Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piki Gdańsk |
0 - 4 |
GKS Kowale AP |
12 września 2019
12.09 - 18:00 |
Osiczanka Osice |
0 - 2 |
AP Banino |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
- |
AP Gdańsk |
29 października 2019
29.10 - 19:00 |
anulowany, było 23-0 |
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
11 września 2019
11.09 - 17:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
4 - 0 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
16 listopada 2019
16.11 - 09:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 1 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
18 sierpnia 2019
18.08 - 18:00 |
Pauza: Wybrzeże Gdańsk, |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Feyenoord FSP Łęgowo |
0 - 10 |
Czarni Pruszcz Gdański |
9 października 2019
9.10 - 17:00 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
15 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:00 |
AP Gdańsk |
- |
Gedania Gdańsk |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:00 |
anulowany, było 1-8 |
AP Banino |
2 - 8 |
Jaguar II Gdańsk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
GKS Kowale AP |
6 - 1 |
Osiczanka Osice |
25 sierpnia 2019
25.08 - 13:00 |
Wybrzeże Gdańsk |
0 - 10 |
Piki Gdańsk |
5 września 2019
5.09 - 18:00 |
Pauza: Escola Futbolu Pruszcz Gdański, |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Osiczanka Osice |
2 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
1 września 2019
1.09 - 15:00 |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 1 |
GKS Kowale AP |
1 września 2019
1.09 - 19:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
AP Banino |
31 sierpnia 2019
31.08 - 13:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
- |
AP Gdańsk |
1 września 2019
1.09 - 09:30 |
anulowany, było 5-0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 4 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
1 września 2019
1.09 - 18:00 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
8 - 2 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
11 września 2019
11.09 - 17:00 |
Pauza: Piki Gdańsk, |
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
11 - 1 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
AP Gdańsk |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
8 września 2019
8.09 - 12:00 |
anulowany, było 1-6 |
AP Banino |
5 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
GKS Kowale AP |
2 - 3 |
Gedania Gdańsk |
8 września 2019
8.09 - 17:00 |
Wybrzeże Gdańsk |
0 - 16 |
Jaguar II Gdańsk |
7 września 2019
7.09 - 09:00 |
Piki Gdańsk |
0 - 2 |
Osiczanka Osice |
7 września 2019
7.09 - 13:30 |
Pauza: Feyenoord FSP Łęgowo, |
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
6 - 0 |
Piki Gdańsk |
15 września 2019
15.09 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
16 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
15 września 2019
15.09 - 15:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 11 |
GKS Kowale AP |
14 września 2019
14.09 - 09:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 6 |
AP Banino |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
- |
AP Gdańsk |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
anulowany, było 7-2 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
0 - 26 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Pauza: Osiczanka Osice, |
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdańsk |
- |
Feyenoord FSP Łęgowo |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
anulowany, było 2-5 |
AP Banino |
6 - 1 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
21 września 2019
21.09 - 10:00 |
GKS Kowale AP |
5 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
22 września 2019
22.09 - 16:30 |
Wybrzeże Gdańsk |
1 - 10 |
EX Siedlce Gdańsk |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
Piki Gdańsk |
1 - 4 |
Gedania Gdańsk |
21 września 2019
21.09 - 11:30 |
Osiczanka Osice |
1 - 8 |
Jaguar II Gdańsk |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Pauza: Piłeczka Pruszcz Gdański, |
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
7 - 0 |
Osiczanka Osice |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 3 |
Piki Gdańsk |
28 września 2019
28.09 - 09:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
7 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
0 - 6 |
GKS Kowale AP |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
AP Banino |
8 - 2 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
- |
AP Gdańsk |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
anulowany, było 9-0 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, |
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Banino |
2 - 1 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
GKS Kowale AP |
14 - 0 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
6 października 2019
6.10 - 16:00 |
Wybrzeże Gdańsk |
0 - 3 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
5 października 2019
5.10 - 17:00 |
Piki Gdańsk |
0 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 października 2019
5.10 - 11:30 |
Osiczanka Osice |
2 - 3 |
EX Siedlce Gdańsk |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
4 - 0 |
Gedania Gdańsk |
6 października 2019
6.10 - 17:00 |
Pauza: AP Gdańsk, |
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 13 |
Jaguar II Gdańsk |
12 października 2019
12.10 - 09:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Osiczanka Osice |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Piki Gdańsk |
13 października 2019
13.10 - 13:00 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
4 - 1 |
Wybrzeże Gdańsk |
13 października 2019
13.10 - 10:00 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
2 - 4 |
GKS Kowale AP |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
AP Gdańsk |
- |
AP Banino |
12 października 2019
12.10 - 14:00 |
anulowany, było 1-14 |
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale AP |
- |
AP Gdańsk |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
anulowany, było 19-0 |
Wybrzeże Gdańsk |
0 - 7 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Piki Gdańsk |
8 - 0 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
19 października 2019
19.10 - 11:30 |
Osiczanka Osice |
5 - 2 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
7 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
20 października 2019
20.10 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
15 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
19 października 2019
19.10 - 16:30 |
Pauza: AP Banino, |
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 6 |
Gedania Gdańsk |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
0 - 9 |
Jaguar II Gdańsk |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
0 - 1 |
Osiczanka Osice |
26 października 2019
26.10 - 12:00 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Piki Gdańsk |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
AP Gdańsk |
- |
Wybrzeże Gdańsk |
26 października 2019
26.10 - 12:00 |
anulowany, było 2-1 |
AP Banino |
0 - 6 |
GKS Kowale AP |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Pauza: EX Siedlce Gdańsk, |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Gdańsk |
0 - 7 |
AP Banino |
2 listopada 2019
2.11 - 09:00 |
Piki Gdańsk |
- |
AP Gdańsk |
5 listopada 2019
5.11 - 19:00 |
anulowany, było 6-0 |
Osiczanka Osice |
2 - 5 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
14 - 3 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
3 listopada 2019
3.11 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
17 - 0 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
3 listopada 2019
3.11 - 17:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 listopada 2019
2.11 - 09:30 |
Pauza: GKS Kowale AP, |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
0 - 14 |
Gedania Gdańsk |
9 listopada 2019
9.11 - 12:00 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
1 - 4 |
Jaguar II Gdańsk |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
AP Banino |
1 - 2 |
Piki Gdańsk |
9 listopada 2019
9.11 - 10:30 |
GKS Kowale AP |
10 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Pauza: Osiczanka Osice, Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale AP |
- |
Piki Gdańsk |
19 marca 2020
19.03 - 18:00 |
AP Banino |
- |
Osiczanka Osice |
18 marca 2020
18.03 - 18:00 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
- |
Gedania Gdańsk |
15 marca 2020
15.03 - 10:00 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
- |
EX Siedlce Gdańsk |
15 marca 2020
15.03 - 09:00 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
18 marca 2020
18.03 - 16:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Wybrzeże Gdańsk, |
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
Feyenoord FSP Łęgowo |
21 marca 2020
21.03 - 11:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
- |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
13 czerwca 2020
13.06 - 09:30 |
Jaguar II Gdańsk |
- |
AP Banino |
22 marca 2020
22.03 - 18:00 |
Osiczanka Osice |
- |
GKS Kowale AP |
22 marca 2020
22.03 - 16:00 |
Piki Gdańsk |
- |
Wybrzeże Gdańsk |
22 marca 2020
22.03 - 15:00 |
Pauza: Gedania Gdańsk, Escola Futbolu Pruszcz Gdański, |
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Gdańsk |
- |
Osiczanka Osice |
|
GKS Kowale AP |
- |
Jaguar II Gdańsk |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
AP Banino |
- |
Gedania Gdańsk |
28 marca 2020
28.03 - 10:00 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
- |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
29 marca 2020
29.03 - 09:00 |
Pauza: EX Siedlce Gdańsk, Piki Gdańsk, |
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
- |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
5 kwietnia 2020
5.04 - 15:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
- |
AP Banino |
4 kwietnia 2020
4.04 - 09:30 |
Gedania Gdańsk |
- |
GKS Kowale AP |
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:30 |
Jaguar II Gdańsk |
- |
Wybrzeże Gdańsk |
4 kwietnia 2020
4.04 - 19:00 |
Osiczanka Osice |
- |
Piki Gdańsk |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Feyenoord FSP Łęgowo, |
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piki Gdańsk |
- |
Jaguar II Gdańsk |
15 kwietnia 2020
15.04 - 17:30 |
Wybrzeże Gdańsk |
- |
Gedania Gdańsk |
|
GKS Kowale AP |
- |
EX Siedlce Gdańsk |
9 kwietnia 2020
9.04 - 19:30 |
AP Banino |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
11 kwietnia 2020
11.04 - 10:00 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
- |
Feyenoord FSP Łęgowo |
|
Pauza: Escola Futbolu Pruszcz Gdański, Osiczanka Osice, |
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
- |
AP Banino |
19 kwietnia 2020
19.04 - 15:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
GKS Kowale AP |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
- |
Wybrzeże Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
- |
Piki Gdańsk |
18 kwietnia 2020
18.04 - 13:00 |
Jaguar II Gdańsk |
- |
Osiczanka Osice |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Pauza: Feyenoord FSP Łęgowo, Piłeczka Pruszcz Gdański, |
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Osiczanka Osice |
- |
Gedania Gdańsk |
26 kwietnia 2020
26.04 - 16:00 |
Piki Gdańsk |
- |
EX Siedlce Gdańsk |
25 kwietnia 2020
25.04 - 10:00 |
Wybrzeże Gdańsk |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
GKS Kowale AP |
- |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
26 kwietnia 2020
26.04 - 16:00 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
- |
AP Banino |
26 kwietnia 2020
26.04 - 09:00 |
Pauza: Piłeczka Pruszcz Gdański, Jaguar II Gdańsk, |
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
- |
AP Banino |
|
Feyenoord FSP Łęgowo |
- |
GKS Kowale AP |
3 maja 2020
3.05 - 09:00 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
- |
Wybrzeże Gdańsk |
3 maja 2020
3.05 - 13:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
Piki Gdańsk |
3 maja 2020
3.05 - 11:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
- |
Osiczanka Osice |
2 maja 2020
2.05 - 09:30 |
Gedania Gdańsk |
- |
Jaguar II Gdańsk |
3 maja 2020
3.05 - 15:15 |
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
- |
EX Siedlce Gdańsk |
9 maja 2020
9.05 - 16:30 |
Osiczanka Osice |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
9 maja 2020
9.05 - 13:30 |
Piki Gdańsk |
- |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
9 maja 2020
9.05 - 10:00 |
Wybrzeże Gdańsk |
- |
Feyenoord FSP Łęgowo |
|
GKS Kowale AP |
- |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
Pauza: AP Banino, Gedania Gdańsk, |
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
- |
Wybrzeże Gdańsk |
|
Feyenoord FSP Łęgowo |
- |
Piki Gdańsk |
17 maja 2020
17.05 - 09:00 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
- |
Osiczanka Osice |
17 maja 2020
17.05 - 13:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
Jaguar II Gdańsk |
17 maja 2020
17.05 - 13:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
- |
Gedania Gdańsk |
16 maja 2020
16.05 - 09:30 |
Pauza: GKS Kowale AP, AP Banino, |
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
24 maja 2020
24.05 - 15:00 |
Jaguar II Gdańsk |
- |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
20 maja 2020
20.05 - 19:00 |
Osiczanka Osice |
- |
Feyenoord FSP Łęgowo |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Piki Gdańsk |
- |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
23 maja 2020
23.05 - 11:30 |
GKS Kowale AP |
- |
AP Banino |
24 maja 2020
24.05 - 16:00 |
Pauza: Wybrzeże Gdańsk, EX Siedlce Gdańsk, |
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Banino |
- |
Wybrzeże Gdańsk |
30 maja 2020
30.05 - 12:00 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
- |
Osiczanka Osice |
|
Feyenoord FSP Łęgowo |
- |
Jaguar II Gdańsk |
|
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
- |
Gedania Gdańsk |
31 maja 2020
31.05 - 13:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
EX Siedlce Gdańsk |
|
Pauza: Piki Gdańsk, GKS Kowale AP, |
Kolejka 26 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
EX Siedlce Gdańsk |
- |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
6 czerwca 2020
6.06 - 09:30 |
Gedania Gdańsk |
- |
Feyenoord FSP Łęgowo |
6 czerwca 2020
6.06 - 13:00 |
Jaguar II Gdańsk |
- |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
6 czerwca 2020
6.06 - 13:00 |
Piki Gdańsk |
- |
AP Banino |
6 czerwca 2020
6.06 - 10:00 |
Wybrzeże Gdańsk |
- |
GKS Kowale AP |
|
Pauza: Osiczanka Osice, Czarni Pruszcz Gdański, . |
|