ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (STYCZEŃ - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)

Liga Juniorów D2 - grupa Malbork VII - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 8 21 7 0 1 61 - 15 2 3 1 0 1 9 - 7
2. Wierzyca Pelplin 8 21 7 0 1 67 - 14 2 3 1 0 1 6 - 5
3. DSPN Kwidzyn 8 21 7 0 1 42 - 13 2 3 1 0 1 5 - 8
4. Orzeł Subkowy 8 12 4 0 4 37 - 34 2 3 1 0 1 12 - 5
5. Gryf II Tczew MKS 8 12 4 0 4 28 - 18 2 3 1 0 1 6 - 7
6. AP Tczew 8 12 4 0 4 36 - 39 2 3 1 0 1 5 - 11
7. KP II Starogard Gdański 8 6 2 0 6 15 - 36
8. Pogoń Smętowo 8 3 1 0 7 10 - 76
9. Rodło Kwidzyn 8 0 0 0 8 8 - 59

 Baner


Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. AP Tczew - Wierzyca Pelplin
2. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Rodło Kwidzyn
4. Gryf II Tczew MKS - Pogoń Smętowo
5. KP II Starogard Gdański - Orzeł Subkowy
Pauza: DSPN Kwidzyn,
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. KP II Starogard Gdański - AP Tczew
7. Orzeł Subkowy - Gryf II Tczew MKS
8. Pogoń Smętowo - DSPN Kwidzyn
10. Rodło Kwidzyn - Wierzyca Pelplin
Pauza: Beniaminek 03 II Starogard Gdański,
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. AP Tczew - Rodło Kwidzyn
13. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Pogoń Smętowo
14. DSPN Kwidzyn - Orzeł Subkowy
15. Gryf II Tczew MKS - KP II Starogard Gdański
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Gryf II Tczew MKS - AP Tczew
17. KP II Starogard Gdański - DSPN Kwidzyn
18. Orzeł Subkowy - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
19. Pogoń Smętowo - Wierzyca Pelplin
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Rodło Kwidzyn - Pogoń Smętowo
23. Wierzyca Pelplin - Orzeł Subkowy
24. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - KP II Starogard Gdański
25. DSPN Kwidzyn - Gryf II Tczew MKS
Pauza: AP Tczew,
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. DSPN Kwidzyn - AP Tczew
27. Gryf II Tczew MKS - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
28. KP II Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin
29. Orzeł Subkowy - Rodło Kwidzyn
Pauza: Pogoń Smętowo,
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. AP Tczew - Pogoń Smętowo
33. Rodło Kwidzyn - KP II Starogard Gdański
34. Wierzyca Pelplin - Gryf II Tczew MKS
35. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - DSPN Kwidzyn
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - AP Tczew
37. DSPN Kwidzyn - Wierzyca Pelplin
38. Gryf II Tczew MKS - Rodło Kwidzyn
40. Orzeł Subkowy - Pogoń Smętowo
Pauza: KP II Starogard Gdański,
Kolejka 18 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. AP Tczew - Orzeł Subkowy
42. Pogoń Smętowo - KP II Starogard Gdański
44. Rodło Kwidzyn - DSPN Kwidzyn
45. Wierzyca Pelplin - Beniaminek 03 II Starogard Gdański


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE