MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Oruński KP 26 68 22 2 2 104 - 26
2. KS Chwaszczyno 26 68 22 2 2 83 - 19
3. Jantar II Sopot 26 58 18 4 4 83 - 32
4. KKS Koleczkowo 26 48 14 6 6 62 - 42
5. Morena Gdańsk 26 43 13 4 9 63 - 58
6. Torpedo Sopot 26 42 13 3 10 58 - 36
7. Dragon Bojano 26 38 12 2 12 72 - 65
8. Wisła Gdańsk 26 36 10 6 10 43 - 49
9. Energa Sopot 26 32 9 5 12 51 - 68
10. EX Siedlce Gdańsk 26 25 8 1 17 40 - 77
11. Orzeł Jasień 26 21 6 3 17 33 - 61
12. UKS Klukowo 26 19 5 4 17 47 - 100
13. Vigo Tuchom 26 14 4 2 20 33 - 68
14. Jaguar Gdańsk 26 11 3 2 21 49 - 120
Ostatni komentarz dodał ;) 23.06.2006, 12:13:21



Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wisła Gdańsk 0 - 2 KS Chwaszczyno 20 sierpnia 2005 - 16:00
2. Oruński KP 3 - 0 Jantar II Sopot 20 sierpnia 2005 - 18:00
3. Torpedo Sopot 2 - 2 Morena Gdańsk 21 sierpnia 2005 - 14:00
4. UKS Klukowo 2 - 1 Vigo Tuchom 21 sierpnia 2005 - 17:00
5. EX Siedlce Gdańsk 1 - 2 Energa Sopot 21 sierpnia 2005 - 11:00
6. Orzeł Jasień 0 - 3 KKS Koleczkowo 21 sierpnia 2005 - 11:00
7. Jaguar Gdańsk 4 - 9 Dragon Bojano 21 sierpnia 2005 - 16:00
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. KS Chwaszczyno 3 - 0 Dragon Bojano
9. KKS Koleczkowo 6 - 2 Jaguar Gdańsk 28 sierpnia 2005 - 12:00
10. Energa Sopot 3 - 0 Orzeł Jasień 28 sierpnia 2005 - 12:00
11. Vigo Tuchom 0 - 1 EX Siedlce Gdańsk 28 sierpnia 2005 - 11:00
12. Morena Gdańsk 5 - 1 UKS Klukowo 28 sierpnia 2005 - 14:00
13. Jantar II Sopot 3 - 0 Torpedo Sopot 28 sierpnia 2005 - 17:00
14. Wisła Gdańsk 1 - 5 Oruński KP 28 sierpnia 2005 - 16:00
Kolejka 3 - 31. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Oruński KP 3 - 1 KS Chwaszczyno 31 sierpnia 2005 - 16:00
16. Torpedo Sopot 0 - 3 Wisła Gdańsk 31 sierpnia 2005 - 18:00
vo, na boisku 1-1
17. UKS Klukowo 0 - 10 Jantar II Sopot 31 sierpnia 2005 - 17:00
18. EX Siedlce Gdańsk 1 - 5 Morena Gdańsk 31 sierpnia 2005 - 18:00
19. Orzeł Jasień 3 - 2 Vigo Tuchom 31 sierpnia 2005 - 17:00
20. Jaguar Gdańsk 2 - 1 Energa Sopot 31 sierpnia 2005 - 17:00
21. Dragon Bojano 0 - 1 KKS Koleczkowo 31 sierpnia 2005
Kolejka 4 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KS Chwaszczyno 2 - 0 KKS Koleczkowo 4 września 2005 - 12:00
23. Energa Sopot 1 - 2 Dragon Bojano 4 września 2005 - 12:00
24. Vigo Tuchom 1 - 2 Jaguar Gdańsk 4 września 2005 - 11:00
25. Morena Gdańsk 1 - 0 Orzeł Jasień 4 września 2005 - 14:00
26. Jantar II Sopot 8 - 0 EX Siedlce Gdańsk 4 września 2005 - 17:00
27. Wisła Gdańsk 3 - 0 UKS Klukowo 3 września 2005 - 11:00
28. Oruński KP 3 - 0 Torpedo Sopot 3 września 2005 - 16:00
Kolejka 5 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Torpedo Sopot 2 - 0 KS Chwaszczyno 11 września 2005 - 16:00
30. UKS Klukowo 0 - 7 Oruński KP 11 września 2005 - 17:00
31. EX Siedlce Gdańsk 1 - 5 Wisła Gdańsk 11 września 2005 - 11:00
32. Orzeł Jasień 1 - 1 Jantar II Sopot 11 września 2005 - 11:00
33. Jaguar Gdańsk 2 - 4 Morena Gdańsk 11 września 2005 - 13:00
34. Dragon Bojano 8 - 3 Vigo Tuchom 11 września 2005 - 14:00
35. KKS Koleczkowo 3 - 0 Energa Sopot 11 września 2005 - 12:00
Kolejka 6 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. KS Chwaszczyno 4 - 0 Energa Sopot 18 września 2005 - 12:00
37. Vigo Tuchom 0 - 1 KKS Koleczkowo 18 września 2005 - 11:00
38. Morena Gdańsk 2 - 2 Dragon Bojano 18 września 2005 - 14:00
39. Jantar II Sopot 11 - 1 Jaguar Gdańsk 18 września 2005 - 17:00
40. Wisła Gdańsk 0 - 0 Orzeł Jasień 17 września 2005 - 14:00
41. Oruński KP 2 - 1 EX Siedlce Gdańsk 17 września 2005 - 16:00
42. Torpedo Sopot 2 - 1 UKS Klukowo 18 września 2005 - 16:00
Kolejka 7 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. UKS Klukowo 0 - 9 KS Chwaszczyno 25 września 2005 - 16:00
44. EX Siedlce Gdańsk 1 - 4 Torpedo Sopot 25 września 2005 - 11:00
45. Orzeł Jasień 0 - 1 Oruński KP 25 września 2005 - 11:00
46. Jaguar Gdańsk 4 - 1 Wisła Gdańsk 25 września 2005 - 13:00
47. Dragon Bojano 1 - 2 Jantar II Sopot 25 września 2005 - 14:00
48. KKS Koleczkowo 8 - 0 Morena Gdańsk 25 września 2005 - 12:00
49. Energa Sopot 5 - 3 Vigo Tuchom 25 września 2005 - 14:00
Kolejka 8 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. KS Chwaszczyno 4 - 1 Vigo Tuchom 2 października 2005 - 12:00
51. Morena Gdańsk 5 - 2 Energa Sopot 2 października 2005 - 14:01
52. Jantar II Sopot 4 - 1 KKS Koleczkowo 1 października 2005 - 11:00
53. Wisła Gdańsk 2 - 1 Dragon Bojano 1 października 2005 - 11:00
54. Oruński KP 6 - 0 Jaguar Gdańsk 1 października 2005 - 15:00
55. Torpedo Sopot 3 - 0 Orzeł Jasień 2 października 2005 - 15:00
56. UKS Klukowo 3 - 4 EX Siedlce Gdańsk 2 października 2005 - 15:00
Kolejka 9 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. EX Siedlce Gdańsk 1 - 2 KS Chwaszczyno 9 października 2005 - 11:00
58. Orzeł Jasień 3 - 1 UKS Klukowo 9 października 2005 - 11:00
59. Jaguar Gdańsk 1 - 3 Torpedo Sopot 9 października 2005 - 13:00
60. Dragon Bojano 3 - 3 Oruński KP 9 października 2005 - 14:00
61. KKS Koleczkowo 3 - 1 Wisła Gdańsk 9 października 2005 - 12:00
62. Energa Sopot 1 - 5 Jantar II Sopot 9 października 2005 - 14:00
63. Vigo Tuchom 6 - 2 Morena Gdańsk 9 października 2005 - 11:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. KS Chwaszczyno 3 - 1 Morena Gdańsk 16 października 2005 - 12:00
65. Jantar II Sopot 4 - 0 Vigo Tuchom 15 października 2005 - 11:00
66. Wisła Gdańsk 2 - 2 Energa Sopot 15 października 2005 - 11:00
67. Oruński KP 1 - 1 KKS Koleczkowo 15 października 2005 - 14:00
68. Torpedo Sopot 2 - 3 Dragon Bojano 16 października 2005 - 15:00
69. UKS Klukowo 4 - 2 Jaguar Gdańsk 16 października 2005 - 13:30
70. EX Siedlce Gdańsk 2 - 0 Orzeł Jasień 16 października 2005 - 11:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Orzeł Jasień 0 - 1 KS Chwaszczyno 23 października 2005 - 11:00
72. Jaguar Gdańsk 1 - 2 EX Siedlce Gdańsk 23 października 2005 - 13:00
73. Dragon Bojano 5 - 2 UKS Klukowo 23 października 2005 - 14:00
74. KKS Koleczkowo 2 - 2 Torpedo Sopot 23 października 2005 - 12:00
75. Energa Sopot 2 - 5 Oruński KP 23 października 2005 - 11:00
76. Vigo Tuchom 1 - 0 Wisła Gdańsk 23 października 2005 - 11:00
77. Morena Gdańsk 1 - 1 Jantar II Sopot 23 października 2005 - 14:00
Kolejka 12 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KS Chwaszczyno 1 - 1 Jantar II Sopot 30 października 2005 - 12:00
79. Wisła Gdańsk 2 - 1 Morena Gdańsk 29 października 2005 - 15:30
80. Oruński KP 4 - 1 Vigo Tuchom 29 października 2005 - 13:00
81. Torpedo Sopot 1 - 1 Energa Sopot 30 października 2005 - 15:00
82. UKS Klukowo 4 - 5 KKS Koleczkowo 30 października 2005 - 13:00
83. EX Siedlce Gdańsk 2 - 3 Dragon Bojano 30 października 2005 - 11:00
84. Orzeł Jasień 3 - 2 Jaguar Gdańsk 30 października 2005 - 11:00
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (3) 
85. Jaguar Gdańsk 1 - 9 KS Chwaszczyno 6 listopada 2005 - 13:00
86. Dragon Bojano 3 - 1 Orzeł Jasień 6 listopada 2005 - 14:00
87. KKS Koleczkowo 2 - 1 EX Siedlce Gdańsk 6 listopada 2005 - 12:00
88. Energa Sopot 7 - 5 UKS Klukowo 6 listopada 2005 - 12:00
89. Vigo Tuchom 0 - 1 Torpedo Sopot 6 listopada 2005 - 11:00
90. Morena Gdańsk 1 - 6 Oruński KP 6 listopada 2005 - 14:00
91. Jantar II Sopot 2 - 1 Wisła Gdańsk 6 listopada 2005 - 15:00
Mecz przerwany w 69. minucie z powodu zapadaj?cych ciemno?ci.
Kolejka 14 - 17. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (30) 
92. KS Chwaszczyno 4 - 1 Wisła Gdańsk 17 maja 2006 - 18:30
93. Jantar II Sopot 0 - 3 Oruński KP 17 maja 2006 - 18:30
94. Morena Gdańsk 0 - 4 Torpedo Sopot 17 maja 2006 - 18:30
95. Vigo Tuchom 1 - 2 UKS Klukowo 17 maja 2006 - 18:30
96. Energa Sopot 5 - 2 EX Siedlce Gdańsk 17 maja 2006 - 18:30
97. KKS Koleczkowo 3 - 3 Orzeł Jasień 17 maja 2006 - 18:30
98. Dragon Bojano 10 - 3 Jaguar Gdańsk 17 maja 2006 - 18:30
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
99. Dragon Bojano 0 - 2 KS Chwaszczyno 2 kwietnia 2006 - 14:00
100. Jaguar Gdańsk 2 - 3 KKS Koleczkowo 2 kwietnia 2006 - 13:00
101. Orzeł Jasień 2 - 3 Energa Sopot
102. EX Siedlce Gdańsk 2 - 1 Vigo Tuchom 2 kwietnia 2006 - 11:00
103. UKS Klukowo 2 - 2 Morena Gdańsk 2 kwietnia 2006 - 14:00
104. Torpedo Sopot 0 - 2 Jantar II Sopot 2 kwietnia 2006 - 12:00
105. Oruński KP 6 - 1 Wisła Gdańsk 2 kwietnia 2006 - 14:00
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
106. KS Chwaszczyno 1 - 0 Oruński KP 9 kwietnia 2006 - 12:00
107. Wisła Gdańsk 0 - 2 Torpedo Sopot 8 kwietnia 2006 - 11:00
108. Jantar II Sopot 3 - 1 UKS Klukowo 9 kwietnia 2006 - 15:00
109. Morena Gdańsk 4 - 1 EX Siedlce Gdańsk 9 kwietnia 2006 - 14:00
110. Vigo Tuchom 1 - 0 Orzeł Jasień 9 kwietnia 2006 - 14:00
111. Energa Sopot 3 - 2 Jaguar Gdańsk 9 kwietnia 2006 - 12:00
112. KKS Koleczkowo 3 - 1 Dragon Bojano 9 kwietnia 2006 - 12:00
Kolejka 17 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
113. KKS Koleczkowo 1 - 1 KS Chwaszczyno 15 kwietnia 2006 - 11:00
114. Dragon Bojano 3 - 2 Energa Sopot 15 kwietnia 2006 - 11:00
115. Jaguar Gdańsk 3 - 3 Vigo Tuchom 15 kwietnia 2006 - 11:00
116. Orzeł Jasień 1 - 3 Morena Gdańsk 15 kwietnia 2006 - 11:00
117. EX Siedlce Gdańsk 1 - 4 Jantar II Sopot 15 kwietnia 2006 - 11:00
118. UKS Klukowo 1 - 1 Wisła Gdańsk 15 kwietnia 2006 - 11:00
119. Torpedo Sopot 1 - 2 Oruński KP 15 kwietnia 2006 - 11:00
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (23) 
120. KS Chwaszczyno 4 - 2 Torpedo Sopot 23 kwietnia 2006 - 12:00
121. Oruński KP 7 - 1 UKS Klukowo 10 maja 2006 - 17:00
122. Wisła Gdańsk 2 - 2 EX Siedlce Gdańsk 23 kwietnia 2006 - 11:00
123. Jantar II Sopot 4 - 1 Orzeł Jasień 22 kwietnia 2006 - 16:00
124. Morena Gdańsk 3 - 1 Jaguar Gdańsk 23 kwietnia 2006 - 12:00
125. Vigo Tuchom 2 - 5 Dragon Bojano 23 kwietnia 2006 - 14:00
126. Energa Sopot 1 - 3 KKS Koleczkowo 23 kwietnia 2006 - 12:00
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (24) 
127. Energa Sopot 0 - 3 KS Chwaszczyno 29 kwietnia 2006 - 16:00
128. KKS Koleczkowo 0 - 1 Vigo Tuchom 30 kwietnia 2006 - 12:00
129. Dragon Bojano 1 - 5 Morena Gdańsk 30 kwietnia 2006 - 14:00
130. Jaguar Gdańsk 1 - 3 Jantar II Sopot 10 maja 2006 - 18:00
131. Orzeł Jasień 0 - 3 Wisła Gdańsk 11 maja 2006 - 18:00
vo (na boisku 1-3)
132. EX Siedlce Gdańsk 2 - 5 Oruński KP 29 kwietnia 2006 - 11:00
133. UKS Klukowo 2 - 1 Torpedo Sopot 30 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 20 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (25) 
134. KS Chwaszczyno 6 - 1 UKS Klukowo 3 maja 2006 - 11:00
135. Torpedo Sopot 5 - 0 EX Siedlce Gdańsk 3 maja 2006 - 11:00
136. Oruński KP 3 - 0 Orzeł Jasień 3 maja 2006 - 11:00
vo (na boisku 3-1)
137. Wisła Gdańsk 3 - 2 Jaguar Gdańsk 3 maja 2006 - 11:00
138. Jantar II Sopot 4 - 2 Dragon Bojano 3 maja 2006 - 11:00
139. Morena Gdańsk 1 - 0 KKS Koleczkowo 3 maja 2006 - 11:00
140. Vigo Tuchom 2 - 2 Energa Sopot 3 maja 2006 - 11:00
Kolejka 21 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (40) 
141. Vigo Tuchom 0 - 1 KS Chwaszczyno 7 maja 2006 - 11:00
142. Energa Sopot 3 - 1 Morena Gdańsk 7 maja 2006 - 12:00
143. KKS Koleczkowo 2 - 2 Jantar II Sopot 7 maja 2006 - 12:00
144. Dragon Bojano 0 - 2 Wisła Gdańsk 7 maja 2006 - 14:00
145. Jaguar Gdańsk 2 - 10 Oruński KP 7 maja 2006 - 13:00
146. Orzeł Jasień 1 - 6 Torpedo Sopot 7 maja 2006 - 11:00
147. EX Siedlce Gdańsk 2 - 1 UKS Klukowo 7 maja 2006 - 16:00
Kolejka 22 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (27) 
148. KS Chwaszczyno 2 - 1 EX Siedlce Gdańsk 14 maja 2006 - 12:00
149. UKS Klukowo 2 - 3 Orzeł Jasień 14 maja 2006 - 16:00
150. Torpedo Sopot 5 - 2 Jaguar Gdańsk 14 maja 2006 - 12:00
151. Oruński KP 3 - 0 Dragon Bojano 14 maja 2006 - 14:00
vo (goście nie przyjechali)
152. Wisła Gdańsk 1 - 1 KKS Koleczkowo 13 maja 2006 - 17:00
153. Jantar II Sopot 3 - 0 Energa Sopot 13 maja 2006 - 17:00
154. Morena Gdańsk 2 - 1 Vigo Tuchom 14 maja 2006 - 14:00
Kolejka 23 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (26) 
155. Morena Gdańsk 2 - 5 KS Chwaszczyno 21 maja 2006 - 14:00
156. Vigo Tuchom 0 - 1 Jantar II Sopot 21 maja 2006 - 11:00
157. Energa Sopot 2 - 2 Wisła Gdańsk 21 maja 2006 - 12:00
158. KKS Koleczkowo 1 - 6 Oruński KP 21 maja 2006 - 12:00
159. Dragon Bojano 2 - 1 Torpedo Sopot 21 maja 2006 - 14:00
160. Jaguar Gdańsk 2 - 2 UKS Klukowo 21 maja 2006 - 16:00
161. Orzeł Jasień 2 - 0 EX Siedlce Gdańsk 21 maja 2006 - 11:00
Kolejka 24 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (20) 
162. KS Chwaszczyno 4 - 0 Orzeł Jasień 28 maja 2006 - 12:00
163. EX Siedlce Gdańsk 4 - 3 Jaguar Gdańsk 28 maja 2006 - 16:00
164. UKS Klukowo 6 - 3 Dragon Bojano 28 maja 2006 - 17:00
165. Torpedo Sopot 2 - 0 KKS Koleczkowo 28 maja 2006 - 12:00
166. Oruński KP 5 - 0 Energa Sopot 27 maja 2006 - 16:00
167. Wisła Gdańsk 2 - 1 Vigo Tuchom 27 maja 2006 - 17:00
168. Jantar II Sopot 2 - 1 Morena Gdańsk 27 maja 2006 - 17:00
Kolejka 25 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (112) 
169. Jantar II Sopot 1 - 5 KS Chwaszczyno 4 czerwca 2006 - 14:00
170. Morena Gdańsk 4 - 0 Wisła Gdańsk 4 czerwca 2006 - 14:00
171. Vigo Tuchom 1 - 4 Oruński KP 4 czerwca 2006 - 14:00
172. Energa Sopot 1 - 0 Torpedo Sopot 4 czerwca 2006 - 14:00
173. KKS Koleczkowo 4 - 1 UKS Klukowo 4 czerwca 2006 - 14:00
174. Dragon Bojano 1 - 2 EX Siedlce Gdańsk 4 czerwca 2006 - 14:00
175. Jaguar Gdańsk 2 - 7 Orzeł Jasień 4 czerwca 2006 - 14:00
Kolejka 26 - 11. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (69) 
176. KS Chwaszczyno 4 - 0 Jaguar Gdańsk 11 czerwca 2006 - 14:00
177. Orzeł Jasień 2 - 4 Dragon Bojano 11 czerwca 2006 - 14:00
178. EX Siedlce Gdańsk 3 - 5 KKS Koleczkowo 11 czerwca 2006 - 11:00
179. UKS Klukowo 2 - 2 Energa Sopot 11 czerwca 2006 - 14:00
180. Torpedo Sopot 7 - 0 Vigo Tuchom 11 czerwca 2006 - 14:00
181. Oruński KP 1 - 5 Morena Gdańsk 11 czerwca 2006 - 11:00
182. Wisła Gdańsk 4 - 2 Jantar II Sopot 11 czerwca 2006 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE