WSZYSTKIE ROZGRYWKI PIŁKARSKIE W POLSCE ZAWIESZONE DO 26 KWIETNIA 2020
CO DALEJ Z PIŁKARSKIM SEZONEM NA POMORZU? ZAGŁOSUJ W ANKIECIE

Liga Juniorów D2 - grupa Malbork VII - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 8 21 7 0 1 61 - 15 2 3 1 0 1 9 - 7
2. Wierzyca Pelplin 8 21 7 0 1 67 - 14 2 3 1 0 1 6 - 5
3. DSPN Kwidzyn 8 21 7 0 1 42 - 13 2 3 1 0 1 5 - 8
4. Orzeł Subkowy 8 12 4 0 4 37 - 34 2 3 1 0 1 12 - 5
5. Gryf II Tczew MKS 8 12 4 0 4 28 - 18 2 3 1 0 1 6 - 7
6. AP Tczew 8 12 4 0 4 36 - 39 2 3 1 0 1 5 - 11
7. KP II Starogard Gdański 8 6 2 0 6 15 - 36
8. Pogoń Smętowo 8 3 1 0 7 10 - 76
9. Rodło Kwidzyn 8 0 0 0 8 8 - 59
 Baner


Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. AP Tczew - Wierzyca Pelplin 28 marca 2020 - 11:00
2. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Rodło Kwidzyn 29 marca 2020 - 13:00
4. Gryf II Tczew MKS - Pogoń Smętowo 29 marca 2020 - 14:00
5. KP II Starogard Gdański - Orzeł Subkowy 28 marca 2020 - 11:00
Pauza: DSPN Kwidzyn,
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. KP II Starogard Gdański - AP Tczew 5 kwietnia 2020 - 11:00
7. Orzeł Subkowy - Gryf II Tczew MKS
8. Pogoń Smętowo - DSPN Kwidzyn
10. Rodło Kwidzyn - Wierzyca Pelplin 4 kwietnia 2020 - 13:00
Pauza: Beniaminek 03 II Starogard Gdański,
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. AP Tczew - Rodło Kwidzyn 11 kwietnia 2020 - 11:00
13. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Pogoń Smętowo 11 kwietnia 2020 - 13:00
14. DSPN Kwidzyn - Orzeł Subkowy
15. Gryf II Tczew MKS - KP II Starogard Gdański 8 kwietnia 2020 - 15:00
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Gryf II Tczew MKS - AP Tczew 19 kwietnia 2020 - 10:00
17. KP II Starogard Gdański - DSPN Kwidzyn 18 kwietnia 2020 - 13:00
18. Orzeł Subkowy - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
19. Pogoń Smętowo - Wierzyca Pelplin
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Rodło Kwidzyn - Pogoń Smętowo 25 kwietnia 2020 - 11:00
23. Wierzyca Pelplin - Orzeł Subkowy 26 kwietnia 2020 - 11:00
24. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - KP II Starogard Gdański 25 kwietnia 2020 - 13:00
25. DSPN Kwidzyn - Gryf II Tczew MKS
Pauza: AP Tczew,
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. DSPN Kwidzyn - AP Tczew
27. Gryf II Tczew MKS - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
28. KP II Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 2 maja 2020 - 13:00
29. Orzeł Subkowy - Rodło Kwidzyn
Pauza: Pogoń Smętowo,
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. AP Tczew - Pogoń Smętowo 9 maja 2020 - 16:00
33. Rodło Kwidzyn - KP II Starogard Gdański 9 maja 2020 - 11:00
34. Wierzyca Pelplin - Gryf II Tczew MKS 10 maja 2020 - 11:00
35. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - DSPN Kwidzyn 9 maja 2020 - 11:00
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - AP Tczew 16 maja 2020 - 11:00
37. DSPN Kwidzyn - Wierzyca Pelplin
38. Gryf II Tczew MKS - Rodło Kwidzyn 16 maja 2020 - 10:00
40. Orzeł Subkowy - Pogoń Smętowo
Pauza: KP II Starogard Gdański,
Kolejka 18 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. AP Tczew - Orzeł Subkowy 24 maja 2020 - 11:00
42. Pogoń Smętowo - KP II Starogard Gdański
44. Rodło Kwidzyn - DSPN Kwidzyn 24 maja 2020 - 11:00
45. Wierzyca Pelplin - Beniaminek 03 II Starogard Gdański 24 maja 2020 - 15:00
Pauza: Gryf II Tczew MKS,


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE