14:00 |
Pauza: Norda Karwia, |
Kolejka 23 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Larix Kostkowo |
4 - 1 |
KS Rozłazino |
21 maja 2006
21.05 - 14:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 0 |
Norda Karwia |
20 maja 2006
20.05 - 16:00 |
Bolszewianka Bolszewo |
4 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
|
Kaszubia Starzyno |
3 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
20 maja 2006
20.05 - 17:00 |
Klif Chłapowo |
2 - 4 |
Celtic Reda |
21 maja 2006
21.05 - 14:00 |
Jastrząb Domatowo |
3 - 0 |
Sprzęgło Wejherowo |
21 maja 2006
21.05 - 14:00 |
vo (Sprz?g?o wycofane) |
Pauza: Zatoka II Puck, |
Kolejka 24 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Rozłazino |
2 - 3 |
Jastrząb Domatowo |
28 maja 2006
28.05 - 14:00 |
Sprzęgło Wejherowo |
0 - 3 |
Klif Chłapowo |
|
vo (Sprz?g?o wycofane) |
Celtic Reda |
3 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
27 maja 2006
27.05 - 17:00 |
Zryw Sławoszyno |
4 - 1 |
Bolszewianka Bolszewo |
28 maja 2006
28.05 - 13:00 |
Zatoka II Puck |
0 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
28 maja 2006
28.05 - 15:30 |
vo(zdekompletowanie sk?adu) |
Norda Karwia |
1 - 0 |
Larix Kostkowo |
27 maja 2006
27.05 - 16:00 |
Pauza: Wicher Wierzchucino, |
Kolejka 25 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Norda Karwia |
5 - 2 |
KS Rozłazino |
4 czerwca 2006
4.06 - 14:00 |
Larix Kostkowo |
3 - 0 |
Zatoka II Puck |
4 czerwca 2006
4.06 - 14:00 |
vo (goście nie przyjechali) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
8 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
4 czerwca 2006
4.06 - 14:00 |
Bolszewianka Bolszewo |
1 - 7 |
Celtic Reda |
4 czerwca 2006
4.06 - 14:00 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 0 |
Sprzęgło Wejherowo |
4 czerwca 2006
4.06 - 14:00 |
vo (Sprz?g? wycofane) |
Klif Chłapowo |
3 - 2 |
Jastrząb Domatowo |
4 czerwca 2006
4.06 - 14:00 |
Pauza: Zryw Sławoszyno, |
Kolejka 26 - 11. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (2) |
KS Rozłazino |
1 - 3 |
Klif Chłapowo |
11 czerwca 2006
11.06 - 14:00 |
Jastrząb Domatowo |
1 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
11 czerwca 2006
11.06 - 14:00 |
Sprzęgło Wejherowo |
0 - 3 |
Bolszewianka Bolszewo |
|
vo (Sprz?g?o wycofane) |
Zryw Sławoszyno |
7 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
11 czerwca 2006
11.06 - 14:00 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 2 |
Larix Kostkowo |
11 czerwca 2006
11.06 - 14:00 |
Zatoka II Puck |
1 - 3 |
Norda Karwia |
11 czerwca 2006
11.06 - 14:00 |
Pauza: Celtic Reda, . |
|