Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Gdańsk |
0 - 2 |
KS Chwaszczyno |
20 sierpnia 2005
20.08 - 16:00 |
Oruński KP |
3 - 0 |
Jantar II Sopot |
20 sierpnia 2005
20.08 - 18:00 |
Torpedo Sopot |
2 - 2 |
Morena Gdańsk |
21 sierpnia 2005
21.08 - 14:00 |
UKS Klukowo |
2 - 1 |
Vigo Tuchom |
21 sierpnia 2005
21.08 - 17:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 2 |
Energa Sopot |
21 sierpnia 2005
21.08 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
0 - 3 |
KKS Koleczkowo |
21 sierpnia 2005
21.08 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 9 |
Dragon Bojano |
21 sierpnia 2005
21.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Chwaszczyno |
3 - 0 |
Dragon Bojano |
|
KKS Koleczkowo |
6 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
28 sierpnia 2005
28.08 - 12:00 |
Energa Sopot |
3 - 0 |
Orzeł Jasień |
28 sierpnia 2005
28.08 - 12:00 |
Vigo Tuchom |
0 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
28 sierpnia 2005
28.08 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
5 - 1 |
UKS Klukowo |
28 sierpnia 2005
28.08 - 14:00 |
Jantar II Sopot |
3 - 0 |
Torpedo Sopot |
28 sierpnia 2005
28.08 - 17:00 |
Wisła Gdańsk |
1 - 5 |
Oruński KP |
28 sierpnia 2005
28.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 31. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Oruński KP |
3 - 1 |
KS Chwaszczyno |
31 sierpnia 2005
31.08 - 16:00 |
Torpedo Sopot |
0 - 3 |
Wisła Gdańsk |
31 sierpnia 2005
31.08 - 18:00 |
vo, na boisku 1-1 |
UKS Klukowo |
0 - 10 |
Jantar II Sopot |
31 sierpnia 2005
31.08 - 17:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 5 |
Morena Gdańsk |
31 sierpnia 2005
31.08 - 18:00 |
Orzeł Jasień |
3 - 2 |
Vigo Tuchom |
31 sierpnia 2005
31.08 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 1 |
Energa Sopot |
31 sierpnia 2005
31.08 - 17:00 |
Dragon Bojano |
0 - 1 |
KKS Koleczkowo |
31 sierpnia 2005
31.08 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Chwaszczyno |
2 - 0 |
KKS Koleczkowo |
4 września 2005
4.09 - 12:00 |
Energa Sopot |
1 - 2 |
Dragon Bojano |
4 września 2005
4.09 - 12:00 |
Vigo Tuchom |
1 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
4 września 2005
4.09 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
1 - 0 |
Orzeł Jasień |
4 września 2005
4.09 - 14:00 |
Jantar II Sopot |
8 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
4 września 2005
4.09 - 17:00 |
Wisła Gdańsk |
3 - 0 |
UKS Klukowo |
3 września 2005
3.09 - 11:00 |
Oruński KP |
3 - 0 |
Torpedo Sopot |
3 września 2005
3.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Torpedo Sopot |
2 - 0 |
KS Chwaszczyno |
11 września 2005
11.09 - 16:00 |
UKS Klukowo |
0 - 7 |
Oruński KP |
11 września 2005
11.09 - 17:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 5 |
Wisła Gdańsk |
11 września 2005
11.09 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
1 - 1 |
Jantar II Sopot |
11 września 2005
11.09 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 4 |
Morena Gdańsk |
11 września 2005
11.09 - 13:00 |
Dragon Bojano |
8 - 3 |
Vigo Tuchom |
11 września 2005
11.09 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 0 |
Energa Sopot |
11 września 2005
11.09 - 12:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Chwaszczyno |
4 - 0 |
Energa Sopot |
18 września 2005
18.09 - 12:00 |
Vigo Tuchom |
0 - 1 |
KKS Koleczkowo |
18 września 2005
18.09 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 2 |
Dragon Bojano |
18 września 2005
18.09 - 14:00 |
Jantar II Sopot |
11 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
18 września 2005
18.09 - 17:00 |
Wisła Gdańsk |
0 - 0 |
Orzeł Jasień |
17 września 2005
17.09 - 14:00 |
Oruński KP |
2 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
17 września 2005
17.09 - 16:00 |
Torpedo Sopot |
2 - 1 |
UKS Klukowo |
18 września 2005
18.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
UKS Klukowo |
0 - 9 |
KS Chwaszczyno |
25 września 2005
25.09 - 16:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 4 |
Torpedo Sopot |
25 września 2005
25.09 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
0 - 1 |
Oruński KP |
25 września 2005
25.09 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 1 |
Wisła Gdańsk |
25 września 2005
25.09 - 13:00 |
Dragon Bojano |
1 - 2 |
Jantar II Sopot |
25 września 2005
25.09 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
8 - 0 |
Morena Gdańsk |
25 września 2005
25.09 - 12:00 |
Energa Sopot |
5 - 3 |
Vigo Tuchom |
25 września 2005
25.09 - 14:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Chwaszczyno |
4 - 1 |
Vigo Tuchom |
2 października 2005
2.10 - 12:00 |
Morena Gdańsk |
5 - 2 |
Energa Sopot |
2 października 2005
2.10 - 14:01 |
Jantar II Sopot |
4 - 1 |
KKS Koleczkowo |
1 października 2005
1.10 - 11:00 |
Wisła Gdańsk |
2 - 1 |
Dragon Bojano |
1 października 2005
1.10 - 11:00 |
Oruński KP |
6 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
1 października 2005
1.10 - 15:00 |
Torpedo Sopot |
3 - 0 |
Orzeł Jasień |
2 października 2005
2.10 - 15:00 |
UKS Klukowo |
3 - 4 |
EX Siedlce Gdańsk |
2 października 2005
2.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 2 |
KS Chwaszczyno |
9 października 2005
9.10 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
3 - 1 |
UKS Klukowo |
9 października 2005
9.10 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 3 |
Torpedo Sopot |
9 października 2005
9.10 - 13:00 |
Dragon Bojano |
3 - 3 |
Oruński KP |
9 października 2005
9.10 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 1 |
Wisła Gdańsk |
9 października 2005
9.10 - 12:00 |
Energa Sopot |
1 - 5 |
Jantar II Sopot |
9 października 2005
9.10 - 14:00 |
Vigo Tuchom |
6 - 2 |
Morena Gdańsk |
9 października 2005
9.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Chwaszczyno |
3 - 1 |
Morena Gdańsk |
16 października 2005
16.10 - 12:00 |
Jantar II Sopot |
4 - 0 |
Vigo Tuchom |
15 października 2005
15.10 - 11:00 |
Wisła Gdańsk |
2 - 2 |
Energa Sopot |
15 października 2005
15.10 - 11:00 |
Oruński KP |
1 - 1 |
KKS Koleczkowo |
15 października 2005
15.10 - 14:00 |
Torpedo Sopot |
2 - 3 |
Dragon Bojano |
16 października 2005
16.10 - 15:00 |
UKS Klukowo |
4 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
16 października 2005
16.10 - 13:30 |
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 0 |
Orzeł Jasień |
16 października 2005
16.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Jasień |
0 - 1 |
KS Chwaszczyno |
23 października 2005
23.10 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
23 października 2005
23.10 - 13:00 |
Dragon Bojano |
5 - 2 |
UKS Klukowo |
23 października 2005
23.10 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
2 - 2 |
Torpedo Sopot |
23 października 2005
23.10 - 12:00 |
Energa Sopot |
2 - 5 |
Oruński KP |
23 października 2005
23.10 - 11:00 |
Vigo Tuchom |
1 - 0 |
Wisła Gdańsk |
23 października 2005
23.10 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
1 - 1 |
Jantar II Sopot |
23 października 2005
23.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Chwaszczyno |
1 - 1 |
Jantar II Sopot |
30 października 2005
30.10 - 12:00 |
Wisła Gdańsk |
2 - 1 |
Morena Gdańsk |
29 października 2005
29.10 - 15:30 |
Oruński KP |
4 - 1 |
Vigo Tuchom |
29 października 2005
29.10 - 13:00 |
Torpedo Sopot |
1 - 1 |
Energa Sopot |
30 października 2005
30.10 - 15:00 |
UKS Klukowo |
4 - 5 |
KKS Koleczkowo |
30 października 2005
30.10 - 13:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 3 |
Dragon Bojano |
30 października 2005
30.10 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
3 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
30 października 2005
30.10 - 11:00 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Jaguar Gdańsk |
1 - 9 |
KS Chwaszczyno |
6 listopada 2005
6.11 - 13:00 |
Dragon Bojano |
3 - 1 |
Orzeł Jasień |
6 listopada 2005
6.11 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
2 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
6 listopada 2005
6.11 - 12:00 |
Energa Sopot |
7 - 5 |
UKS Klukowo |
6 listopada 2005
6.11 - 12:00 |
Vigo Tuchom |
0 - 1 |
Torpedo Sopot |
6 listopada 2005
6.11 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
1 - 6 |
Oruński KP |
6 listopada 2005
6.11 - 14:00 |
Jantar II Sopot |
2 - 1 |
Wisła Gdańsk |
6 listopada 2005
6.11 - 15:00 |
Mecz przerwany w 69. minucie z powodu zapadaj?cych ciemno?ci. |
Kolejka 14 - 17. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (30) |
KS Chwaszczyno |
4 - 1 |
Wisła Gdańsk |
17 maja 2006
17.05 - 18:30 |
Jantar II Sopot |
0 - 3 |
Oruński KP |
17 maja 2006
17.05 - 18:30 |
Morena Gdańsk |
0 - 4 |
Torpedo Sopot |
17 maja 2006
17.05 - 18:30 |
Vigo Tuchom |
1 - 2 |
UKS Klukowo |
17 maja 2006
17.05 - 18:30 |
Energa Sopot |
5 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
17 maja 2006
17.05 - 18:30 |
KKS Koleczkowo |
3 - 3 |
Orzeł Jasień |
17 maja 2006
17.05 - 18:30 |
Dragon Bojano |
10 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
17 maja 2006
17.05 - 18:30 |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Dragon Bojano |
0 - 2 |
KS Chwaszczyno |
2 kwietnia 2006
2.04 - 14:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 3 |
KKS Koleczkowo |
2 kwietnia 2006
2.04 - 13:00 |
Orzeł Jasień |
2 - 3 |
Energa Sopot |
|
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 1 |
Vigo Tuchom |
2 kwietnia 2006
2.04 - 11:00 |
UKS Klukowo |
2 - 2 |
Morena Gdańsk |
2 kwietnia 2006
2.04 - 14:00 |
Torpedo Sopot |
0 - 2 |
Jantar II Sopot |
2 kwietnia 2006
2.04 - 12:00 |
Oruński KP |
6 - 1 |
Wisła Gdańsk |
2 kwietnia 2006
2.04 - 14:00 |
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (4) |
KS Chwaszczyno |
1 - 0 |
Oruński KP |
9 kwietnia 2006
9.04 - 12:00 |
Wisła Gdańsk |
0 - 2 |
Torpedo Sopot |
8 kwietnia 2006
8.04 - 11:00 |
Jantar II Sopot |
3 - 1 |
UKS Klukowo |
9 kwietnia 2006
9.04 - 15:00 |
Morena Gdańsk |
4 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
9 kwietnia 2006
9.04 - 14:00 |
Vigo Tuchom |
1 - 0 |
Orzeł Jasień |
9 kwietnia 2006
9.04 - 14:00 |
Energa Sopot |
3 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
9 kwietnia 2006
9.04 - 12:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 1 |
Dragon Bojano |
9 kwietnia 2006
9.04 - 12:00 |
Kolejka 17 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (7) |
KKS Koleczkowo |
1 - 1 |
KS Chwaszczyno |
15 kwietnia 2006
15.04 - 11:00 |
Dragon Bojano |
3 - 2 |
Energa Sopot |
15 kwietnia 2006
15.04 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 3 |
Vigo Tuchom |
15 kwietnia 2006
15.04 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
1 - 3 |
Morena Gdańsk |
15 kwietnia 2006
15.04 - 11:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 4 |
Jantar II Sopot |
15 kwietnia 2006
15.04 - 11:00 |
UKS Klukowo |
1 - 1 |
Wisła Gdańsk |
15 kwietnia 2006
15.04 - 11:00 |
Torpedo Sopot |
1 - 2 |
Oruński KP |
15 kwietnia 2006
15.04 - 11:00 |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (23) |
KS Chwaszczyno |
4 - 2 |
Torpedo Sopot |
23 kwietnia 2006
23.04 - 12:00 |
Oruński KP |
7 - 1 |
UKS Klukowo |
10 maja 2006
10.05 - 17:00 |
Wisła Gdańsk |
2 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
23 kwietnia 2006
23.04 - 11:00 |
Jantar II Sopot |
4 - 1 |
Orzeł Jasień |
22 kwietnia 2006
22.04 - 16:00 |
Morena Gdańsk |
3 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
23 kwietnia 2006
23.04 - 12:00 |
Vigo Tuchom |
2 - 5 |
Dragon Bojano |
23 kwietnia 2006
23.04 - 14:00 |
Energa Sopot |
1 - 3 |
KKS Koleczkowo |
23 kwietnia 2006
23.04 - 12:00 |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Energa Sopot |
0 - 3 |
KS Chwaszczyno |
29 kwietnia 2006
29.04 - 16:00 |
KKS Koleczkowo |
0 - 1 |
Vigo Tuchom |
30 kwietnia 2006
30.04 - 12:00 |
Dragon Bojano |
1 - 5 |
Morena Gdańsk |
30 kwietnia 2006
30.04 - 14:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 3 |
Jantar II Sopot |
10 maja 2006
10.05 - 18:00 |
Orzeł Jasień |
0 - 3 |
Wisła Gdańsk |
11 maja 2006
11.05 - 18:00 |
vo (na boisku 1-3) |
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 5 |
Oruński KP |
29 kwietnia 2006
29.04 - 11:00 |
UKS Klukowo |
2 - 1 |
Torpedo Sopot |
30 kwietnia 2006
30.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 3. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (25) |
KS Chwaszczyno |
6 - 1 |
UKS Klukowo |
3 maja 2006
3.05 - 11:00 |
Torpedo Sopot |
5 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
3 maja 2006
3.05 - 11:00 |
Oruński KP |
3 - 0 |
Orzeł Jasień |
3 maja 2006
3.05 - 11:00 |
vo (na boisku 3-1) |
Wisła Gdańsk |
3 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
3 maja 2006
3.05 - 11:00 |
Jantar II Sopot |
4 - 2 |
Dragon Bojano |
3 maja 2006
3.05 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
1 - 0 |
KKS Koleczkowo |
3 maja 2006
3.05 - 11:00 |
Vigo Tuchom |
2 - 2 |
Energa Sopot |
3 maja 2006
3.05 - 11:00 |
Kolejka 21 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Vigo Tuchom |
0 - 1 |
KS Chwaszczyno |
7 maja 2006
7.05 - 11:00 |
Energa Sopot |
3 - 1 |
Morena Gdańsk |
7 maja 2006
7.05 - 12:00 |
KKS Koleczkowo |
2 - 2 |
Jantar II Sopot |
7 maja 2006
7.05 - 12:00 |
Dragon Bojano |
0 - 2 |
Wisła Gdańsk |
7 maja 2006
7.05 - 14:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 10 |
Oruński KP |
7 maja 2006
7.05 - 13:00 |
Orzeł Jasień |
1 - 6 |
Torpedo Sopot |
7 maja 2006
7.05 - 11:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 1 |
UKS Klukowo |
7 maja 2006
7.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (27) |
KS Chwaszczyno |
2 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
14 maja 2006
14.05 - 12:00 |
UKS Klukowo |
2 - 3 |
Orzeł Jasień |
14 maja 2006
14.05 - 16:00 |
Torpedo Sopot |
5 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
14 maja 2006
14.05 - 12:00 |
Oruński KP |
3 - 0 |
Dragon Bojano |
14 maja 2006
14.05 - 14:00 |
vo (goście nie przyjechali) |
Wisła Gdańsk |
1 - 1 |
KKS Koleczkowo |
13 maja 2006
13.05 - 17:00 |
Jantar II Sopot |
3 - 0 |
Energa Sopot |
13 maja 2006
13.05 - 17:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 1 |
Vigo Tuchom |
14 maja 2006
14.05 - 14:00 |
Kolejka 23 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Morena Gdańsk |
2 - 5 |
KS Chwaszczyno |
21 maja 2006
21.05 - 14:00 |
Vigo Tuchom |
0 - 1 |
Jantar II Sopot |
21 maja 2006
21.05 - 11:00 |
Energa Sopot |
2 - 2 |
Wisła Gdańsk |
21 maja 2006
21.05 - 12:00 |
KKS Koleczkowo |
1 - 6 |
Oruński KP |
21 maja 2006
21.05 - 12:00 |
Dragon Bojano |
2 - 1 |
Torpedo Sopot |
21 maja 2006
21.05 - 14:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 2 |
UKS Klukowo |
21 maja 2006
21.05 - 16:00 |
Orzeł Jasień |
2 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
21 maja 2006
21.05 - 11:00 |
Kolejka 24 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (20) |
KS Chwaszczyno |
4 - 0 |
Orzeł Jasień |
28 maja 2006
28.05 - 12:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
4 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
28 maja 2006
28.05 - 16:00 |
UKS Klukowo |
6 - 3 |
Dragon Bojano |
28 maja 2006
28.05 - 17:00 |
Torpedo Sopot |
2 - 0 |
KKS Koleczkowo |
28 maja 2006
28.05 - 12:00 |
Oruński KP |
5 - 0 |
Energa Sopot |
27 maja 2006
27.05 - 16:00 |
Wisła Gdańsk |
2 - 1 |
Vigo Tuchom |
27 maja 2006
27.05 - 17:00 |
Jantar II Sopot |
2 - 1 |
Morena Gdańsk |
27 maja 2006
27.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (112) |
Jantar II Sopot |
1 - 5 |
KS Chwaszczyno |
4 czerwca 2006
4.06 - 14:00 |
Morena Gdańsk |
4 - 0 |
Wisła Gdańsk |
4 czerwca 2006
4.06 - 14:00 |
Vigo Tuchom |
1 - 4 |
Oruński KP |
4 czerwca 2006
4.06 - 14:00 |
Energa Sopot |
1 - 0 |
Torpedo Sopot |
4 czerwca 2006
4.06 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
4 - 1 |
UKS Klukowo |
4 czerwca 2006
4.06 - 14:00 |
Dragon Bojano |
1 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
4 czerwca 2006
4.06 - 14:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 7 |
Orzeł Jasień |
4 czerwca 2006
4.06 - 14:00 |
Kolejka 26 - 11. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (69) |
KS Chwaszczyno |
4 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
11 czerwca 2006
11.06 - 14:00 |
Orzeł Jasień |
2 - 4 |
Dragon Bojano |
11 czerwca 2006
11.06 - 14:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 5 |
KKS Koleczkowo |
11 czerwca 2006
11.06 - 11:00 |
UKS Klukowo |
2 - 2 |
Energa Sopot |
11 czerwca 2006
11.06 - 14:00 |
Torpedo Sopot |
7 - 0 |
Vigo Tuchom |
11 czerwca 2006
11.06 - 14:00 |
Oruński KP |
1 - 5 |
Morena Gdańsk |
11 czerwca 2006
11.06 - 11:00 |
Wisła Gdańsk |
4 - 2 |
Jantar II Sopot |
11 czerwca 2006
11.06 - 14:00 |
|