Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
1 września 2019
1.09 - 16:30 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 3 |
Start Miastko |
18 września 2019
18.09 - 17:30 |
Lider Rychnowy |
1 - 9 |
Kaszubia Studzienice |
1 września 2019
1.09 - 13:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
11 - 0 |
MKS Debrzno |
9 października 2019
9.10 - 16:45 |
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 13 |
MKS Debrzno |
11 września 2019
11.09 - 15:30 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 3 |
Junior Football Academy Przechlewo |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Start Miastko |
4 - 3 |
Lider Rychnowy |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 4 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
7 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
14 września 2019
14.09 - 17:15 |
Lider Rychnowy |
5 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
6 - 0 |
Start Miastko |
14 września 2019
14.09 - 13:30 |
MKS Debrzno |
2 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
13 września 2019
13.09 - 17:30 |
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 11 |
Kaszubia Studzienice |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Start Miastko |
2 - 1 |
MKS Debrzno |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 11 |
Junior Football Academy Przechlewo |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 1 |
Lider Rychnowy |
25 września 2019
25.09 - 17:45 |
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lider Rychnowy |
8 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
29 września 2019
29.09 - 13:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
10 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 października 2019
2.10 - 17:00 |
MKS Debrzno |
7 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
29 września 2019
29.09 - 10:00 |
Kaszubia Studzienice |
6 - 0 |
Start Miastko |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 10 |
Start Miastko |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 9 |
Kaszubia Studzienice |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 1 |
MKS Debrzno |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Lider Rychnowy |
0 - 2 |
Junior Football Academy Przechlewo |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Junior Football Academy Przechlewo |
19 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
12 października 2019
12.10 - 12:00 |
MKS Debrzno |
0 - 9 |
Lider Rychnowy |
16 października 2019
16.10 - 16:30 |
Kaszubia Studzienice |
7 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Start Miastko |
10 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Kolejarz Chojnice |
|
Start Miastko |
- |
Dolina Gałąźnia Wielka |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
- |
Lider Rychnowy |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
MKS Debrzno |
- |
Junior Football Academy Przechlewo |
5 kwietnia 2020
5.04 - 12:00 |
Kolejka 9 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Debrzno |
- |
Chojniczanka Chojnice |
|
Junior Football Academy Przechlewo |
- |
Kaszubia Studzienice |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Lider Rychnowy |
- |
Start Miastko |
|
Dolina Gałąźnia Wielka |
- |
Kolejarz Chojnice |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:30 |
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Dolina Gałąźnia Wielka |
|
Kolejarz Chojnice |
- |
Lider Rychnowy |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Start Miastko |
- |
Junior Football Academy Przechlewo |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
- |
MKS Debrzno |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Studzienice |
- |
Chojniczanka Chojnice |
|
MKS Debrzno |
- |
Start Miastko |
26 kwietnia 2020
26.04 - 13:15 |
Junior Football Academy Przechlewo |
- |
Kolejarz Chojnice |
|
Lider Rychnowy |
- |
Dolina Gałąźnia Wielka |
|
Kolejka 12 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Lider Rychnowy |
|
Dolina Gałąźnia Wielka |
- |
Junior Football Academy Przechlewo |
2 maja 2020
2.05 - 12:00 |
Kolejarz Chojnice |
- |
MKS Debrzno |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Start Miastko |
- |
Kaszubia Studzienice |
3 maja 2020
3.05 - 11:00 |
Kolejka 13 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
- |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kaszubia Studzienice |
- |
Kolejarz Chojnice |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
MKS Debrzno |
- |
Dolina Gałąźnia Wielka |
|
Junior Football Academy Przechlewo |
- |
Lider Rychnowy |
9 maja 2020
9.05 - 12:00 |
Kolejka 14 - 17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Junior Football Academy Przechlewo |
|
Lider Rychnowy |
- |
MKS Debrzno |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
- |
Kaszubia Studzienice |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
- |
Start Miastko |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
|