Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 13 39 13 0 0 65 - 6
2. Jedynka Reda 13 36 12 0 1 93 - 13
3. GOSRiT Luzino 13 27 9 0 4 59 - 21 1 3 1 0 0 3 - 0
4. Stolem Gniewino 13 27 9 0 4 43 - 29 1 0 0 0 1 0 - 3
5. Dragon Bojano 13 25 8 1 4 53 - 19
6. Sztorm Kosakowo 13 23 7 2 4 51 - 24
7. Błękitni II Wejherowo 13 21 7 0 6 38 - 40
8. Korona Żelistrzewo 13 17 5 2 6 44 - 36
9. Salos Rumia 13 12 3 3 7 31 - 46
10. Zatoka Puck 13 10 3 1 9 23 - 42
11. MKS Władysławowo 13 9 2 3 8 11 - 49 1 3 1 0 0 2 - 1
12. Pro-Fan Gościcino 13 9 3 0 10 17 - 45 1 0 0 0 1 1 - 2
13. Orkan Rumia MKS 13 6 2 0 11 20 - 97
14. Wicher Wierzchucino 13 3 1 0 12 10 - 97
 Baner


Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Jedynka Reda - Zatoka Puck 15 marca 2020 - 11:00
2. Arka Gdynia SI - Wicher Wierzchucino 15 marca 2020 - 13:30
3. Błękitni II Wejherowo - Sztorm Kosakowo 1 kwietnia 2020 - 16:30
4. Korona Żelistrzewo - Stolem Gniewino 20 maja 2020 - 18:00
5. GOSRiT Luzino - Salos Rumia 14 marca 2020 - 11:00
6. Dragon Bojano - Pro-Fan Gościcino 14 marca 2020 - 11:00
7. MKS Władysławowo - Orkan Rumia MKS 15 marca 2020 - 11:00
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. MKS Władysławowo - Jedynka Reda 22 marca 2020 - 11:00
9. Orkan Rumia MKS - Dragon Bojano 22 marca 2020 - 14:30
10. Pro-Fan Gościcino - GOSRiT Luzino 21 marca 2020 - 11:00
11. Salos Rumia - Korona Żelistrzewo 22 marca 2020 - 11:00
12. Stolem Gniewino - Błękitni II Wejherowo 22 marca 2020 - 17:00
13. Sztorm Kosakowo - Arka Gdynia SI 22 marca 2020 - 12:00
14. Wicher Wierzchucino - Zatoka Puck 21 marca 2020 - 11:00
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Jedynka Reda - Wicher Wierzchucino 28 marca 2020 - 13:30
16. Zatoka Puck - Sztorm Kosakowo
17. Arka Gdynia SI - Stolem Gniewino 29 marca 2020 - 16:30
18. Błękitni II Wejherowo - Salos Rumia 28 marca 2020 - 13:30
19. Korona Żelistrzewo - Pro-Fan Gościcino 29 marca 2020 - 11:00
20. GOSRiT Luzino - Orkan Rumia MKS 28 marca 2020 - 13:00
21. Dragon Bojano - MKS Władysławowo 28 marca 2020 - 10:00
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Dragon Bojano - Jedynka Reda 4 kwietnia 2020 - 10:00
23. MKS Władysławowo - GOSRiT Luzino 5 kwietnia 2020 - 11:00
24. Orkan Rumia MKS - Korona Żelistrzewo 5 kwietnia 2020 - 14:30
25. Pro-Fan Gościcino - Błękitni II Wejherowo 5 kwietnia 2020 - 15:00
26. Salos Rumia - Arka Gdynia SI 5 kwietnia 2020 - 13:00
27. Stolem Gniewino - Zatoka Puck 5 kwietnia 2020 - 13:00
28. Sztorm Kosakowo - Wicher Wierzchucino 5 kwietnia 2020 - 14:00
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Jedynka Reda - Sztorm Kosakowo 8 kwietnia 2020 - 17:30
30. Wicher Wierzchucino - Stolem Gniewino
31. Zatoka Puck - Salos Rumia
32. Arka Gdynia SI - Pro-Fan Gościcino 8 kwietnia 2020 - 17:30
33. Błękitni II Wejherowo - Orkan Rumia MKS 8 kwietnia 2020 - 16:30
34. Korona Żelistrzewo - MKS Władysławowo 8 kwietnia 2020 - 17:00
35. GOSRiT Luzino - Dragon Bojano 8 kwietnia 2020 - 16:00
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. GOSRiT Luzino - Jedynka Reda 18 kwietnia 2020 - 11:00
37. Dragon Bojano - Korona Żelistrzewo 18 kwietnia 2020 - 10:00
38. MKS Władysławowo - Błękitni II Wejherowo 19 kwietnia 2020 - 11:00
39. Orkan Rumia MKS - Arka Gdynia SI 19 kwietnia 2020 - 12:45
40. Pro-Fan Gościcino - Zatoka Puck 18 kwietnia 2020 - 14:30
41. Salos Rumia - Wicher Wierzchucino 18 kwietnia 2020 - 11:00
42. Stolem Gniewino - Sztorm Kosakowo 19 kwietnia 2020 - 13:00
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Jedynka Reda - Stolem Gniewino 26 kwietnia 2020 - 11:00
44. Sztorm Kosakowo - Salos Rumia 26 kwietnia 2020 - 12:00
45. Wicher Wierzchucino - Pro-Fan Gościcino
46. Zatoka Puck - Orkan Rumia MKS
47. Arka Gdynia SI - MKS Władysławowo 26 kwietnia 2020 - 14:30
48. Błękitni II Wejherowo - Dragon Bojano 25 kwietnia 2020 - 13:30
49. Korona Żelistrzewo - GOSRiT Luzino 26 kwietnia 2020 - 11:00
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Korona Żelistrzewo - Jedynka Reda 3 maja 2020 - 11:00
51. GOSRiT Luzino - Błękitni II Wejherowo
52. Dragon Bojano - Arka Gdynia SI 2 maja 2020 - 10:00
53. MKS Władysławowo - Zatoka Puck 3 maja 2020 - 11:00
54. Orkan Rumia MKS - Wicher Wierzchucino 3 maja 2020 - 12:00
55. Pro-Fan Gościcino - Sztorm Kosakowo 2 maja 2020 - 12:00
56. Salos Rumia - Stolem Gniewino
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Jedynka Reda - Salos Rumia 10 maja 2020 - 11:00
58. Stolem Gniewino - Pro-Fan Gościcino 10 maja 2020 - 13:00
59. Sztorm Kosakowo - Orkan Rumia MKS 10 maja 2020 - 12:00
60. Wicher Wierzchucino - MKS Władysławowo
61. Zatoka Puck - Dragon Bojano
62. Arka Gdynia SI - GOSRiT Luzino 10 maja 2020 - 14:30
63. Błękitni II Wejherowo - Korona Żelistrzewo 9 maja 2020 - 11:00
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Błękitni II Wejherowo - Jedynka Reda 16 maja 2020 - 13:30
65. Korona Żelistrzewo - Arka Gdynia SI 17 maja 2020 - 11:00
66. GOSRiT Luzino - Zatoka Puck 17 maja 2020 - 11:00
67. Dragon Bojano - Wicher Wierzchucino 16 maja 2020 - 10:00
68. MKS Władysławowo - Sztorm Kosakowo 17 maja 2020 - 11:00
69. Orkan Rumia MKS - Stolem Gniewino 17 maja 2020 - 12:00
70. Pro-Fan Gościcino - Salos Rumia 17 maja 2020 - 15:00
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Jedynka Reda - Pro-Fan Gościcino 24 maja 2020 - 11:00
72. Salos Rumia - Orkan Rumia MKS
73. Stolem Gniewino - MKS Władysławowo 23 maja 2020 - 11:00
74. Sztorm Kosakowo - Dragon Bojano 24 maja 2020 - 12:00
75. Wicher Wierzchucino - GOSRiT Luzino
76. Zatoka Puck - Korona Żelistrzewo
77. Arka Gdynia SI - Błękitni II Wejherowo 24 maja 2020 - 12:00
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Arka Gdynia SI - Jedynka Reda 31 maja 2020 - 12:00
79. Zatoka Puck - Błękitni II Wejherowo
80. Korona Żelistrzewo - Wicher Wierzchucino 31 maja 2020 - 15:00
81. GOSRiT Luzino - Sztorm Kosakowo 30 maja 2020 - 11:00
82. Dragon Bojano - Stolem Gniewino 30 maja 2020 - 10:00
83. MKS Władysławowo - Salos Rumia 31 maja 2020 - 11:00
84. Orkan Rumia MKS - Pro-Fan Gościcino 30 maja 2020 - 13:00
Kolejka 26 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Jedynka Reda - Orkan Rumia MKS 6 czerwca 2020 - 13:30
86. Pro-Fan Gościcino - MKS Władysławowo 6 czerwca 2020 - 11:00
87. Salos Rumia - Dragon Bojano
88. Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 6 czerwca 2020 - 16:00
89. Sztorm Kosakowo - Korona Żelistrzewo 7 czerwca 2020 - 12:00
90. Wicher Wierzchucino - Błękitni II Wejherowo
91. Zatoka Puck - Arka Gdynia SI


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE