ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk IV - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar II Gdańsk 12 34 11 1 0 113 - 9
2. GKS Kowale AP 12 31 10 1 1 88 - 8
3. Gedania Gdańsk 12 30 10 0 2 93 - 13
4. Piłeczka Pruszcz Gdański 12 27 9 0 3 87 - 16
5. AP Banino 12 24 8 0 4 53 - 22
6. Piki Gdańsk 12 19 6 1 5 33 - 20 1 1 0 1 0 0 - 0
7. Czarni Pruszcz Gdański 12 19 6 1 5 39 - 32 1 1 0 1 0 0 - 0
8. EX Siedlce Gdańsk 12 13 4 1 7 24 - 70
9. Osiczanka Osice 11 12 4 0 7 17 - 36
10. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 12 10 3 1 8 24 - 66
11. Feyenoord FSP Łęgowo 12 6 2 0 10 16 - 110
12. AP Gdańsk 11 3 1 0 10 9 - 103
13. Wybrzeże Gdańsk 12 0 0 0 12 3 - 94




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Piki Gdańsk 0 - 4 GKS Kowale AP 12 września 2019 - 18:00
3. Osiczanka Osice 0 - 2 AP Banino 17 sierpnia 2019 - 11:00
4. Jaguar II Gdańsk 23 - 0 AP Gdańsk 29 października 2019 - 19:00
5. Gedania Gdańsk 2 - 3 Piłeczka Pruszcz Gdański 11 września 2019 - 17:00
6. EX Siedlce Gdańsk 4 - 0 Feyenoord FSP Łęgowo 16 listopada 2019 - 09:30
7. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 18 sierpnia 2019 - 18:00
Pauza: Wybrzeże Gdańsk,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 10 Czarni Pruszcz Gdański 9 października 2019 - 17:00
10. Piłeczka Pruszcz Gdański 15 - 0 EX Siedlce Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 11:00
11. AP Gdańsk 1 - 8 Gedania Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 11:00
12. AP Banino 2 - 8 Jaguar II Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 11:00
13. GKS Kowale AP 6 - 1 Osiczanka Osice 25 sierpnia 2019 - 13:00
14. Wybrzeże Gdańsk 0 - 10 Piki Gdańsk 5 września 2019 - 18:00
Pauza: Escola Futbolu Pruszcz Gdański,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Osiczanka Osice 2 - 0 Wybrzeże Gdańsk 1 września 2019 - 15:00
17. Jaguar II Gdańsk 1 - 1 GKS Kowale AP 1 września 2019 - 19:00
18. Gedania Gdańsk 1 - 0 AP Banino 31 sierpnia 2019 - 13:00
19. EX Siedlce Gdańsk 5 - 0 AP Gdańsk 1 września 2019 - 09:30
20. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Piłeczka Pruszcz Gdański 1 września 2019 - 18:00
21. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 8 - 2 Feyenoord FSP Łęgowo 11 września 2019 - 17:00
Pauza: Piki Gdańsk,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Piłeczka Pruszcz Gdański 11 - 1 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 8 września 2019 - 11:00
24. AP Gdańsk 1 - 6 Czarni Pruszcz Gdański 8 września 2019 - 12:00
25. AP Banino 5 - 0 EX Siedlce Gdańsk 8 września 2019 - 11:00
26. GKS Kowale AP 2 - 3 Gedania Gdańsk 8 września 2019 - 17:00
27. Wybrzeże Gdańsk 0 - 16 Jaguar II Gdańsk 7 września 2019 - 09:00
28. Piki Gdańsk 0 - 2 Osiczanka Osice 7 września 2019 - 13:30
Pauza: Feyenoord FSP Łęgowo,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Jaguar II Gdańsk 6 - 0 Piki Gdańsk 15 września 2019 - 17:00
31. Gedania Gdańsk 16 - 0 Wybrzeże Gdańsk 15 września 2019 - 15:00
32. EX Siedlce Gdańsk 0 - 11 GKS Kowale AP 14 września 2019 - 09:30
33. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 6 AP Banino 15 września 2019 - 16:00
34. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 7 - 2 AP Gdańsk 14 września 2019 - 15:00
35. Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 26 Piłeczka Pruszcz Gdański 14 września 2019 - 11:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. AP Gdańsk 2 - 5 Feyenoord FSP Łęgowo 22 września 2019 - 11:00
38. AP Banino 6 - 1 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 21 września 2019 - 10:00
39. GKS Kowale AP 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 22 września 2019 - 16:30
40. Wybrzeże Gdańsk 1 - 10 EX Siedlce Gdańsk 21 września 2019 - 13:00
41. Piki Gdańsk 1 - 4 Gedania Gdańsk 21 września 2019 - 11:30
42. Osiczanka Osice 1 - 8 Jaguar II Gdańsk 22 września 2019 - 11:00
Pauza: Piłeczka Pruszcz Gdański,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Gedania Gdańsk 7 - 0 Osiczanka Osice 29 września 2019 - 15:00
45. EX Siedlce Gdańsk 0 - 3 Piki Gdańsk 28 września 2019 - 09:30
46. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 0 Wybrzeże Gdańsk 28 września 2019 - 16:00
47. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 0 - 6 GKS Kowale AP 29 września 2019 - 16:00
48. AP Banino 8 - 2 Feyenoord FSP Łęgowo 28 września 2019 - 11:00
49. Piłeczka Pruszcz Gdański 9 - 0 AP Gdańsk 29 września 2019 - 14:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. AP Banino 2 - 1 Piłeczka Pruszcz Gdański 5 października 2019 - 11:00
52. GKS Kowale AP 14 - 0 Feyenoord FSP Łęgowo 6 października 2019 - 16:00
53. Wybrzeże Gdańsk 0 - 3 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 5 października 2019 - 17:00
54. Piki Gdańsk 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 5 października 2019 - 11:30
55. Osiczanka Osice 2 - 3 EX Siedlce Gdańsk 5 października 2019 - 11:00
56. Jaguar II Gdańsk 4 - 0 Gedania Gdańsk 6 października 2019 - 17:00
Pauza: AP Gdańsk,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. EX Siedlce Gdańsk 0 - 13 Jaguar II Gdańsk 12 października 2019 - 09:30
59. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Osiczanka Osice 12 października 2019 - 11:00
60. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 0 - 3 Piki Gdańsk 13 października 2019 - 13:00
61. Feyenoord FSP Łęgowo 4 - 1 Wybrzeże Gdańsk 13 października 2019 - 10:00
62. Piłeczka Pruszcz Gdański 2 - 4 GKS Kowale AP 13 października 2019 - 11:00
63. AP Gdańsk 1 - 14 AP Banino 12 października 2019 - 14:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. GKS Kowale AP 19 - 0 AP Gdańsk 20 października 2019 - 14:00
66. Wybrzeże Gdańsk 0 - 7 Piłeczka Pruszcz Gdański 20 października 2019 - 15:00
67. Piki Gdańsk 8 - 0 Feyenoord FSP Łęgowo 19 października 2019 - 11:30
68. Osiczanka Osice 5 - 2 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 19 października 2019 - 11:00
69. Jaguar II Gdańsk 7 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 20 października 2019 - 17:00
70. Gedania Gdańsk 15 - 0 EX Siedlce Gdańsk 19 października 2019 - 16:30
Pauza: AP Banino,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 6 Gedania Gdańsk 26 października 2019 - 13:00
73. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 0 - 9 Jaguar II Gdańsk 27 października 2019 - 13:00
74. Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 1 Osiczanka Osice 26 października 2019 - 12:00
75. Piłeczka Pruszcz Gdański 3 - 0 Piki Gdańsk 27 października 2019 - 11:00
76. AP Gdańsk 2 - 1 Wybrzeże Gdańsk 26 października 2019 - 12:00
77. AP Banino 0 - 6 GKS Kowale AP 26 października 2019 - 11:00
Pauza: EX Siedlce Gdańsk,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Wybrzeże Gdańsk 0 - 7 AP Banino 2 listopada 2019 - 09:00
80. Piki Gdańsk 6 - 0 AP Gdańsk 5 listopada 2019 - 19:00
81. Osiczanka Osice 2 - 5 Piłeczka Pruszcz Gdański 2 listopada 2019 - 11:00
82. Jaguar II Gdańsk 14 - 3 Feyenoord FSP Łęgowo 3 listopada 2019 - 17:00
83. Gedania Gdańsk 17 - 0 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 3 listopada 2019 - 17:00
84. EX Siedlce Gdańsk 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 2 listopada 2019 - 09:30
Pauza: GKS Kowale AP,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 1 - 1 EX Siedlce Gdańsk 10 listopada 2019 - 13:00
87. Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 14 Gedania Gdańsk 9 listopada 2019 - 12:00
88. Piłeczka Pruszcz Gdański 1 - 4 Jaguar II Gdańsk 10 listopada 2019 - 11:00
89. AP Gdańsk - Osiczanka Osice
90. AP Banino 1 - 2 Piki Gdańsk 9 listopada 2019 - 10:30
91. GKS Kowale AP 10 - 0 Wybrzeże Gdańsk 10 listopada 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE