MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk IV - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Kowale AP 9 22 7 1 1 53 - 8
2. AP Banino 9 21 7 0 2 45 - 14
3. Piłeczka Pruszcz Gdański 8 18 6 0 2 71 - 10 1 3 1 0 0 3 - 2
4. Gedania Gdańsk 7 18 6 0 1 41 - 7 1 0 0 0 1 2 - 3
5. Jaguar II Gdańsk 6 16 5 1 0 52 - 4
6. Czarni Pruszcz Gdański 9 16 5 1 3 32 - 18
7. Piki Gdańsk 8 10 3 1 4 17 - 16
8. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 8 9 3 0 5 21 - 34
9. EX Siedlce Gdańsk 8 9 3 0 5 18 - 50
10. Osiczanka Osice 8 6 2 0 6 9 - 29
11. Feyenoord FSP Łęgowo 7 6 2 0 5 13 - 69
12. AP Gdańsk 7 0 0 0 7 7 - 54
13. Wybrzeże Gdańsk 8 0 0 0 8 2 - 68




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Piki Gdańsk 0 - 4 GKS Kowale AP 12 września 2019 - 18:00
3. Osiczanka Osice 0 - 2 AP Banino 17 sierpnia 2019 - 11:00
4. Jaguar II Gdańsk - AP Gdańsk 24 października 2019 - 18:00
5. Gedania Gdańsk 2 - 3 Piłeczka Pruszcz Gdański 11 września 2019 - 17:00
6. EX Siedlce Gdańsk - Feyenoord FSP Łęgowo 16 listopada 2019 - 09:30
7. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 18 sierpnia 2019 - 18:00
Pauza: Wybrzeże Gdańsk,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 10 Czarni Pruszcz Gdański 9 października 2019 - 17:00
10. Piłeczka Pruszcz Gdański 15 - 0 EX Siedlce Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 11:00
11. AP Gdańsk 1 - 8 Gedania Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 11:00
12. AP Banino 2 - 8 Jaguar II Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 11:00
13. GKS Kowale AP 6 - 1 Osiczanka Osice 25 sierpnia 2019 - 13:00
14. Wybrzeże Gdańsk 0 - 10 Piki Gdańsk 5 września 2019 - 18:00
Pauza: Escola Futbolu Pruszcz Gdański,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Osiczanka Osice 2 - 0 Wybrzeże Gdańsk 1 września 2019 - 15:00
17. Jaguar II Gdańsk 1 - 1 GKS Kowale AP 1 września 2019 - 19:00
18. Gedania Gdańsk 1 - 0 AP Banino 31 sierpnia 2019 - 13:00
19. EX Siedlce Gdańsk 5 - 0 AP Gdańsk 1 września 2019 - 09:30
20. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Piłeczka Pruszcz Gdański 1 września 2019 - 18:00
21. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 8 - 2 Feyenoord FSP Łęgowo 11 września 2019 - 17:00
Pauza: Piki Gdańsk,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Piłeczka Pruszcz Gdański 11 - 1 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 8 września 2019 - 11:00
24. AP Gdańsk 1 - 6 Czarni Pruszcz Gdański 8 września 2019 - 12:00
25. AP Banino 5 - 0 EX Siedlce Gdańsk 8 września 2019 - 11:00
26. GKS Kowale AP 2 - 3 Gedania Gdańsk 8 września 2019 - 17:00
27. Wybrzeże Gdańsk 0 - 16 Jaguar II Gdańsk 7 września 2019 - 09:00
28. Piki Gdańsk 0 - 2 Osiczanka Osice 7 września 2019 - 13:30
Pauza: Feyenoord FSP Łęgowo,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Jaguar II Gdańsk 6 - 0 Piki Gdańsk 15 września 2019 - 17:00
31. Gedania Gdańsk 16 - 0 Wybrzeże Gdańsk 15 września 2019 - 15:00
32. EX Siedlce Gdańsk 0 - 11 GKS Kowale AP 14 września 2019 - 09:30
33. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 6 AP Banino 15 września 2019 - 16:00
34. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 7 - 2 AP Gdańsk 14 września 2019 - 15:00
35. Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 26 Piłeczka Pruszcz Gdański 14 września 2019 - 11:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. AP Gdańsk 2 - 5 Feyenoord FSP Łęgowo 22 września 2019 - 11:00
38. AP Banino 6 - 1 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 21 września 2019 - 10:00
39. GKS Kowale AP 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 22 września 2019 - 16:30
40. Wybrzeże Gdańsk 1 - 10 EX Siedlce Gdańsk 21 września 2019 - 13:00
41. Piki Gdańsk 1 - 4 Gedania Gdańsk 21 września 2019 - 11:30
42. Osiczanka Osice 1 - 8 Jaguar II Gdańsk 22 września 2019 - 11:00
Pauza: Piłeczka Pruszcz Gdański,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Gedania Gdańsk 7 - 0 Osiczanka Osice 29 września 2019 - 15:00
45. EX Siedlce Gdańsk 0 - 3 Piki Gdańsk 28 września 2019 - 09:30
46. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 0 Wybrzeże Gdańsk 28 września 2019 - 16:00
47. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 0 - 6 GKS Kowale AP 29 września 2019 - 16:00
48. AP Banino 8 - 2 Feyenoord FSP Łęgowo 28 września 2019 - 11:00
49. Piłeczka Pruszcz Gdański 9 - 0 AP Gdańsk 29 września 2019 - 14:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. AP Banino 2 - 1 Piłeczka Pruszcz Gdański 5 października 2019 - 11:00
52. GKS Kowale AP 14 - 0 Feyenoord FSP Łęgowo 6 października 2019 - 16:00
53. Wybrzeże Gdańsk 0 - 3 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 5 października 2019 - 17:00
54. Piki Gdańsk 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 5 października 2019 - 11:30
55. Osiczanka Osice 2 - 3 EX Siedlce Gdańsk 5 października 2019 - 11:00
56. Jaguar II Gdańsk - Gedania Gdańsk 6 października 2019 - 17:00
Pauza: AP Gdańsk,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. EX Siedlce Gdańsk 0 - 13 Jaguar II Gdańsk 12 października 2019 - 09:30
59. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Osiczanka Osice 12 października 2019 - 11:00
60. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 0 - 3 Piki Gdańsk 13 października 2019 - 13:00
61. Feyenoord FSP Łęgowo 4 - 1 Wybrzeże Gdańsk 13 października 2019 - 10:00
62. Piłeczka Pruszcz Gdański 2 - 4 GKS Kowale AP 13 października 2019 - 11:00
63. AP Gdańsk 1 - 14 AP Banino 12 października 2019 - 14:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. GKS Kowale AP - AP Gdańsk 20 października 2019 - 14:00
66. Wybrzeże Gdańsk - Piłeczka Pruszcz Gdański 20 października 2019 - 15:00
67. Piki Gdańsk - Feyenoord FSP Łęgowo 19 października 2019 - 11:30
68. Osiczanka Osice - Escola Futbolu Pruszcz Gdański 19 października 2019 - 11:00
69. Jaguar II Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 20 października 2019 - 17:00
70. Gedania Gdańsk - EX Siedlce Gdańsk 19 października 2019 - 16:30
Pauza: AP Banino,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Czarni Pruszcz Gdański - Gedania Gdańsk 26 października 2019 - 13:00
73. Escola Futbolu Pruszcz Gdański - Jaguar II Gdańsk 27 października 2019 - 13:00
74. Feyenoord FSP Łęgowo - Osiczanka Osice 27 października 2019 - 11:00
75. Piłeczka Pruszcz Gdański - Piki Gdańsk 27 października 2019 - 11:00
76. AP Gdańsk - Wybrzeże Gdańsk 26 października 2019 - 12:00
77. AP Banino - GKS Kowale AP 26 października 2019 - 11:00
Pauza: EX Siedlce Gdańsk,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Wybrzeże Gdańsk - AP Banino 2 listopada 2019 - 09:00
80. Piki Gdańsk - AP Gdańsk 3 listopada 2019 - 11:30
81. Osiczanka Osice - Piłeczka Pruszcz Gdański 2 listopada 2019 - 11:00
82. Jaguar II Gdańsk - Feyenoord FSP Łęgowo 3 listopada 2019 - 17:00
83. Gedania Gdańsk - Escola Futbolu Pruszcz Gdański 3 listopada 2019 - 17:00
84. EX Siedlce Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 3 listopada 2019 - 11:00
Pauza: GKS Kowale AP,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Escola Futbolu Pruszcz Gdański - EX Siedlce Gdańsk 10 listopada 2019 - 11:00
87. Feyenoord FSP Łęgowo - Gedania Gdańsk 9 listopada 2019 - 12:00
88. Piłeczka Pruszcz Gdański - Jaguar II Gdańsk 10 listopada 2019 - 11:00
89. AP Gdańsk - Osiczanka Osice 9 listopada 2019 - 12:00
90. AP Banino - Piki Gdańsk 9 listopada 2019 - 11:00
91. GKS Kowale AP - Wybrzeże Gdańsk 10 listopada 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE