MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Malbork VII - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wierzyca Pelplin 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
3. DSPN Kwidzyn 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Gryf II Tczew MKS 0 0 0 0 0 0 - 0
5. AP Tczew 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Orzeł Subkowy 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Pogoń Smętowo 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Pogoń Tczew 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Rodło Kwidzyn 0 0 0 0 0 0 - 0
10. KP II Starogard Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wierzyca Pelplin - AP Tczew 31 sierpnia 2019 - 17:00
2. Rodło Kwidzyn - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
3. Pogoń Tczew - DSPN Kwidzyn 1 września 2019 - 15:00
4. Pogoń Smętowo - Gryf II Tczew MKS
5. Orzeł Subkowy - KP II Starogard Gdański 1 września 2019 - 17:00
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. AP Tczew - KP II Starogard Gdański
7. Gryf II Tczew MKS - Orzeł Subkowy
8. DSPN Kwidzyn - Pogoń Smętowo
9. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Pogoń Tczew
10. Wierzyca Pelplin - Rodło Kwidzyn
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Rodło Kwidzyn - AP Tczew
12. Pogoń Tczew - Wierzyca Pelplin
13. Pogoń Smętowo - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
14. Orzeł Subkowy - DSPN Kwidzyn
15. KP II Starogard Gdański - Gryf II Tczew MKS
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. AP Tczew - Gryf II Tczew MKS
17. DSPN Kwidzyn - KP II Starogard Gdański
18. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Orzeł Subkowy
19. Wierzyca Pelplin - Pogoń Smętowo
20. Rodło Kwidzyn - Pogoń Tczew
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Pogoń Tczew - AP Tczew
22. Pogoń Smętowo - Rodło Kwidzyn
23. Orzeł Subkowy - Wierzyca Pelplin
24. KP II Starogard Gdański - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
25. Gryf II Tczew MKS - DSPN Kwidzyn
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. AP Tczew - DSPN Kwidzyn
27. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Gryf II Tczew MKS
28. Wierzyca Pelplin - KP II Starogard Gdański
29. Rodło Kwidzyn - Orzeł Subkowy
30. Pogoń Tczew - Pogoń Smętowo
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Pogoń Smętowo - AP Tczew
32. Orzeł Subkowy - Pogoń Tczew
33. KP II Starogard Gdański - Rodło Kwidzyn
34. Gryf II Tczew MKS - Wierzyca Pelplin
35. DSPN Kwidzyn - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. AP Tczew - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
37. Wierzyca Pelplin - DSPN Kwidzyn
38. Rodło Kwidzyn - Gryf II Tczew MKS
39. Pogoń Tczew - KP II Starogard Gdański
40. Pogoń Smętowo - Orzeł Subkowy
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Orzeł Subkowy - AP Tczew
42. KP II Starogard Gdański - Pogoń Smętowo
43. Gryf II Tczew MKS - Pogoń Tczew
44. DSPN Kwidzyn - Rodło Kwidzyn
45. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE