MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk IV - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Czarni Pruszcz Gdański 1 3 1 0 0 4 - 1
2. AP Banino 1 3 1 0 0 2 - 0
3. Feyenoord FSP Łęgowo 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Piłeczka Pruszcz Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
5. GKS Kowale AP 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Piki Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
8. AP Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Jaguar II Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
10. EX Siedlce Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Gedania Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Osiczanka Osice 1 0 0 0 1 0 - 2
13. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 1 0 0 0 1 1 - 4




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Piki Gdańsk - GKS Kowale AP 12 września 2019 - 18:00
3. Osiczanka Osice 0 - 2 AP Banino 17 sierpnia 2019 - 11:00
4. Jaguar II Gdańsk - AP Gdańsk 18 sierpnia 2019 - 18:00
https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/jaguar-ii-gdansk,ap-gdansk,2353138.html
5. Gedania Gdańsk - Piłeczka Pruszcz Gdański 28 sierpnia 2019 - 18:30
6. EX Siedlce Gdańsk - Feyenoord FSP Łęgowo 16 listopada 2019 - 09:30
7. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 18 sierpnia 2019 - 18:00
Pauza: Wybrzeże Gdańsk,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Feyenoord FSP Łęgowo - Czarni Pruszcz Gdański 9 października 2019 - 17:30
10. Piłeczka Pruszcz Gdański - EX Siedlce Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 11:00
11. AP Gdańsk - Gedania Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 11:00
12. AP Banino - Jaguar II Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 11:00
13. GKS Kowale AP - Osiczanka Osice 25 sierpnia 2019 - 13:00
14. Wybrzeże Gdańsk - Piki Gdańsk
Pauza: Escola Futbolu Pruszcz Gdański,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Osiczanka Osice - Wybrzeże Gdańsk
17. Jaguar II Gdańsk - GKS Kowale AP 1 września 2019 - 19:00
18. Gedania Gdańsk - AP Banino 31 sierpnia 2019 - 13:00
19. EX Siedlce Gdańsk - AP Gdańsk 1 września 2019 - 09:30
20. Czarni Pruszcz Gdański - Piłeczka Pruszcz Gdański 1 września 2019 - 11:00
21. Escola Futbolu Pruszcz Gdański - Feyenoord FSP Łęgowo 31 sierpnia 2019 - 13:00
Pauza: Piki Gdańsk,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Piłeczka Pruszcz Gdański - Escola Futbolu Pruszcz Gdański 8 września 2019 - 11:00
24. AP Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 8 września 2019 - 12:00
25. AP Banino - EX Siedlce Gdańsk 7 września 2019
26. GKS Kowale AP - Gedania Gdańsk 8 września 2019 - 17:00
27. Wybrzeże Gdańsk - Jaguar II Gdańsk
28. Piki Gdańsk - Osiczanka Osice 7 września 2019 - 13:30
Pauza: Feyenoord FSP Łęgowo,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Jaguar II Gdańsk - Piki Gdańsk 15 września 2019 - 17:00
31. Gedania Gdańsk - Wybrzeże Gdańsk
32. EX Siedlce Gdańsk - GKS Kowale AP 14 września 2019
33. Czarni Pruszcz Gdański - AP Banino 15 września 2019 - 16:00
34. Escola Futbolu Pruszcz Gdański - AP Gdańsk 14 września 2019 - 13:00
35. Feyenoord FSP Łęgowo - Piłeczka Pruszcz Gdański 14 września 2019
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. AP Gdańsk - Feyenoord FSP Łęgowo 22 września 2019 - 11:00
38. AP Banino - Escola Futbolu Pruszcz Gdański 21 września 2019
39. GKS Kowale AP - Czarni Pruszcz Gdański 22 września 2019 - 15:00
40. Wybrzeże Gdańsk - EX Siedlce Gdańsk
41. Piki Gdańsk - Gedania Gdańsk 21 września 2019 - 11:30
42. Osiczanka Osice - Jaguar II Gdańsk 21 września 2019 - 11:00
Pauza: Piłeczka Pruszcz Gdański,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Gedania Gdańsk - Osiczanka Osice 29 września 2019 - 15:00
45. EX Siedlce Gdańsk - Piki Gdańsk 28 września 2019
46. Czarni Pruszcz Gdański - Wybrzeże Gdańsk
47. Escola Futbolu Pruszcz Gdański - GKS Kowale AP 28 września 2019 - 13:00
48. Feyenoord FSP Łęgowo - AP Banino 28 września 2019
49. Piłeczka Pruszcz Gdański - AP Gdańsk 29 września 2019 - 11:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. AP Banino - Piłeczka Pruszcz Gdański 5 października 2019
52. GKS Kowale AP - Feyenoord FSP Łęgowo 6 października 2019 - 15:00
53. Wybrzeże Gdańsk - Escola Futbolu Pruszcz Gdański
54. Piki Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 5 października 2019 - 11:30
55. Osiczanka Osice - EX Siedlce Gdańsk 5 października 2019 - 11:00
56. Jaguar II Gdańsk - Gedania Gdańsk 6 października 2019 - 17:00
Pauza: AP Gdańsk,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. EX Siedlce Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 12 października 2019
59. Czarni Pruszcz Gdański - Osiczanka Osice 12 października 2019 - 11:00
60. Escola Futbolu Pruszcz Gdański - Piki Gdańsk 12 października 2019 - 13:00
61. Feyenoord FSP Łęgowo - Wybrzeże Gdańsk
62. Piłeczka Pruszcz Gdański - GKS Kowale AP 13 października 2019 - 11:00
63. AP Gdańsk - AP Banino 12 października 2019 - 14:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. GKS Kowale AP - AP Gdańsk 20 października 2019 - 14:00
66. Wybrzeże Gdańsk - Piłeczka Pruszcz Gdański
67. Piki Gdańsk - Feyenoord FSP Łęgowo 19 października 2019 - 11:30
68. Osiczanka Osice - Escola Futbolu Pruszcz Gdański 19 października 2019 - 11:00
69. Jaguar II Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 20 października 2019 - 17:00
70. Gedania Gdańsk - EX Siedlce Gdańsk 19 października 2019 - 16:30
Pauza: AP Banino,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Czarni Pruszcz Gdański - Gedania Gdańsk 26 października 2019 - 13:00
73. Escola Futbolu Pruszcz Gdański - Jaguar II Gdańsk 26 października 2019
74. Feyenoord FSP Łęgowo - Osiczanka Osice 26 października 2019
75. Piłeczka Pruszcz Gdański - Piki Gdańsk 27 października 2019 - 11:00
76. AP Gdańsk - Wybrzeże Gdańsk
77. AP Banino - GKS Kowale AP 26 października 2019
Pauza: EX Siedlce Gdańsk,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Wybrzeże Gdańsk - AP Banino
80. Piki Gdańsk - AP Gdańsk 3 listopada 2019 - 11:30
81. Osiczanka Osice - Piłeczka Pruszcz Gdański 2 listopada 2019 - 11:00
82. Jaguar II Gdańsk - Feyenoord FSP Łęgowo 3 listopada 2019 - 17:00
83. Gedania Gdańsk - Escola Futbolu Pruszcz Gdański 3 listopada 2019 - 17:00
84. EX Siedlce Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 2 listopada 2019
Pauza: GKS Kowale AP,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Escola Futbolu Pruszcz Gdański - EX Siedlce Gdańsk 9 listopada 2019
87. Feyenoord FSP Łęgowo - Gedania Gdańsk 9 listopada 2019
88. Piłeczka Pruszcz Gdański - Jaguar II Gdańsk 10 listopada 2019 - 11:00
89. AP Gdańsk - Osiczanka Osice 9 listopada 2019 - 12:00
90. AP Banino - Piki Gdańsk 9 listopada 2019
91. GKS Kowale AP - Wybrzeże Gdańsk


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE