ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 07.03.2020 - WOLNE MIEJSCA

Liga Juniorów D2 - grupa Malbork VI - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Tczew MKS 8 21 7 0 1 74 - 13 1 3 1 0 0 4 - 3
2. KP Starogard Gdański 8 21 7 0 1 45 - 10 1 0 0 0 1 3 - 4
3. AP Malbork 8 16 5 1 2 46 - 14 1 1 0 1 0 3 - 3
4. Pogoń Prabuty 8 16 5 1 2 54 - 18 1 1 0 1 0 3 - 3
5. Pomezania Malbork 8 10 3 1 4 26 - 37 1 1 0 1 0 1 - 1
6. Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 10 3 1 4 26 - 37 1 1 0 1 0 1 - 1
7. Czarni Przemysław 8 4 1 1 6 8 - 39 1 1 0 1 0 2 - 2
8. Sokół Zblewo 8 4 1 1 6 9 - 53 1 1 0 1 0 2 - 2
9. Olimpico Malbork 8 3 1 0 7 11 - 78

 Baner


Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. AP Malbork - Gryf Tczew MKS
2. Beniaminek 03 Starogard Gdański - KP Starogard Gdański
4. Czarni Przemysław - Olimpico Malbork
5. Sokół Zblewo - Pomezania Malbork
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Sokół Zblewo - AP Malbork
7. Pomezania Malbork - Czarni Przemysław
9. Pogoń Prabuty - Beniaminek 03 Starogard Gdański
10. KP Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS
Pauza: Olimpico Malbork,
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. AP Malbork - KP Starogard Gdański
12. Gryf Tczew MKS - Pogoń Prabuty 8 kwietnia 2020 - 16:00
13. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Olimpico Malbork
15. Czarni Przemysław - Sokół Zblewo
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Czarni Przemysław - AP Malbork
18. Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański
19. Olimpico Malbork - Gryf Tczew MKS
20. Pogoń Prabuty - KP Starogard Gdański
Pauza: Sokół Zblewo,
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. AP Malbork - Pogoń Prabuty
22. KP Starogard Gdański - Olimpico Malbork
23. Gryf Tczew MKS - Pomezania Malbork 25 kwietnia 2020 - 11:00
24. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Sokół Zblewo
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
27. Czarni Przemysław - Beniaminek 03 Starogard Gdański
28. Sokół Zblewo - Gryf Tczew MKS
29. Pomezania Malbork - KP Starogard Gdański
30. Olimpico Malbork - Pogoń Prabuty
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. AP Malbork - Olimpico Malbork
32. Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork
33. KP Starogard Gdański - Sokół Zblewo
34. Gryf Tczew MKS - Czarni Przemysław 10 maja 2020 - 13:30
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Beniaminek 03 Starogard Gdański - AP Malbork
38. Czarni Przemysław - KP Starogard Gdański
39. Sokół Zblewo - Pogoń Prabuty
40. Pomezania Malbork - Olimpico Malbork
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 18 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. AP Malbork - Pomezania Malbork
42. Olimpico Malbork - Sokół Zblewo
43. Pogoń Prabuty - Czarni Przemysław
45. Gryf Tczew MKS - Beniaminek 03 Starogard Gdański 23 maja 2020 - 14:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE