MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Malbork VI - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Tczew MKS 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Błękitni Kmiecin 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Czarni Przemysław 0 0 0 0 0 0 - 0
5. AP Malbork 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Pomezania Malbork 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Olimpico Malbork 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Pogoń Prabuty 0 0 0 0 0 0 - 0
9. KP Starogard Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Sokół Zblewo 0 0 0 0 0 0 - 0




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gryf Tczew MKS - AP Malbork
2. KP Starogard Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański
3. Pogoń Prabuty - Błękitni Kmiecin 31 sierpnia 2019 - 17:00
4. Olimpico Malbork - Czarni Przemysław
5. Pomezania Malbork - Sokół Zblewo 31 sierpnia 2019 - 13:15
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. AP Malbork - Sokół Zblewo
7. Czarni Przemysław - Pomezania Malbork
8. Błękitni Kmiecin - Olimpico Malbork
9. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pogoń Prabuty
10. Gryf Tczew MKS - KP Starogard Gdański
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. KP Starogard Gdański - AP Malbork
12. Pogoń Prabuty - Gryf Tczew MKS
13. Olimpico Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański
14. Pomezania Malbork - Błękitni Kmiecin
15. Sokół Zblewo - Czarni Przemysław
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. AP Malbork - Czarni Przemysław
17. Błękitni Kmiecin - Sokół Zblewo
18. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork
19. Gryf Tczew MKS - Olimpico Malbork
20. KP Starogard Gdański - Pogoń Prabuty
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Pogoń Prabuty - AP Malbork
22. Olimpico Malbork - KP Starogard Gdański
23. Pomezania Malbork - Gryf Tczew MKS
24. Sokół Zblewo - Beniaminek 03 Starogard Gdański
25. Czarni Przemysław - Błękitni Kmiecin
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. AP Malbork - Błękitni Kmiecin
27. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Czarni Przemysław
28. Gryf Tczew MKS - Sokół Zblewo
29. KP Starogard Gdański - Pomezania Malbork
30. Pogoń Prabuty - Olimpico Malbork
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Olimpico Malbork - AP Malbork
32. Pomezania Malbork - Pogoń Prabuty
33. Sokół Zblewo - KP Starogard Gdański
34. Czarni Przemysław - Gryf Tczew MKS
35. Błękitni Kmiecin - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. AP Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański
37. Gryf Tczew MKS - Błękitni Kmiecin
38. KP Starogard Gdański - Czarni Przemysław
39. Pogoń Prabuty - Sokół Zblewo
40. Olimpico Malbork - Pomezania Malbork
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Pomezania Malbork - AP Malbork
42. Sokół Zblewo - Olimpico Malbork
43. Czarni Przemysław - Pogoń Prabuty
44. Błękitni Kmiecin - KP Starogard Gdański
45. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE