MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jedynka II Reda 1 3 1 0 0 13 - 1
2. Bałtyk Gdynia AP 1 3 1 0 0 7 - 1
3. Błękitni Wejherowo 1 1 0 1 0 2 - 2 1 1 0 1 0 2 - 2
4. Akademia Sportowa Pomorze II 1 1 0 1 0 2 - 2 1 1 0 1 0 2 - 2
5. Dragon II Bojano 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Ejsmond Club 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Jaguar III Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Sopocka Akademia Piłkarska 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Pomorzanin Gdynia 0 0 0 0 0 0 - 0
10. AP Gdynia Dąbrowa 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Kamionka Sopot 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Gedania II Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Arka II Gdynia SI 1 0 0 0 1 1 - 7
14. Lider Dębogórze 1 0 0 0 1 1 - 13




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Arka II Gdynia SI 1 - 7 Bałtyk Gdynia AP 18 sierpnia 2019 - 11:00
2. Kamionka Sopot - Sopocka Akademia Piłkarska 18 sierpnia 2019 - 15:00
https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/spk-kamionka-sopot,sopocka-akademia-pilkarska-i,2352799.html
3. Lider Dębogórze 1 - 13 Jedynka II Reda 17 sierpnia 2019 - 15:00
4. Akademia Sportowa Pomorze II 2 - 2 Błękitni Wejherowo 17 sierpnia 2019 - 09:00
5. Pomorzanin Gdynia - Ejsmond Club 28 sierpnia 2019 - 13:00
6. Dragon II Bojano - AP Gdynia Dąbrowa 29 sierpnia 2019 - 17:00
7. Jaguar III Gdańsk - Gedania II Gdańsk 28 sierpnia 2019 - 15:30
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Bałtyk Gdynia AP - Gedania II Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 11:00
9. AP Gdynia Dąbrowa - Jaguar III Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 18:30
10. Ejsmond Club - Dragon II Bojano 24 sierpnia 2019 - 13:00
11. Błękitni Wejherowo - Pomorzanin Gdynia 24 sierpnia 2019 - 11:00
12. Jedynka II Reda - Akademia Sportowa Pomorze II 24 sierpnia 2019 - 11:00
13. Sopocka Akademia Piłkarska - Lider Dębogórze 25 sierpnia 2019 - 11:00
14. Arka II Gdynia SI - Kamionka Sopot 18 września 2019 - 15:00
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Kamionka Sopot - Bałtyk Gdynia AP 1 września 2019 - 18:00
16. Lider Dębogórze - Arka II Gdynia SI 31 sierpnia 2019 - 15:00
17. Akademia Sportowa Pomorze II - Sopocka Akademia Piłkarska 31 sierpnia 2019 - 09:00
18. Pomorzanin Gdynia - Jedynka II Reda 31 sierpnia 2019 - 09:00
19. Dragon II Bojano - Błękitni Wejherowo 1 września 2019 - 15:00
20. Jaguar III Gdańsk - Ejsmond Club 31 sierpnia 2019 - 11:00
21. Gedania II Gdańsk - AP Gdynia Dąbrowa 1 września 2019 - 18:30
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Bałtyk Gdynia AP - AP Gdynia Dąbrowa 8 września 2019 - 11:00
23. Ejsmond Club - Gedania II Gdańsk 7 września 2019 - 11:00
24. Błękitni Wejherowo - Jaguar III Gdańsk 7 września 2019 - 11:00
25. Jedynka II Reda - Dragon II Bojano 8 września 2019 - 11:00
26. Sopocka Akademia Piłkarska - Pomorzanin Gdynia 8 września 2019 - 11:00
27. Arka II Gdynia SI - Akademia Sportowa Pomorze II 7 września 2019 - 16:00
28. Kamionka Sopot - Lider Dębogórze 8 września 2019 - 15:00
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Lider Dębogórze - Bałtyk Gdynia AP 15 września 2019 - 14:00
30. Akademia Sportowa Pomorze II - Kamionka Sopot 15 września 2019 - 18:00
31. Pomorzanin Gdynia - Arka II Gdynia SI 14 września 2019
32. Dragon II Bojano - Sopocka Akademia Piłkarska 15 września 2019 - 11:00
33. Jaguar III Gdańsk - Jedynka II Reda 14 września 2019 - 11:00
34. Gedania II Gdańsk - Błękitni Wejherowo 15 września 2019 - 13:30
35. AP Gdynia Dąbrowa - Ejsmond Club 15 września 2019 - 13:30
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Bałtyk Gdynia AP - Ejsmond Club 22 września 2019 - 15:00
37. Błękitni Wejherowo - AP Gdynia Dąbrowa 21 września 2019 - 11:00
38. Jedynka II Reda - Gedania II Gdańsk 21 września 2019 - 11:00
39. Sopocka Akademia Piłkarska - Jaguar III Gdańsk 22 września 2019 - 11:00
40. Arka II Gdynia SI - Dragon II Bojano 22 września 2019 - 13:30
41. Kamionka Sopot - Pomorzanin Gdynia 22 września 2019 - 18:00
42. Lider Dębogórze - Akademia Sportowa Pomorze II 22 września 2019 - 16:30
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Akademia Sportowa Pomorze II - Bałtyk Gdynia AP 29 września 2019 - 18:00
44. Pomorzanin Gdynia - Lider Dębogórze 28 września 2019 - 09:00
45. Dragon II Bojano - Kamionka Sopot 29 września 2019 - 10:00
46. Jaguar III Gdańsk - Arka II Gdynia SI 28 września 2019 - 11:00
47. Gedania II Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska 29 września 2019 - 13:30
48. AP Gdynia Dąbrowa - Jedynka II Reda 29 września 2019 - 13:30
49. Ejsmond Club - Błękitni Wejherowo 28 września 2019 - 13:00
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Bałtyk Gdynia AP - Błękitni Wejherowo 5 października 2019 - 11:00
51. Jedynka II Reda - Ejsmond Club 5 października 2019 - 11:00
52. Sopocka Akademia Piłkarska - AP Gdynia Dąbrowa 6 października 2019 - 11:00
53. Arka II Gdynia SI - Gedania II Gdańsk 6 października 2019 - 16:00
54. Kamionka Sopot - Jaguar III Gdańsk 6 października 2019 - 15:00
55. Lider Dębogórze - Dragon II Bojano 6 października 2019 - 17:00
56. Akademia Sportowa Pomorze II - Pomorzanin Gdynia 5 października 2019 - 16:00
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Pomorzanin Gdynia - Bałtyk Gdynia AP 12 października 2019
58. Dragon II Bojano - Akademia Sportowa Pomorze II 13 października 2019 - 16:30
59. Jaguar III Gdańsk - Lider Dębogórze 12 października 2019 - 11:00
60. Gedania II Gdańsk - Kamionka Sopot 12 października 2019 - 16:30
61. AP Gdynia Dąbrowa - Arka II Gdynia SI 13 października 2019 - 11:00
62. Ejsmond Club - Sopocka Akademia Piłkarska 12 października 2019 - 13:00
63. Błękitni Wejherowo - Jedynka II Reda 12 października 2019 - 11:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Bałtyk Gdynia AP - Jedynka II Reda 20 października 2019 - 15:00
65. Sopocka Akademia Piłkarska - Błękitni Wejherowo 20 października 2019 - 11:00
66. Arka II Gdynia SI - Ejsmond Club 20 października 2019 - 16:00
67. Kamionka Sopot - AP Gdynia Dąbrowa 20 października 2019 - 15:00
68. Lider Dębogórze - Gedania II Gdańsk 19 października 2019 - 17:00
69. Akademia Sportowa Pomorze II - Jaguar III Gdańsk 20 października 2019 - 11:00
70. Pomorzanin Gdynia - Dragon II Bojano 19 października 2019 - 09:00
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Dragon II Bojano - Bałtyk Gdynia AP 26 października 2019 - 12:00
72. Jaguar III Gdańsk - Pomorzanin Gdynia 26 października 2019 - 11:00
73. Gedania II Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze II 26 października 2019 - 11:00
74. AP Gdynia Dąbrowa - Lider Dębogórze 27 października 2019 - 13:30
75. Ejsmond Club - Kamionka Sopot 26 października 2019 - 13:00
76. Błękitni Wejherowo - Arka II Gdynia SI 26 października 2019 - 11:00
77. Jedynka II Reda - Sopocka Akademia Piłkarska 26 października 2019 - 11:00
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Bałtyk Gdynia AP - Sopocka Akademia Piłkarska 2 listopada 2019 - 11:00
79. Arka II Gdynia SI - Jedynka II Reda 2 listopada 2019 - 13:30
80. Kamionka Sopot - Błękitni Wejherowo 3 listopada 2019 - 15:30
81. Lider Dębogórze - Ejsmond Club 3 listopada 2019 - 14:30
82. Akademia Sportowa Pomorze II - AP Gdynia Dąbrowa 2 listopada 2019 - 18:00
83. Pomorzanin Gdynia - Gedania II Gdańsk 2 listopada 2019 - 09:00
84. Dragon II Bojano - Jaguar III Gdańsk 3 listopada 2019 - 14:00
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Jaguar III Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 9 listopada 2019 - 11:00
86. Gedania II Gdańsk - Dragon II Bojano 9 listopada 2019 - 16:45
87. AP Gdynia Dąbrowa - Pomorzanin Gdynia 10 listopada 2019 - 16:00
88. Ejsmond Club - Akademia Sportowa Pomorze II 9 listopada 2019 - 13:00
89. Błękitni Wejherowo - Lider Dębogórze 9 listopada 2019 - 11:00
90. Jedynka II Reda - Kamionka Sopot 9 listopada 2019 - 11:00
91. Sopocka Akademia Piłkarska - Arka II Gdynia SI 10 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE