MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Słupsk I - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sparta Sycewice 9 25 8 1 0 91 - 3
2. Gryf Słupsk KS 9 23 7 2 0 74 - 8
3. Byki Słupsk 10 21 7 0 3 52 - 16
4. Leśnik Cewice 7 18 6 0 1 40 - 9
5. Jantar Ustka 8 16 5 1 2 48 - 10
6. Żelki Żelkowo 8 15 5 0 3 25 - 23
7. Grasz Dwumiasto 8 10 3 1 4 24 - 35
8. Garbarnia Kępice 8 7 2 1 5 16 - 32
9. KS Damnica 8 6 2 0 6 30 - 41
10. Stal Jezierzyce 7 3 1 0 6 12 - 53
11. Anioły Garczegorze 8 0 0 0 8 2 - 88
12. KS Włynkówko 8 0 0 0 8 0 - 96
Ostatni komentarz dodał Marcin1010 21.08.2019, 17:30:31




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Garbarnia Kępice 1 - 11 Sparta Sycewice 11 września 2019 - 17:30
2. Byki Słupsk 11 - 0 KS Włynkówko 11 września 2019 - 18:00
3. KS Damnica 10 - 1 Anioły Garczegorze 11 września 2019 - 17:00
4. Stal Jezierzyce 2 - 8 Gryf Słupsk KS 11 września 2019 - 17:30
6. Jantar Ustka 9 - 0 Grasz Dwumiasto 17 sierpnia 2019 - 13:00
Pauza: Leśnik Cewice, Żelki Żelkowo,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Grasz Dwumiasto 0 - 4 Leśnik Cewice 25 sierpnia 2019 - 11:00
11. Żelki Żelkowo 3 - 1 Stal Jezierzyce 18 września 2019 - 14:00
12. Anioły Garczegorze 0 - 13 Gryf Słupsk KS 18 września 2019 - 18:00
13. KS Włynkówko 0 - 16 KS Damnica 24 sierpnia 2019 - 11:00
14. Garbarnia Kępice 0 - 2 Byki Słupsk 4 września 2019 - 17:30
Pauza: Jantar Ustka, Sparta Sycewice,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Byki Słupsk 0 - 6 Sparta Sycewice 18 września 2019 - 18:00
16. KS Damnica 0 - 6 Garbarnia Kępice 31 sierpnia 2019 - 11:00
17. Gryf Słupsk KS 24 - 0 KS Włynkówko 1 września 2019 - 11:00
18. Żelki Żelkowo 14 - 1 Anioły Garczegorze 2 października 2019 - 17:00
19. Jantar Ustka 9 - 0 Stal Jezierzyce 2 października 2019 - 17:00
Pauza: Grasz Dwumiasto, Leśnik Cewice,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Sparta Sycewice 13 - 0 Grasz Dwumiasto 8 września 2019 - 11:00
24. Stal Jezierzyce 0 - 8 Leśnik Cewice 25 września 2019 - 17:00
25. Anioły Garczegorze 0 - 9 Jantar Ustka 8 września 2019 - 11:00
26. KS Włynkówko 0 - 1 Żelki Żelkowo 7 września 2019 - 14:00
27. Garbarnia Kępice 0 - 8 Gryf Słupsk KS 7 września 2019 - 12:00
28. Byki Słupsk 9 - 1 KS Damnica 8 września 2019 - 11:00
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. KS Damnica 1 - 5 Sparta Sycewice 14 września 2019 - 11:00
30. Gryf Słupsk KS 3 - 2 Byki Słupsk 15 września 2019 - 11:00
31. Żelki Żelkowo 4 - 2 Garbarnia Kępice 15 września 2019 - 12:00
32. Jantar Ustka 6 - 0 KS Włynkówko 15 września 2019 - 13:00
33. Leśnik Cewice 15 - 0 Anioły Garczegorze 14 września 2019 - 11:00
Pauza: Grasz Dwumiasto, Stal Jezierzyce,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Stal Jezierzyce 2 - 7 Grasz Dwumiasto 22 września 2019 - 14:00
39. KS Włynkówko 0 - 5 Leśnik Cewice 21 września 2019 - 14:00
40. Garbarnia Kępice 4 - 3 Jantar Ustka 25 września 2019 - 16:30
41. Byki Słupsk 7 - 1 Żelki Żelkowo 22 września 2019 - 11:00
42. KS Damnica 1 - 10 Gryf Słupsk KS 22 września 2019 - 11:00
Pauza: Anioły Garczegorze, Sparta Sycewice,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Gryf Słupsk KS 0 - 0 Sparta Sycewice 29 września 2019 - 11:00
44. Żelki Żelkowo 2 - 1 KS Damnica 29 września 2019 - 12:00
45. Jantar Ustka 1 - 3 Byki Słupsk 29 września 2019 - 11:00
46. Leśnik Cewice 3 - 2 Garbarnia Kępice 28 września 2019 - 11:00
48. Grasz Dwumiasto 9 - 0 Anioły Garczegorze 29 września 2019 - 11:00
Pauza: Stal Jezierzyce, KS Włynkówko,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Sparta Sycewice 18 - 0 Stal Jezierzyce 5 października 2019 - 11:00
52. KS Włynkówko 0 - 7 Grasz Dwumiasto 5 października 2019 - 13:00
54. Byki Słupsk 1 - 4 Leśnik Cewice 6 października 2019 - 17:00
55. KS Damnica 0 - 8 Jantar Ustka 6 października 2019 - 11:00
56. Gryf Słupsk KS 5 - 0 Żelki Żelkowo 5 października 2019 - 11:00
Pauza: Garbarnia Kępice, Anioły Garczegorze,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Żelki Żelkowo 0 - 6 Sparta Sycewice 12 października 2019 - 12:00
58. Jantar Ustka 3 - 3 Gryf Słupsk KS 13 października 2019 - 11:00
59. Leśnik Cewice - KS Damnica 23 października 2019 - 16:30
61. Grasz Dwumiasto 1 - 1 Garbarnia Kępice 13 października 2019 - 11:00
63. Stal Jezierzyce 7 - 0 Anioły Garczegorze 13 października 2019 - 14:00
Pauza: KS Włynkówko, Byki Słupsk,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Sparta Sycewice - Anioły Garczegorze 19 października 2019 - 14:00
65. KS Włynkówko - Stal Jezierzyce 21 października 2019 - 16:30
67. Byki Słupsk 6 - 0 Grasz Dwumiasto 9 października 2019 - 17:00
69. Gryf Słupsk KS - Leśnik Cewice 17 października 2019 - 18:00
70. Żelki Żelkowo - Jantar Ustka 20 października 2019 - 12:00
Pauza: KS Damnica, Garbarnia Kępice,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Jantar Ustka - Sparta Sycewice 27 października 2019 - 11:00
72. Leśnik Cewice - Żelki Żelkowo 26 października 2019 - 11:00
74. Grasz Dwumiasto - KS Damnica 26 października 2019 - 11:00
76. Stal Jezierzyce - Garbarnia Kępice 27 października 2019 - 14:00
77. Anioły Garczegorze - KS Włynkówko 27 października 2019 - 11:00
Pauza: Byki Słupsk, Gryf Słupsk KS,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Sparta Sycewice 26 - 0 KS Włynkówko 8 października 2019 - 17:00
79. Garbarnia Kępice - Anioły Garczegorze 2 listopada 2019 - 11:00
80. Byki Słupsk - Stal Jezierzyce 30 października 2019 - 16:30
82. Gryf Słupsk KS - Grasz Dwumiasto 2 listopada 2019 - 16:00
84. Jantar Ustka - Leśnik Cewice 3 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Żelki Żelkowo, KS Damnica,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Leśnik Cewice 1 - 6 Sparta Sycewice 9 października 2019 - 17:00
87. Grasz Dwumiasto - Żelki Żelkowo 10 listopada 2019 - 11:00
89. Stal Jezierzyce - KS Damnica 16 października 2019 - 16:00
90. Anioły Garczegorze 0 - 11 Byki Słupsk 15 października 2019 - 16:45
91. KS Włynkówko - Garbarnia Kępice 9 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE