ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 07.03.2020 - WOLNE MIEJSCA

Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk III - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka III Gdynia SI 11 31 10 1 0 98 - 3
2. Jaguar Gdańsk 11 30 10 0 1 114 - 7
3. Lechia Gdańsk 11 27 9 0 2 70 - 15
4. Akademia Sportowa Pomorze 11 25 8 1 2 72 - 16
5. Sopocka Akademia Piłkarska II 11 18 6 0 5 40 - 40
6. Sparta Gdańsk 11 16 5 1 5 46 - 56 1 1 0 1 0 1 - 1
7. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 11 16 5 1 5 32 - 37 1 1 0 1 0 1 - 1
8. Gedania III Gdańsk 11 12 4 0 7 28 - 75 1 3 1 0 0 8 - 5
9. Pomerania Gdańsk 11 12 4 0 7 29 - 85 1 0 0 0 1 5 - 8
10. GKS Linia 11 6 2 0 9 22 - 77
11. Bałtyk II Gdynia AP 11 3 1 0 10 18 - 74
12. Polonia Gdańsk 11 0 0 0 11 9 - 93

 Baner


Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - GKS Linia 15 marca 2020 - 17:00
2. Arka III Gdynia SI - Sopocka Akademia Piłkarska II
5. Sparta Gdańsk - Polonia Gdańsk
6. Lechia Gdańsk - Gedania III Gdańsk 14 marca 2020 - 13:00
7. Jaguar Gdańsk - Pomerania Gdańsk 15 marca 2020 - 18:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Jaguar Gdańsk - GKS Linia 21 marca 2020 - 16:00
9. Pomerania Gdańsk - Gedania III Gdańsk
10. Lechia Gdańsk - Sparta Gdańsk
12. Akademia Sportowa Pomorze - Bałtyk II Gdynia AP 21 marca 2020 - 18:00
14. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Sopocka Akademia Piłkarska II 22 marca 2020 - 09:00
Pauza: Arka III Gdynia SI, Polonia Gdańsk,
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. GKS Linia - Sopocka Akademia Piłkarska II
17. Arka III Gdynia SI - Akademia Sportowa Pomorze
18. Bałtyk II Gdynia AP - Polonia Gdańsk
20. Sparta Gdańsk - Pomerania Gdańsk 28 marca 2020 - 11:30
21. Gedania III Gdańsk - Jaguar Gdańsk
Pauza: Lechia Gdańsk, Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP,
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Gedania III Gdańsk - GKS Linia
23. Jaguar Gdańsk - Sparta Gdańsk 4 kwietnia 2020 - 17:00
25. Lechia Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP 5 kwietnia 2020 - 13:00
26. Polonia Gdańsk - Arka III Gdynia SI
27. Akademia Sportowa Pomorze - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 5 kwietnia 2020 - 18:00
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska II, Pomerania Gdańsk,
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Sopocka Akademia Piłkarska II - Akademia Sportowa Pomorze
31. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Polonia Gdańsk
32. Arka III Gdynia SI - Lechia Gdańsk
33. Bałtyk II Gdynia AP - Pomerania Gdańsk
35. Sparta Gdańsk - Gedania III Gdańsk 8 kwietnia 2020 - 19:00
Pauza: Jaguar Gdańsk, GKS Linia,
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Sparta Gdańsk - GKS Linia
38. Jaguar Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP 18 kwietnia 2020 - 14:00
39. Pomerania Gdańsk - Arka III Gdynia SI
40. Lechia Gdańsk - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 18 kwietnia 2020 - 17:00
41. Polonia Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska II
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Gedania III Gdańsk,
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. GKS Linia - Akademia Sportowa Pomorze
45. Sopocka Akademia Piłkarska II - Lechia Gdańsk
46. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Pomerania Gdańsk 25 kwietnia 2020 - 17:00
47. Arka III Gdynia SI - Jaguar Gdańsk
48. Bałtyk II Gdynia AP - Gedania III Gdańsk
Pauza: Sparta Gdańsk, Polonia Gdańsk,
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Sparta Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP
52. Gedania III Gdańsk - Arka III Gdynia SI 30 kwietnia 2020 - 16:30
53. Jaguar Gdańsk - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 3 maja 2020 - 12:00
54. Pomerania Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska II
56. Polonia Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Lechia Gdańsk, GKS Linia,
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. GKS Linia - Polonia Gdańsk
58. Akademia Sportowa Pomorze - Lechia Gdańsk 10 maja 2020 - 18:00
60. Sopocka Akademia Piłkarska II - Jaguar Gdańsk
61. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Gedania III Gdańsk 10 maja 2020 - 17:00
62. Arka III Gdynia SI - Sparta Gdańsk
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, Pomerania Gdańsk,
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Bałtyk II Gdynia AP - GKS Linia
66. Sparta Gdańsk - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
67. Gedania III Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska II
69. Pomerania Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
70. Lechia Gdańsk - Polonia Gdańsk 17 maja 2020 - 11:00
Pauza: Jaguar Gdańsk, Arka III Gdynia SI,
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. GKS Linia - Lechia Gdańsk
72. Polonia Gdańsk - Pomerania Gdańsk
73. Akademia Sportowa Pomorze - Jaguar Gdańsk 24 maja 2020 - 16:00
75. Sopocka Akademia Piłkarska II - Sparta Gdańsk
77. Arka III Gdynia SI - Bałtyk II Gdynia AP
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, Gedania III Gdańsk,
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Arka III Gdynia SI - GKS Linia
79. Bałtyk II Gdynia AP - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
82. Gedania III Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
83. Jaguar Gdańsk - Polonia Gdańsk
84. Pomerania Gdańsk - Lechia Gdańsk
Pauza: Sparta Gdańsk, Sopocka Akademia Piłkarska II,
Kolejka 26 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. GKS Linia - Pomerania Gdańsk
86. Lechia Gdańsk - Jaguar Gdańsk 6 czerwca 2020 - 17:00
87. Polonia Gdańsk - Gedania III Gdańsk
88. Akademia Sportowa Pomorze - Sparta Gdańsk 6 czerwca 2020 - 18:00
90. Sopocka Akademia Piłkarska II - Bałtyk II Gdynia AP
91. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Arka III Gdynia SI


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE