MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Słupsk I - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 1 3 1 0 0 9 - 0
2. Żelki Żelkowo 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Gryf Słupsk KS 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Byki Słupsk 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Anioły Garczegorze 0 0 0 0 0 0 - 0
6. KS Włynkówko 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Chrobry Charbrowo 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Leśnik Cewice 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Stal Jezierzyce 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Garbarnia Kępice 0 0 0 0 0 0 - 0
11. KS Damnica 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Sparta Sycewice 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Grasz Dwumiasto 1 0 0 0 1 0 - 9
Ostatni komentarz dodał Marcin1010 21.08.2019, 17:30:31




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Garbarnia Kępice - Sparta Sycewice 11 września 2019 - 17:30
2. Byki Słupsk - KS Włynkówko 11 września 2019 - 18:00
3. KS Damnica - Anioły Garczegorze 11 września 2019 - 17:00
4. Stal Jezierzyce - Gryf Słupsk KS 11 września 2019 - 17:30
5. Żelki Żelkowo - Chrobry Charbrowo
6. Jantar Ustka 9 - 0 Grasz Dwumiasto 17 sierpnia 2019 - 13:00
Pauza: Leśnik Cewice,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Grasz Dwumiasto - Leśnik Cewice 25 sierpnia 2019 - 11:00
10. Chrobry Charbrowo - Jantar Ustka
11. Stal Jezierzyce - Żelki Żelkowo 18 września 2019 - 17:00
12. Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk KS 18 września 2019 - 18:00
13. KS Włynkówko - KS Damnica 24 sierpnia 2019 - 11:00
14. Garbarnia Kępice - Byki Słupsk 4 września 2019 - 17:30
Pauza: Sparta Sycewice,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Byki Słupsk - Sparta Sycewice 18 września 2019 - 18:00
16. KS Damnica - Garbarnia Kępice 31 sierpnia 2019 - 11:00
17. Gryf Słupsk KS - KS Włynkówko 1 września 2019 - 11:00
18. Żelki Żelkowo - Anioły Garczegorze 1 września 2019 - 12:00
19. Jantar Ustka - Stal Jezierzyce 31 sierpnia 2019 - 15:00
20. Leśnik Cewice - Chrobry Charbrowo
Pauza: Grasz Dwumiasto,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Sparta Sycewice - Grasz Dwumiasto 7 września 2019 - 14:00
24. Stal Jezierzyce - Leśnik Cewice 8 września 2019 - 14:00
25. Anioły Garczegorze - Jantar Ustka 8 września 2019 - 11:00
26. KS Włynkówko - Żelki Żelkowo 7 września 2019 - 11:00
27. Garbarnia Kępice - Gryf Słupsk KS 7 września 2019 - 12:00
28. Byki Słupsk - KS Damnica 8 września 2019 - 11:00
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. KS Damnica - Sparta Sycewice 14 września 2019 - 11:00
30. Gryf Słupsk KS - Byki Słupsk 15 września 2019 - 11:00
31. Żelki Żelkowo - Garbarnia Kępice 15 września 2019 - 12:00
32. Jantar Ustka - KS Włynkówko 15 września 2019 - 11:00
33. Leśnik Cewice - Anioły Garczegorze 14 września 2019 - 11:00
35. Grasz Dwumiasto - Chrobry Charbrowo
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Sparta Sycewice - Chrobry Charbrowo
37. Stal Jezierzyce - Grasz Dwumiasto 22 września 2019 - 14:00
39. KS Włynkówko - Leśnik Cewice 21 września 2019 - 11:00
40. Garbarnia Kępice - Jantar Ustka 21 września 2019 - 12:00
41. Byki Słupsk - Żelki Żelkowo 22 września 2019 - 11:00
42. KS Damnica - Gryf Słupsk KS 22 września 2019 - 11:00
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Gryf Słupsk KS - Sparta Sycewice 29 września 2019 - 11:00
44. Żelki Żelkowo - KS Damnica 29 września 2019 - 12:00
45. Jantar Ustka - Byki Słupsk 29 września 2019 - 11:00
46. Leśnik Cewice - Garbarnia Kępice 28 września 2019 - 11:00
48. Grasz Dwumiasto - Anioły Garczegorze 29 września 2019 - 11:00
49. Chrobry Charbrowo - Stal Jezierzyce
Pauza: KS Włynkówko,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Sparta Sycewice - Stal Jezierzyce 5 października 2019 - 14:00
51. Anioły Garczegorze - Chrobry Charbrowo
52. KS Włynkówko - Grasz Dwumiasto 5 października 2019 - 11:00
54. Byki Słupsk - Leśnik Cewice 6 października 2019 - 11:00
55. KS Damnica - Jantar Ustka 6 października 2019 - 11:00
56. Gryf Słupsk KS - Żelki Żelkowo 5 października 2019 - 11:00
Pauza: Garbarnia Kępice,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Żelki Żelkowo - Sparta Sycewice 12 października 2019 - 12:00
58. Jantar Ustka - Gryf Słupsk KS 12 października 2019 - 11:00
59. Leśnik Cewice - KS Damnica 12 października 2019 - 11:00
61. Grasz Dwumiasto - Garbarnia Kępice 13 października 2019 - 11:00
62. Chrobry Charbrowo - KS Włynkówko
63. Stal Jezierzyce - Anioły Garczegorze 13 października 2019 - 14:00
Pauza: Byki Słupsk,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Sparta Sycewice - Anioły Garczegorze 19 października 2019 - 14:00
65. KS Włynkówko - Stal Jezierzyce 19 października 2019 - 11:00
66. Garbarnia Kępice - Chrobry Charbrowo
67. Byki Słupsk - Grasz Dwumiasto 9 października 2019 - 18:00
69. Gryf Słupsk KS - Leśnik Cewice 20 października 2019 - 11:00
70. Żelki Żelkowo - Jantar Ustka 20 października 2019 - 12:00
Pauza: KS Damnica,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Jantar Ustka - Sparta Sycewice 26 października 2019 - 11:00
72. Leśnik Cewice - Żelki Żelkowo 26 października 2019 - 11:00
74. Grasz Dwumiasto - KS Damnica 27 października 2019 - 11:00
75. Chrobry Charbrowo - Byki Słupsk
76. Stal Jezierzyce - Garbarnia Kępice 27 października 2019 - 14:00
77. Anioły Garczegorze - KS Włynkówko 27 października 2019 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Sparta Sycewice - KS Włynkówko 2 listopada 2019 - 14:00
79. Garbarnia Kępice - Anioły Garczegorze 2 listopada 2019 - 12:00
80. Byki Słupsk - Stal Jezierzyce 3 listopada 2019 - 11:00
81. KS Damnica - Chrobry Charbrowo
82. Gryf Słupsk KS - Grasz Dwumiasto 2 listopada 2019 - 11:00
84. Jantar Ustka - Leśnik Cewice 2 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Żelki Żelkowo,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Leśnik Cewice - Sparta Sycewice 9 listopada 2019 - 11:00
87. Grasz Dwumiasto - Żelki Żelkowo 10 listopada 2019 - 11:00
88. Chrobry Charbrowo - Gryf Słupsk KS
89. Stal Jezierzyce - KS Damnica 10 listopada 2019 - 14:00
90. Anioły Garczegorze - Byki Słupsk 10 listopada 2019 - 11:00
91. KS Włynkówko - Garbarnia Kępice 9 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE