MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk V - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wda Lipusz 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Cartusia Kartuzy 0 0 0 0 0 0 - 0
3. FC Gowidlino 0 0 0 0 0 0 - 0
4. GKS Kolbudy 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Amator Kiełpino 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Gryf Tczew MKS 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Orzeł Trąbki Wielkie 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Santana Wielki Klincz 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Sporting Leźno 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Chojniczanka Chojnice 0 0 0 0 0 0 - 0




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wda Lipusz - Amator Kiełpino 31 sierpnia 2019 - 11:00
2. Sporting Leźno - Cartusia Kartuzy 1 września 2019 - 11:00
3. Santana Wielki Klincz - FC Gowidlino 1 września 2019 - 11:00
4. Orzeł Trąbki Wielkie - GKS Kolbudy
5. Gryf Tczew MKS - Chojniczanka Chojnice
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Amator Kiełpino - Chojniczanka Chojnice
7. GKS Kolbudy - Gryf Tczew MKS
8. FC Gowidlino - Orzeł Trąbki Wielkie
9. Cartusia Kartuzy - Santana Wielki Klincz
10. Wda Lipusz - Sporting Leźno
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Sporting Leźno - Amator Kiełpino
12. Santana Wielki Klincz - Wda Lipusz
13. Orzeł Trąbki Wielkie - Cartusia Kartuzy
14. Gryf Tczew MKS - FC Gowidlino
15. Chojniczanka Chojnice - GKS Kolbudy
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Amator Kiełpino - GKS Kolbudy
17. FC Gowidlino - Chojniczanka Chojnice
18. Cartusia Kartuzy - Gryf Tczew MKS
19. Wda Lipusz - Orzeł Trąbki Wielkie
20. Sporting Leźno - Santana Wielki Klincz
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Santana Wielki Klincz - Amator Kiełpino
22. Orzeł Trąbki Wielkie - Sporting Leźno
23. Gryf Tczew MKS - Wda Lipusz
24. Chojniczanka Chojnice - Cartusia Kartuzy
25. GKS Kolbudy - FC Gowidlino
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Amator Kiełpino - FC Gowidlino
27. Cartusia Kartuzy - GKS Kolbudy
28. Wda Lipusz - Chojniczanka Chojnice
29. Sporting Leźno - Gryf Tczew MKS
30. Santana Wielki Klincz - Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Orzeł Trąbki Wielkie - Amator Kiełpino
32. Gryf Tczew MKS - Santana Wielki Klincz
33. Chojniczanka Chojnice - Sporting Leźno
34. GKS Kolbudy - Wda Lipusz
35. FC Gowidlino - Cartusia Kartuzy
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Amator Kiełpino - Cartusia Kartuzy
37. Wda Lipusz - FC Gowidlino
38. Sporting Leźno - GKS Kolbudy
39. Santana Wielki Klincz - Chojniczanka Chojnice
40. Orzeł Trąbki Wielkie - Gryf Tczew MKS
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Gryf Tczew MKS - Amator Kiełpino
42. Chojniczanka Chojnice - Orzeł Trąbki Wielkie
43. GKS Kolbudy - Santana Wielki Klincz
44. FC Gowidlino - Sporting Leźno
45. Cartusia Kartuzy - Wda Lipusz


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE