MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 1 3 1 0 0 8 - 0
2. Orkan Rumia MKS 1 3 1 0 0 8 - 1
3. Jedynka Reda 1 3 1 0 0 7 - 0
4. Błękitni II Wejherowo 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Sztorm Kosakowo 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Pro-Fan Gościcino 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Dragon Bojano 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Korona Żelistrzewo 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Stolem Gniewino 0 0 0 0 0 0 - 0
10. MKS Władysławowo 1 0 0 0 1 1 - 8
11. Zatoka Puck 1 0 0 0 1 0 - 7
12. Wicher Wierzchucino 1 0 0 0 1 0 - 8
13. Salos Rumia 1 0 0 0 1 0 - 3 1 0 0 0 1 0 - 3
14. GOSRiT Luzino 1 0 0 0 1 0 - 3 1 0 0 0 1 0 - 3




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Zatoka Puck 0 - 7 Jedynka Reda 21 sierpnia 2019 - 18:00
2. Wicher Wierzchucino 0 - 8 Arka Gdynia SI 18 sierpnia 2019 - 18:00
3. Sztorm Kosakowo - Błękitni II Wejherowo 28 sierpnia 2019 - 18:30
4. Stolem Gniewino - Korona Żelistrzewo 25 września 2019 - 18:00
5. Salos Rumia - - - GOSRiT Luzino 17 sierpnia 2019 - 11:00
obustronny vo, niestawienie się na zawody
6. Pro-Fan Gościcino - Dragon Bojano 26 września 2019 - 17:30
7. Orkan Rumia MKS 8 - 1 MKS Władysławowo 17 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Jedynka Reda - MKS Władysławowo 24 sierpnia 2019 - 11:00
9. Dragon Bojano - Orkan Rumia MKS 25 sierpnia 2019 - 11:00
10. GOSRiT Luzino - Pro-Fan Gościcino 29 sierpnia 2019 - 16:30
11. Korona Żelistrzewo - Salos Rumia 25 sierpnia 2019 - 18:00
12. Błękitni II Wejherowo - Stolem Gniewino 24 sierpnia 2019 - 13:30
13. Arka Gdynia SI - Sztorm Kosakowo 24 sierpnia 2019 - 13:30
14. Zatoka Puck - Wicher Wierzchucino 25 sierpnia 2019 - 11:30
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Wicher Wierzchucino - Jedynka Reda 28 sierpnia 2019 - 18:00
16. Sztorm Kosakowo - Zatoka Puck 31 sierpnia 2019 - 15:00
17. Stolem Gniewino - Arka Gdynia SI 31 sierpnia 2019 - 11:00
18. Salos Rumia - Błękitni II Wejherowo 31 sierpnia 2019 - 13:00
19. Pro-Fan Gościcino - Korona Żelistrzewo 31 sierpnia 2019 - 11:00
20. Orkan Rumia MKS - GOSRiT Luzino 1 września 2019 - 12:45
21. MKS Władysławowo - Dragon Bojano 31 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Jedynka Reda - Dragon Bojano 8 września 2019 - 11:00
23. GOSRiT Luzino - MKS Władysławowo 7 września 2019 - 11:00
24. Korona Żelistrzewo - Orkan Rumia MKS 8 września 2019 - 11:00
25. Błękitni II Wejherowo - Pro-Fan Gościcino 7 września 2019 - 13:30
26. Arka Gdynia SI - Salos Rumia 7 września 2019 - 13:30
27. Zatoka Puck - Stolem Gniewino 7 września 2019 - 15:30
28. Wicher Wierzchucino - Sztorm Kosakowo 8 września 2019 - 18:00
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Sztorm Kosakowo - Jedynka Reda 15 września 2019 - 11:00
30. Stolem Gniewino - Wicher Wierzchucino 15 września 2019 - 18:00
31. Salos Rumia - Zatoka Puck 15 września 2019 - 13:00
32. Pro-Fan Gościcino - Arka Gdynia SI 14 września 2019 - 11:00
33. Orkan Rumia MKS - Błękitni II Wejherowo 15 września 2019 - 11:00
34. MKS Władysławowo - Korona Żelistrzewo 14 września 2019 - 11:00
35. Dragon Bojano - GOSRiT Luzino 14 września 2019 - 17:00
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Jedynka Reda - GOSRiT Luzino 22 września 2019 - 11:00
37. Korona Żelistrzewo - Dragon Bojano 22 września 2019 - 11:00
38. Błękitni II Wejherowo - MKS Władysławowo 21 września 2019 - 13:30
39. Arka Gdynia SI - Orkan Rumia MKS 22 września 2019 - 16:00
40. Zatoka Puck - Pro-Fan Gościcino 21 września 2019 - 11:00
41. Wicher Wierzchucino - Salos Rumia 21 września 2019
42. Sztorm Kosakowo - Stolem Gniewino 21 września 2019 - 17:00
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Stolem Gniewino - Jedynka Reda 28 września 2019 - 11:00
44. Salos Rumia - Sztorm Kosakowo 28 września 2019 - 11:00
45. Pro-Fan Gościcino - Wicher Wierzchucino 28 września 2019 - 11:00
46. Orkan Rumia MKS - Zatoka Puck 29 września 2019 - 12:45
47. MKS Władysławowo - Arka Gdynia SI 28 września 2019 - 11:00
48. Dragon Bojano - Błękitni II Wejherowo 28 września 2019 - 10:00
49. GOSRiT Luzino - Korona Żelistrzewo 28 września 2019 - 11:00
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Jedynka Reda - Korona Żelistrzewo 5 października 2019 - 11:00
51. Błękitni II Wejherowo - GOSRiT Luzino 5 października 2019 - 11:00
52. Arka Gdynia SI - Dragon Bojano 6 października 2019 - 13:30
53. Zatoka Puck - MKS Władysławowo 5 października 2019 - 13:00
54. Wicher Wierzchucino - Orkan Rumia MKS 5 października 2019
55. Sztorm Kosakowo - Pro-Fan Gościcino 6 października 2019 - 15:30
56. Stolem Gniewino - Salos Rumia 5 października 2019 - 11:00
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Salos Rumia - Jedynka Reda 12 października 2019 - 11:00
58. Pro-Fan Gościcino - Stolem Gniewino 12 października 2019 - 11:00
59. Orkan Rumia MKS - Sztorm Kosakowo 13 października 2019 - 12:45
60. MKS Władysławowo - Wicher Wierzchucino 12 października 2019 - 11:00
61. Dragon Bojano - Zatoka Puck 12 października 2019 - 12:00
62. GOSRiT Luzino - Arka Gdynia SI 12 października 2019 - 11:00
63. Korona Żelistrzewo - Błękitni II Wejherowo 12 października 2019 - 11:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jedynka Reda - Błękitni II Wejherowo 20 października 2019 - 11:00
65. Arka Gdynia SI - Korona Żelistrzewo 20 października 2019 - 13:30
66. Zatoka Puck - GOSRiT Luzino 19 października 2019 - 13:00
67. Wicher Wierzchucino - Dragon Bojano 19 października 2019
68. Sztorm Kosakowo - MKS Władysławowo 20 października 2019 - 15:30
69. Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS 19 października 2019 - 11:00
70. Salos Rumia - Pro-Fan Gościcino 20 października 2019 - 11:00
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Pro-Fan Gościcino - Jedynka Reda 26 października 2019 - 11:00
72. Orkan Rumia MKS - Salos Rumia 27 października 2019 - 12:45
73. MKS Władysławowo - Stolem Gniewino 26 października 2019 - 11:00
74. Dragon Bojano - Sztorm Kosakowo 26 października 2019 - 10:00
75. GOSRiT Luzino - Wicher Wierzchucino 27 października 2019 - 11:00
76. Korona Żelistrzewo - Zatoka Puck 27 października 2019 - 11:00
77. Błękitni II Wejherowo - Arka Gdynia SI 26 października 2019 - 13:30
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Jedynka Reda - Arka Gdynia SI 3 listopada 2019 - 11:00
79. Zatoka Puck - Błękitni II Wejherowo 2 listopada 2019 - 13:00
80. Wicher Wierzchucino - Korona Żelistrzewo 2 listopada 2019
81. Sztorm Kosakowo - GOSRiT Luzino 3 listopada 2019 - 12:30
82. Stolem Gniewino - Dragon Bojano 2 listopada 2019 - 11:00
83. Salos Rumia - MKS Władysławowo 2 listopada 2019
84. Pro-Fan Gościcino - Orkan Rumia MKS 2 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Orkan Rumia MKS - Jedynka Reda 10 listopada 2019 - 11:00
86. MKS Władysławowo - Pro-Fan Gościcino 9 listopada 2019 - 11:00
87. Dragon Bojano - Salos Rumia 9 listopada 2019 - 11:00
88. GOSRiT Luzino - Stolem Gniewino 9 listopada 2019 - 13:00
89. Korona Żelistrzewo - Sztorm Kosakowo 9 listopada 2019 - 11:00
90. Błękitni II Wejherowo - Wicher Wierzchucino 9 listopada 2019 - 13:30
91. Arka Gdynia SI - Zatoka Puck 9 listopada 2019 - 13:30


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE